Pages:
Author

Topic: Merit Tartışmaları - page 2. (Read 436 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
January 02, 2020, 04:16:53 AM
EFS'nin açtığı merit konusunda, tartışma içerikli postlar eklenip de sohbet havasına bürününce temizlik yapılmış. Konu moderasyonlu açılmamıştı ama açan moderatör olunca hizaya girmiş postlar, gayet de iyi olmuş Smiley
Zaten orada tartışma olmamalı; sadece meritlik mesajlar eklenmeli ki bir işe yarasın. Diğer türlü, kayda değer mesajlar gözden kayboluyor ve milletin merit alma hakkı engellenmiş oluyor. Bu bakımdan @PHI1618 bu konuyu açarak iyi yapmış bence. Sorularımız ya da görüşlerimizi buraya yazabiliriz. Edit: Konu kendiliğinden yaratılmış Cheesy

Sadece, bütün linklerimizi (gelecekte ekleyeceklerimizi de) ilk yazdığımız tek bir mesajda toplamamız gerektiği kısmını anlayamadım ben.
Bir üst mesajda da belirttim. Konuyu ben açmadım, Efs diğer konudan ayıklayarak yeni bir konu haline getirmiş. Yeni tanıştığımız bir moderasyon özelliği Smiley
Orijinal konu
https://bitcointalksearch.org/topic/m.53465771

EFS uzun zamandır sessizdi foruma çeki düzen vermeye başladı. Bir postu direk başlık yapması da "efs"ane bir şey olmuş. Eline sağlık güzel de olmuş.

Şimdi... Nerde kalmıştık?
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
January 02, 2020, 03:55:37 AM
EFS'nin açtığı merit konusunda, tartışma içerikli postlar eklenip de sohbet havasına bürününce temizlik yapılmış. Konu moderasyonlu açılmamıştı ama açan moderatör olunca hizaya girmiş postlar, gayet de iyi olmuş Smiley
Zaten orada tartışma olmamalı; sadece meritlik mesajlar eklenmeli ki bir işe yarasın. Diğer türlü, kayda değer mesajlar gözden kayboluyor ve milletin merit alma hakkı engellenmiş oluyor. Bu bakımdan @PHI1618 bu konuyu açarak iyi yapmış bence. Sorularımız ya da görüşlerimizi buraya yazabiliriz. Edit: Konu kendiliğinden yaratılmış Cheesy

Sadece, bütün linklerimizi (gelecekte ekleyeceklerimizi de) ilk yazdığımız tek bir mesajda toplamamız gerektiği kısmını anlayamadım ben.
Bir üst mesajda da belirttim. Konuyu ben açmadım, Efs diğer konudan ayıklayarak yeni bir konu haline getirmiş. Yeni tanıştığımız bir moderasyon özelliği Smiley
Orijinal konu
https://bitcointalksearch.org/topic/m.53465771
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
January 01, 2020, 09:38:04 AM

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
December 31, 2019, 06:39:11 PM
şimdi ben doğru mu anladım?

Bu mesaj nasıl merit almaz! başlığındaki konuyla alakasız mesajları @EFS tek tek ayıklayıp yeni bir başlık mı yarattı. nasıl oldu bu iş? bir de başlık da çok tehlikeli ha. efs, salmış yılanı gitmişSmiley)

"Ben bu konuyu ne zaman açtım?" diye kendi kendime düşünürken konunun içeriğine girip aynı mesajları burada görünce "nooluyor?" demekten kendimi alamadım. Cheesy
Konu'dan sapılınca Efs mesajları başka bir konu haline getirmiş resmen, güzel özellikmiş sevdim Cheesy

Konuyu ben açmadım. Efs'nin https://bitcointalksearch.org/topic/m.53465771 konusundan ayıklanarak konu haline gelmiş Smiley
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
December 31, 2019, 06:32:36 PM
Merit kaynağı aynen daha fazla çıkmalı bende katılıyorum ve eğer başvuru durumu varsa herkes başvurmalı bana göre. Ne kadar çok buradan merit kaynağı olursa bizler için o kadar iyi ve bu sayede git gide büyeyebiliriz ve bu şekilde güçlenebiliriz derim.

1-2 kişi ile olmaz maalesef sayımızın git gide daha çok artması lazım ben mimlenmesem başvuru yapardım kesinlikle ama forumda hakeden çok kişi var destek de olurum her türlü..
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
December 31, 2019, 05:08:07 PM
Mutlu yıllar
Merit tartışması bitmez, bize daha fazla merit kaynağı lazım
Meta'da başlık açıp merit kaynağı başvurusu yapın arkadaşlar, bizim onlardan bir eksiğimiz yok
Adamlar 5-10-50 merit dağıtıyor, bizim aylık aldığımızı günlük haftalık alıyorlar, çoğunun activity yok ama meritleri tamam
Buna hep birlikte ses çıkarmak lazım yoksa rank atlamak hayal...
2020'nin ilk lokal mesajıdır😂✌🏻
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
December 31, 2019, 04:09:16 PM
Forkları böyle ayırmak harika bir özellik ve zekice. Keşke self mod konularda da olsa.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 31, 2019, 03:59:03 PM
Bu saçma tartışma neticesinde ben de legendary oldum  Grin

Beyler gerginlik yaratmaya gerek yok, merit analizi yaparsanız, sizin meritler de incelenir, bunlar kişisel hakarete geçecek konular değil,

Herkese iyi yıllar, saçma sapan kavgaları geride bıraktığımız yapıcı, üretken ve mutlu yıllar diliyorum Türkçe bölüme.

Hayırlı olsun hocam. Sana da leg yakışırdı zaten. Bir kaç kişi daha olsun da local bölümde leg sayımız artsın biraz
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 31, 2019, 03:57:43 PM
Bu kanıya nereden vardınız ??

Bakın ne kadar güzel mesajları bulup merit dağıtıyorsunuz Smiley Sizin yazdığınız mesajlar dahil olmak üzere local bölüme atılan her mesaj kıymetlidir. Lütfen bunu böyle bilelim. Bulmak istedikten sonra mesaj bulunur illa 2019 yılı olması şart değil 2015 yılından bilei değerli bir mesaj bulup merit ile ödüllendirilebilir.

bence artık kapa çeneni insanlara saçma sapan ihtamlar da bulunma yavşak yavşak konuşmayı bırakta ne zaman kuyruğuna bastım hele bi söyle hangi hesabının yada ??  gelmiş hayatında bir şeyler paylaşmamış denyolar bize iş öğretmeye başlamış.. 

Hocam elde tutmak bir işe yaramıyor ben geleni dağıtıp geçiyorum. Neticede forumda olan sen ben bizim oğlan. Hiç yapamıyorsam merit source olan arkadaşlara geri atiyroum ki onlarda dagitacak gücü olsun. Elinde tutup tutmamana ben birşey diyemem. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 31, 2019, 03:44:51 PM
şimdi ben doğru mu anladım?

Bu mesaj nasıl merit almaz! başlığındaki konuyla alakasız mesajları @EFS tek tek ayıklayıp yeni bir başlık mı yarattı. nasıl oldu bu iş? bir de başlık da çok tehlikeli ha. efs, salmış yılanı gitmişSmiley)

Edit: belki de local bölümün ilk gerçek forku.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
December 31, 2019, 03:16:43 PM
Konu da bir çok yararlı noktaya parmak basılmış buradan çok işe yarar sonuçlar çıkacağıma eminim. Fakat efs nin konusunda tartışınca o merit konusu da bozuldu burada tartışmak çok daha iyi.
full member
Activity: 294
Merit: 193
December 31, 2019, 05:14:22 AM

Beyler gerginlik yaratmaya gerek yok, merit analizi yaparsanız, sizin meritler de incelenir, bunlar kişisel hakarete geçecek konular değil,

Herkese iyi yıllar, saçma sapan kavgaları geride bıraktığımız yapıcı, üretken ve mutlu yıllar diliyorum Türkçe bölüme.

Grin ahaha konu başlığı açacaktım hayırlı olsun diyede sen önce yazmışsın zaten... hayırlı olsun.. aslında niyetim sizlere vermek değildi zaten siz yorumlarınızla alırdınız güzel içerik üreten yeni üyeler veya member seviyesindeki kullanıcalar dı ama olsun belki biz yanlış yorumladık  ama durup dururken insanlara yok sen uyanıksın yok şusun busun demek ne kadar kolay olmuş arkadaş. Suratımıza böyle konuşamayacak insanlar klavye arkasında sallamaları ne kadar hoş...
legendary
Activity: 2072
Merit: 1618
December 31, 2019, 05:05:42 AM

Bjk
member
Activity: 71
Merit: 26
December 31, 2019, 04:55:04 AM

Bakın ne kadar güzel mesajları bulup merit dağıtıyorsunuz Smiley Sizin yazdığınız mesajlar dahil olmak üzere local bölüme atılan her mesaj kıymetlidir. Lütfen bunu böyle bilelim. Bulmak istedikten sonra mesaj bulunur illa 2019 yılı olması şart değil 2015 yılından bilei değerli bir mesaj bulup merit ile ödüllendirilebilir.
full member
December 31, 2019, 04:24:34 AM

Yalnız ne alaka benim çok merit almam veya dağıtamamış olmam veya seçici olmam ?

Adil, adalet, teşvik, imtiyaz geçiniz bunları efendim geçiniz.

Seçici değilsiniz uyanıksınız hepsi bu kadar.

Bjk
member
December 31, 2019, 04:22:18 AM
Yok adillikten değil bakıyorum merit aldığı başlıkları da göremedim yada mesajlari böyle bir yer varmı forumda  veya nasıl görürüm..

Yoksa tabiki doğru sorular doğru tartışmalar hatta sorulan sorulara verilen cevaplar  tabiki hakkıdır

Ama dediğim gibi ne zaman ve hangi cevaba istinaden alınmış inceleyeceğim bir yer

Aralık ayı içerisinde 60 merit alıp  sadece 9 merit dağıtarak bir ilke imza atmış oldunuz. Adil, adalet, teşvik, imtiyaz geçiniz bunları efendim geçiniz.

bakınıyorum hocam elden geldiğince adil bir şekilde verilecektir sizin önerileriniz varsa buyurun paylaşın benimle Alternatif kripto kanallarında TaliskerDarkStorm haberleri izliyoruz... diğer gruplarda çok canlılık varda benim haberim mi yok ? ben bu forumda yazılan her yeni konuyu okuyorum hocam bunlar zaten eritilecek eritiliyorda

Sizin de kullandığınız 3 tane aktif merit kaynağı konusu var yine oralarda değerlendirebilirsiniz. benim önerimle olacak şeyler değil. merit kaynakları aralık ayı içerisinde çok fazla merit dağıttı ve bir şekilde dağıtan arkadaşlar meritleri kullandı. yani bütün herkes yanlış merit yolladı bir siz mi doğrusunu yapıyorsunuz benim kafam karıştı şimdi? lütfen burada kimse aptal değil. Taliskerdarkstrom hadi haber paylaşıyor forumu kirletti diyelim.. insanlar sizin onedio, wikipedia veya benzeri sitelerden topladığınız bilgilerle açtığınız konuları nasıl gördü de merit yolladı size?
full member
December 31, 2019, 04:15:38 AM
Yok adillikten değil bakıyorum merit aldığı başlıkları da göremedim yada mesajlari böyle bir yer varmı forumda  veya nasıl görürüm..

Yoksa tabiki doğru sorular doğru tartışmalar hatta sorulan sorulara verilen cevaplar  tabiki hakkıdır

Ama dediğim gibi ne zaman ve hangi cevaba istinaden alınmış inceleyeceğim bir yer

Aralık ayı içerisinde 60 merit alıp  sadece 9 merit dağıtarak bir ilke imza atmış oldunuz. Adil, adalet, teşvik, imtiyaz geçiniz bunları efendim geçiniz.

bakınıyorum hocam elden geldiğince adil bir şekilde verilecektir sizin önerileriniz varsa buyurun paylaşın benimle Alternatif kripto kanallarında TaliskerDarkStorm haberleri izliyoruz... diğer gruplarda çok canlılık varda benim haberim mi yok ? ben bu forumda yazılan her yeni konuyu okuyorum hocam bunlar zaten eritilecek eritiliyor da

Yalnız ne alaka benim çok merit almam veya dağıtamamış olmam veya seçici olmam ?

Adil, adalet, teşvik, imtiyaz geçiniz bunları efendim geçiniz.
Bjk
member
December 31, 2019, 03:57:33 AM
Yok adillikten değil bakıyorum merit aldığı başlıkları da göremedim yada mesajlari böyle bir yer varmı forumda  veya nasıl görürüm..

Yoksa tabiki doğru sorular doğru tartışmalar hatta sorulan sorulara verilen cevaplar  tabiki hakkıdır

Aralık ayı içerisinde 60 merit alıp  sadece 9 merit dağıtarak bir ilke imza atmış oldunuz. Adil, adalet, teşvik, imtiyaz geçiniz bunları efendim geçiniz.
full member
December 30, 2019, 12:45:05 PM
Teşekkürler cevaplar ve ilginiz için
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 30, 2019, 12:31:20 PM

https://bpip.org/

buradan inceleyebilirsiniz ama konu fork yiyor hocam. araştırıp bakın, şüpheniz varsa da bizleri bilgilendirin. merak ettim ben de.
Pages:
Jump to: