Pages:
Author

Topic: Mevcut Fonlar Hakkında Açıklama - page 4. (Read 6070 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
May 10, 2017, 04:34:05 PM
gecmis olsun, umarim bu yasadigin tecrube sonraki fonlarda ya da islemlerinde alacagin kararlari etkilemez. zarari dusunup islem yapmak, cikis noktasini kacirmana engel olmaz.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
May 10, 2017, 04:04:45 PM
margin trade'den oldum olası nefret ederim. forexde 100$ kaybetmem 2010lu yıllarda BTCi duyup "bırak ya girilmez o işlere" dememe neden oldu. bu yüzden margin trade ile tek alakam bitfinexde ve poloda veriğim lendingden ibarettir.

geçmiş olsun. iyi bir trader'sın. elindeki kapital ile durumu belirttiğinden daha kısa sürede toparlayacağından eminim. başlığı açıp dürüstçe hata yaptığını kabul etmen güzel bir erdem. şimdi sırada toparlama var.

benden yana süre uygun. adres veririm süre yaklaşınca. parça parça mı göndereceksin yoksa durumu toparlayıp tek seferde mi?

Çok çok teşekkür ederim anlayışınız için, aslında duruma göre hocam, yarısını 24 Haziran'da göndereceğim, bir kere toparlandıktan sonra karı sürekli aktarmayı planlıyorum.

hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
May 10, 2017, 03:27:09 PM
margin trade'den oldum olası nefret ederim. forexde 100$ kaybetmem 2010lu yıllarda BTCi duyup "bırak ya girilmez o işlere" dememe neden oldu. bu yüzden margin trade ile tek alakam bitfinexde ve poloda veriğim lendingden ibarettir.

geçmiş olsun. iyi bir trader'sın. elindeki kapital ile durumu belirttiğinden daha kısa sürede toparlayacağından eminim. başlığı açıp dürüstçe hata yaptığını kabul etmen güzel bir erdem. şimdi sırada toparlama var.

benden yana süre uygun. adres veririm süre yaklaşınca. parça parça mı göndereceksin yoksa durumu toparlayıp tek seferde mi?
legendary
Activity: 1153
Coin-Turk.com
May 10, 2017, 03:13:22 PM
bob, diğer tarafta talepleri topladın. kimisi 14 Hazirana devam etti, kimisi alalım dedi. mesela ben yarısını alayım, yarısı 14 Haziran dedim.

bu belirttiğin anons o fonu kapsıyor mu kapsamıyor mu, tam anlayamadım?
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
May 10, 2017, 01:43:17 PM
Benim de fonda hatrı sayılı bir yatırımım vardı, ama ben Bob'a güveniyorum bu konuda. Alnının akıyla, dürüstçe bunun da üstesinden gelecektir inşallah. Çok hareketli bir haftayı geride bıraktık. Burda Bob'dan tek ricam, zararı telafi etmek üzere aşırı risk veya daha büyük kayıplar oluşturacak pozisyonlardan kesinlikle kaçınmasıdır. Onun dışında elbette trade'lerine devam edecektir, umarız ki karlı kapanır bundan sonra.

Gelişmeleri takip edeceğiz. Dürüst olduğun için tekrardan teşekkürler. Canımız sağ olsun.
member
Activity: 66
Merit: 10
May 10, 2017, 01:25:07 PM
Bob burdan bazi dersler cikarilabilir bence onumuzde fon tutarsan maximum toplam.miktari dusuk tut..bu fon gercekten miktar olarak ucuk tu...neyse sana guvendik ..guvenimiz de tam haziran ayinda umarim elin duzelir..
hero member
Activity: 953
Merit: 504
May 10, 2017, 01:22:50 PM
Geçmiş olsun bob. Benden yana da sorun yok. Umarım kısa zamanda toparlarsın.
member
Activity: 70
Merit: 10
May 10, 2017, 12:30:19 PM
geçen haftanın tek cümlelik özeti;

ustalar kaybetti,acemiler kazandı...

ne yazık ki en buyuk yanılgı bu.
acemiler ve ustalar diye brşey yok bu piyasada.
hiç kimse insider info sahibi değilse ekstra birşey bilmyor.
en cok uzuldugum noktada bu zaten.
defalarca yazdım insanları uyarmaya çalışıgım bobun açtıgı fon baslıgına bakın,hep benim uyarı mesajlarım.
soyledim fon sahibinin ekstra birşey bilmediğini.sadece riski sizin paranızla alacagını soyledim.
herkes biz guveniyourz biz farkındayız dedi bana.sonuç ortada.

herneyse olan olmuş.umarım ana paralarını herkes alır.ve lutfen forumda bu fon olayını bitirin artık.gerçekten durum cok vahim.
Hangisine yatıracağını nasıl bileceksiniz? Bob biliyor ki kazanıyor. Turkish forumda en iyi trader.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
May 10, 2017, 12:15:54 PM

ne yazık ki en buyuk yanılgı bu.
acemiler ve ustalar diye brşey yok bu piyasada.
hiç kimse insider info sahibi değilse ekstra birşey bilmyor.
en cok uzuldugum noktada bu zaten.
defalarca yazdım insanları uyarmaya çalışıgım bobun açtıgı fon baslıgına bakın,hep benim uyarı mesajlarım.
soyledim fon sahibinin ekstra birşey bilmediğini.sadece riski sizin paranızla alacagını soyledim.
herkes biz guveniyourz biz farkındayız dedi bana.sonuç ortada.

herneyse olan olmuş.umarım ana paralarını herkes alır.ve lutfen forumda bu fon olayını bitirin artık.gerçekten durum cok vahim.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
May 10, 2017, 12:09:05 PM
Bobun fonu da bu şekilde sonuçlandığına göre, artık fon olayını forumda  açılmamak üzere kapatabiliriz.
Verdiğin tüyolardan ciddi anlamda faydalandım, açıkası özellikle stellarda terste kalmana üzüldüm.
Geçmiş olsun
hero member
Activity: 756
Merit: 541
May 10, 2017, 12:06:39 PM
bu başlığı bu fonda senden başka birisi açsaydı altında kimbilir neler yazılırdı Smiley

fonun en büyük yatırımcısı olarak;

benden yana da hiç sıkıntı yok bob Smiley

yaptıklarını bildiğimden yapacaklarından yana endişemde yok.

Merhaba;

Harbiden öyle oldu.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
May 10, 2017, 11:34:35 AM
Gecmis olsun hepimize bob hocam. Umarim kisa zamanda toparlarsin.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
May 10, 2017, 11:27:59 AM
bu başlığı bu fonda senden başka birisi açsaydı altında kimbilir neler yazılırdı Smiley

fonun en büyük yatırımcısı olarak;

benden yana da hiç sıkıntı yok bob Smiley

yaptıklarını bildiğimden yapacaklarından yana endişemde yok.

legendary
May 10, 2017, 11:27:09 AM
Çok teşekkür ederim herkese, başlığı açarak doğru bir karar vermişim, bu 10 günde toparlamak için riskli işlemler açmak istemedim, tarihler konusunda gerçekçi olmak istedim, umarım tam tutarı tam tarihinde ödeyeceğim.

Herkese saygılar ve teşekkürler.

newbie
Activity: 34
Merit: 0
May 10, 2017, 11:26:17 AM
Geçmiş olsun Bob. Umarım kısa zamanda toparlarsın. Benden yana da rahat olabilirsin, zira senin yaptığın kazancı ben oynayıp eritecektim  Cheesy
hero member
Activity: 560
Merit: 501
May 10, 2017, 11:16:32 AM
geçmiş olsun hocam umarım en kısa zamanda kendini de fonu da toplayabilirsin. sonucta elindeki miktar cok ciddi bir miktar haliyle getirisi de yüksek olacagi gibi görüldüğü üzere götürüsüde cok olmuş. senin de dedigin gibi hala elinde hatri sayilir miktarda bitcoin varmiş umarım verdigin sürelere kadar cok iyi gider herşey de şu olay çözüme kavuşur. bu sürede kafa olarak rahat olmak cok önemli umarım o dinginligi saglar ve sözünü tutarsın. tekrardan cok geçmiş olsun.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
May 10, 2017, 11:14:12 AM
Geçmiş olsun, can sağlığı olsun bob. Önemli olan dik durmak ve sözünün eri olabilmek. Tarihler konusunda benim açımdan bir problem yok. Not aldım, deposit adresi ekleyeceğim ilerleyen zamanlarda.

Bol şans, toparlayacağına inanıyorum.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
May 10, 2017, 11:13:06 AM
Merhaba Bob;

Geçmiş olsun. Benden yana rahat olabilirsin.

İyi dileklerimle

sr. member
Activity: 686
Merit: 359
May 10, 2017, 11:12:56 AM
cok gecmis olsun. mail den katildigimiz fon 110 hakkinda da bilgi vermeniz mumkun mu
legendary
May 10, 2017, 11:12:24 AM
Üzüldüm bob. Cidden büyük miktarlarla oynuyorsun ama yine de ben senin bunda terste kalmana şaşırdım. Bi yerden sonra balonların patlayacağı belliydi keşke büyük yatırım yapmasaydın. Trading böyle bir şey. Gaza gelmeden sağlam adımlarla gitmek çok önemli.

Teşekkür ederim, talihsizlik gibi ama benim hatam elbette. Stellar bir gecede oldu, biraz sabrettim ama daha kötü oldu. 15xlik bir çıkışta maliyeti düşürmeye çalıştım ama buralara gideceğini tahmin edemedim.

Tekrar belirtmek isterim, elimde hala kapital olarak hatırı sayılır miktarda bitcoin var.
Pages:
Jump to: