Pages:
Author

Topic: Mevcut Fonlar Hakkında Açıklama - page 5. (Read 6070 times)

member
Activity: 70
Merit: 10
May 10, 2017, 11:09:16 AM
Üzüldüm bob. Cidden büyük miktarlarla oynuyorsun ama yine de ben senin bunda terste kalmana şaşırdım. Bi yerden sonra balonların patlayacağı belliydi keşke büyük yatırım yapmasaydın. Trading böyle bir şey. Gaza gelmeden sağlam adımlarla gitmek çok önemli.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
May 10, 2017, 10:56:11 AM
En genel hatlarıyla geçen haftaki stellar pumpında 300 rakamından terste kalmam (4000 üstünü gördü), birkaç gün önceki altcoin dumpında ise moneroda terste kalmam fonda ve kişisel birikimimde çok büyük bir zararın oluşmasına neden oldu.

Kişisel portföy yönetimlerindeki ve altcoin fonundaki rakamlarda gerçekten büyük düşüşler oldu.

Kanıtlarını aşağıya ekliyorum.

upload image

Bugüne kadar gerek forumda ve mail grubunda verdiğim tavsiyeler olsun, gerek özel mesajlar olsun elimden geldiğince bu topluluğa katkıda bulunmaya çalıştım. Ancak tamamen benim hatam nedeniyle altcoin fonunun sonuna yaklaşırken böyle bir zarar meydana geldi. Ödemeler konusunda herhangi bir mazeret bildirmiyorum, bu durum tamamen kötü işlemlerle zarar etmemden kaynaklanmaktadır, başka bir durum söz konusu değildir.

Ödemeleri nasıl yapacağım?

Elimde hala hatırı sayılır miktarda bitcoin var, sonuçlanmasını beklediğim yatırımlarım olan ICO'lar var. Bir 0'lanma durumu söz konusu değil arkadaşlar. Hala açıkta pozisyonlarım var, aktif olarak trade yapıyorum, bugün 1-1,5 bitcoin civarı karım var.

Ödemelerin İşleyişi

Altcoin fonunun ödemeleri yine anapara + %50 kar şeklinde yapılacak, toplamda 48.15 btc yapmakta.

Bu ay içerisinde matrixturk ve but3rz'e 7 bitcoin ödemem vardı

Şu an için ödemem gereken miktar bunlar gözüküyor, 55 bitcoinlik bu kısmın yarısını 24 Haziran gününe kadar (1 ay 10 gün gecikmeli) ödemeyi planlıyorum. Geri kalan miktar için ise yine 40 gün gibi bir süreye ihtiyacım olacaktır.

Tarihleri verirken gerçekçi olmaya çalıştım, eminim buraları okurken sinirlenecek ve stres olacaksanız, ben de öyleyim, ama emin olun elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

Kayıplar keşke daha küçük rakamları yönetirken yapılsaydı ama maalesef bu zamanda gerçekleşti.

Vakit yaklaştıkça deposit adreslerinizi konu altından yazabilirsiniz.

Yaşanacak gecikmeler için özür diliyorum.

Saygılar

Pages:
Jump to: