Pages:
Author

Topic: “Milli Kripto Para” Furyasına Bir Ülke Daha Katılıyor - page 2. (Read 551 times)

full member
Activity: 308
Merit: 100
Milli kripto para olayı gerçekten iyice bir furya olmaya başladı. Bu işe girişen ülke sayısı gitgide daha da çoğalıyor. Böyle işlere sırf bir hevesle değil de doğru düzgün araştırma yapıp sektörü iyi tanıyarak girişilmesi lazım. Yoksa gerçekten furya olmaktan öteye gidemeyecek.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Ortada büyük bir pasta var ve 2020'den sonra çom daha büyük bir pasta olacağı söylentileri çok fazla ve bu pastadan pay alma çalışmları bunlar fazla yadırgamamak lazım. Sonuç olarak doları kullanmaya devam edeceklerini de açıklamışlar. Yani çokta milli sayılmaz paraları.
full member
Activity: 196
İnternet çağında insanlar artık sadece dünyalı. Bu yerli ve milli kripto paralar bana sadece dolandırıcılığa kılıf gibi geliyor. Hele ki ülkemizde böyle işlere bulaşmayın başka tosuncuklar yaratmayın.
full member
Merit: 102
“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”
Bitcoin'i hiçbir devletin resmi para birimi olarak kullanmayacağını hepimiz biliyoruz ama en azından teknolojisine adım atmaları, onu sahiplenmeleri bile bitcoinin yaşamasını sağlar.
full member
Activity: 238
Evet bu btc nin dünyanın tek ortak para birimi olmasına taş koyabilir fakat görünen o ki her ülke zamanı gelince kendi coinini oluşturacak
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
bu yerli milli sanal para olaylari bana cok sacma geliyor. cikis mantiklari yanlis bir kere.
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Sene 2025 Milli kritpto para furyasına katılan ülke sayısı 25 Civarında bekliyorum 2030 lı yıllardan sonra avrupa tamamiyle blockchain teknolojisini benimseyecek ve işler bu aşamada gelişicek.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Para da teknolojik olarak gelişim gösterir mesela taş kağıt sıra da da kripto para var gibi
newbie
Bence bütün ülkeler katılmalı bu teknoloji de geri kalınmamalı
full member
Activity: 630
Merit: 101
Avrupa birliği EURO, ABD tüm dünyada Doları meşrulaştırmak direkt araç olarak kılmak isterken milli bir kripto para bakışı resmen yeni dünya ve bu teknolojiye zıt bir idda. Milli olarak bakmak mantıksız global bir iş iddası olmalı.
member
Activity: 350
Merit: 11
Evet arkadaşlar bu milli kripto para politikası tam anlamı ile dünyada ülkelerin kripto paralar ile yapmak istedikleri regülasyon çalışmasının sadece bir parçası , yakın zaman içerisinde kripto para değil digital para tanımlaması gelecektir.
member
Merit: 10
Venezuela yine petrol zenginliği gibi ele alınabilecek değerli argümanlara sahip. Marshall adası hükümeti olarak coin çıkarmanın amacı p&r çalışması olma ihtimali bile daha yüksek geliyor şahsen bana
member
Çok iyi gelişmiş büyük bir ülke değiller belki ama bu şekilde bir gelişmeye adım atarak adını dünya çapında duyuracaklar şüphesiz ki. Bu tarz ülkelerden başlayarak ileride daha büyük ülkelerin milli kripto para ürettiğini göreceğiz.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Açıkcası ayı piyasasının sona ermesi için bu tarz haberlerin daha da sıklaşması gerekiyor.Umarım diğer ülkelerde yavaş yavaş kripto paralar için yasal bir statü hazırlamaya başlarlar.
full member
Activity: 210
Artık bu piyasanın her yeni gelişmeye ihtiyacı var ama gerçek yükseliş için tüm dünya için geçerli kararlarin çıkması şart bir ülke de veya kişi de yaşanan gelişme pek fazla etkileyemiyor
newbie
Aslında yasaklamaların olduğu bu zamanlarda bu haberler bitocin için güzel gelişme sayılır
jr. member
Merit: 3
Helal bee. Bırakın kripto paranın mantığının ne olduğunun ne önemi var. Herkes çıkartıyorsa bizde çıkartalım. Merkezi olmaması falan filan da ne. Bunlar önemsiz. Önemli olan her ülke çıkartmış mi o (!)
member
Activity: 350
çok da gerekli olmayan bir girişim. belli ki ekonomiye kaynak arayışı içindeler. devletlerin aslında gözetim denetim işi dışında çok müdahil olması doğru değil bence..
newbie
Activity: 280
     Bence her ülke çıkaracaktır kendi milli kripto parasını ve eğer bu gerçekleşirse değer kazanmaya yatırımların artmasına sebep olacaktır ki her ülkenin isteyeceği bi konu daha fazla projeler çalışmalar beraberinde olmalıdır
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
her ülke kendi çapında girişimde bunuyorda tutarmı mesele orda.
Pages:
Jump to: