Pages:
Author

Topic: Milli Muharip Uçak KAAN, test uçuşunu tamamladı - page 2. (Read 773 times)

legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
...
mahşerde iki yakanda olacak ellerim

aferin, böyle devam et islam düşmanı solcu cahapeli kardeş, ben daha müslümanım demek için yarış, çabuk itaat et!

Bu sırada 84 yaşında emekli teyzemiz bulaşık yıkayacak iş arıyor  ama biz uçak üretiyoruz. 

tamam, et alamayan bir teyze var diye bütün uçakları toprağa gömelim, hatta nuri killigil'in başına gelenler ve vecihi hürkuş'un başına gelenler bu teknolojileri üretenlerin de başına gelsin, siz de fötr takıp pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünen hdp ile kent uzlaşısı yaparsınız; sizin kanınız müsait buna...

https://youtu.be/nHcg9bhsglg

olum hdp legal parti deel mi lan 7m oy almadı mı
sen neyin kafasını yaşıyon
bak demirtaş falan da hafiften yanliyo size bence fazla kasma ilerleyen zamanlarda ittifak neyim edeniz
gerçi sende utanma yok din için iman için vatan için der çıkarsın  Smiley
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
keşke sadece bir teyze olsaydı. sürekli sağa sola pkk'nın siysai uzantısı deyip durma

Türkiye cumhuriyeti ilk defa akp döneminde hem toprak kaybetmiş hemde teröristle masaya oturmuştur. Çözüm Süreci. Daha rezilini görmedim ha pardon gördüm. Hemde daha nice rezillikleri yaptınız.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
...
mahşerde iki yakanda olacak ellerim

aferin, böyle devam et islam düşmanı solcu cahapeli kardeş, ben daha müslümanım demek için yarış, çabuk itaat et!

Bu sırada 84 yaşında emekli teyzemiz bulaşık yıkayacak iş arıyor  ama biz uçak üretiyoruz. 

tamam, et alamayan bir teyze var diye bütün uçakları toprağa gömelim, hatta nuri killigil'in başına gelenler ve vecihi hürkuş'un başına gelenler bu teknolojileri üretenlerin de başına gelsin, siz de fötr takıp pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünen hdp ile kent uzlaşısı yaparsınız; sizin kanınız müsait buna...

https://youtu.be/nHcg9bhsglg
legendary
Ben trendcoini cidden seviyorum en azından savunduğu konuyu doldurarak savunmaya çalışıyor. Tüyü bitmemiş evlatlar borç harç içinde doğuyor hocam şuan öyle rezil bir dönemdeyizki emekliler en rezil emeklilik dönemini yaşıyor.

40 yaşındaki insanların emekli edilirken sırf oy uğruna sesini çıkartmayanlar  ekonomi çökerken veya toprak kaybederken hiç ses çıkartmazlar. Ben en azından yapılana helal olsun diyorum ama kalkıp körü körüne savunmak ne bileyim cahllik desen değil

totti67'yi de geçtin şimdi rezillikte...

erken emeklilik yasası meclisten geçerken şunları yazmış:

https://bitcointalksearch.org/topic/m.61412828
https://bitcointalksearch.org/topic/m.61421785

kaan konusunda -ne alaka ise artık- cahape propagandası yapıyorsun, sen sınırımızda pkk devleti kurmaya çalışanlar varken oraya müdahale ettik diye ne işimiz var suriye'de demiştin. sırf islam düşmanı olacağım diye milli gururumuz olan konularda bile konuyla alakası olmayan saçma sapan şeyler yazıyorsun.

konu: kaan
islam düşmanı cahapeli solcu kişi: eyt

kaldı ki eyt denilen saçmalık ecevit'in imzasıyla kanun tasarısına dönüştürüldü (https://www.resmigazete.gov.tr/arsiv/23810.pdf) ve cahape tarafından meclise sunulduğunda akp-mhp oylarıyla defalarca reddedildi (https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1873768/chpnin-eyt-teklifi-akp-ve-mhp-oylariyla-reddedildi). kaldı ki bu gibi konularda neden reddedildi diye cingar çıkartanlar da yine sen ve senin gibi insanlardır. ayrıca, son seçim bıçak sırtı olmasaydı ve kk'nın bu yönde bir vaadi olmasaydı büyük ihtimalle uygulamaya alınmayacaktı.

islam düşmanı cahapeli solcu arkadaşımız yine çelişkiler batağında kaan konusunu baltalamaya çalışmış, bobita tei hakkında mahalle karısı kıvamında dedikodu yaparken komikti ama en azından seviye bu kadar düşük ve saçma değildi.

islam düşmanı cahapeli solcu kardeş, asıl sorulması gereken sorular şunlardır;

neden anca 100 sene sonra bu uçağı üretebildik? darbeci vesayet zihniyet alaşağı edildiği için olabilir mi? darbeci vesayet zihniyet forum köşelerine itildiği için olabilir mi? darbeci vesayet zihniyet yarın tekrar iktidar olursa vecihi hürkuş ve nuri killigil'in başına gelenler bu teknolojilerin de başına gelir mi?

Bu sırada 84 yaşında emekli teyzemiz bulaşık yıkayacak iş arıyor  ama biz uçak üretiyoruz.  Üretmeliyiz yüksek teknolojiye ihtiyaç var bunu kabul ediyorum ama kalkıp boş muhabbete gerek yok. al sana getirdiğiniz yeni TÜRKİYE

Desenki bana fakirlik sınırı olan 50 binliradan fazla maaş alıyor kimse bir ekmeğe bile muhtaç değil diye sana kesinlikle muhalefet olmazdım. Teyzem bayramda et alamamış istersen uzay üssü üret.

https://www.youtube.com/watch?v=TXMHecMRkwg
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
...

67 iyi çalışıyorsun, captain'ı da al gel, çok belli ettiniz kendinizi, böyle her defasında hesap değiştirmekle uğraşma...

28 şubat'ın tetikçi gazetecisi, açık cahape destekçisi, tapulu kilise sahibi fatih altaylı ilginç bir açıklama yapmış... okuduğumda beni bir gülme tutmadı değil, neticede ne diyeceğimi bilemedim valla...

Fatih Altaylı:

KAAN meselesinde benimle dalga geçiyorlar

vay işte ‘KAAN sana girsin’ falan diyorlar bana
https://twitter.com/gundem7x24/status/1766564906222883192

bunlar bu ülkeye hiçbir şey katmamış olmalarına rağmen o yayvan ağızlarını açıp millete ve milletin gözbebeği işlerine ağızlarına geleni söylemeyi alışkanlık haline getirdiği için halk tepki göstermiş...

Kim ki hesap değiştirip değiştirip millete bok atiyordur, Allah iki cihanda belasını versin, benim bu hesaptan başka hesabım yok, iyi çalışıyorsun ile neyi kastettin bilmiyorum ama ben birşey anlatacaksam direkt anlatırım, hiç dolambaçlı yollara başvurmam, kul hakkına girmekten korkarım ama kimseye de hakkımı yedirmem, yine yazıyorum, mahşerde iki yakanda olacak ellerim adı herif.
legendary
...

67 iyi çalışıyorsun, captain'ı da al gel, çok belli ettiniz kendinizi, böyle her defasında hesap değiştirmekle uğraşma...

28 şubat'ın tetikçi gazetecisi, açık cahape destekçisi, tapulu kilise sahibi fatih altaylı ilginç bir açıklama yapmış... okuduğumda beni bir gülme tutmadı değil, neticede ne diyeceğimi bilemedim valla...

Fatih Altaylı:

KAAN meselesinde benimle dalga geçiyorlar

vay işte ‘KAAN sana girsin’ falan diyorlar bana
https://twitter.com/gundem7x24/status/1766564906222883192

bunlar bu ülkeye hiçbir şey katmamış olmalarına rağmen o yayvan ağızlarını açıp millete ve milletin gözbebeği işlerine ağızlarına geleni söylemeyi alışkanlık haline getirdiği için halk tepki göstermiş...
sr. member
Hocam diyelim ki doğru, kalifiye ekipler mutlaka görevde kalmalı, daha düşük seviyedeki, işin direkt mutfağına dahil olmayan ekipler için ise işten çıkarma tasarrufu ağır olur ama görev yeri değişikliği ile daha hafif bir geçiş sağlanabilir. Ekiplerden beyin takımını oluşturan ve stratejik bilgilere sahip olanların ise ömür boyu milli guvenlik gerekçesi ile işten çıkması veya cikarilmasi sanırım mümkün olmaz.

Daha önceki çalıştığım kurumlardan birinde güvenlik zayıftı her şeye erişim hakkımız vardı. Genel olarak iş ahlakı yüksek olduğu için sorun çıkmıyordu.
Bu tür yüksek güvenlik gerektiren ortamlarda çalışan kişilerin erişimleri çok kısıtlı oluyor.
Geçmişte sorumlu olduğum birime gelen gizli yazıları görmek isteyen müdür ile çok kez karşı karşıya gelmiştim. İlla yazıları görecekmiş. Senin yetkin bulunduğun müdürlük ile sınırlı diyorum sen benim personelimsin diyor. Tamam senin personelinim ama benim yetkim dahilinde olan şeyler de seni ilgilendirmiyor. İsteresen genel müdürlük seviyesinden istediğini alabilirsin diyordum. Güvenlik çok önemli. Herkesin herşeye erişimi yoktur diye düşünüyorum.

Doğrusunu anlatmissiniz hocam hem de a dan Z ye ama bizim ülkede maalesef bu konularda amir takımının büyük eksikligi var karakter olarak. Bizim sektörde hak ederek amir durumuna gelenler çok olduğu gibi malum yollardan da sorumluluk gerektiren makamlara gelenler de var. Liyakat ile bir yere gelenlerin zaten bu tarz hamlelerini göremezsiniz ama diğer durumda maalesef sorun çıkması hep an meselesi oluyor.
Konuya dönersek, insanların işsiz kalması nasıl bir psikolojik süreç iyi bilirim, umarım en alt kademe çalışan da olsa, başka yerlerde çalışma hayatlarına devamlari sağlanabilir.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Hocam diyelim ki doğru, kalifiye ekipler mutlaka görevde kalmalı, daha düşük seviyedeki, işin direkt mutfağına dahil olmayan ekipler için ise işten çıkarma tasarrufu ağır olur ama görev yeri değişikliği ile daha hafif bir geçiş sağlanabilir. Ekiplerden beyin takımını oluşturan ve stratejik bilgilere sahip olanların ise ömür boyu milli guvenlik gerekçesi ile işten çıkması veya cikarilmasi sanırım mümkün olmaz.

Daha önceki çalıştığım kurumlardan birinde güvenlik zayıftı her şeye erişim hakkımız vardı. Genel olarak iş ahlakı yüksek olduğu için sorun çıkmıyordu.
Bu tür yüksek güvenlik gerektiren ortamlarda çalışan kişilerin erişimleri çok kısıtlı oluyor.
Geçmişte sorumlu olduğum birime gelen gizli yazıları görmek isteyen müdür ile çok kez karşı karşıya gelmiştim. İlla yazıları görecekmiş. Senin yetkin bulunduğun müdürlük ile sınırlı diyorum sen benim personelimsin diyor. Tamam senin personelinim ama benim yetkim dahilinde olan şeyler de seni ilgilendirmiyor. İsteresen genel müdürlük seviyesinden istediğini alabilirsin diyordum. Güvenlik çok önemli. Herkesin herşeye erişimi yoktur diye düşünüyorum.
sr. member
Konuyla alakalı olmayacak ama yinede yazacağım. Şimdi bu bizim milli muharip uçağımızı yapacak olan bu tusaş personel arasında bir derecelendirme yapmış. A, b,c,d diye a grubunda olanlara %100 prim b grubuna %80 prim c grubuna pirim yok. Esas olan eğer doğru ise d grubuna denk gelen personel çalışmalarına son verilecek diye. Şimdi milli uçak pike yapmaya başlamış oldu. Yılların emekleri bir anda yok olacak. Ne düşünürseniz düşünün.

İşin detaylarını bilmeden yorum yapmak doğru değil. A, B, C, D gruplarını bilmiyorum ancak işin ana beyni herhalde alfabetik olarak giden A sınıfı olmalı. Her şeye hemen inanmayı bıraktım ama yine de bu konu araştırılmaya değer. Milli Uçak yapılmış ve CB tarafından envantere ekleneceği açıklandıktan sonra takımlar arasında böyle bir ayrımı tekrar yapacaklarını veya işe son verilecek işçiler olacağını düşünmüyorum. Olsa da sözleşmeli personel gibi bir sınıftır diye tahmin ediyorum.

@RaltcoinsB hocam yazdığım şeyler pek hoşuma giden şeyler değil. Bende duyduğumda hadi ya dedim. Adamlar şimdi kimi nasıl guruplayacak. Bu çalışanların hangisi hangi guruba nasıl girecek. Bir ton sıkıntı oluşturacak konular. Geçmişte bir kaç kere özelleştirme ve kapatılan kurum deneyimim olduğundan bu durumların nasıl travmalar yaşattığını bilirim. Konu ile ilgili diye yazdım. İnşallah yalan çıkar bende bu duruma sevinirim.

hero member
Konuyla alakalı olmayacak ama yinede yazacağım. Şimdi bu bizim milli muharip uçağımızı yapacak olan bu tusaş personel arasında bir derecelendirme yapmış. A, b,c,d diye a grubunda olanlara %100 prim b grubuna %80 prim c grubuna pirim yok. Esas olan eğer doğru ise d grubuna denk gelen personel çalışmalarına son verilecek diye. Şimdi milli uçak pike yapmaya başlamış oldu. Yılların emekleri bir anda yok olacak. Ne düşünürseniz düşünün.

İşin detaylarını bilmeden yorum yapmak doğru değil. A, B, C, D gruplarını bilmiyorum ancak işin ana beyni herhalde alfabetik olarak giden A sınıfı olmalı. Her şeye hemen inanmayı bıraktım ama yine de bu konu araştırılmaya değer. Milli Uçak yapılmış ve CB tarafından envantere ekleneceği açıklandıktan sonra takımlar arasında böyle bir ayrımı tekrar yapacaklarını veya işe son verilecek işçiler olacağını düşünmüyorum. Olsa da sözleşmeli personel gibi bir sınıftır diye tahmin ediyorum.

@RaltcoinsB hocam yazdığım şeyler pek hoşuma giden şeyler değil. Bende duyduğumda hadi ya dedim. Adamlar şimdi kimi nasıl guruplayacak. Bu çalışanların hangisi hangi guruba nasıl girecek. Bir ton sıkıntı oluşturacak konular. Geçmişte bir kaç kere özelleştirme ve kapatılan kurum deneyimim olduğundan bu durumların nasıl travmalar yaşattığını bilirim. Konu ile ilgili diye yazdım. İnşallah yalan çıkar bende bu duruma sevinirim.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042

hero member
legendary
Adam başka üyeleri quite ederek sahte mesajlar ortaya koyacak kadar dürüst biri o yüzden hakıdır ne dese haklıdır. Sata sata bitiremeyip satmaya doyamayıp varlık fonu diye bir saçmalığın içine soktuğunuz şeyleri sanırım arkadaş rüyasında yapmış.

Ziraat Bankası, BOTAŞ, PTT, TÜRKSAT, Türkiye Petrolleri, ETİ Maden, Türk Telekom, Halk Bankası, THY ve Çaykur gibi işletmeleri zaten AKP Sayesinde gördük. Hay allah razı olsun onlardan.

Cem uzanın zamanında başına ne geldiyse iktidar değiştiğinde milli sermayeyi hiç eden şirketlerinde başına aynılarının geleceğine eminim ancak bunlardan birinin bu uçağı yapanlar olmayacağı kesin. Sonuçta uçağı yapanlar belli ortalıklar belli Umarım yüzlercesi binlercesi yapılır.,
Hoş uçak yapsan ne olacak gecenin yarısında 100 tl ucuza et almak için emekliler sıra bekliyor.

Bu arada ne iş ekonomi konularına hiç yazmıyorsun forum sadece buradan oluşmuyor
-------------------

Hadi sen haklısın sorun yok herşeyi akp zamanında gördük bak sonuna kadar akp'den başkası bu ülkede hiçbirşey yapmadı yaptıda neyse %99'unu akp yaptı.
 tamamda kardeşim o kadar iyiysek dışarıdan buraya bankalar arasında swap işlemi bile 2019'dan beri kapalı dışarıdan o denli korkuyorken

Mesela akp başarısı olan şu para basma konusunu hiç ağzına almıyorsun?

Eee buda başarınız değilmi? yada bu grafiğin yanına şunu eklesem nasıl olur?

AKP Geldiğinden beri tl'nin alım gücü?

Yaptığı işler ekonomiye niye yansımıyorda her geçen gün daha kötüye gidiyoruz ne iş? Gelip burada istediğin kadar güzelleme yap AKP Geldiğinde 1tl ile 0.7 usd alınırken bu bollukta ne iş 0.03 usd alır olduk bu aradaki parayı kim yedi? bana onu söyle.
sr. member
Ahanda gelmiş trolkuvvet, Yahu beni darlamasana birader, rezillik ile taçlandırmış bu sefer de zatı ali beni. Valla ne kullanıyorsun, hangi dünyada yaşıyorsun, çevrende neler olup bitiyor anlayamıyorum hani empati yapmaya çalışsam da, eleştirdiğim noktaları var bu projenin, ama eleştirirken doğru noktalarına da temas ediyorum, hatta bu projenin ekibini koruyup kollamak lazım, çünkü daha önce de yaşandı bu ülkede, milli menfaatlerimiz için büyük atılımlar yapmak isteyen nice insan öldü saçma sapan şekilde, belki de 20 sene sonra bu alanda en iyi olacağız bu insanlar sayesinde, o yüzden bu ekibi çok iyi korumalıyız diyorum. sen kalkmış bunları yazan bir adama rezil diyorsun, buradan rezalet çıkıyorsa senin nazarında, bence asıl vatan haini sensin sayın baş trolll.
legendary
Ben trendcoini cidden seviyorum en azından savunduğu konuyu doldurarak savunmaya çalışıyor. Tüyü bitmemiş evlatlar borç harç içinde doğuyor hocam şuan öyle rezil bir dönemdeyizki emekliler en rezil emeklilik dönemini yaşıyor.

40 yaşındaki insanların emekli edilirken sırf oy uğruna sesini çıkartmayanlar  ekonomi çökerken veya toprak kaybederken hiç ses çıkartmazlar. Ben en azından yapılana helal olsun diyorum ama kalkıp körü körüne savunmak ne bileyim cahllik desen değil

totti67'yi de geçtin şimdi rezillikte...

erken emeklilik yasası meclisten geçerken şunları yazmış:

https://bitcointalksearch.org/topic/m.61412828
https://bitcointalksearch.org/topic/m.61421785

kaan konusunda -ne alaka ise artık- cahape propagandası yapıyorsun, sen sınırımızda pkk devleti kurmaya çalışanlar varken oraya müdahale ettik diye ne işimiz var suriye'de demiştin. sırf islam düşmanı olacağım diye milli gururumuz olan konularda bile konuyla alakası olmayan saçma sapan şeyler yazıyorsun.

konu: kaan
islam düşmanı cahapeli solcu kişi: eyt

kaldı ki eyt denilen saçmalık ecevit'in imzasıyla kanun tasarısına dönüştürüldü (https://www.resmigazete.gov.tr/arsiv/23810.pdf) ve cahape tarafından meclise sunulduğunda akp-mhp oylarıyla defalarca reddedildi (https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1873768/chpnin-eyt-teklifi-akp-ve-mhp-oylariyla-reddedildi). kaldı ki bu gibi konularda neden reddedildi diye cingar çıkartanlar da yine sen ve senin gibi insanlardır. ayrıca, son seçim bıçak sırtı olmasaydı ve kk'nın bu yönde bir vaadi olmasaydı büyük ihtimalle uygulamaya alınmayacaktı.

islam düşmanı cahapeli solcu arkadaşımız yine çelişkiler batağında kaan konusunu baltalamaya çalışmış, bobita tei hakkında mahalle karısı kıvamında dedikodu yaparken komikti ama en azından seviye bu kadar düşük ve saçma değildi.

islam düşmanı cahapeli solcu kardeş, asıl sorulması gereken sorular şunlardır;

neden anca 100 sene sonra bu uçağı üretebildik? darbeci vesayet zihniyet alaşağı edildiği için olabilir mi? darbeci vesayet zihniyet forum köşelerine itildiği için olabilir mi? darbeci vesayet zihniyet yarın tekrar iktidar olursa vecihi hürkuş ve nuri killigil'in başına gelenler bu teknolojilerin de başına gelir mi?
legendary

40 yaşındaki insanların emekli edilirken sırf oy uğruna sesini çıkartmayanlar  ekonomi çökerken veya toprak kaybederken hiç ses çıkartmazlar. Ben en azından yapılana helal olsun diyorum ama kalkıp körü körüne savunmak ne bileyim cahllik desen değil
sr. member
Öz sermaye ürünlerini üç kuruşa satıp özel şirketlerin yaptığı urunleri gururlanarak göstermek cahillik desem değil olsa olsa milletin gözünü boyamak için yapılmış hareketlerden biridir. Aklı başında biri kalkıp öz sermaya ürünlerini sözde satmak veya kiralamak adına üç kuruşa peşkeş çekip üstüne burada togg vb özel işletmelerin guzellesini yapmak vallahi akıl alır gibi değil..

Yapılan her iş gibi bu işinizde reklam. Gerçekler bambaşka. Al millet 100 TL ucuz diye et kuyrugunda ama uçak yapıyoruz değil mi.

O kadar iyiysek varlık fonu niye zararda. Bu uçakları yapacak kadar bilgiliysek zafer havalimanı niye zararda herşeyi geçtim ekonomi niye boktan. Gelip boş rant uğruna kurulan şirketleri anlatma bukadar para ve ekonomik destek çıktığın yerlerden defalarca ortaya ürün çıkartırdık.

Hocam birazdan trolkuvvet gelir mutlaka, bak heykel ile konuyu açar, din iman kitap ile devam eder, vatan hainisiniz ile kapanışı yapar yine. Güzel ve doğru işlere lafimiz yok ama hatalı yanlış kötü işleri de eleştirmek en doğal hakkımız. En büyük eksik, şeffaflık, hesap verilebilirlik, bu alanlarda ne olursa olsun belirli bir yerden sonra olay çözümsüz kalıyor. Ama hep söylüyorum, devlet hafızası asla unutmaz, gün gelir tüyü bitmemiş yetimin hakkını sorar muhataplarina.
legendary
Öz sermaye ürünlerini üç kuruşa satıp özel şirketlerin yaptığı urunleri gururlanarak göstermek cahillik desem değil olsa olsa milletin gözünü boyamak için yapılmış hareketlerden biridir. Aklı başında biri kalkıp öz sermaya ürünlerini sözde satmak veya kiralamak adına üç kuruşa peşkeş çekip üstüne burada togg vb özel işletmelerin guzellesini yapmak vallahi akıl alır gibi değil..

Yapılan her iş gibi bu işinizde reklam. Gerçekler bambaşka. Al millet 100 TL ucuz diye et kuyrugunda ama uçak yapıyoruz değil mi.

O kadar iyiysek varlık fonu niye zararda. Bu uçakları yapacak kadar bilgiliysek zafer havalimanı niye zararda herşeyi geçtim ekonomi niye boktan. Gelip boş rant uğruna kurulan şirketleri anlatma bukadar para ve ekonomik destek çıktığın yerlerden defalarca ortaya ürün çıkartırdık.
sr. member
Her konu yalan söyler matematik söylemez hemde o kadar nettirki aklınız durur 22 yıllığına ister al ister sat farketmez gurur duyduğunuz bu ürünleri gibi niceleri yapılmayı bırak ekonominin bile çk iyi olması gerekirdi sonuçta üç beş kuruşa peşkeş çekilen niceyerler satıldı veya kiralandı. 

Varlık fonunun geldiği nokta ortada yapılan işleri  asla kötülemem ama kötü yapılan işlerdede susacak değilim.

Hocam iyi olan işlere zaten laf etmiyoruz ama bazıları bizi her ne olursa olsun muhalif, hatta Allahsız kitapsız dinsiz bildikleri için bunları görmüyorlar. Ve fakat, bunca yıl ülkeyi yönetmiş bir zihniyetin, yaptığı köprüyü hangi şartlarda kaça yaptırdığını, en uyguna kaça yapılabileceğini net şekilde açıklaması gerekir, bunu yolcu garantili yapılan hava alanları, hasta garantili şehir hastaneleri için de genelleyebiliriz. Ülke tarımının ve hayvancılığının bulunduğu noktayı mesela sorguluyoruz çoğumuz, bu bizi vatan haini mi yapar, seçim sürecine ne zaman girsek yorumlarda ara sıra DEM falan geçiyor, uzaktan yakından terörle veya siyasi uzantılarıyla bağlantısı olan kim varsa Allah belasını versin, bizden vatan haini çıkmaz.

Bu zihniyetin en büyük düsturu, biat kültürü. Sorgulayan araştıran eleştirenlere alerjileri var. Heykel sever falan diyorlar bazıları bize, o heykeli yapılan adamın döneminde yapılan her ne varsa satılırken sesleri çıkmıyor ama. 
legendary
Her konu yalan söyler matematik söylemez hemde o kadar nettirki aklınız durur 22 yıllığına ister al ister sat farketmez gurur duyduğunuz bu ürünleri gibi niceleri yapılmayı bırak ekonominin bile çk iyi olması gerekirdi sonuçta üç beş kuruşa peşkeş çekilen niceyerler satıldı veya kiralandı. 

Varlık fonunun geldiği nokta ortada yapılan işleri  asla kötülemem ama kötü yapılan işlerdede susacak değilim.
Pages:
Jump to: