Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 21. (Read 44140 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 252
September 27, 2017, 04:21:49 PM
Adamlar bundan 4 hafta önce eksikleri giderip 2 hafta içinde başvuruyu yapıp 4 hafta içinde de kesin borsalara gireceklerini söylemişti. Şimdi baktığımızda bu söylediklerinin üzerinden 4 hafta geçmiş, bunlar bırak borsaya girmeyi daha yeni başvurduklarını felan söylüyorlar.

Bu adamlara şimdi sövülmezde ne yapılır arkadaşlar siz söyleyin.

olacak olacakta bişiler geç olacak gibi. valla ben elimdekiler için gittim lauda ya mesaj attım. sonucta escrow vardi projede ico sürecinde yani öyle dediler. bende yatirimimi zaten escrow adresine yaptigim için lauda ya bahsettim olayi dedim ben yatirdigim btcleri geri istiyorum alın tokenlerinizi verin btcmi dedim fakat lauda o konuda yardimci olamayacagini söyledi.  çünkü roadmap'e göre adamlarin  exchange giriş vs tarihi 2018'in q3 mü q4 mü ne olarak belirtilmiş.  devden birine mesaj attım oda öyle söyledi. baya yaptiklari işte var bana saymişti geçen gün minexbank i yaptik kurduk calişiyor vs test süreçleri tamamlandi mining yapiliyor yok minexexplorer yapildi vs aslinda baya iş yapilmiş roadmap'ede bakinca daha da sesimi cikarmadim .

Hocam hala 6 dolara sabitleyeceklerini felan yazıyorlar, saçma sapan şeylerle insanları uyuttuklarını felan düşünüyorum bazen tıkımı çıkaramıyorum şimdilik. Lauda felanda bir kere olsun bir şey yazmadı ANN'ye.

Bende Lauda'yı adam sanardım, kendi cebini dolduran bir başka şerefsiz bana kalırsa Lauda.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
September 27, 2017, 03:17:07 PM
Adamlar bundan 4 hafta önce eksikleri giderip 2 hafta içinde başvuruyu yapıp 4 hafta içinde de kesin borsalara gireceklerini söylemişti. Şimdi baktığımızda bu söylediklerinin üzerinden 4 hafta geçmiş, bunlar bırak borsaya girmeyi daha yeni başvurduklarını felan söylüyorlar.

olacak olacakta bişiler geç olacak gibi. valla ben elimdekiler için gittim lauda ya mesaj attım. sonucta escrow vardi projede ico sürecinde yani öyle dediler. bende yatirimimi zaten escrow adresine yaptigim için lauda ya bahsettim olayi dedim ben yatirdigim btcleri geri istiyorum alın tokenlerinizi verin btcmi dedim fakat lauda o konuda yardimci olamayacagini söyledi.  çünkü roadmap'e göre adamlarin  exchange giriş vs tarihi 2018'in q3 mü q4 mü ne olarak belirtilmiş.  devden birine mesaj attım oda öyle söyledi. baya yaptiklari işte var bana saymişti geçen gün minexbank i yaptik kurduk calişiyor vs test süreçleri tamamlandi mining yapiliyor yok minexexplorer yapildi vs aslinda baya iş yapilmiş roadmap'ede bakinca daha da sesimi cikarmadim .
sr. member
September 27, 2017, 02:27:58 AM

member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
September 27, 2017, 02:11:00 AM
güzel projeydi. ancak çok zor görünüyor çünkü bütün vaat ettikleri tarihlerde hiç bir olumlu sonuç gösteremediler. yatırımcıları ve ödüllerden coin alanlar ellerinde tutuyor halen.
cüzdanı bilgisayarıma indirmiştim. bilgisayarım kasmaya başladı. bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?  Huh Huh
bende indirdim ama bir kasma olmadı hatta minninginide yapıyorum yüzde 30 dan fazla işlemci kullanmıyor. Task managerdan ne kadar bellek ve işlemci kullandığını görebilirsin.
member
Trust me. I'm a holder.
September 27, 2017, 02:08:18 AM
https://blog.minecoin.org/minexcoin-exchanges-5a19572ca7f2  bu sefer giriyorlar galiba isimde vermişler. Hadi bakalım  Grin
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
September 26, 2017, 03:52:51 AM
Hayret birşey yok 6$ sabıt fiyat olacakmış falan bu adamlara inanıp forumdan token toplayanlar oldu umarım zarar etmezler
bir tanesi de sözlerini yerine getirsin artık ne kadar adi bir piyasa oldu bu kripto alemi
newbie
Activity: 39
Merit: 0
September 26, 2017, 03:31:19 AM
güzel projeydi. ancak çok zor görünüyor çünkü bütün vaat ettikleri tarihlerde hiç bir olumlu sonuç gösteremediler. yatırımcıları ve ödüllerden coin alanlar ellerinde tutuyor halen.
cüzdanı bilgisayarıma indirmiştim. bilgisayarım kasmaya başladı. bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?  Huh Huh
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
September 25, 2017, 05:37:10 PM
Bu projeden ben de çok ümitliydim ilk zamanlar. Hatta ufak bir yatırımda yapmıştım icosunda. Umarım şu hayal dünyasından çıkar bir an önce borsalara giriş yaparlar.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
September 25, 2017, 05:21:18 PM
İlk başlarda iyi övdük yok şöyle iyi ekip az bir bütçeyle bunlar yok şöyle yok böyle boka sardılar. Ico'da yatırım yapanlar en zararla kapatsınlar bizim aldığımız bounty çöp olsada olur arkadaş.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
September 25, 2017, 05:05:12 PM
Vay anasını adamlar ne yapıyorlar işe bak arkadaş şimdiden oy falan kullanın diyor resmen çöp oldu elimizdekiler bence unutun artık bunu. Bunlar hani borsaydı arkadaş şimdi nerden oy falan çıktı dalga geçiyorlar.
member
Trust me. I'm a holder.
September 25, 2017, 03:41:08 PM
Yeni bir blog yazısı yayımlandı az önce: https://blog.minecoin.org/minexcoin-mip-report-d8be8dff4cd6

Şu borsalara daha kolay eklenmesi için gerekli çalışmaları yaptık adında yine saçma sapan bir blog yazısı yayınlanmış, elde tutulur bir şey yine yok gördüğünüz gibi. Bu gidişle projeyi çöp edecekler gibi gözüküyor umarım projeyi çöp etmezler.

yazıda bu exchangelere girebilmek için walletı güncelediklerinden ve bizimde güncellememiz gerektiğinden falan bahsediyor. Benim anlamadığım o kadar kıytırık proje iş yapmışken bunlar nasıl hala bir exchange giremedi. minexbank çok güzel çalışıyor arayüzü ve mantık çok güzel.
sr. member
September 25, 2017, 12:27:55 PM
Yeni bir blog yazısı yayımlandı az önce: https://blog.minecoin.org/minexcoin-mip-report-d8be8dff4cd6

Şu borsalara daha kolay eklenmesi için gerekli çalışmaları yaptık adında yine saçma sapan bir blog yazısı yayınlanmış, elde tutulur bir şey yine yok gördüğünüz gibi. Bu gidişle projeyi çöp edecekler gibi gözüküyor umarım projeyi çöp etmezler.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
September 25, 2017, 04:02:25 AM
adamlar  başta burunlarından kıl aldırmıyorlardı, borsada neymiş zaten biz borsayız diye, şimdi sürünüyorlar. çöp oldu gitti coin.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
September 25, 2017, 03:57:23 AM
Ccexe bile girmekte zorlanan bir coin isterse dunyayi degistirsin benim gozumde cop. Para verip ccexe sokacaklarmis madem para vercen git liquiye falan soktur. Bittrex cok zor bu coin icin
full member
Activity: 266
Merit: 242
September 25, 2017, 02:53:53 AM
valla yaa noldu boyle adamlar super çalışıyor falan dedik sonradan cıvıttılar, kaç zaman oldu işlem olmuyor yakışmadı minexcoine
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
September 22, 2017, 09:34:10 PM
Agam bizimle eğlenir galiba. Ico vakti adamların ciddi ciddi Bittrex muhabbeti yaptığını hatırlıyorum şimdi c-cex'e girmeyi bırak girmek için oy toplamaları gerekiyor. Şaka gibi bir durum.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
September 22, 2017, 07:00:44 AM
C cex nedir ya daha kötüsü olamazdı heralde. zaten benzer işler çıktı boşa pohpohlamışlar bu projeyi zamanında
full member
Activity: 448
Merit: 100
September 21, 2017, 08:53:45 AM
toplam 9-10 kişi oy vermiş. bu gidişle c-cex'e bile giremiyecek heralde.  hadi beyler oy kullanın şu borsaya girsinde elden çıkaralım. Smiley
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
September 21, 2017, 08:36:11 AM
Sadece o exchange üyeleri mi oy kullanıyor nedir anlayamadım tam??

Telegramda şöyle birşeye denk geldim. Escrow ile aşağıdaki tutarda işlem yapmaya çalışıyor millet anladığım kadarıyla. o da yaklaşık 8,5-9 USD gibi bir tutara denk geliyor. Yüksek geldi bana ICO fiyatı ile karşılaştırınca. ICO'da 6 USD gibi birşeydi sanırım...

Umarım büyük exchangelere girer. Ben minexbank ile günlük ya da haftalık olarak değerlendiriyorum şimdilik MNX'leri...
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
September 21, 2017, 05:56:46 AM
Bu gidişle zaten bir borsaya girebileceğini düşünemiyorum artık zaten.Biran önce girseler elimdekini satıp kaçacağım beklemekten bıktım valla.
Pages:
Jump to: