Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 17. (Read 44140 times)

hero member
Activity: 698
Merit: 506
siteden çekim talebinde bulundum 2 gün önce halen onaylamadılar mail attım çok yoğun talep altındayız diyor yapacağı 1 tuşa tıklamak yahu bunun yoğunluğu ne olabilir ki?
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra 3 ay gibi bir sabır sonunda nihayet coinmarketcap te görebildik. nazar değmemesi için nazar boncuğu ekledim ilk sayfaya. Smiley

sirkülasyonu da en kısa zamanda görmek nasip olur umarım. oradaki verilerde değişiklik olabilir.

açılış fiyatı aslında ico fiyatının üzerinde şu an için. Cheesy Cool Cool Cool
hahahha gözünüz aydın hocam. scam üzerinde çok duruldu ama en sonunda başardılar galiba. ya da başarıyorlar. sabır edenleri tebrik etmek lazım.
başka hangi borsalara girecek?

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra 3 ay gibi bir sabır sonunda nihayet coinmarketcap te görebildik. nazar değmemesi için nazar boncuğu ekledim ilk sayfaya. Smiley

sirkülasyonu da en kısa zamanda görmek nasip olur umarım. oradaki verilerde değişiklik olabilir.

açılış fiyatı aslında ico fiyatının üzerinde şu an için. Cheesy Cool Cool Cool
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
2000 tane minex satmaya kalsanız okadar alıcı bile bulamadım livecoin.nette. başka bir borsaya daha girermi acaba minex coin? Daha fazla seçenek olursa hacimde artar gibime geliyor. biraz daha bekleteceğim. ama bende çok az var 30tane

bazi projelerde alım emirlerine bakmayin. satmak istediginiz fiyati neyse onu yazın ve gönderin listeye. ben dün 2 dolardan tek kalemde sattim 300 ve 200 tane ayri ayri saatlerde. yazdim gönderdim parça parça bile gitmemiş alan kişi  direkt hamuduyla almiş götürmüş yani . bazen piyasalarda öyle oluyor kişi alacagi fiyati aklinda  kendi biliyor fakat piyasayida etkilememek adına order girmiyor. sadece izliyor emir gelince kendi istediği fiyatlardan çat diye alimi gerçekleştiriyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Coinmarkete niye eklenmedi hala? Günlük volume sanırım çok düşük ayrıca bu kadar ertelerseniz bir projeyi böyle çöp edersiniz yazık.

Bugün eklendi coinmarketcape. Ben ofisten çıkmadan 1.60 küsür görünüyordu yanlış görmediysem 

Bekletmekte. Hatta haftalık olarak minexbankta değerlendirmekte fayda var bence. 50bin dolar olmasına ne kaldı şunun şurasında bir MNXin  Cool
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
3 doları görmüş bugün. Benim gibi icodan girenler zararda, forumda 1 dolardan toplayanlar güzel kazandılar, tabi volume düşük yeni borsalara girmesi lazım.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
portalden çekim emri verdim. bakalım ne zaman onaylayacaklar. açıkçası satıp kurtulcam, zaten 20küsür tane gelmişti. bi beklentim yok
sr. member
Activity: 560
Coinmarkete niye eklenmedi hala? Günlük volume sanırım çok düşük ayrıca bu kadar ertelerseniz bir projeyi böyle çöp edersiniz yazık.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Bakıma girmiş sanırım nerde o 5-6 dolar fiyatı ile giriş yapacak olayı.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Ödüller fazla fazla dağıtıldığı için alım duvarı şu an az olabilir fakat önemli olan uzun vade de ne iş yapacağıdır, ben Minexcoin'in uzun vade de şimdiki fiyatından çok daha üst seviyelerde olacağını düşünüyorum. Livecoin'de ortalama altı bir borsa olsada fena sayılmaz, başlangıç için ideal.
sr. member
Activity: 288
2000 tane minex satmaya kalsanız okadar alıcı bile bulamadım livecoin.nette. başka bir borsaya daha girermi acaba minex coin? Daha fazla seçenek olursa hacimde artar gibime geliyor. biraz daha bekleteceğim. ama bende çok az var 30tane
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Nerede bu meşhur buywall?  Smiley o kadar fiyatı sabitleyeceğiz goygoyu yaptılar alım duvarı leş gibi. Şimdi autosell yapsam 10k satoshiye kadar dump yapabilirim.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
İco suna katılmıştım borsa açılış fiyatı 10 da 1 oldu .
Bir daha ömür boyu hiç bir icoya katılmam.
full member
Activity: 448
Merit: 100
evet livecoin'e girmiş fiyatı şu anda 1.6 $ seviyelerinde. bende hemen satmayı düşünmüyorum en azından 2 doları geçmesi lazım.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
sonunda minex ciler kurluluşa erdiler Cheesy çoook büyük beklentiler içinde olan bir coin ne hallerde
bende sosyal medayasındaydım 30 -40 bişey geldiydi sanırım Cheesy bakalım çorba parası ederse satam Cheesy yada100 dolar olmasını mı beklesem
full member
Activity: 280
Merit: 103
https://www.livecoin.net işleme başlamış sadece deposit kabul ediyorlar şu an, ilgilenenler inceleyebilir
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
https://minexbank.com/index.php?r=site/memorandum 
Söyle bir şey paylaştılar. 3 ay boyunca dalgalanmalar normal diyorlar. Yalnız 20 MNX/USD kısmını anlamadım  Huh
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Aylar sonra nihayet bir borsaya girebiliyor. Merak ediyorum bakalım ico fiyatından giriş yapabilecek mi yoksa 1-2 dolar civarında mı takılacak?
full member
Activity: 392
Merit: 103
1 kasımda borsaya giriyorlar sonunda artık çok geç kaldırlar sizce değeri ico seviyesinde mi başlar bir fikriniz var mı? elimde biraz var bekletmeliyim sizce ?
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
oldukça uzun süre beklediler, güven sarsıldı. Bounty de de çok cömert davranmadılar. Bank falan yapacaklardı. PRojeyi büyük duyurdular ama sonra ses soluk kesildi. Bounty ye katıldım ama vere ver 4-5 tane verdiler o da cüzdan da simdi satmaya kalksam fee ye gidecek Smiley. Kalsa gelecek olarak çok umutlu değil o kadar güzel projeler var ki.
Pages:
Jump to: