Pages:
Author

Topic: Mossland PokemonGo kadar iyi olabilecek bir oyun projesi - page 6. (Read 1072 times)

member
Activity: 612
Merit: 10
Arkadaş 3 sayfa yazı okudum herkes oyunun tutacağından ya da tutmayacağından bahsetmiş kimse oyunun ne olduğunu anlatmamış. Neyse ki google var dedik ona girdik orda da pek bir bilgi yok;

Mossland, gayrimenkul temelli, konuma dayalı bir AR mobil oyunudur. Kullanıcılar çevredeki gerçek özellikleri tespit edebilir, oyunda kazanabilir ve ticarette bulunabilirler. Oyuncular platformda birbirleriyle etkileşime girerek takas yoluyla kripto para kazanabilecekler.

Anladığım kadarıyla insanlar bulundukları yerlerin fotoğraflarını çekip bunları sanal olarak kiraya verecekler ama tatmin edici bir şey bulamadım şu ana kadar. Bakalım oyun çıkınca belli olur herhalde.
member
Activity: 378
Merit: 11
icolara katılmak için pasaport gerekiyor maalesef bende yok eğer olsaydı mutlaka ve mutlaka katılırdım şimdilik bountyhive dan gelecekler ve airdroptan geleceklerle idare edicem
member
Activity: 196
Ben bu projenin tutacağını düşünmüyorum, yani pokemon go da tuttu sonra da hoop tarihin derin sularına gömüldü, her oyun böyledir, hatta bazıları tutmaz bile, bu tutmazsa para içeride kalır,
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
Pokemon Go'ya göre çok daha güzel bir oyun gibi geldi bana, coin meselesini bir kenara bırakırsak bile zaman ayrılabilinecek bir projeye benziyor göreceğiz yakında.
member
Activity: 276
bountyhivenın acılmasıyla pindif leri aldık ama bunu alsaymısız demekkı cok kazancakmışız.. ama bu tür oyunların sürükleyiciliği olmayınca bir saman alevi gibi gelip geçiyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Pokemon Go'dan daha iyi olacak bir oyun çünkü gerçek para kazanabiliyoruz ayrıca sanal bir emlak piyasası söz konusu yani gayet başarılı bir güney kore projesi.

Aynen öyle ki millet bence bu oyunu oynamak isteyecekler.Bence tutma olasılığı çok yüksek bir oyun gibime geliyor.Dediğim gibi ayrıca para kazanılabilecek sadece güzel reklama bakar
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Pokemon Go'dan daha iyi olacak bir oyun çünkü gerçek para kazanabiliyoruz ayrıca sanal bir emlak piyasası söz konusu yani gayet başarılı bir güney kore projesi.
full member
Activity: 314
Merit: 101
bu islerde tek gercek şu ki tokenlar degerleniyor mu degerlenmiyor mu ona bakiyor insanlar. pokemon go ya on cekse ne yazar. onemli olan tek sey tokenlarin borsada gordugu taleptir. projenin icerigi cogu zaman ikinci planda kaliyor.
newbie
Ben de bountysine katıldım ve açıkçası sağlam yerlere geleceğini düşünüyorum sistemi ve sürdürülebilirliği pokemon go'dan daha iyi duruyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Eğer bu tarz bir projeye yatırım yapmak istiyorsanız en azından İCO dan sonra fiyatı düşmüş ama yol haritasına sadık kalan bir ekip önerebilirim size. En azından çok fazla beklemezsiniz. Pokemon Go kadar ilgi görecek denen bir başka proje Reality Clash dı mesela ama unutuldu gitti. Fiyatı da şuan düşükken değerlendirilebilir.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Oyun projeleri güzel değerleniyor.Uzun süre tutulursa başarılı olacak gibi.Ekib sosyal medyada iyi çalışıyor.Bounty kampanyasına katıldık.Başarılı olurlarsa iyi olacak bizim için.2018 ve 2019 yılında güzel seviyelerden elden çıkarılabilir.
full member
Merit: 103
bu tarz projeler beni çok fazla heyecanlandırıyor Cheesy bu piyasanın bu şekidle tabana yayacak projeler çıkarsa gerçekten bu piyasa açısından çok olumlu olur ayrıca bountysi de mevcut
member
geçen airdrobu vardı girdim 15 moss falan gelecekti birde bountyhivedaki bounty kampanyasına katıldım gelenleri uzun süre elimde tutmayı düşünüyorum
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
ICO 21 Mart' a ertelenmiş. Yatırım yapılabilecek maksimum limit' de 10 ETH' ye düşürülmüş .
newbie
Activity: 224
güzel tanıtım yaptılar.başarılı bir ico evresi geçti.5 milyon dolar da iyi para.ben kaçırdım ama aklımda olan projelerden.iyi olacağa benziyor..
member
Activity: 406
İyi bir şekilde marketin yaparlarsa tutar. Google maps kullanan enteresan oyunlar ile tanışacağız galiba.
member
Activity: 266
bu iconun pazarlamasının çok başarılı geçtiğini görüyorum kaliteli bir proje. Kampanyası başarılı umarım kaliteli bir yerde işlem görmeye başlar ve oyun coinlerine ayrı bir hava getirir
newbie
Ben açıkçası şöyle olacak böyle  olacaktan ziyade icraat görmek istiyorum çok güzel anlatılıyor çok  ballandırılıyor umarım hayal kırıklığı yaratmaz
newbie
Son zamanlarda yakindan takip ettigim bir proje var arkadaslar. ICO 'su 38 dakika bitti ve 5milyon dolar topladilar. Kore projesi. Takiminda da baya saglam kisiler var.  Ne dusunuyorsunuz?
[/quote
Ben de öyle düşünüyorum bountyhive dan katıldım. bir şeyler de yazdım bakalım bekleyip görelim ne olacak
member
Activity: 532
Merit: 29
İnternet sitelerinde projeyi anlatırken "artırılmış gerçekliğin ileri aşaması" gibi bir tabir kullanmışlar.

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik konusunda dediklerini yapabilirlerse, başarılı olmamaları için hiçbir neden yok. Fakat şöyle bir sorun var ki; artırılmış gerçeklik uygulamaları telefon bataryasını tüketmek bir yana resmen içiyor. Isınma problemleri de var tabii. Optimizasyon ve batarya süresi konusunda çözümleri varsa başarı gelir ama bunlar çözülemezse mecburen telefon üreticilerinin insafına kalmış olurlar. Takip edilesi bir proje. Uygulama kısmını merak ediyorum özellikle.
Pages:
Jump to: