Pages:
Author

Topic: Mossland PokemonGo kadar iyi olabilecek bir oyun projesi - page 8. (Read 1068 times)

member
Activity: 140
Merit: 15
pokemon go cok kısa surede parlayıp sondu. Bundaa benzer bır olay yasanır. Tek artısı oyun oynadıkca coın kazanma vs gıbı bır sey yaparlarsa o zaman kalıcı olabılır.
member
Activity: 406
Merit: 10
Bende aynı görüşü paylaşıyorum. Icolara girmeme kararım var. İmza kampanyasına katıldım.
Görseller iyi hazırlanmış, twitter ekibi çok aktif. Fotoğraf airdropu gibi birşey yapıyorlar pek çok kişi dünyanın her yerinden fotoğraflar gönderiyor. 
newbie
Activity: 196
Merit: 0
PokemonGo kadar iyi olabileceğini ve hatta onu da geride bırakacağı görüşündeyim açıkçası. Popüler kültürün içinde bu oyunların yeri çok büyük. Velhasıl ben umutluyum  Mossland'den.. Fakat bir anda parlayıp sonra dibi görebilir diye de bir korkum var. Bekleyelim göreliim
member
Activity: 280
vala görüntüleri güzel, ilk izlenimi başarılı buldum, bence devamı gelecektir bunun
full member
Activity: 182
Merit: 100
DIW - Decentralized Security
İlk çıktığında pokemen go çok kullanıcıya sahip oldu ama öyle uzun sürmedi sonradan unutuldu gitti pokemn go bence bu projede böyle olabilir. Yatırım yaparken dikkatli olmak lazım.
newbie
Activity: 294
Merit: 0
Ben açıkçası ilerleyeceğini düşünmüyorum, aksine gerileyecek bir proje bu geleceğe yönelik değil
full member
Activity: 336
Pokemongo saman alevi gibi parladı ve söndü. Bu oyun neler yapacak bilmiyorum ve kripto projelerinde bu tarz değil daha yaratıcı projelere yatırım yapılması taraftarıyım ben.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Twitter ve Facebook bounty sine katıldım. Ben de iyi olacak ümidini taşıyorum. Sonuçta neler olacak göreceğiz. Katılmak isteyenler öncelikle bountyhive sitesine üye olsunlar. Orada zaten alt kısımda bounty başlıkları var. Oradan katılabilirsiniz
full member
Activity: 420
Proje iyi güzel hoş ama direk pokemongo gibi piyasaya sürülüp reklam gelirlerinden bile yeterli kazanç sağlanabilir neden ico yapma gereği duymuşlar onu anlamadım.proje iyi olabiir fakat böyle oyun projeleri malesef yeterli ilgiyi görmüyor.yinede yanılma payımı düşünerek çok fazla olmasada icoya gireceğim, ummadık taş baş yararmı görelim bakalım
hero member
Activity: 784
Merit: 500
10 ETH yatırım yapacağım abartısız . Bu tarz yenilikci projelere destek vermek hoş .  Kore piyasasında tutarsa zaten tam fiyat manyağa bağlar .
member
Activity: 448
Ekran görüntüleri olsun sitesinde ki tasarım olsun insanı heyecanlandıran bir yapısı var. Ancak oyunun çıkış zamanı belli mi galiba 2019 gibi bir tarih okumuştum uzun değil mi ?
hero member
Activity: 826
Merit: 502
İlgimi çeken bir proje . Grafikleri oldukça güzel tasarlanmış . Çekik gözlü arkadaşlar işlerini iyi bilirler . Bounty.hive üzerinden bir türlü niyeyse bounty ' sine katılamadım . İlk boşlukta deneme yapacağım.
full member
Activity: 336
Merit: 111
Değişik bir proje gibi duruyor,  PokemonGo gibi dünyayı kasıp kavuran birşey çıkacaksa ortaya tamam derim aradığım projeyi buldum. Biraz incelemekte fayda var.
full member
Activity: 252
Merit: 103
dostum bu proje hakında gayet olumlu düşücelerim var genelde zaten korelilerin projeleri güzel oluyor projenin ico suna nerden katılıyoruz onuda yazarsan çok sevinirim bende katılmayı düşünüyorum gerçi şuan biraz meşgulüm ama sonlarına doğru katılabilirim
member
Activity: 280
Merit: 71
İLginç bir proje yakından takip ediyorum. ICOsuna katılmadım ama takibimde olacak. Sonradan farkına vardım projenin bazen gözden kaçabiliyor böyle projeler. Bakalım ne yapacaklar.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Çok güzel bir proje. Bakalım nerelere gelecek.
member
Activity: 308
ben de twitter bounty sine girdim eğer adını karıştırmıyorsam. o kadar çok bounty ve airdrop var ki insanın kafası çorba oluyor. yanılmıyorsam katıldım buna da bontyhive sitesinden doldurmuştum gerekli bilgileri umarım iş yapar...

Bounty hive den bende twittera katıldım az evvel tweetlere bakacaktım adamlar 5 10 dk da bir tweet atmış
member
Activity: 532
Merit: 12
ben de twitter bounty sine girdim eğer adını karıştırmıyorsam. o kadar çok bounty ve airdrop var ki insanın kafası çorba oluyor. yanılmıyorsam katıldım buna da bontyhive sitesinden doldurmuştum gerekli bilgileri umarım iş yapar...
member
Activity: 294
Borderless for People, Frictionless for Banks
Son zamanlarda yakindan takip ettigim bir proje var arkadaslar. ICO 'su 38 dakika bitti ve 5milyon dolar topladilar. Kore projesi. Takiminda da baya saglam kisiler var.  Ne dusunuyorsunuz?
Pages:
Jump to: