Pages:
Author

Topic: Mozna kupic Merit? Czy jak to dziala? - page 3. (Read 574 times)

legendary
Activity: 2408
Merit: 1555
March 07, 2018, 05:59:00 AM
#14
...
Jeśli macie jakieś bardzo dobre posty to możecie mi je przesyłać raz na jakiś czas i nie wykluczam, że nagrodzę je punktem, albo paroma Wink

Zgaduje ze jestes 'merit source' na Polskiej sekcji, jesli nie - to nie wiesz czy ktos jest?

Mam własny sMerit. Więcej nie powiem, lista merit sources z info kto ile może rozdawać jest tajna.

OK. Nie pytam o szczegoly. Po prostu jesli aktualnie nie ma zadnego 'source' aktywnego na Polskiej sekcji to mozna by kogos zachecic zeby aplikowal.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
March 06, 2018, 06:25:26 PM
#13
...
Jeśli macie jakieś bardzo dobre posty to możecie mi je przesyłać raz na jakiś czas i nie wykluczam, że nagrodzę je punktem, albo paroma Wink

Zgaduje ze jestes 'merit source' na Polskiej sekcji, jesli nie - to nie wiesz czy ktos jest?

Mam własny sMerit. Więcej nie powiem, lista merit sources z info kto ile może rozdawać jest tajna.
member
Activity: 104
Merit: 12
March 06, 2018, 05:09:39 PM
#12
Proponuję dawać merit na zasadzie lajków z facebooka - jeśli ktoś napisał coś dla was ciekawego, podał przydatnego linka albo wrzucił tłumaczenie interesującego was projektu na Alternatywnych to dajcie za to 1 merit. Bo z tego co widzę, na razie mało kto jest skłonny dawać te punkciki, a trzeba się wspierać w naszej lokalnej społeczności Grin

Wiesz, ja osobiście bardzo chętnie rozdawałabym merity, gdybym je miała..... W chwili obecnej mogę rozdać tylko 6 meritów, więc dwa razy zastanawiam się nad tym czy warto. Może gdyby zwykli użytkownicy, tacy jak ja, mieli ich więcej do rozdania, to system działał by lepiej?
Nie wiem...
jr. member
Activity: 54
Merit: 2
March 06, 2018, 03:52:55 PM
#11
Proponuję dawać merit na zasadzie lajków z facebooka - jeśli ktoś napisał coś dla was ciekawego, podał przydatnego linka albo wrzucił tłumaczenie interesującego was projektu na Alternatywnych to dajcie za to 1 merit. Bo z tego co widzę, na razie mało kto jest skłonny dawać te punkciki, a trzeba się wspierać w naszej lokalnej społeczności Grin


No właśnie Smiley pisałem parę analiz fundamentalnych i nie dostałem meritów za to Cheesy - zdecydowałem że jest nie interesujący temat dla społeczności. Więc do końca nie rozumiem dlaczego człowiek nie chce dawać merit, albo boje się? Dla mnie jest to tak,  jak dajesz merita - użytkownik będzie skłonny dodać ci w trust list, stąd wynika jak on znajdzie twój ciekawy post w przyszłości, bez żadnego wahania (jeśli naprawdę post jest ciekawy) odda merita z powrotem.


Ludzi nie rozumieją do końca, że 1 wiosło jest o wiele trudniejsze niż 10 w zespole.
sud
sr. member
Activity: 826
Merit: 301
March 06, 2018, 02:49:22 PM
#10
Proponuję dawać merit na zasadzie lajków z facebooka - jeśli ktoś napisał coś dla was ciekawego, podał przydatnego linka albo wrzucił tłumaczenie interesującego was projektu na Alternatywnych to dajcie za to 1 merit. Bo z tego co widzę, na razie mało kto jest skłonny dawać te punkciki, a trzeba się wspierać w naszej lokalnej społeczności Grin
legendary
Activity: 2408
Merit: 1555
March 06, 2018, 09:41:31 AM
#9
...
Jeśli macie jakieś bardzo dobre posty to możecie mi je przesyłać raz na jakiś czas i nie wykluczam, że nagrodzę je punktem, albo paroma Wink

Zgaduje ze jestes 'merit source' na Polskiej sekcji, jesli nie - to nie wiesz czy ktos jest?
hero member
Activity: 824
Merit: 512
March 05, 2018, 04:36:09 PM
#8
Tu jest chyba najprostsze wytłumaczenie:

Nie, punkty Merit nie są na sprzedaż, pisz dobrej jakości posty, a będziesz mieć szanse od innych dostawać punkty.

Czy jest szansa dostać Merit automatycznie z systemu? Np. mamy 60 postów i 60 activity, ale nikt nie docenia postów itd lub uważa że takiego rodzaju posty nie są potrzebne. W takim przypadku użytkownik nie zostanie przekwalifikowany i nadal będzie Jr.Member? Czy przy ogarnięciu właściwego poziomu activity, moderator dostaje o tym wiadomość i obserwuje jakość postów takiego użytkownika i podejmuje decyzje o przekwalifikowanie?

PS chodzi nie tylko o sytuacji z Jr.Member do Member, ale o wszystkich poziomach rankingu

Z góry, dziękuję

Nie ma takiego systemu. Merity otrzymujesz od innych użytkowników za jakość i użyteczność swoich postów, activity i liczba samych postów nie są istotne.

Nie wszyscy są gotowi dzielić się Meritem (
Bardzo trudno jest uzyskać Merit, czasami nawet na dobry post nikt nie stawia "na plus Merit"

I tu się z Tobą zgodzę za pózno ten system "Merit" został wprowadzony żeby on był od początku forum inna sprawa i ludzie inaczej by podchodzili a teraz on się po prostu nie sprawdzi.Zyskają na tym osoby co maja po kilkanaście kont sami sobie będą przyznawać pkt i pewnie mam rację.
Od siebie mogę dodać gdybym to ja administrował forum zmniejszym bym wymagania i zrobił coś w tym stylu.

Brand new - 0
Newbie - 0
Jr Member - 50
Membem - 100
Full Member - 200
Sr. Member - 300
Hero Member- 400
Legendary - 750+


legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
March 05, 2018, 04:01:35 PM
#7
Tu jest chyba najprostsze wytłumaczenie:

Nie, punkty Merit nie są na sprzedaż, pisz dobrej jakości posty, a będziesz mieć szanse od innych dostawać punkty.

Czy jest szansa dostać Merit automatycznie z systemu?

No właśnie nie, zostało to wprowadzone, bo przez sygnatury i wynikający z nich spam jakość postów ostro spadła w ciągu ostatnich kilku lat. Theymos nie chce wprowadzać więcej ograniczeń jeśli chodzi o podpisy, więc wpadł na ten system. Czy się sprawdzi w tej formie zobaczymy, ale wg mnie pomysł bardzo dobry, dawno tego było trzeba.

Jeśli macie jakieś bardzo dobre posty to możecie mi je przesyłać raz na jakiś czas i nie wykluczam, że nagrodzę je punktem, albo paroma Wink
hero member
Activity: 1008
Merit: 500
March 05, 2018, 07:09:38 AM
#6
Tu jest chyba najprostsze wytłumaczenie:

Nie, punkty Merit nie są na sprzedaż, pisz dobrej jakości posty, a będziesz mieć szanse od innych dostawać punkty.

Czy jest szansa dostać Merit automatycznie z systemu? Np. mamy 60 postów i 60 activity, ale nikt nie docenia postów itd lub uważa że takiego rodzaju posty nie są potrzebne. W takim przypadku użytkownik nie zostanie przekwalifikowany i nadal będzie Jr.Member? Czy przy ogarnięciu właściwego poziomu activity, moderator dostaje o tym wiadomość i obserwuje jakość postów takiego użytkownika i podejmuje decyzje o przekwalifikowanie?

PS chodzi nie tylko o sytuacji z Jr.Member do Member, ale o wszystkich poziomach rankingu

Z góry, dziękuję

Nie ma takiego systemu. Merity otrzymujesz od innych użytkowników za jakość i użyteczność swoich postów, activity i liczba samych postów nie są istotne.

Nie wszyscy są gotowi dzielić się Meritem (
Bardzo trudno jest uzyskać Merit, czasami nawet na dobry post nikt nie stawia "na plus Merit"
member
Activity: 104
Merit: 12
March 01, 2018, 11:03:17 AM
#5
Tu jest chyba najprostsze wytłumaczenie:

Nie, punkty Merit nie są na sprzedaż, pisz dobrej jakości posty, a będziesz mieć szanse od innych dostawać punkty.

Czy jest szansa dostać Merit automatycznie z systemu? Np. mamy 60 postów i 60 activity, ale nikt nie docenia postów itd lub uważa że takiego rodzaju posty nie są potrzebne. W takim przypadku użytkownik nie zostanie przekwalifikowany i nadal będzie Jr.Member? Czy przy ogarnięciu właściwego poziomu activity, moderator dostaje o tym wiadomość i obserwuje jakość postów takiego użytkownika i podejmuje decyzje o przekwalifikowanie?

PS chodzi nie tylko o sytuacji z Jr.Member do Member, ale o wszystkich poziomach rankingu

Z góry, dziękuję

Nie ma takiego systemu. Merity otrzymujesz od innych użytkowników za jakość i użyteczność swoich postów, activity i liczba samych postów nie są istotne.
jr. member
Activity: 54
Merit: 2
March 01, 2018, 10:27:17 AM
#4
Tu jest chyba najprostsze wytłumaczenie:

Nie, punkty Merit nie są na sprzedaż, pisz dobrej jakości posty, a będziesz mieć szanse od innych dostawać punkty.

Czy jest szansa dostać Merit automatycznie z systemu? Np. mamy 60 postów i 60 activity, ale nikt nie docenia postów itd lub uważa że takiego rodzaju posty nie są potrzebne. W takim przypadku użytkownik nie zostanie przekwalifikowany i nadal będzie Jr.Member? Czy przy ogarnięciu właściwego poziomu activity, moderator dostaje o tym wiadomość i obserwuje jakość postów takiego użytkownika i podejmuje decyzje o przekwalifikowanie?

PS chodzi nie tylko o sytuacji z Jr.Member do Member, ale o wszystkich poziomach rankingu

Z góry, dziękuję
hero member
Activity: 1022
Merit: 500
February 28, 2018, 03:21:16 AM
#3
Co to są dobrej jakości posty,może ktoś podać przykład?
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
February 27, 2018, 09:49:30 PM
#2
Tu jest chyba najprostsze wytłumaczenie:



Nie, punkty Merit nie są na sprzedaż, pisz dobrej jakości posty, a będziesz mieć szanse od innych dostawać punkty.
newbie
Activity: 22
Merit: 0
February 27, 2018, 07:34:48 PM
#1
Dzieki jestem nowy Wink
Pages:
Jump to: