Pages:
Author

Topic: Mustafa Sandal 100 bin liralık Bitcoin verecek! - page 3. (Read 900 times)

jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Win-Won-Betfury
çok saçma aslında belli bi miktar bitcoin vericeklerdi daha ilgi çekici gelirdi insanlara mesela2 bitcoin vericez daha iyi olabilirdi.
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
Tamamen kendi reklamını yapmak için seçtiği bir yöntem tamam Mustafa Sandal iyi hoşta ne bu ego anlayamadım.
"Ardından Sandal, Türkiye’nin kripto para birimi için “cnmcgrm” (canım ciğerim) ismini önerdi." Yani bu haber doğruysa birisi Mustafa abiye isim falan önermemesini söylesin
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Mustafa Sandal zengin bir adam Bitcoinen yatırım da yapmıştır. Dijital paraları popüler program satesinde tanıtarak Kripto piyasasına hizmet eder. Dünyada da popüler kişilerin beyanları ile ilgi dijital paraların üzerine yoğunlaştı.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Mustafa Sandal'ı bu aralar farklı alanlarda da görmeye başladım.Şaşırtıyor beni açıkçası şimdi de acaba Bitcoin'e yatırım falan da yapıyor mudur diye düşünmedim değil.Tabi sadece bir tahmin bu.Bitcoin hakkında bilgisi olmayadabilir.
member
Activity: 308
Merit: 10
kendi programının reklamını yapmak amacıyla bitcoini kullanmak bence bu başka birşey değil yani yeteri kadar yayılmadıktan sonra bitcoine bir yararı olmaz bence.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
ne zaman vericek Cheesy
member
Activity: 238
güzel haberler bunlar yavaş yavaş artabilir bitcoin ödüllü programlar. bu da bitcoinin artışına destek sağlayabilir.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Büyük ihtimalle planlandığı gibi olmayacak bir proje. Dikkat çekmek için önce bitcoin vereceğiz derler yarışma başlayınca büyük ödül 100.000 TL diye çevir gazı yapmasına döner muhabbet.
member
Activity: 294
Tek amaci reklam bence. Yani umarim bitcoin icin guzel cikislara neden olur.
full member
Activity: 434
Merit: 112
bitcoinin için güzel haberler ama tamamen reklam amaçlı tabiki iki tarafında lehine bir reklam şekli olacaktır.
member
Activity: 322
Merit: 12
bu gibi etkinlikler ve programlar sayesinde ülke genelinde tanınacak bence bitcoin. bu durum da kullanıcının artmasına aynı zamanda bitcoinin değer kazanmasına olanak sağlayacak. böyle şeyleri görmek sevindirici.
member
Activity: 364
Merit: 20
Guzel haberler bence bunlar.  onlar bitconi reklam olarak kullanmis ayni zamanda da bitcoinin reklamini yapmislar.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Bu tarz etkinliklerle bitcoin in reklamını yapmış oluyorlar Elbette bu bizim için çok güzel bir gelişme gelecek blok çayın üzerine inşa ediliyor insanlar Henüz yeni yeni tanımaya başlıyor
member
Activity: 224
Merit: 12
Ocak ayına saatler kaldı bakalım bu yarışma programı nasıl olacak yarışmacılar kimler olacak bitcoini acaba ne zannediyorlar beyaz eşyamı yada araba markası mı veya logosundan yola çıkarak altın mı?
jr. member
Activity: 51
Ödül verilene dek Btc 100k olur.
newbie
Activity: 154
100 bin liralik ödül vereceğine 2BTC ödül deseydi daha etkili olmazmıydı
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
Hangi sitenin kuruna göre belirlenip 100bin tl lik bitcoin verilecek?  tuhaf..
full member
Activity: 392
Merit: 100
Benim bildiğim Mustafa Sandal'ın kendiside Bitcoin yatırımcısı ve ayrıca melek yatırımcılık yapıyor. Tv'de bu tarz teknolojilerin anlatılması ve halka kabul ettirilmesi için ünlü temsilcilerin çıkması bana kalırsa çok güzel olacaktır.
newbie
Activity: 28
dikkat çekmek için bitcoin in kullanılacağı zamanlarıda görecekmişiz
vay beee
member
Activity: 546
Resmen vergi alımı için ilk hamle olacak gibi. Reklamın iyisi mi kötüsü mü göreceğiz.
Pages:
Jump to: