Pages:
Author

Topic: Mustafa Sandal 100 bin liralık Bitcoin verecek! - page 6. (Read 900 times)

member
Activity: 112
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bitcoinin halk tarafından kabulünü kolaylaştırmayi amaçladığını düşünüyorum ve ardından da vergi muhabbetlerinin daha da gündeme gelmesi çok büyük olasılık sonuçta medyadan duyurmak günümüz şartları için en iyi yöntem
member
Activity: 462
Bahsettiğiniz gibi Türk borsalarından birisi bu ödülün temini için sponsorluk oluşturursa bu çok pozitif bir gelişme olur. Bitcoin'e uzaktan yasal değil falan deyip insanları korkutanlara güzel bir cevap verilir  Smiley
member
Activity: 160
Araştırmak lazım tahminime göre buna benzer yurt dışında yarışma programları vardır biz de kendimize uyarlamışısızdır. Aslında direk büyük ödül olarak Bitcoin denilse daha güzel olurdu muhtemelen borsalardan biri sponsorlardan olacaktır reklamını yaptırtmış olacak
full member
Activity: 308
Merit: 100
Bitcoin ev satışları gibi alanlanlardan sonra şimdi de yarışmalarda da kullanılmaya başlandı demek.Güzel bir haber bu Bitcoin'in yaygınlaşması açısından.İnşallah başka alanlarda da görürüz ülkemizde.
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Bitcoin felsefesini anlamış olasalardı 100 bin liralık Bitcoin değil, direkt olarak sabit bir miktarda Bitcoin sayısını baz alırlardı. Öyle Türk lirasını baz alıpta Bitcoin ile ödül dağıtmak sadece reklam kampanyası olur adam akıllı çıkıp diyeceksinki ben 2 Bitcoin ödül veriyorum kardeşim.

Söylediğin doğru ancak 2 Bitcoin verecez derlerse reklam yapmış olamazlar. Türkiye insanı rakamlara önem gösterir. 100 Bin lira diyince büyük bir para olarak değerlendirir, 2 bitcoin desen kimse sallamaz ve bu ne kadar küçük bir ödül der.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Geçen sene yapsalardı bu programı düşünsene 3k 33 tane falan verdiklerini bizim forumdan birinin aldığını falan of Cheesy Şakası bir yana gerçekten güzel bir fikir olmuş  Cheesy
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Adam ilk gazı heralde yönetmene vermiş 100 bin tl değerinde bitcoin verelim diye Smiley BTC düşmesini istiyorum  ocakta tekrar artışa geçsin
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
Şimdi bu yarışmanın kazananına 100 bin lira ödül dağıtmak ile 100bin liralık bitcoin dağıtmanın ne farkı var ben anlamadım.Bitcoindeki kur yarışmacıyı hiç etkilemiyor.Son zamanlarda bitcoin oldukça popüler olduğu için herkes bir tarafından yararlanmaya çalışıyor.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Bitcoin felsefesini anlamış olasalardı 100 bin liralık Bitcoin değil, direkt olarak sabit bir miktarda Bitcoin sayısını baz alırlardı. Öyle Türk lirasını baz alıpta Bitcoin ile ödül dağıtmak sadece reklam kampanyası olur adam akıllı çıkıp diyeceksinki ben 2 Bitcoin ödül veriyorum kardeşim.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Gereksiz bir şey bence, bitcoin adına tamam güzel ama belli bir para karşılığı kadar veriyorlar yarışmayı kazanan kişi bilmiyor mu bitcoin almasını. 1 bitcoin vereceğiz deseler mesela TL karşılığı ne olursa olsun daha iyi olurdu. Hem daha heyecanlı olurdu yarışmacılar takip ederlerdi fiyatını.
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Madem yeni fikirler yarışacakmış, en yeni para anlamında bitcoin seçilmesi yakışmış iyi seçim, reklam olur, bu yapımcıların fikridir Mustafa Sandal'ın değildir herhalde, yarışmalarda TL lerin ödendiği bile muamma iken Bitcoin'in ödenmesini pek beklemiyorum doğrusu.
member
Activity: 448
Merit: 12
Çok uzak bir gelecekte böyle bir program düşünüyorlar sanırım. Malum yakın gelecekte Bitcoin'in bu kadar rahat bir kripto para birimi olarak devlet denetiminde dağıtılacağına ihtimal vermiyorum
full member
Activity: 910
Merit: 105
Birçok açıdan bakılabilir. Bitcoin'in dalgalı seyirinden ötürü değer değişimi olacağından bakın Bitcoin böyle birşey gibi kötüleyebilirler.
Bitcoin'in yükselen popülaritesinden yararlanıp izleyici çekmek ya da reklamını bu şekilde bedavaya yaptırmış olmak için yapılmış olabilir.
Ödemeyi Bitcoin ile yapacaklarsa çoktan bir borsa sponsoru bulmuşlardır. Program sonunda da yazacaktır muhakkak Bitcoin için falanca borsayı kullanıyoruz gibisinden.
Diğer bir yanı ise, Bitcoin'i hem legalleştiriyorlar tamam ama hem de bu sayede devlet nasıl vergi alınacağını belirliyor olabilir.
member
Activity: 224
Eğer yarışma başlar ve vaad edilen gibi 100.000 TL lik bitcoin den vaz geçmezler ise bu forumdaki arkadaşları yarışmada görebiliriz. Ben şahsen burdaki arkadaşları desteklerim  Smiley
member
Activity: 378
Merit: 11
Program 'yeni fikirler' etrafında gelişen bir program olacaksa kazanana Bitcoin verilecek olması da normal gözüküyor fakat ben gerekli izinlerin alınabileceğini zannetmiyorum  Cheesy
full member
Activity: 322
Merit: 102
100 000 tl değerinde bitcoin iyiymiş. kazananın bitcoin ile ilgili bilgisi olmazsa bak artık yazık olur.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
farklı grupların dikkatini çekmek için yapılmış reklam çalışması.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Hangi kanalda yayınlanacak acaba bu program? Merak ettim bak şimdi. Haberde ne zaman yayınlanacağı da yazmıyor. İlginç bir haber gerçekten. 100.000 TL değerinde Bitcoin vereceklerse an itibariyle 1 Btc = 65.000 TL ediyor. Yani yarışmayı kazanan 1.53 Btc kazanmış olacak. Ne diyelim hayırlısı olsun. Smiley

Düzenleme : https://shiftdelete.net/mustafa-sandal-bitcoin-dagitacak bu haberde programın Ocak ayında yayınlanacağı yazıyor. Bilginize...
member
Activity: 196
Türkiye' de yeni bir yarışma başlayacak yarışmacıları şimdiden merak ediyorum haber şu şekilde;
Ver Gazı yarışmasıyla ekrana dönecek olan Mustafa Sandal 100 bin liralık Bitcoin ödül verecek. Yeni fikirlerin yarışacağı bu programda da ödülün 100 bin TL değerinde bitcoin olacağını duyurdu. https://www.mynet.com/mustafa-sandal-100-bin-liralik-bitcoin-verecek-139169-mymagazin
Pages:
Jump to: