Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 104. (Read 60856 times)

member
Activity: 854
Merit: 50
Arkadaşlar merhaba.. Gözüme bir proje takıldı. Ödemesi de güzel. Ben foruma yeni katıldığım için imza kampanyası şu an için bana hayal.Ama Bounties(Altcoin) başlığında

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-refercoins-easiest-way-to-earn-btc-join-now-5254523

buna rastladım.Ödeme BTC imiş.Katılmak isteyen varsa değerlendirebilir.Ayrıca lokal bölüm kabul ediliyormuş.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Burada asıl önemli olan bir kampanya yöneticisinin bu denli kriminal, ırkçı, saldırgan adamların görüşünü dikkate alıyor olması. Onlar güven listesinde olduğu için onların verdiği negatifleri dikkate alıyor demek. Dolayısıyla o listeden verilen negatifler Kucoin kampanyası için belirleyicidir.

İkinci sorun da Kucoin firmasının bu detayı göz önüne almadan yönetici seçmiş olmasıdır.

Teklif ettikleri zaten ciddi bir miktar değil. Fakat tutum, tavır ve yargıları görmek adına önemli bir olay. Sustukça sıra hep onların olacak.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
lokal bölümü kabul eden bir imza olsa mantıklı derdim çünkü yönetici yerel dilde yazılmış postların iyi mi yoksa kötü mü olduğunu anlayamaz. yapacağı işlem en fazla translate ile yazıyı çevirmek ki kim uğraşır bununla. bir de karakter sayısını hesaplamak. ama kucoin imza kampanyasında en az 20-25 tane ingiliççe post atılması gerekiyordu yani yöneticinin yukarıda bahsettiğim gibi sorunları olmayacaktı.

ırkçılık demeyelim bence. daha doğrusu türkçe bölümün pek fazla iplenmemesi diyelim. ulan bir de bizden birisini imzaya alsa forumda savaş çıkacak. ben de olsam almazdım, bir de sizinle mi uğraşacağım. Grin
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Tahmin ettiğim oldu. Türk hiç bir kullanıcı Kukoin kampanyasına alınmadı. Çok daha az merit kazanmış, daha az aktif yabancı üyeler tercih edildi. Oysa kucoin'in önemli bir trafiği Türkiye'dendir muhtemelen. Yöneticinin güven sayfasında lauk ve jolibonu görünce beklemiştim böyle bir sonuç. Bu üyelerin yargısına güvenmek, verdiği negatiflere göre kampanya yönetmek tam bir fecaat. Bu ayrımcılığı kınıyorum.

Kukoin böyle bir sonuçtan haberdar edilmeli.

Ben başvurmadım ama gerçekten de bu tarz ırkçılık olayları gerçekten kabak tadı veriyor. Bir de bu tarz sitelerde en çok Türklerin olduğunu düşünürsek, bence suç biraz da bu kampanyayı yapan kucoin'de diyebiliriz. Sonuçta doğru düzgün bir iş yapmak istiyorsa, biraz daha homojen bir dağılım olmasına dikkat edebilir. Eğer sen sadece manager'in insiyatifine bırakırsan sonuçlar böyle olur.
legendary
Be A Hope
Tahmin ettiğim oldu. Türk hiç bir kullanıcı Kukoin kampanyasına alınmadı. Çok daha az merit kazanmış, daha az aktif yabancı üyeler tercih edildi. Oysa kucoin'in önemli bir trafiği Türkiye'dendir muhtemelen. Yöneticinin güven sayfasında lauk ve jolibonu görünce beklemiştim böyle bir sonuç. Bu üyelerin yargısına güvenmek, verdiği negatiflere göre kampanya yönetmek tam bir fecaat. Bu ayrımcılığı kınıyorum.

Kukoin böyle bir sonuçtan haberdar edilmeli.
legendary
Merit: 1137
Yeni imza kampanyası arkadaşlar kucoinin düzenlediği . 5 lokal haftalık 25 post istiyor ilgilenen arkadaşlar bakabilir

Kucoin Futures İmza kampanyası

Kucoin in yerinde olsam btc yerine ödülü kcs olarak verirdim. Birde local olayını 5 ile sınırlı tutmasa herhalde yobit gibi olabilirdi.

İmza ödüllerini KCS ile verirse bounty başlığını "services" kısmına değil, bounties kısmına açması gerekir. Orada da çoğu sağlam üye görmezdi bile.
Services kısmına açılan bu imza kampanyaları bir prestij aslında aynı zamanda. O nedenle Kucoin'in BTC ödemesi ile imza yapması gayet doğal. Bence bir kural daha getirilmesi gerekiyor. En azından kaç hafta süreceği yazılmalı. Örneğin bu kampanya en az 4 hafta sürecek yazmak zorunlu olmalı.

Çünkü bazı imzalar var güzel ödeme verdiği için insanlar başvuruyor ve katılıyor, hop 2. hafta bitti diyorlar insanlar boşta kalıyor.

Aynı şekilde düşünüyoruz hocam bence de zorunlu olmalı kampanya süresini belirtmek. Yoksa insanlar uzun süredir durduğu imzadan çıkıyor 1 hafta sonra da mağdur oluyor
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Yeni imza kampanyası arkadaşlar kucoinin düzenlediği . 5 lokal haftalık 25 post istiyor ilgilenen arkadaşlar bakabilir

Kucoin in yerinde olsam btc yerine ödülü kcs olarak verirdim. Birde local olayını 5 ile sınırlı tutmasa herhalde yobit gibi olabilirdi.

İmza ödüllerini KCS ile verirse bounty başlığını "services" kısmına değil, bounties kısmına açması gerekir. Orada da çoğu sağlam üye görmezdi bile.
Services kısmına açılan bu imza kampanyaları bir prestij aslında aynı zamanda. O nedenle Kucoin'in BTC ödemesi ile imza yapması gayet doğal. Bence bir kural daha getirilmesi gerekiyor. En azından kaç hafta süreceği yazılmalı. Örneğin bu kampanya en az 4 hafta sürecek yazmak zorunlu olmalı.

Çünkü bazı imzalar var güzel ödeme verdiği için insanlar başvuruyor ve katılıyor, hop 2. hafta bitti diyorlar insanlar boşta kalıyor.
full member
Activity: 980
Merit: 207

legendary
Be A Hope
Ben başvuru bıraktım da biraz da meraktan bıraktım. Kampanya yöneticisinin tutumunu merak ediyorum sadece. Haftada o kadar post atmaya vaktim olur mu bilmiyorum. Kabul edilip de post atamazsam çıkarım zaten.
legendary
alex

bizden şu ana kadar kalemder, lachrymose ve bitcoimturk olmak üere sadece 3 kişi başvuruda bulunmuş.

başlığı güncel tutayım da gözünden kaçan varsa yapıştırsın başvurusunu. umarım hepiniz kabul edilirsiniz, bol şanslar.
legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
İngilizcemiz yokki yazalım aslında cok güzelmiş. sırf bu işler için öğrenmek gerekli sr member 30 usd haftalık Allah bereket versin
legendary

legendary
Bitvest ve 777 deki olayı bende şimdi gördüm bence manager başlangıç postu ile bitiş postunu üzerine eklemeyi unuttu. Bir sonraki haftaya geçen hafta ki post başlangıç sayılarını girmiş. Bir de adam yoğun galiba Nijerya'da Covid-19 projesi kapsamında yardım dağıtıyor diye biliyorum. O değilde geçen 4.haftanın sonunda ödeme yapmışlardı bakalım bu sefer kaçıncı haftanın ödemesi yapacaklar.Şu an için 2 ödeme duruyor 3. haftaya girdik.

Aynen muhtemelen bu Afrika’daki ihtiyaç sahiplerine kolileri dağıtma ile uğraşıyor helal olsun vallaha adam hem bunu hem onu götürüyor ayrıca gerçek hayatta faal olması ayrıca güzel tebrik etmek lazım bossu
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Bitvest ve 777 deki olayı bende şimdi gördüm bence manager başlangıç postu ile bitiş postunu üzerine eklemeyi unuttu. Bir sonraki haftaya geçen hafta ki post başlangıç sayılarını girmiş. Bir de adam yoğun galiba Nijerya'da Covid-19 projesi kapsamında yardım dağıtıyor diye biliyorum. O değilde geçen 4.haftanın sonunda ödeme yapmışlardı bakalım bu sefer kaçıncı haftanın ödemesi yapacaklar.Şu an için 2 ödeme duruyor 3. haftaya girdik.
legendary
alex
Benim tahminim ilerleyen dönemlerde eskiden katılanları bir şekilde imzadan çıkarmak. Hampo reyiz iyiydi ya. Zaten bu elemanın gözden çıkaracağı ilk isim benim. Daha önce olmuştu şimdi neden olmasin:)
legendary
Sayıları siyaha boyamışlar ama sayıları değiştirmemişler 76 ve 77 sayfadaki sayılar aynı bir değişiklik deniyorlar gibi geliyor ya bakalım altından ne çıkacak.
legendary
777 ve bitvest imzasında mesaj sayılarını gizlemiş bounty manager sanırım bundan sonra ucu ucuna mesaj atanları engellemek istiyor  Grin bilginiz olsun imzadaki arkadaşlar

Endişe edecek bir şey yok hocam sadece başlangıç post sayısını siyaha boyamış ama o da üstüne tıkladığınızda üst tarafta sayıyı görebiliyorsunuz.
Hhampuz iyiydi ya bu biraz şey...

Onu görmedim mobilden girdiğim için sadece siyaha boyamış gibi görünüyordu ondan herhalde gizledi dedim
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
777 ve bitvest imzasında mesaj sayılarını gizlemiş bounty manager sanırım bundan sonra ucu ucuna mesaj atanları engellemek istiyor  Grin bilginiz olsun imzadaki arkadaşlar

Endişe edecek bir şey yok hocam sadece başlangıç post sayısını siyaha boyamış ama o da üstüne tıkladığınızda üst tarafta sayıyı görebiliyorsunuz.
Hhampuz iyiydi ya bu biraz şey...
legendary
Bunların kuralalrı değiştirme hakkı varmıydı?

Saçmalamışlar ne kadar mesaj atılırsa o kadar çok reklamı oluyor. Mantıksız iş yürütmüşler.
legendary
Jump to: