Pages:
Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 30. (Read 60022 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Abiler varmıdır küçükler içinde bounty imza? nereye bakabilirim. Btc li olanlara benim gibiler giremiyor herhalde?

bitcoin ödemeli kampanyalara girmek için önceden member olmak yetiyordu ama şimdi o kampanya durdurulduğu için en düşük 100 merit toplamanız forumda aktif olmanız ve full member üyeliğe yükselmeniz gerekiyor. şu an onlara başvurabilirsiniz. yine de jr üyeleri kabul eden bountyler oluyor onları gözden geçirmeniz lazım.
full member
Activity: 545
Merit: 124
Abiler varmıdır küçükler içinde bounty imza? nereye bakabilirim. Btc li olanlara benim gibiler giremiyor herhalde?
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Blender io kampanyasında olan arkadaşlar bugün Hhampuzun yazdığına göre kampanyada Lokal kısımlar kabul edilmiyormuş elinizden geldiğince yabancı kısımlara mesaj atmaya çalışın haftalık emeğiniz boşa gitmesin ilk başta sanki öyle bir ibare görmemiştim gözden de kaçırmış olabilirim galiba jopen ve mandown o kampanyadaydı

Evet bende gördüm onu , yine gol değil ofsayt da kaldık. Hhampuz'un dediğine göre daha önceki blender.io cüzdan kampanyasında lokal kabul ediliyormuş bu blender.io mix kampanyasında lokal kabul etmiyorlar. Artık yapacak birşey yok çünkü global de yazmak başlı başına büyük sıkıntı translate falan anında ban sebebi. Başka kampanyalar olursa artık onlara geçiş yaparız.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Blender io kampanyasında olan arkadaşlar bugün Hhampuzun yazdığına göre kampanyada Lokal kısımlar kabul edilmiyormuş elinizden geldiğince yabancı kısımlara mesaj atmaya çalışın haftalık emeğiniz boşa gitmesin ilk başta sanki öyle bir ibare görmemiştim gözden de kaçırmış olabilirim galiba jopen ve mandown o kampanyadaydı
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Zekibeyy tebrikler Mintlayer imza kampanyasına seçilmişsiniz bitcoin adresinizi kontrol edin bir sıkıntı olmasın ayrıca kampanya yöneticisinin telegram sayfasına katılmanız gelişmeleri takip etmeniz için iyi olur ayrıca imza ve avatarları giymeyi unutmayın tekrar tebrikler

Teşekkür ederim imzaya alındığım için sevindim darısı diğer arkadaşlara inşallah. İlk sizin buradaki mesajınızı gördüm şaşırdım beklemiyordum açıkçası.

Sağ olsun kampanyaları takip eden arkadaşlar buradan paylaşarak diğer arkadaşlarımıza yardımcı oluyorlar gerekli kampanyaları takip edip bilgi veriyorlar imzada olmasanız da takipte kalmanızı tavsiye ederim.
legendary
Zekibeyy tebrikler Mintlayer imza kampanyasına seçilmişsiniz bitcoin adresinizi kontrol edin bir sıkıntı olmasın ayrıca kampanya yöneticisinin telegram sayfasına katılmanız gelişmeleri takip etmeniz için iyi olur ayrıca imza ve avatarları giymeyi unutmayın tekrar tebrikler
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Sr.Member üyeler için Escrow Protocol'un imza kampanyası var haftalık 50 dolarlık bir ödeme bence fena değil kampanya yöneticisi hepimizin 777 ve bitvest kampanyalarından yakından bildiğimiz CryptopreneurBrainboss.Kampanya hakkında olumsuz olarak görüş bildireceğim tek konu haftalık 25 post istemesi 16-20 aralığında bu aralar çok sayıda kampanyada slot açılmıştı.

https://bitcointalksearch.org/topic/end-escrow-protocol-signature-campaign-5x-snr-members-50-per-week-5369203

legendary
Merhaba arkadaşlar önerinzi varmı full mmeber için aylık güzel bırakacak bir proje var mı acaba ?

Hocam merhaba öncelikle uzun zamandır girmiyordunuz herhalde biraz takılın forumda ayrıca merit kazanmaya bakın çünkü neredeyse bitcoin ödemeli tüm kampanyalar son 120 günde en az 5 merit şartı istiyor daha sonra services bölümünü takip edin şimdilik görünmüyor ama hatırladığım roobet var 40 dolar veriyordu o dolu şu an ara ara boşalıyor takip etmeniz lazım token kampanyalarından pek bir haberim yok bir bitgesell vardı o da iyi sayılır ancak son 3-4 haftadır yeni katılımcı kabul etmiyor yine de şansınızı deneyebilirsiniz isterseniz
full member
Activity: 602
Merit: 120
Merhaba arkadaşlar önerinzi varmı full mmeber için aylık güzel bırakacak bir proje var mı acaba ?
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Member kabul eden imza kampanyaları var mı merak ediyorum. Full Member dan aşağı bitvest ve 777 dışında üye kabul eden yok gibi. Ya da ben rastlamadım..
Hocam bende bakıyorum ama şu an maalesef yok gibi. Bitvest ve 777 kampanyalarının hemen geri başlamasını umuyorum.

Full Member olarak bile girmek maalesef çok mümkün olmuyor boşluk olmadığı için ya da ayrılan slotlar çok az olduğu için rekabet üst düzeyde oluyor bundan dolayı ben de drekt olarak bitcoin ödemesi yapan bir kampanyaya katılmayı maalesef başaramadım umarım çok yakında hepimiz rütbe atlarız.  Smiley

Benim pek de umudum kalmadı açıkçası. Eskisi gibi foruma girsem de tadı tuzu kalmadı forumun. Bitvest ve 777 imzasını taşıyan ne çok üye varmış bunu gördük. Kampanyayı bir durdurdu ortalık sudan çıkmış balığa döndü. Full Member ve üstü üyeler kendilerini bir yere atsada forumdaki mesaj ve konu sayısı ciddi manada düştü. 

Bana iyi geldi bu ara. Biraz uzaklaştım forum ekranından. Sürekli bir post atma hali de iyi değilmiş aslında.
1 yıldan uzun süredir adeta bir görevmiş gibi sadıktık imza işine. Bence yakında yeninden başlar. Gerçi bu yaşananlarda BTC fiyatında yükselişinde etkili olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 294
Merit: 49
Member kabul eden imza kampanyaları var mı merak ediyorum. Full Member dan aşağı bitvest ve 777 dışında üye kabul eden yok gibi. Ya da ben rastlamadım..
Hocam bende bakıyorum ama şu an maalesef yok gibi. Bitvest ve 777 kampanyalarının hemen geri başlamasını umuyorum.

Full Member olarak bile girmek maalesef çok mümkün olmuyor boşluk olmadığı için ya da ayrılan slotlar çok az olduğu için rekabet üst düzeyde oluyor bundan dolayı ben de drekt olarak bitcoin ödemesi yapan bir kampanyaya katılmayı maalesef başaramadım umarım çok yakında hepimiz rütbe atlarız.  Smiley

Benim pek de umudum kalmadı açıkçası. Eskisi gibi foruma girsem de tadı tuzu kalmadı forumun. Bitvest ve 777 imzasını taşıyan ne çok üye varmış bunu gördük. Kampanyayı bir durdurdu ortalık sudan çıkmış balığa döndü. Full Member ve üstü üyeler kendilerini bir yere atsada forumdaki mesaj ve konu sayısı ciddi manada düştü. 
sr. member

legendary
Activity: 980
Merit: 1077
#SWGT CERTIK Audited
legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
@RaltcoinsB hocam teşekkür ederim başvurdum kabul etmiş
@jopen senide kabul etmiş hocam imzanı giyinebilirsin.
sr. member
@RaltcoinsB teşekkürler blender.io ya başvuru yaptık bakalım hampuz reyiz bizi alacak mı?
legendary
Kampanyanın devam etme ihtimalinden bahsetmişti telegramda yetkililer umarım devam eder boşluk şu an sr kadroda vardı sr arkadaşlar varsa başvuru bıraksın lokal kabul ediliyor

Eyvallah @RaltcoinsB ,

Elektronik tabloya baktığımda 6 kişilik boşluk varmış gibi görüyorum ve şu an 2. Haftasında kampanya eğer bu hafta kabul edilirsem toplamda 3 Hafta gibi bir ödül alacağım. 90$ haftalık Bitvest'den sonra çok güzel gelecektir, tabii ki de imzaya kabul edilirsem Smiley

Hocam Sr.Member rütbesi için https://bitcointalksearch.org/topic/open-blackjackfun-signature-campaign-up-to-130wk-400k-monthly-contest-5367906 şu kampanya mevcut gambling bölümünde post atmak çok zor bir şey değil derseniz bence getirisi bakımından sizi üzmez bu kampanya.

Ayrıca Legendary üyeler için https://bitcointalksearch.org/topic/fullsignature-campaign-crosswise-finance-legendary-hero-85-per-week-5368795 irfan_pak kampanya açmış haftalık 85 dolar ödemesi var haftalık sadece 16 post atılması yeterli ve 60 kişilik bir kontenjan var yani başvurursanız alınma şansınız çok yüksek bence kaçırmayın.

Judasa katılıyorum ayrıca irfan pak kampanyasında lokal kabul etmiyorlar o uyarıyı da yapıp haftada 16 gambling post atabilecek arkadaşlar varsa onların katılımının daha uygun olacağını düşünüyorum lokal kabul edilseydi 60 kişilik kontenjanı rahatça doldurabilirlerdi

Blender io tekrar imza kampanyası başlatmış arkadaşlar Senior için 50 dolar hero için 60 dolar ödemesi var eski kampanyalardan birisi katılmak istiyorsanız başvuru bırakabilirsiniz

https://bitcointalksearch.org/topic/hold-blenderio-signature-campaign-srherolegendary-members-5197049

[moderator's note: consecutive posts merged]
sr. member
Kampanyanın devam etme ihtimalinden bahsetmişti telegramda yetkililer umarım devam eder boşluk şu an sr kadroda vardı sr arkadaşlar varsa başvuru bıraksın lokal kabul ediliyor

Eyvallah @RaltcoinsB ,

Elektronik tabloya baktığımda 6 kişilik boşluk varmış gibi görüyorum ve şu an 2. Haftasında kampanya eğer bu hafta kabul edilirsem toplamda 3 Hafta gibi bir ödül alacağım. 90$ haftalık Bitvest'den sonra çok güzel gelecektir, tabii ki de imzaya kabul edilirsem Smiley

Hocam Sr.Member rütbesi için https://bitcointalksearch.org/topic/open-blackjackfun-signature-campaign-up-to-130wk-400k-monthly-contest-5367906 şu kampanya mevcut gambling bölümünde post atmak çok zor bir şey değil derseniz bence getirisi bakımından sizi üzmez bu kampanya.

Ayrıca Legendary üyeler için https://bitcointalksearch.org/topic/fullsignature-campaign-crosswise-finance-legendary-hero-85-per-week-5368795 irfan_pak kampanya açmış haftalık 85 dolar ödemesi var haftalık sadece 16 post atılması yeterli ve 60 kişilik bir kontenjan var yani başvurursanız alınma şansınız çok yüksek bence kaçırmayın.
legendary

Eyvallah @RaltcoinsB ,

Hocam ne demek keşke kabul edilseydiniz ancak az önce yeni liste oluşturulmuş ve Türk arkadaşların başvurusundan sadece trendcoin hocamın başvurusu kabul edilmiş onun için güzel haber ise kendi rütbesinin ödemesine göre değerlendirilecek olması yani hafta bitiminde 130 dolar üzerinden ödemesini alacak

Gospodin sana da başvuru bırak demiştim üstat bak keşke sende bıraksaydın kendi rütbene göre alım olacaktı neyse sağlık olsun ayrıca yönetici yeni alımların üçüncü hafta olabileceğini belirtmiş bakalım olacak mı tekrar alım
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Mintlayer imza kampanyasında olan arkadaşlar vardı bir kaç tane Türk arkadaş ödemeler yapılmış durumda arkadaşlar cüzdanlarınızı kontrol edebilirsiniz ayrıca haftalık ödeme almakta çok güzelmiş vallaha alışmışız bizim ışık lordundan 6-7 hafta 10 haftada bir almaya haftalık alınca insan daha bir sevindirik oluyormuş  Grin

Hocam ben de sizden görüp başvuruda bulundum ama spreadsheet düzenlendi benim ismim hala yok kabul edildim mi edilmedim mi bilmiyorum ne olacak bekliyorum şuan
sr. member

Eyvallah @RaltcoinsB ,

Pages:
Jump to: