Pages:
Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 32. (Read 60022 times)

copper member
Activity: 1190
Merit: 925
@LGD2Business, aynı şeyleri ben de yazacaktım ancak bir de şöyle düşündüm.İmzaya giren kişiler haklı olarak fazla BTC ödeme alabilmek için mesaj sayısını doldurmaya yönelik hareket ediyor.Bu çok normal ancak 60 yerine daha düşük mesaj/daha yüksek post başına ödeme dengesindeki farklı hareket ederlerse, forum açısından da daha sağlıklı olur.

Evet, 60 mesaj yazmak zorunda değiller ancak bu sınır 30’a da düşebilir.Forumun anlamsız mesajlardan kurtulması gerektiğinin bir diğer sebebi olur.Arkadaşlarıma bir şey söylemek haddime düşmez ancak kampanyanın durduğu 1 haftadır Konu Dışı bölümde gözle görülür bir rahatlama var.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
forum son günlerde ciddi anlamda sessizleşti aslında ışıkların lordu mesaj sayısını kısıtlamalı. Forumda eğerli mesajlardan çok spam ve atmak zorunda olduğumuz mesajlarla dolmasıns sebep oluyor anlamıyorumki 60 mesaj istemenin sebebi nedir zaten her türlü mesajlarımızda bu imzalar var.
40 mesajdan sonra kendi açımdan zorlanıyorum açıkçası. Hele ki açılan yeni konu sayısı az olunca mesaj yazmak daha da zor oluyor. 40 bence makul bir sayı  aslında. Ama her imza kampanyası için mesaj sayısı farklı sanırım.

Bulunduğunuz imza minimum 15 mesaja ödeme yapıyor. Maksimum 60 mesaja ödeme yapıldığı için 60 mesaj atmak zorunda değilsiniz kimse sizden öyle bir şey istemiyor. Hem dolar kuru hem Bitcoin fiyatı yüksek diye maksimum ücret almaya çalışmanızı anlıyorum ama forumu çöplüğe çevirmenin anlamı yok.
Ben o kampanyadayken normal şekilde 15-25 mesaj atıyordum, 30 mesajı geçtiğim nadir olmuştur. Daha az mesaj atarak daha yüksek ödeme alabileceğiniz kampanyalar sürekli çıkıyor, belki onlarda şansınızı denemeniz hem sizin hem forum için daha hayırlı olur.

Örnek kampanya btc365: https://bitcointalksearch.org/topic/hold-btc365-signature-campaign-aims-to-become-the-no1-sr-5362669
Toplam 25 post, sadece 5 gambling, Sr. Member ve üstüne açık, 50 dolar, local kabul ediyor.

Hocam haklısınız evet ama paylaştığınız imza sr ve üstüne açık. Eleştiri yapan arkadaşlar full ve member sadece  rütbe yetse dediğiniz gibi olanlara girmek daha mantıklı.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
forum son günlerde ciddi anlamda sessizleşti aslında ışıkların lordu mesaj sayısını kısıtlamalı. Forumda eğerli mesajlardan çok spam ve atmak zorunda olduğumuz mesajlarla dolmasıns sebep oluyor anlamıyorumki 60 mesaj istemenin sebebi nedir zaten her türlü mesajlarımızda bu imzalar var.
40 mesajdan sonra kendi açımdan zorlanıyorum açıkçası. Hele ki açılan yeni konu sayısı az olunca mesaj yazmak daha da zor oluyor. 40 bence makul bir sayı  aslında. Ama her imza kampanyası için mesaj sayısı farklı sanırım.

Bulunduğunuz imza minimum 15 mesaja ödeme yapıyor. Maksimum 60 mesaja ödeme yapıldığı için 60 mesaj atmak zorunda değilsiniz kimse sizden öyle bir şey istemiyor. Hem dolar kuru hem Bitcoin fiyatı yüksek diye maksimum ücret almaya çalışmanızı anlıyorum ama forumu çöplüğe çevirmenin anlamı yok.
Ben o kampanyadayken normal şekilde 15-25 mesaj atıyordum, 30 mesajı geçtiğim nadir olmuştur. Daha az mesaj atarak daha yüksek ödeme alabileceğiniz kampanyalar sürekli çıkıyor, belki onlarda şansınızı denemeniz hem sizin hem forum için daha hayırlı olur.

Örnek kampanya btc365: https://bitcointalksearch.org/topic/hold-btc365-signature-campaign-aims-to-become-the-no1-sr-5362669
Toplam 25 post, sadece 5 gambling, Sr. Member ve üstüne açık, 50 dolar, local kabul ediyor.
member
Activity: 294
Merit: 49
legendary
Activity: 1288
Merit: 1228

Bu konuda katılıyorum hocam size  60 mesajdaki amaç nedir 40 yap milleti zorlama millet 30-40 mesajdan sonra mecbur saçmalamaya başlıyor.
Ödülleri biraz yükseltip, mesaj sayısınıda düşürse çok iyi olur.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Geç olsun da güç olmasın. Yaşanan sorun nedir tam olarak öğrenen oldu mu. Ödemeler yapılmış. Herkes güle güle harcasın.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Kampanyaya ara verildiğinde başka kampanyalara girdik. Geri dönmek için ne kadar süremiz var. Yeni koşullar açıklanacak mı? Pazartesi gününe kadar süre verirlerse iyi olur. Duraklatıldıktan sonra imzasını çıkaranlar sıralamasını kaybetmeyecek demişlerdi.
legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
member
Activity: 294
Merit: 49
Gecte olsa aldık. Bonusuyla almak da bir nevi telafi hediyesi oldu. Haftalık olması bencede iyi olacak.
hero member
Merit: 961
Öyle ya da böyle sonunda ödemelerimizi aldık elimiz biraz daha rahatladı. Bundan sonra haftalık olacağı için pek sıkıntı yaşamayız gibi duruyor büyük ihtimalle manager escrowluk yapar.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Ödemeler sonunda gelmiş çok bir ücret olmasa da yine de hiç yoktan iyi deyip kampanyaya devam edeceğim ben. güle güle kullanın ücretlerinizi. bakalım kampanya devamıyla ilgili bir şeyler yazılacak mı
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Ödemeler gelmiş.
Er yada geç yapılacağını düşünüyordum ki yapıldı. Geç olsun güç olmasın derler ödeme geliyor mu geliyor boşverin geç gelmiş erken gelmiş bana kalırsa.
legendary
Merit: 1228
sanırım bitvest ödendi 777'de herhangi bir hareket yok ancak ilk günden beri dediğim gibi ödeyecektir. Adama güveniyorum.

not: gelmeye başladı.

Hocam genelde hep önce bitvest ödemelerini gönderiyor sonra 777 ödemelerini gönderiyor sıralama bu şekilde oluyor en fazla 1 gün oluyor ödemeler arasında.

Ödememi aldım teşekkürler Lightlord.
legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
sanırım bitvest ödendi 777'de herhangi bir hareket yok ancak ilk günden beri dediğim gibi ödeyecektir. Adama güveniyorum.

not: gelmeye başladı tamamı gelmiş oldu teşekkürler.
sr. member
Benim ödemelerin tamamı geldi. Teşekkürler ışıklar lordu.
Raca'ya gömdüm hepsini. Bakalım nereden tepecek yukarı doğru.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Alın size güzel haber lightlord ödemeleri gerçekleştirmeye başladı cüzdanlara bakın
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Bu posttan 48 saat sonra ödeme olacak demiş. Süre dolsun akabinde göndermeye başlar. Sabırlı olmakta fayda var. Dün ya da bugün yapsa ben raca yı 0.002 lerden alacaktım. Yarın gelirse eğer 0.0016 lardan alma imkanım olacak. Her şey de bir hayır vardır. Bakalım neler olacak.

Umarım ödemelerinizi alabilirsiniz.Eğer ödemeleri alabilirseniz BTC 59 bin doların üstü seviyelere çıktı.RACA alacaksanız fazlasıyla kârlı çıkacaksınız bu işten.10 hafta gibi çok uzun süre ödeme alamamak çok can sıkıcı olmalı.Bugün süreniz bitiyorsa güzel ancak 48 saat daha uzattıysa bu epey can sıkıcı olur.Bu yüzden daha çok Hhampuz’un yönettiği kampanyalar seçiliyor.Ödemeler haftalık ve zamanında oluyor.

Şimdiden iyi harcamalar Smiley umarım bir iki saat sonra ödemenizi alabilirsiniz.
sr. member
Bu posttan 48 saat sonra ödeme olacak demiş. Süre dolsun akabinde göndermeye başlar. Sabırlı olmakta fayda var. Dün ya da bugün yapsa ben raca yı 0.002 lerden alacaktım. Yarın gelirse eğer 0.0016 lardan alma imkanım olacak. Her şey de bir hayır vardır. Bakalım neler olacak.
hero member
Merit: 961
Ödemenin 48 saat içinde yapılacağı bahsediliyordu. Dün sabah yayınlanan mesajın üzerine bugün ikinci gün ama gelen giden yok. Ödeme alan oldu mu?
Bu kadar sabırsız olmaya gerek yok bence önemli olan yapacağını belirtmiş ufak tefek aksaklıklar olabilir anlayış göstermek lazım. Zaten ödeme yaptığında genel sayfanın altına ödemeler yapıldı bilgisi düşüyordu.

Sabırsızlıktan ziyade hocam bitcoini bu seviyelerde değerlendirmek istiyor olabilir veya bir ihtiyacımızı giderebilecek olabiliriz. Ne demiş atalarımız tarla da buğdayım var deme ahıra girmedikçe diye o yüzden bir an önce walletlarımıza girse fena olmaz yani Smiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Ödemenin 48 saat içinde yapılacağı bahsediliyordu. Dün sabah yayınlanan mesajın üzerine bugün ikinci gün ama gelen giden yok. Ödeme alan oldu mu?
Bu kadar sabırsız olmaya gerek yok bence önemli olan yapacağını belirtmiş ufak tefek aksaklıklar olabilir anlayış göstermek lazım. Zaten ödeme yaptığında genel sayfanın altına ödemeler yapıldı bilgisi düşüyordu.
Pages:
Jump to: