Pages:
Author

Topic: NakitCoins.com - Türkiyede Ki İlk Kripto Nakit Noktası - page 3. (Read 1173 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Başka bir yere yazdım buraya da alıntılayayım, açıklık getirilmesini talep edeyim. Bilmeyen bir müşteriye btc'yi nasıl teslim ediyorsunuz?

Hadi komisyon'u geçtim, güvenliği nasıl sağlayacaklar?
-Abi telefonunuza mycelium'u kuralım, ona göndeririz.
mi diyecekler? DÜkkandan btc alacak adamın zaten bilgisi yoktur. İki gün sonra siler uygulamayı, telefon bozulur vs.
Ya da bitcoin core'dan herkese public ve priv key mi verecekler? Bu durumda btc sattıkları herkesin priv key'i ellerinde olacak demektir. Huh
copper member
Activity: 94
Merit: 6
NakitCoins.com ⭐ Instant Exchanger
Nakitcoins iddialı bir isim değil mi Smiley bende hemen nakit para veriyorlamış hissi oluştu.

Neyse hayırlısı olsun.

Teşükkür ederiz.zaten hemen nakit olarak işlem yapıyoruz.Hem alımlar da hem de satımlarda.
copper member
Değerli NakitCoins.Com takipçileri;

Çok sorduğunuz ve merak ettiğiniz konulara genel bir açıklama getirmek istiyoruz.

Biz NakitCoins.Com ekibi olarak Gümüşsuyu şubemizde 5 coinin (BTC-LTC-XRP-BCH-ETH) alım ve satımını yapıyoruz. Bu alım-satımı sadece USD cinsinden yapıyoruz. Pazar fiyatı ve komisyonlarımız www.nakitcoins.com sitemizde ücretler kısmında yer almaktadır. Pazar fiyatımız anlık olarak değişip, yapacağınız alım ve satımlar o anlık fiyat üzerinden değerlendirilmektedir. %18 KDV, komisyonlarımıza dahildir. Harici başka bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Komisyonlarımız miktara bağlı olarak değişim göstermektedir. Minimum işlemimiz 200 USD’dır. Ofisimizde sadece alım-satım hizmeti verip, danışmanlık hizmeti sunmamaktayız. Şuan için işlem yapmadığımız alt coinlere de ilgi çok fazla var, farkındayız. Taleplere göre incelemekte ve sistemimize eklemeyi düşünüyoruz. Ancak yeni bir oluşum olduğumuz için ve güvenilirlik çok önemli olduğu için adımlarımızı çok dikkatli atıyoruz. Online cüzdanımız ve internet üzerinden satışlarımız gelişmekte olduğu için şimdilik bir tarih veremiyoruz. Açıklamalarımız için Facebook sayfamızı, Twitter profilimizi ve websitemizi takip edin. İnternet üzerinden yapılacak satışlarımızda farklı döviz kabul etmeyi hedefliyoruz. NakitCoins.Com markamız tescillidir ve şirketimiz ticaret odasında kayıtlıdır. Yaptığınız işlemler için komisyon faturası kesilmektedir.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bizi sosyal medya üzerinden takip etmeye devam etmenizi rica ediyoruz. Bizimle her zaman sosyal ağlarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınızı en kısa zamanda cevaplamaya hazırız.

NakitCoins.Com Ekibi

--------------------------------------------------------------------------------------

Dear NakitCoins.Com followers,

We have been getting many questions and we would like to answer some of them.

We, the NakitCoins.Com team buy and sell 5 different coins (BTC-LTC-XRP-BCH-ETH) at our physical Cashpoint in Gümüşsuyu. We provide these coins in exchange for USD. You can find our prices including commission on our website www.nakitcoins.com . Our market prices vary according to the platforms which we use and is an indication, the prices on trade platforms are volatile as you know. Our fees include a 18% VAT. You do not pay any other fees besides the commission. Our commission is variable and changes in accordance with your purchase amount. The minimum transaction at our Cashpoint is 200 USD. As stated earlier we only provide a buy and sell service and do not offer any type of investment advice. We have seen interest in altcoins that we do not offer at this moment. We are carefully analysing other coins and may decide to add more coins to our list in the future depending on demand and developments. Our online services are in development and we will announce the launch date(s) on social media (Facebook, Twitter, bitcointalk, local bitcoins) and our website. We aim to offer our online services in several currencies. Our NakitCoins.com brand is registered, and we are also registered at the Turkish chamber of commerce. You will receive a proof of transaction in the form of an invoice after your transaction.

We would like to thank everyone for their interest and engagement on social media, please keep liking, following and sharing our posts. You can contact us through our social media channels. We aim to answer your questions as soon as possible.

The NakitCoins.Com team
copper member
Türkiye'de kripto ile ilgili yeni girişimleri görmek güzel. Bu alanda proje üretip emek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu arada şunu sormak istiyorum... Kredi kartı ile satışınız mevcut mu?

Merhaba Sagaris,

Teşekkür ederiz, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
Kredi kartı ile yakında websitemizden alabileceksiniz. Şimdilik şubemizde USD üzerinden alım ve satımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

İlginiz için teşekkürler,

NakitCoins.Com Ekibi
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Öncelikle böyle girişimleri görmek sevindirici lakin öncelikle hedef kitle belirlenmeli. Yerli mi Yabancı mı?

Yerli müşterilere hitap edecekseniz dolar yerine Türk Lirası üzerinden kur belirlemeniz gerekiyor. Alış ile Satış arasında 1000 dolar fark mı olur
jr. member
Activity: 267
Crypto Worker
Türkiye'de kripto ile ilgili yeni girişimleri görmek güzel. Bu alanda proje üretip emek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu arada şunu sormak istiyorum... Kredi kartı ile satışınız mevcut mu?
copper member
Girişiminiz için tebrik ederim.

Teşekkürler Darkworld. Umarız birgün yolunuz düşer buralara ve ziyaret edersiniz bizi.

Saygılarımızla
NakitCoins.Com Ekibi
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...
Girişiminiz için tebrik ederim.
copper member
çok ilginç değişik bir mantık olmuş Umarım başarıyla işlerinizi yürütebilirsiniz herkes Öncelikle merak edip bu dünya soru sormak için dükkanınıza uğrayacaktır bu arada bilinçli kullanıcılarda gelecektir Umarım bir gün yolumuz düşer bize gelip sizi ziyaret ederiz başarılar

Merhaba Baltazaar,

Teşekkürler güzel dilekleriniz için. Umarız yolunuz düşer gelirsiniz.

Saygılarımızla,
NakitCoins.Com Ekibi
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
vallahi benim aklima gelmişti böyle birşey aynen exchange hizmeti gibi sunacaktim sultanahmette açmayi düşünmüştüm ama olmadi  yasal prosedürlerden dolayı cok uğraştirirlar beni para kazanamam diye yapmadim. biliyorsunuz ki sultanahmet turistik açıda en fazla ilgi çeken yerlerimizden istanbul içerisinde . eğer orada bitcoin exchange tarzı birşey yapmiş olsaydim diye düşünmüştüm zamaninda aynen dolar euro sterling change TL gibi düşünün. yine tl olarak verilecek yada usd olarak fakat bitcoin ethereum vs olacakti. sanirim bu sistemde o şekilde planlanmiş olabilir gümüşsuyu da turist çeker sonucta illa ki var oralarda da o kesimden de müşteri portfoyu oluşturulabilir gibi geliyor. taksimden beşiktaşa lokasyon iyi iş yapar umarım. tr kullanicilari için cok kullanilabilir mi bilmiyorum yada anlık acil ihtiyaçlar haricinde kim kullanir onu da bilmiyorum fakat benim iddiam hala turistlerden yana o taraftan iyi nakit giriş cikişi olur gibi duruyor. aradaki komisyon farklarinida hesaba katarak iyi kazançlar yakalamak mümkün mü geliyor. şimdiden hayirli olsun diyelim. bol kazançlar.
full member
Activity: 168
Merit: 106
Smart Micro-Insurance
çok ilginç değişik bir mantık olmuş Umarım başarıyla işlerinizi yürütebilirsiniz herkes Öncelikle merak edip bu dünya soru sormak için dükkanınıza uğrayacaktır bu arada bilinçli kullanıcılarda gelecektir Umarım bir gün yolumuz düşer bize gelip sizi ziyaret ederiz başarılar
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
Kripto piyasasına yapılan bir kuyumcu atağı gibi görünüyor web sitesi. Sanıyorum bir fırsat gördünüz.
Ne diyelim, hoşgeldiniz, hayırlı işler.

Binde 2 yerinde yüzde 6,5 komisyon ödemek enterasan olabilir. Müşterileriniz için resmi kayıt tutuyor musunuz?

Duygularıma tercüman olmuşsun Smiley
aynen benimde izlenimim bu yönde oldu. yinede tebrik etmek lazım arkadaşları, Ankara daki kuyumcular web sayfası yapmaya bile üşeniyorlar. cama bitcoin, ripple, ethereum logolarının yanına kripto para alım satımı diye kağıt yapıştırıyorlar.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Hayırlısı olsun...

1- Komisyonlar yüksek.
2- Belirli çalışma saatlerine sahipsiniz (döviz bürosu mantığında olunca normal). Kapanış saatinizden sonra işlem yapacak olsak ya ertesi günü yada hafta başını beklemek zorundayız.
3- Hedefiniz yerli müşteriler mi ? Yabancı müşteriler mi ?
copper member
Su an 1 BTC alsam 9257.56 USD ödeyecegim... Peki USD kurunuz ne? Cogu kisi TL ile ödeme isteyecektir, hatta kartla taksit isteyen bile olacaktir...
Su an 1 BTC satmak istesem 8127.52 USD alacagim... Dolar mi ödüyorsunuz yoksa TL mi? TL ise hangi kurdan ceviri yapiyorsunuz?

Fikir güzel. Coktandir olmasi gerekeni yapmissiniz. Tebrikler.

Merak ettigim bir de su var: merdiven alti mi yoksa yasal ve herseye uygun bir ofis mi simdi bu?
Müsterilerin kaydi tutuluyor mu? Tamamen anonim islem yapilabiliyor mu?

Anonim islem yapiliyorsa, büyük miktarlarda bitcoin satmak isteyenler ragbet gösterebilir diye düsünüyorum; Hele ki devletimiz vergilendirme isini gecirir, tonla vergiye muaf tutarsa bitcoin kazanclarini:) O zaman aldiginiz komisyonlar cerez gibi gelecektir bitcoin satanlara:)

Merhaba,

Kart ve TL ile ödeme almıyoruz şubelerimizde. Websitemiz'den alım yapmak istediğinizde kendi NakitCoins.Com hesabınızı oluşturarak hesabınıza TL yükleye bileceksiniz ve bu şekilde TL ile alım gerçekleştirerbilirsiniz. Bu hizmetimiz önümüzdeki haftalarda da başlayacak. Facebook ve twitter hesaplarımızı takip edin ve tabiki burada da bilgileri paylaşacağız.

Ayrıca Gümüşsuyu şubemize bekleriz.

İyi hafta sonları,

NakitCoins.Com ekibi
copper member
BTC de %6.5 . Makul karşılanabilir. Peki diğerlerinde neden %10 . Bu konuyu aydınlığa kavuşturur musunuz ? Özel bir sebebi varmıdır ?

Merhabalar,

Bizim komisyonlarımız alınan ve satılan miktara göre değişiyor. Standart olarak %10'luk bir komisyonumuz yok.

Websitemiz den Grafikler sayfasın dan miktarınızı girerseniz komisyonlarımızın değiştiğini göreceksiniz.

İlginiz için teşekkürler ve iyi hafta sonları,

NakitCoins.Com Ekibi
copper member

ooo kendileri bayağı bir ciddi. doviz burosu düşüncesiyle çalışan bir yapıya benziyorlar.

piyasa fiyatı dediğiniz rakamlar nerden baz alınıyor? yurtdışı mı? onun üzerinden mi %6,5 ?

sanırım kadıköydeki bu şubeye gidince hiç bir isim bilgi detay paylaşmadan bitcoin alıp satabiliyoruz? doviz buroları gibi ? doğru mu anladım?

Merhabalar,

İlk önce nekadar ciddiye aldığımızı anladığınız için size teşşekkür ediyor ve sorularınıza yanıt vermek istiyorum.

Yurtdışı fiyatlar'dan baz alınıyor. Miktara göre komisyonlarımız değişiyor. Websitemiz de Grafikler sayfasını tıkladığınızda istediğiniz miktarı girerek komisyonlarımızı öğrenebilirsiniz.

Kadıköy şubesi işlem yapmıyor. İşlemler güvenlik nedeniyle farklı bir yerde gerçekleşiyor fakat oradan talebinizi bize ulaştıra bilirsiniz.

İyi haftasonları diliyoruz,

NakitCoins.Com ekibi
copper member
Hayırlı olsun.Değişik bir girişim olmuş.
İstanbulda olduğumuz için bir gün vakit bulursak uğrarız inşallah.
Bol kazançlar.

Teşekkürler,

Herzaman bekleriz!

NakitCoins.com ekibi
jr. member
Activity: 137
Merit: 1

ooo kendileri bayağı bir ciddi. doviz burosu düşüncesiyle çalışan bir yapıya benziyorlar.

piyasa fiyatı dediğiniz rakamlar nerden baz alınıyor? yurtdışı mı? onun üzerinden mi %6,5 ?

sanırım kadıköydeki bu şubeye gidince hiç bir isim bilgi detay paylaşmadan bitcoin alıp satabiliyoruz? doviz buroları gibi ? doğru mu anladım?
newbie
Activity: 9
Merit: 0
https://preview.ibb.co/nLM1R6/IST20180300020001.jpg

200 - 1000 USD 10%
1000 - 2500 USD 9% 
2500 - 5000 USD 8% 
5000 - 7500 USD 7%
7500 - 10000 USD 6.5% 
10.000 - 50.000 USD 6%
50.000 - 250.000 USD 5% 
250.000 - 500.000 USD 4%
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
BTC de %6.5 . Makul karşılanabilir. Peki diğerlerinde neden %10 . Bu konuyu aydınlığa kavuşturur musunuz ? Özel bir sebebi varmıdır ?
Pages:
Jump to: