Pages:
Author

Topic: NakitCoins.com - Türkiyede Ki İlk Kripto Nakit Noktası - page 4. (Read 1173 times)

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Su an 1 BTC alsam 9257.56 USD ödeyecegim... Peki USD kurunuz ne? Cogu kisi TL ile ödeme isteyecektir, hatta kartla taksit isteyen bile olacaktir...
Su an 1 BTC satmak istesem 8127.52 USD alacagim... Dolar mi ödüyorsunuz yoksa TL mi? TL ise hangi kurdan ceviri yapiyorsunuz?

Fikir güzel. Coktandir olmasi gerekeni yapmissiniz. Tebrikler.

Merak ettigim bir de su var: merdiven alti mi yoksa yasal ve herseye uygun bir ofis mi simdi bu?
Müsterilerin kaydi tutuluyor mu? Tamamen anonim islem yapilabiliyor mu?

Anonim islem yapiliyorsa, büyük miktarlarda bitcoin satmak isteyenler ragbet gösterebilir diye düsünüyorum; Hele ki devletimiz vergilendirme isini gecirir, tonla vergiye muaf tutarsa bitcoin kazanclarini:) O zaman aldiginiz komisyonlar cerez gibi gelecektir bitcoin satanlara:)
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Hayırlı olsun bakalım merakla bekliyorum bende.%6.5 komisyon ile ilgili bir çok soru gelmiş açıkcası bende bu sorulara cevap bekleyenlerdenim.
full member
Activity: 386
Merit: 178
Hayırlı olsun websitenizde anonimlikten bahsetmişsiniz kayıt altında tutulmayan kullanıcılar için ne yapacaksınız? Kayıt altında olacaklarsa websitesinde yazan anonimlik nasıl sağlanacak? Birde tüm bu işlemler sırasında kazandığınız %6.5 komisyonun vergisi neye göre, nasıl ödenecek... Vergi ödenecekse, anonim nasıl kalınacak
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
Hayırlı olsun.Değişik bir girişim olmuş.
İstanbulda olduğumuz için bir gün vakit bulursak uğrarız inşallah.
Bol kazançlar.
copper member
Activity: 94
Merit: 6
NakitCoins.com ⭐ Instant Exchanger
Nakitcoins iddialı bir isim değil mi Smiley bende hemen nakit para veriyorlamış hissi oluştu.

Neyse hayırlısı olsun.

Öyle oluyor. Sattığınız kripto para değerini belirlediğimizde ve 3 onay aşamasından sonra size paranızı veriyoruz.
Belli miktarın üzerinde satış yapmak istediğinizde 24 saat öncesinden bildirmeniz gerekiyor.

Sorunuz için teşekkürler
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Yüzde 6.5 i görünce ben de girip bir bakayım dedim. Alırken Türk borsaları ile ayn seviyeye geliyor. Ama satmak istersen kayıp büyük olur. Tabii Sokakta gezerken aklına düşüp 'dur  iki dakka btc alayım' diyenler ve yüklü miktarda alım yapacak ama borsalarla uğraşmak istemeyenler için uygun olabilir. Ama bizler için çok uzak.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Kripto piyasasına yapılan bir kuyumcu atağı gibi görünüyor web sitesi. Sanıyorum bir fırsat gördünüz.
Ne diyelim, hoşgeldiniz, hayırlı işler.

Binde 2 yerinde yüzde 6,5 komisyon ödemek enterasan olabilir. Müşterileriniz için resmi kayıt tutuyor musunuz?
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Nakitcoins iddialı bir isim değil mi Smiley bende hemen nakit para veriyorlamış hissi oluştu.

Neyse hayırlısı olsun.
copper member
Sorularınız için websitemizi ve facebook sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Herkese bol kazançlı gün diliyoruz.

NakitCoins.com takımı

Biz sizi sorularınız için  buraya  davet ediyoruz.

https://bitcointalk.org/index.php?board=190.0
Forumun servisler kısmına.

Konuyu açtığınız alan , Pazar alanı.  Bir şey almak-satmak için bu alan. Tanıtım için değil.

Online alım yapılabiliyor mu sitenizden ? Yoksa sadece nakit ve şubenizden mi iş yapacaksınız?

Rapor edilmiştir

Afedersiniz, en kısa zamanda postumuzu diğer alana aktaracağız.

Sorunuza yanıt olarak:

Evet, online olarakta alıp sata bileceksiniz. Borsa gibi değil, bizden alıp bize satabileceksiniz. Ayrıca, şubemize de bekleriz.

Tekrardan özürdileriz.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics

NakitCoins.com takımı

Biz sizi sorularınız için  buraya  davet ediyoruz.

https://bitcointalk.org/index.php?board=190.0
Forumun servisler kısmına.

Konuyu açtığınız alan , Pazar alanı.  Bir şey almak-satmak için bu alan. Tanıtım için değil.

Online alım yapılabiliyor mu sitenizden ? Yoksa sadece nakit ve şubenizden mi iş yapacaksınız?

Rapor edilmiştir
copper member

NakitCoins.com takımı
copper member

NakitCoins.Com Türkiye'de ki kripto para alım/satım şubesini pazartesi 5 Şubat 2018'de açıyor.

Son zamanlarda kamuoyunda ilgi odağı haline gelen BTCitcoin ve Blockchain'e Türkiye’de ki yatırımcılar da yoğun ilgi gösteriyor.

Türkiye’de ki kripto-para pazarını ve teknolojisini değerlendiren Nakitcoins.com yönetim kurulu başkanı Cem Yılmaz bu alanda Türkiye`den çok umutlu. ”Türkiye bu tür teknolojik gelişmelerde öncülük etmeye açık. Hiçbir ülke tam olarak Blockchain’i tanımlayamadı, haliyle bu teknolojiyi nerede kullanabileceğimiz araştırma aşamasında. Bu da demektir ki bu alanda yeterli araştırmayı yaparsak haberleşme, banka ve daha nice teknolojik alanda gelişmeler elde ederek dünyada Blockchan’in sisteminde öncülük elde edebiliriz”.

‘Bu pazara girişimizin nedeni Türkiye’deki yatırımcıya daha kolay ve bireysel bir hizmet sunma imkanı. Yatırım tavsiyeleri vermiyoruz fakat Bitcoin (BTC), BitcoinCash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), ve Ripple (XRP) coinların alım ve satım işlemlerini kolaylaştırıyoruz” yorumunu yapan Cem Yılmaz, Gümüşsuyu şubesine müşterilerini, yatırımcıları ve merak edenleri davet ediyor.

Yatırımcıların, nereden nasıl alacağım ve nerede nasıl kullanacağım, sorularına sonunda yanıt geldi. Türkiyenin ilk kripto-para alım satım ofisi artık kapılarını açıyor ve yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyor.

NakitCoins.com
İnönü caddesi no 47A
Gümüşsuyu - Beyoğlu
İstanbul
Tel: +90 (212) 403 1532

https://www.facebook.com/NakitCoins/

NakitCoins.com® tescilli bir markadır ve SAYISAL DEVİR SİSTEMİ YAZILIM DAN. BLG TEK. TİC. A.Ş.'ye aittir
Pages:
Jump to: