Pages:
Author

Topic: NANO - page 6. (Read 3346 times)

newbie
Activity: 167
Merit: 0
January 30, 2018, 03:30:44 PM
 rai.exchange yarın açılıyormuş. bitgrail ve mercatox bu olaylardan sonra bitmiştir artık.
member
Activity: 322
Merit: 23
January 30, 2018, 03:15:17 PM
Raiblocksun satışa sunulduğıu borsalar bitgrail ile mercatox borsaları. Bu iki borsada beş para etmez dikkat edin.
Mrai alacaklar kucoin borsasından alıp kendi cüzdanına ceksin. ( https://raiwallet.com/ )
Bitgrail borsasında benim onaylı hesabım var. Uzun zaman önce hesap açmıştım raiblock almak için.
Allah'tan cüzdana cekmişim. Bitgrailin yöneticisi desenize mrailerin gözüne gözüne vuruyor...
Şerefsiz!
member
Activity: 336
Merit: 13
January 30, 2018, 09:38:44 AM
Neyse ki benim Bitgrail hesabımda zaten btc vardı, şimdi account termination yaptım ve BTC gelmesini bekliyorum hesabıma. Üst üste çakallık yaptı bu borsa. Önce normal hesapların çekim limitini sıfırladı ve kimlik bilgilerini istedi. Şimdi de yalnızca BTC çekimine izin veriyorlar, ve haliyle herkes BTC'ye dönmeye başladı. Şu anda site sahibi kendi borsasından %30 indirimli(!) XRB toplayabilir, ve topluyordur da.
Merkezsiz borsaları bu yüzden övüyorum. Güvendiğimiz dağlara kar yağıyor, bittrex de 1337 BTC'lik çekim limitimi 0'a indirerek zorla kimlik onayı istemişti ve bu yüzden 1 ay bekletmişti beni. Geçmişte zaten birçok borsa çöktü, piyasaya yeni girenler bunlara şahit olmadığı için her şeyi güllük gülistanlık zannediyor.

ben satmiyorum. gitti o para artik.  forumdaki imzasindan dolandirici oldugu belli. soyledikleri tamamen yalan.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
January 30, 2018, 09:26:02 AM
Neyse ki benim Bitgrail hesabımda zaten btc vardı, şimdi account termination yaptım ve BTC gelmesini bekliyorum hesabıma. Üst üste çakallık yaptı bu borsa. Önce normal hesapların çekim limitini sıfırladı ve kimlik bilgilerini istedi. Şimdi de yalnızca BTC çekimine izin veriyorlar, ve haliyle herkes BTC'ye dönmeye başladı. Şu anda site sahibi kendi borsasından %30 indirimli(!) XRB toplayabilir, ve topluyordur da.
Merkezsiz borsaları bu yüzden övüyorum. Güvendiğimiz dağlara kar yağıyor, bittrex de 1337 BTC'lik çekim limitimi 0'a indirerek zorla kimlik onayı istemişti ve bu yüzden 1 ay bekletmişti beni. Geçmişte zaten birçok borsa çöktü, piyasaya yeni girenler bunlara şahit olmadığı için her şeyi güllük gülistanlık zannediyor.
member
January 30, 2018, 09:05:49 AM
insanlar panikle satmaya basladi. site sahibi toplayacak simdi. resmen dolandirildik be. mis gibi koinin de icine etti. zaten niyeti bozdugu forumdaki imzasindan da belli.
member
January 30, 2018, 08:51:06 AM
xrb, bitgrail dolandırıcılığına bir sey yapmazsa pump falan zor hatta dump olur. bu saatten sonra dikkatli olun. bu borsa vermiyor koinleri btc olarak veririm ve eu vatandasi degilseniz onay yok hesabinizi kapatacaksiniz diyor. bu da buyuk satislar, panik ve dump demek.
member
January 28, 2018, 11:47:13 AM
Kendi borsası Bitgraile olması Railblocks Coine fiyat artışı olarak yansıyacak. Ancak borsada sorunlar olmaya devam etmesi eksi puan. Bakalım sorunlar halledilecek mi?

kendi borsasi falan degil. raiblocks bunlarla iletisime gecip uyardi ama bitgrail sahibi tekin biri degil. geri adim atmiyor. hesabinizi kapatin btc olarak gondereyim diyor çakal.
onu bile yapacagi supheli.
member
January 28, 2018, 11:25:36 AM
bitgrail denen siteden uzak durun. site koinleri vermiyor, camura yatiyor. sahibi de redditte musterilerle taşak geçiyor. fazla bir umudum kalmadi. dolandirildik sanirim. bu site patlar.
newbie
Activity: 155
January 28, 2018, 11:15:34 AM
Lightning geldikten sonra xrb ve bu tarz coinler tarihe karışır mı acaba diye düşünmeden edemiyorum. Sağlam düştü binance ile yükselişe geçer diye düşünüyorum kısa vade için.
member
January 28, 2018, 10:28:58 AM
bitgrailden dolayi pump olmasi zora girdi hatta dump olabilir bence. adamlar hesap onayi istiyor ve onayladiklari da yok. keske hic girmeseydim diyorum simdi.
member
Activity: 518
January 28, 2018, 09:10:30 AM
söz ettirmediği yanlış ya söz ettirdi adından borsaya girdi vs. takip edilmemiş olabilir hocam mesela benim de beleş dağıtıldığından haberim yok keşke olsaymış.
member
Activity: 159
Merit: 10
January 28, 2018, 07:28:50 AM
Pazartesi günü nodeye büyük güncelleme gelecekmiş ve sorunlar tamamen bitecek anladığım kadarıyla bu hafta cumaya kadar binancede listelenir tahminimce
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
January 28, 2018, 06:48:14 AM
Binanceye girmesi uzun sürdü adamlar sorunlar tam çözülmeden sokmak istemiyorlar. Haklılar tabi düşüşlerde toplamaya bakın
member
Activity: 378
Merit: 11
January 28, 2018, 01:59:46 AM
hep duydum Raiblocks cok önerildi ama hiç almaya elim gitmedi keşke zamanında alsaydım başta almak lazım şuan alsak bile 15 20 dolar arası nereye kadar gidicekki ?

altcoinler sayesinde hayatımız keşkelerle doldu valla Cheesy
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
January 27, 2018, 11:56:50 PM
hep duydum Raiblocks cok önerildi ama hiç almaya elim gitmedi keşke zamanında alsaydım başta almak lazım şuan alsak bile 15 20 dolar arası nereye kadar gidicekki ?
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
January 27, 2018, 06:51:30 PM
Bitgrail yan çiziyor dünyanın komisyonunu aldılar. Gidin kucoinden alın xrbleri alacaksanız sıkıntı olmasın sonra.
member
January 27, 2018, 06:42:43 PM
bitgrail denen borsadan kimse withdraw yapamayacak cunku verifikasyon sarti koymuslar ve otomatik onaylama sistemleri yokmus. 2000 kisi siradaymis. sictik resmen. pump kacti. araliktan beri bekliyormus insanlar benim yeni haberim oldu belge bile gondermedim. 1 aydir borsaya da girmedim. pump kacacak bitgrailciler icin.
member
Activity: 322
Merit: 23
January 27, 2018, 03:00:31 PM
Projesini okuyanlar bilir. Yatırımcıları çok iyi kazandı. Ve kazandırmaya devam edecek.
member
Merit: 17
January 27, 2018, 06:57:44 AM
Binaceye girerse süper olur ya. Ozman şimdiden toplamak lazım. Pump yemeden öncetam alım firsati gibi duruyor.Ayrica projeside sağlam.
newbie
Activity: 3
January 26, 2018, 05:53:56 PM
4 Gözle bekliyoruz binancea girmesini. Birbirinin kopyası bir sürü crypto varken, böylesine güçlü, iddialı ve gerçekten kullanılabilir bir coin olmak çok değerli. O yüzden ben de uzun vadede çok çok artacağını düşünüyorum
Pages:
Jump to: