Pages:
Author

Topic: Neler oluyor Destek Kayboldu Bitcon 5000$ a düştü ??? Birsonraki Hedef 100k - page 2. (Read 550 times)

full member
Activity: 392
Merit: 103
6000 desteğine güvenerek alım yapanlardan biri de benim evet biraz düştü ama daha herşey bitmiş değil
full member
Activity: 462
Merit: 100
Evet 6 bin yıkılamaz alt destek diyorduk ama pek destek kalmadı. Ama bitcoin ne kadar düşerse düşsün geri toparlayacağına inanıyorum. Burada sadece bunu yaparken geçecek süre önemli. Alabilen de zaten bu fiyatlardan alıyodur diye düşünüyorum
jr. member
Activity: 336
Merit: 1
Merak etmeyeyim Bitcoin 5000 dolara da düşse 3000 dolara da dusse elinizdeki Bitcoin sayısı aynı ise sorun yok eninde sonunda Bitcoin 20 bin dolar olacak
member
Activity: 574
Merit: 13
Beklenen bi düşüşdü neye göre niye onuda bilmiyorum bazen grafik işe yarıyor bazen hiç işe yaramıyor destek falan dinlemeden bam bam😅piskolojimizle oynatıyoruz resmen

Grafikçilerin %95'i patladı zaten. Bu piyasa psikolojiye daha yatkın bunu anlamak lazım.
jr. member
Activity: 113
Beklenen bi düşüşdü neye göre niye onuda bilmiyorum bazen grafik işe yarıyor bazen hiç işe yaramıyor destek falan dinlemeden bam bam😅piskolojimizle oynatıyoruz resmen
member
Activity: 910
Merit: 10
Hocam 5000 deyinde başlıkta bende sandım ne oluyoruz 5500 den sonra tekrarmı düştü yoksa diyip borsaya daldım. 6 yı tekrar görecektir ilerleyen günlerde
member
Activity: 252
dest kırılırsa su olur kırıkmassa su olur Smiley galiba ya cıkacak yada düşecek başka caresi yok :)3 5 ay gecmeden ve dogru düzgün haber gelmeden bu piyasa böyle gider
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bu piyasaların suyu çıktı denebilir. bu defa bu düşüş hakikaten kabak tadı verdi. ilk kez piyasalardan çıkmayı düşündüm.
full member
Activity: 630
Merit: 103
şu an 5500 dolar civarında yine iyiyiz 4000leri görmedik bu civarda takılı kaldı iyide oldu daha fazla düşse çok zor bir döneme girerdik ama bence şu hali ile kurtarılabilir gibiyiz hatta hızlı büyük bir sıçramada yaşayabiliriz gibi geliyor bana
hero member
Activity: 1400
Merit: 682
Bu piyasalarda her an her şeye hazırlıklı olmakta fayda var. Yapısı gereği anarşist olan bir platformun, oluşumun ve piyasaların belirli seviyelerde uzun süreli direnç göstermesi beklenemezdi zaten. Bu tarz piyasalarda bir anda çok yüksek karlar elde edilirken bir anda da yüksek düşüşler ile telafisi mümkün olmayan zararlar gerçekleşebilir. Buna alışmakta fayda var.
member
Activity: 94
destek hiç yok destek denilen seviye psikolojik etkenler tarafından varmış  gibi algılatılır aslında duvar yok fiyat olumlu haberle yukarı gider direnç görmez olumsuz haber fiyatı çökertir teknik terimlere takılmayın.
jr. member
Activity: 65
W12 – Blockchain protocol
Bu düşüşler beni benden aldı yıl sonuna kadar artık düşmez diyorduk düşmez dedikçe daha çok düşüyor
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
Uzun süredir dillendirilen birşeydi 5800'ün altını göreceği hatta 4000 bile diyenler vardı. Diye diye bu hale getirdiler, sanki herşey önceden planlı ve tezgahlı bir şekilde hazırlanmış.
member
Activity: 462
Düşüş yatırımı olanlar için kötü fakat yatırımı olmayanlarciçin bir fırsat yay gündenvgüne geriliyor bunu unutmayın ne kadar düşüş o kadar yükseğe fırlatır coinleri
full member
Activity: 938
Merit: 115
Dün akşam uzun bir süre grafiği izledim. 5900 seviyelerinde hareket ediyordu. Hep bir alım gelir mi diye bekledim. Ama gelmedi. Genelde tüm mumlar neredeyse dip noktalarından kapanarak devam ediyordu. 2017 senesinde de benzer şekilde düşüşler olurdu.  Yalnız orada kısa bir süre içerisinde alım gelir ve hemen yükselmeye başlardı. Tabi ki o zamanlar boğa piyasasındaydık. Ve her düşüş alım fırsatı olarak görülürdü. Buradan çıkacak   -kendimce -  sonuç , btc nin bu fiyatlarını hala ucuz bulmayan ya da yükseliş henüz başlamayacak diyen çok büyük bir çoğunluk mevcut. Bu çoğunluk azınlığa düşmedikçe yükselişin başlaması zor görünüyor. İşin kötüsü de uzun süre destek işlevini gören 6200-5800 bölgesi şu an direnç durumuna geldi.Düşüş devam ederse 4800 ilk destek görünüyor.
member
Activity: 252
Merit: 11
Bende acaba büyük yükseliş öncesinde balinaların düşükten toplama çabası olabilir mi diye düşünüyorum bu düşüşün. Ancak, bir yandan da çok  iyimser ve duygusal bir fikir de olabilir. Ne olursa olsun yükseliş beklediğimiz zamanda moraller de piyasa gibi dip yapmış durumda. Herkes kalan son damla umudunu da bu son düşüşle yitirdi.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Filler tepişiyor çimenler (yani biz) eziliyoruz. Olan budur. Bitcoin Cash den dolayı filler ekmeklerini kaptırmamak için savaşıyorlar. Hep bu Bitmain in altından çıkıyor bunlar.
member
Activity: 336
Kripto Piyasasında işler iyicene kızıştı ,yaklaşık nerdeyse bir yıl olacak piyasada ki çöküş ve gerileme bir türlü bitmek bilmiyor ,kripto paralara ve piyasa olan güven yüksek derecede sarsılmış durumda ,bu piyasa 2020 ye kadar zor düzelir .
sr. member
Activity: 484
Merit: 250
HubrisOne
hızlı düşmeyi gördüm ne oldu birdenbire pazar toparlanır mı derken diğer seçenek yatay fiyatın geri gitmesi idi bu piyasa ne zaman iyileşecek anlamak zor 20 milyar dolar eriyen pazar beni kötü hissettirdi.
member
Activity: 378
Merit: 14
Bu akşam saatlerinde başlayan düşüş ile ilgili iki teori okudum. Birincisi Bitcoin Cash forkunun yaklaşması ve paranın oraya kayması, ikincisi ise ETF onayı gelmiş ancak ICO'larla ilgili de SEC'den bşr karar çıkmış deniyor. Bu ortamda Bitcoin fiyatı neden düşer bu şekilde orayı anlayamıyorum ama bu yönde haberler dönüyor.
Pages:
Jump to: