Pages:
Author

Topic: Neler oluyor Destek Kayboldu Bitcon 5000$ a düştü ??? Birsonraki Hedef 100k - page 3. (Read 550 times)

member
Activity: 448
Merit: 33
Bu piyasada ne zaman ne olacağı belli değil. Biz boğa beklerken bugün ki yaşanılan kara çarşamba herkeste şok etkisi yaptı. Açıkcası ben beklemiyordum bugün ki düşüşü. Fillerin savaşında çimenler eziliyor sanırım. Hayırlısı bakalım..
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Sevgili arkadaşlar bu forex olmadığı için bunda destek direnç demek olmaz. Çok rahat kırılır. Grafikte bi parça yer.
İlaveten sec etf o bu kabul edilince tüksrliş bekleyenler hiiiiiç beklemesin. Belki kısa süreli bi yükseliş olur. Akabinde sağlam düşüşler. Sonrasında toplumda bi güven oluşunca bi düzelme gelir tabii ama nereye kadar.

Bu onaylanmalar demek vergilendirme demek. Neden coin trade edip saklıyor? Vergilendirme olmadığından..

Belki söylenti doğrudur onaylandı diye.. para çıkışı o yüzden olabilir. 20milyar dolar iyi para. Almışlardır bi duyum..

Hocam aslında uzun zamandır bunun olabileceğini tahmin ediyordum,herşeyin illaki bir bedeli olacak diye.Herkes EFT onaylansin uçar kaçar diyorlardı,ama eğer onaylandı düşüncesiyle bu işler buralarda ise ilerde bu piyasayı fiyatlar olarak daha  kırmızılı günler bekliyor olabilir
member
Activity: 602
Merit: 32
Sevgili arkadaşlar bu forex olmadığı için bunda destek direnç demek olmaz. Çok rahat kırılır. Grafikte bi parça yer.
İlaveten sec etf o bu kabul edilince tüksrliş bekleyenler hiiiiiç beklemesin. Belki kısa süreli bi yükseliş olur. Akabinde sağlam düşüşler. Sonrasında toplumda bi güven oluşunca bi düzelme gelir tabii ama nereye kadar.

Bu onaylanmalar demek vergilendirme demek. Neden coin trade edip saklıyor? Vergilendirme olmadığından..

Belki söylenti doğrudur onaylandı diye.. para çıkışı o yüzden olabilir. 20milyar dolar iyi para. Almışlardır bi duyum..
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Bende anlamıyorum. Artık 6000 dolar fiyatlarına sabitledi ve altına inmez diyorduk. Herkes balinalar yine topluyor diyor. Ama yinede anlam veremiyorum.
member
Activity: 140
Merit: 10
Market cap bugun 210 B$ dan 180B$ a düştü 30B$ para çıkışı oldu  ETH 170$ a BTC 5500$ düştü 6kda destek kayboldu.

edit:2013 yılında 100$dan 1000$ a çıktı sonra 200$ seviyesine düştü, 2017de 20.000$ a çıktı 4.000$ a kadar düşmesi normal sonraki rallide hedef 100k olucaktır. Shocked Shocked
Pages:
Jump to: