Pages:
Author

Topic: NEO Airdrop Takip Başlığı (Sürekli Güncel) - page 8. (Read 22865 times)

hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Bizshake gibi tokenlarin bountylerine katıldım. Bazı projeler gerçekten ilgi çekici, ileride de para edebilir ama genellikle neo tabanlı tokenlar çok fazla kazandırmıyor. Listedekilere de katılmaya çalışacağım güzel liste olmuş tebrikler.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim, liste yeni fırsatlar bulundukça güncellenecektir ve hep birlikte kazanacağız. NEO projelerinin kazandırmadığı konusunda size pek katıldığımı söyleyemem. Kaliteli birçok projeye bakmak gerekirse kısa vadeli süreç içerisinde en az x2 veya x4 yapan projeler görebiliriz. Uzun vadeli olarak yorum yapmak için henüz erken fakat uzun vadeli olarak da kazançlı olacakları hakkında olumlu düşünüyorum.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
Neo kendini sürekli geliştiren bir platform. Airdrop kampanyalarının da kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Paylaşımınız için teşekkürler.
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Bizshake gibi tokenlarin bountylerine katıldım. Bazı projeler gerçekten ilgi çekici, ileride de para edebilir ama genellikle neo tabanlı tokenlar çok fazla kazandırmıyor. Listedekilere de katılmaya çalışacağım güzel liste olmuş tebrikler.
member
Activity: 61
Merit: 100
airdroplar eskisi gibi kazandırmıyordu, ama neo tokenlar genelde başarılı oluyor, bu yüzden kazandırabilir yeni arkadaşlara
hero member
Paylaşımınız için teşekkürler. Neo yu bu kadar farklı kılan nedir çözemedim. Forumda o kadar konu inceledim ve neo ve projeleri hakkında hep olumlu şeyler okudum. Hatta birisi o kadar radikal cümle kurmuş ki ' neo ve projelerinde kesinlikle scam çıkmaz''. Bu kadar iyi mi bu neo projeleri?

NEO projeleri oldukça kaliteli projeler oluyor çünkü kolay kolay oluşturulması mümkün değil. Belirli şartlar, kurallar ve en önemlisi 500.000 USD gibi ciddi bir miktar blokaj isteniyor. Bu şartların karşılanması Ethereum tabanlı projelere göre çok daha zor olduğu için bu altyapı ile oluşturulmuş tokenler de kaliteli oluyor. Ethereum kullanarak hepimiz basit bir şekilde token oluşturabiliriz fakat NEO tabanlı projelerde bu böyle değil. Bu gibi şartlar ve kurallar nedeni ile proje ekipleri de sıkı çalışıyor ve her zaman kaliteli projeler karşımıza çıkıyor.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Waves ve IOST gibi NEO'yu da öven bir milletiz inşallah waves ve iost gibi olmaz, malum waves ve iost'nin  durumu ortada.
newbie
Activity: 171
elinize sağlık hocam, güzel bir konu olmuş, ben de  neo projelerini yakından takip eden biriyim, bu açıdan başarılı
member
Activity: 322
Merit: 32
Paylaşım için çok teşekkürler hepsine katıldım. Aslında Ethereumcu olarak Neo ya mesafeli olsamda yenilikleri takip etmek gerekli Smiley

@marpacı

Bilgi için teşekkürler bilmiyordum maliyetli olduğunu. Demek o yüzden çok rağbet oluyor Neo projelerine.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Paylaşımınız için teşekkürler. Neo yu bu kadar farklı kılan nedir çözemedim. Forumda o kadar konu inceledim ve neo ve projeleri hakkında hep olumlu şeyler okudum. Hatta birisi o kadar radikal cümle kurmuş ki ' neo ve projelerinde kesinlikle scam çıkmaz''. Bu kadar iyi mi bu neo projeleri?

Neo tabanlı proje yapmak için çok ciddi masraflar gerekiyor. Bu yüzden scam projeler o parayı vermez mantığı var. Erc20 tokeni yapmak çok kolay, biraz araştırmayla siz bile yaparsınız. Ama en son 500.000 dolarlar konuşuluyordu Neo tabanlı token yapmak için...
copper member
Activity: 224
Merit: 1
hero member
2000 mct 16 dolarmis gecen ay el altindan 50 dolar teklif edenler vardi keske satsaydim hala isteyen var mi? Smiley

75 TL ödeme geçebilirim banka hesabınıza dilerseniz. Smiley
newbie
Activity: 54
Neo diyorsa gözüm kapalı girerim, o derece güveniyorum  Wink
member
Activity: 392
Merit: 11
Neo airdropları genel olarak mı çok az yoksa ince eleyip sık dokuduğunuz için mi toplam sayı az kaldı acaba? Bu yaygınlaşmış hali değil umarım.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
NEO bence geleceğin parlayan coini olacak.Airdrop içinse Ontology dışında daha kaliteli bir proje göremedim.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Neo airdroplardan umutluydum fakat artık onlarda boş projeler olarak gözüküyor.Bu airdroplar veya bountyler tamamen zaman kaybı olmaya başladı.Umarım kısa zamanda düzelir.
member
Activity: 539
Merit: 20
epnex in platformdaki daily login bonuslari ne zamana kadar devam edecek? ben bunu fazla sallamadim o yuzden giris yapmadigim cokca gun oldu min. withdraw icin 40 token olmasi gerekiyor diyor. sanirim 1 ay duzenli giris yapan biri bile 40 rakamini yapabilmesi mumkun degil. ico ay sonunda olacakti yanlis hatirlamiyosam.

Bu postu okuyunca sitesine girip baktım. ben daha gün sektirmeden devam ediyorum ama gerçekten dediğiniz gibi 40 ı bulmayacağım sanırım.
illa ki ref üye bulmak gerekiyor. o diğer bountyx görevlerinin hepside expire. boşuna zaman ayırdık galiba.

ağustos ayı içerisinde dağıtım yapılacak. Ama o tarihe kadar 40'a ulaşamadıysanız bir şey kaybetmiyorsunuz. çünkü daha bir çok kampanya ve airdrop başlatacaklar. 40 ulaştığınız her hangi bir zamanda çekim yapabilirsiniz.
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
epnex in platformdaki daily login bonuslari ne zamana kadar devam edecek? ben bunu fazla sallamadim o yuzden giris yapmadigim cokca gun oldu min. withdraw icin 40 token olmasi gerekiyor diyor. sanirim 1 ay duzenli giris yapan biri bile 40 rakamini yapabilmesi mumkun degil. ico ay sonunda olacakti yanlis hatirlamiyosam.

Bu postu okuyunca sitesine girip baktım. ben daha gün sektirmeden devam ediyorum ama gerçekten dediğiniz gibi 40 ı bulmayacağım sanırım.
illa ki ref üye bulmak gerekiyor. o diğer bountyx görevlerinin hepside expire. boşuna zaman ayırdık galiba.
member
Activity: 336
Merit: 13
2000 mct 16 dolarmis gecen ay el altindan 50 dolar teklif edenler vardi keske satsaydim hala isteyen var mi? Smiley
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
@BitcoinTurk teşekkürler güncellemeler için. Mct konusunda bir gelişme var mı acaba, geçen aylarda gelmişti sanırım neo cüzdanlara belirli sayılarda.
hero member
DAD projesi ana mesaja eklenmiştir arkadaşlar. Tüm projeleri incelemek için ilk mesaja ulaşabilirsiniz.
Pages:
Jump to: