Pages:
Author

Topic: NEO Airdrop Takip Başlığı (Sürekli Güncel) - page 4. (Read 22865 times)

full member
Activity: 616
Merit: 100
Önceden airdroplar fazla kazandırıyordu. Ama artık eskisi gibi pek getirisi yok. Bountylere bile uğraşmamıza ragmen pek kazanamıyoruz.
member
Activity: 336
Merit: 13
ben airdrop islerini biraktim komple. baydi artik. ama neo cuzdana 3 4 farkli token gelmis. cuzdandw bir seyler vwr diye geliyor ama listelenmemis hicbiri sadece mct listeli.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Epiphany vardı. Puan topluyordunuz 100 puan da token kazanıyordun. Token çekmek için galiba kyc isteniyor. Epiphany den token çekebilen oldu mu?

Aynı şekilde bir ara açıktı ben yarın yaparım öbür gün yaparım diye diye yapmayı unuttum. Şimdi çekim yapmaya izin vermiyor epey birikmişti yalan oldu.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
ok para etmesede 3-5 birşey bırakıyor airdroplar .şuan yeni çıkan güncel bir airdrop varmı liste bayadır güncellenmiyor sanırım?

Arkadaşlar, telegramda bir airdrop kanalım var. Eğer airdroplarla ilgileniyorsanız beklerim...
https://t.me/airbico

Burada kaliteli olduğunu düşündüğümüz ve 11$ dan yüksek değeri olan airdropları da bir listede topluyoruz.
Onu da inceleyebilirsiniz...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J9VcwTF8HZS4mjBk3yRSIroAZbrxyCpkpatCVeBa4W0/edit#gid=1089558816
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
neoda nep5 token çeşitliliği de epey arttı bu yaz boyunca. artık eskisi gibi tüm neo ya da nep5 hodl lerlere airdrop yapacaklarını sanmıyorum
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
NEO Piyasa düşüşe geçtiği için sanırım airdroplara ara vermiş gibi görünüyor.Herkes MCT ümitliydi ama çok düştü.
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
ok para etmesede 3-5 birşey bırakıyor airdroplar .şuan yeni çıkan güncel bir airdrop varmı liste bayadır güncellenmiyor sanırım?
full member
Activity: 518
Merit: 100
Güzell çalışma olmuş yalnız artık bunlarla uraşmaya kımse el atmıyor 3 4 dolarlık şeyın getırısı ıcın bırde projenın tutması var borsaya gırıs suresı var eskıden cok ıyıydı sımdı kötu
member
Activity: 392
Merit: 11
30x düşen yüzlerce proje varken 10x iyi bile sayılır. Maalesef bu başlık da güncelliğini koruyamamış. Başka neo airdrobu olmadığını sanmıyorum.
member
Activity: 336
Merit: 13
mct ne zaman yukselecek ya umutlar neydi ne oldu 10x dustu resmen zamanında para verenlere satmadıgıma pismanım. su piyasa duzelse yukselmesi kacınılmaz ama yukselmıyor bir turlu.
member
Activity: 294
Merit: 27
airdroplarda kyc istemesi ne kadar saçma ya

Epnex kyc istediği için artık vazgeçtim. Tokenin ederi ne olacak ki? Kyc yapmak aklıma yatmadı. Baktım tokeni de çekemiyorum bende her gün puan toplamayı vazgeçtim.

Kontrol ettim. KYC süresi geçen ay sonunda bitmiş. Dolayısıyla içeride tokenı kalanlar ve yeni katılanlar bir şey çekemiyorlar.
member
Activity: 378
airdroplarda kyc istemesi ne kadar saçma ya
member
Activity: 1106
Merit: 25
Epnex kyc istediği için artık vazgeçtim. Tokenin ederi ne olacak ki? Kyc yapmak aklıma yatmadı. Baktım tokeni de çekemiyorum bende her gün puan toplamayı vazgeçtim.
member
Activity: 322
Merit: 23
Neonun bir çok airdrobuna katıldım. Bir çoğu cüzdanıma gönderildi. https://epnex.io/self.html sitesinde de günlük girişlere göre puan kazanılıyor. Hala devam ediyor airdrobu.
member
Activity: 294
Merit: 27
Evet ben de Neo airdrop ve bountylerini merakla bekleyenlerdenim. Bu nedenle takibe aldığım bir başlık oldu. Başlıktaki airdropların tarihlendirilmesi yapılırsa en azından güncel olup olmadıkları anlaşılır. Son olarak belki OP bountyler için benzer bir başlık açarsa o başlık da aynı şekilde takibe alınır ve fayda sağlar. 
member
Activity: 504
Epiphany vardı. Puan topluyordunuz 100 puan da token kazanıyordun. Token çekmek için galiba kyc isteniyor. Epiphany den token çekebilen oldu mu?

Hocam ben ancak kyc'yi geçtikten sonra alabildim. Hesabıma 2 gün içinde geçti.

cüzdanımda değişik değişik neo tokencikleri var ve hiçbiri için kyc yapmadım. böyle bir zorunluluk yok hocam.  bilgi için teşekkür ederim.

Hocam o zaman bizim şanssızlığımız, her katıldığım bounty ve airdrop için kyc'den geçmek zorunda kaldım.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Ben kyc yaptım ve token çektim epnexten herhangi bir sorun da olmadı cüzdana geçti hemen. Hala puan toplamaya devam ediyorum.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Neo artık airdrop yapmıyor sanırım ya da başlığı açan arkadaş ilgilenecek vakit bulaıyor. Çok faydalandığım bir başlıktı teşekkürler yine de.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
bu aralar neo tabanlı bir çok proje gözlerime takılıyor.
Pages:
Jump to: