Pages:
Author

Topic: NEO / QTUM - Para kazandıracak geleceği olan altcoinler. - page 2. (Read 3859 times)

sr. member
Activity: 357
Merit: 250
şu anki fiyat oynamasının nedeni buyuk ihitmalle bitfinete işlemlere başladıgı içindir;

http://blog.bitfinex.com/announcements/neo-launch/
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Neo verileri çok güzel. Tatlı tatlı sıkışıyor. Bitfinex'te de başladı işlemler
full member
Activity: 980
Merit: 152
benim cüzdanda 1gas oldu onu nasıl çekebiliyorum bilen var mı?

Cüzdanın sol üst köşesinde gönderme bölümü var, oradan gas'ı tıklayıp, adresinizi girmeniz yeterli.
ikm
sr. member
Activity: 420
benim cüzdanda 1gas oldu onu nasıl çekebiliyorum bilen var mı?
full member
Activity: 378
Merit: 100
kaçırdım ikisinide iyice arttılar bu saatten sonra alınır mı ki?
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Neo şu an henüz giriş yapmayanlar için tam bir canlı bomba oldu.
Dün 45 civalarındayken, alım için order girmiştim ama maalesef tekrar o seviyelere gelmediği için alamadım.
An itibariyle pump yedi, fiyat düzeltme de yapabilir, çok daha yukarılara da sıçrayabilir. Balinaların tuzağı olabileceği de gözardı edilmemeli diye düşünüyorum. Almayan arkadaşlar için beklemek daha makul, tekrar aşağı düşerse, çin piyasasında ico ile ilgili yasal mevzuatın çıkmasına yakın pik yapacaktır.
full member
Activity: 434
Merit: 101
Cok fazla spekulasyon var. 10$ a dusersede 100$ a cikarsa da sasirmayacagim artik. NEO beni yeteri kadar sasirtti gecmiste.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
kac gündür (belki hafta bile olmustur) QTUM alayim alayim diye bakiyorum... ama sadece bakiyorum:)
su an BNB'lerimin yarisini sattim, elimde biraz BTC var... hmm... hala bakiyorum:)
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Çin hükümeti yasağından sonra çakılan NEO, bugün itibaren Bitfinex'te işlem görmeye başladı. Bu haberle biraz toparlandı. Umarım benim gibi terste kalanlar için çabuk toparlanır.

bende bu coini yükseliş trendinde almıştım bir miktar ama malum fiyat dip yapınca beklemek zorunda kaldım. şimdi maliyete yakın ama hala yükselmesi lazım ve umarım yükseliş devam eder.
full member
Activity: 405
Merit: 104
Çin hükümeti yasağından sonra çakılan NEO, bugün itibaren Bitfinex'te işlem görmeye başladı. Bu haberle biraz toparlandı. Umarım benim gibi terste kalanlar için çabuk toparlanır.
sr. member
Activity: 588
NEO bugün çok ciddi yükseldi. Bitfinex twitter'dan USD-BTC ve ETH ile ticarete açıldığını duyurmuş sadece etken bu mu acaba.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Hocam litecoin gibi ya da nav gibi düşüyorum ayağı yapıyor, sonra rekor kıracak bence. 45-50 dolar hayal değil hem de çok kısa sürede! 1-2hafta sürmez bence belki bugünden başlar yarına, hacim çok yüksek, girdim ben az bişi...Ondan sonra da bcc ile uğraşırlar tahminim (dump-pump)...1-2 senelik verdiği gaz parası çıktı, şimdi yine yüksekten satma zamanı! ytd

Hacmin 10'da birine (1600 btc) 1m satoshiye çıkıyor, o da 44 dolar demek.

Fiyatı düşüren Çinliler ama onlar da salak değil, Çin'den ucuza al gel Bittrex'te iki dolar üstüne sat. Çinliler de uyansın fiyatlar 100k 100k artar. (oha ohaa 4 dolar fark mı olur 20 dolarda, özellikle yunbi)
legendary
Hocam litecoin gibi ya da nav gibi düşüyorum ayağı yapıyor, sonra rekor kıracak bence. 45-50 dolar hayal değil hem de çok kısa sürede! 1-2hafta sürmez bence belki bugünden başlar yarına, hacim çok yüksek, girdim ben az bişi...Ondan sonra da bcc ile uğraşırlar tahminim (dump-pump)...1-2 senelik verdiği gaz parası çıktı, şimdi yine yüksekten satma zamanı! ytd

Hacmin 10'da birine (1600 btc) 1m satoshiye çıkıyor, o da 44 dolar demek.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
son 3-4 gündür bende aynı şekilde bu iki coine fazla gözüm takıldı. ama fiyatlar çok değişiyor. sanırım 90 lardan 80 lere düştü ve şuan 60 larda neo. qtum içinde aynı şey geçerli. son 4-5 günde 45 lerden 25 lere düşmüş. ama uzun süre elde tutarsanız bence kazançlı çıkarsınız ama maliyet düşürmek için yine bir miktar destek gerekebilir ilerde.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Tekrar düzelecekmi piyasa benim pek umudum yok en azindan kasim hard forkuna akdar beklemek gerekecek gibi duruyor..
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Bu kadar spekülasyon un olduğu bir coin illaki belli bir süre ciddi miktarda düşüş yaşayacaktır sonrasında ise yatırımlarını kurtarmak isteyen insanlar para üzerinde oynama yapıp tekrardan eski seviyelerine getirmeye çalışacaklardır. Neo içind kendi düşüncem 10 doların altına kadar düşecek ve fazla uzun sürmeden tekrardan bir ivme yakalayıp 30 dolarları geçecektir. Bu yatırım amaçlı verilen bir öneri değildir tamamen kendi düşüncemi dile getirmek için söylüyorum.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Çin hükümeti Neo'yu gömdü malesef. İcolar yasaklanınca bugün Neo 17 dolara düştü. Yeni yasal düzenlemeler yapılana kadar da başını kaldıramaz. Aynı şekilde Qtum da sizlere ömür. Panik satışları başladı, en iyisi kenarda durup fırtınanın dinmesini beklemek.
legendary
güzel bir tepki verebilir 380k'ya kadar düştü neo.ytd

BTC düşecek ama daha zamanı değil birkaç haftası var bence. Bu zımbırtı çok hızlı yükselip düşüyor. Bence BTC'nin asıl düşüşü öncesi yeni bir rekor bile gelebilir hem BTC'de hem Neo'da. asla ytd

Edit: Enfarktüs Hocam ben haber maber anlamam spekülasyondan bahsediyorum, hem iyi haberden korkacaksın! kötü haber güzeldir  Cheesy
full member
Activity: 266
Merit: 242
bu qtum icosu 10dk da bıten ve manyak para toplayan ama bir turlu tx kayıtlarını vermeyen o zaman adı scam olarak anılan proje degilmi arkadaşlar
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Ben Çinlilerin işlerine pek güvenemiyorum. Qtum ve NEO dahil, Litecoin hariç. Çok fazla spekülasyon var ve çok ilginç şeyler oluyor bu adamlar da.

Yatırım yapmak biraz mantıksız geliyor bana. Beklemek daha mantıklı geliyor.
Pages:
Jump to: