Pages:
Author

Topic: NEO / QTUM - Para kazandıracak geleceği olan altcoinler. - page 3. (Read 3859 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Qtum yarın Binance'ye ekleniyormuş ama fiyat noktasında gözümü korkutuyor baya yükselmiş alım için baya düşmesi lazım.

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/115001401251
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Qtum'a 40'dan giriş yaptım, 39'a da stop loss koydum. Bugün dolar bazından stabil, btc bazından ufak bir zarardayım. Qtum stop loss patlayacak gibi geliyor.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Bugün Neo'da çok tuhaf hareketler oldu, 90'dan bir anda 64'e kadar düştü. Bir saatte tekrar 80'lere çıktı. Ya balinalar panik satışları yaptırıp ucuzdan topluyor ya da güvenilmez bir coin. Eylül ayında yalnızca Neo kabul eden İcolar olacak, bu durumda yükseliş beklenebilir. Neo'nun diğer bir yönü de cüzdanda tutmanız durumunda Gas vermesi. Tabi iyi bir kazanç için elinizdeki miktarı binli seviyelerde olmalı.

Slm Bedava GAS alabilmek için cüzdanın açık mı olması gerekiyor? Teşekkürler
O konuda net bir bilgim yok maalesef ama cüzdanın açık olmasına gerek olmadığını duymuştum.

Çin hükümetiyle ilgili haber yalan çıktı. Anlaşılan düşükten toplamak için yalan haber yayıyorlar.
member
Activity: 104
Merit: 10
Bugün Neo'da çok tuhaf hareketler oldu, 90'dan bir anda 64'e kadar düştü. Bir saatte tekrar 80'lere çıktı. Ya balinalar panik satışları yaptırıp ucuzdan topluyor ya da güvenilmez bir coin. Eylül ayında yalnızca Neo kabul eden İcolar olacak, bu durumda yükseliş beklenebilir. Neo'nun diğer bir yönü de cüzdanda tutmanız durumunda Gas vermesi. Tabi iyi bir kazanç için elinizdeki miktarı binli seviyelerde olmalı.

Sanirim Neo bir haber yayinladi. Cin devletinin uyarisi geregi,  Cin vatandaslari duzenledikleri icolara katilamayacak. Boylelikle arkalarinda devlet destegi var olayi da balon cikmis oluyor bildigim kadariyla.
newbie
Activity: 84
Merit: 0

Slm Bedava GAS alabilmek için cüzdanın açık mı olması gerekiyor? Teşekkürler
full member
Activity: 980
Merit: 152
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
     Son zamanlar da gelecekte para kazandıracak,geleceği parlak altcoin ne alınıp saklanabilir diye araştırırken bu 2 coin sürekli karşıma çıktı. Çok benziyorlar,özellikle Çin de rağbet görüyorlar ve yatırımcılarına şimdiye kadar çok iyi kazandırdılar. Bilgisi/görüşü olan ve paylaşmak isteyen arkadaşlar ne der.
Pages:
Jump to: