Pages:
Author

Topic: Netflix Dizi/Film Takibi, Eleştiri, Öneri ve Tartışma Alanı - page 10. (Read 10772 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1040

young rock dizinin netflix'te olmadığını yazayım. bu konu altında post yazmamın sebebi dizi önerileri başlığına uzun zamandır post yazılmaması.
2032 yılında geçen dizimizde dwayne johnson başkan adayı olarak karşımıza çıkıyor ve hayat hikayesini bize her bölümde anlatıyor. 10 yaşındaki bebeden 80 yaşındaki ihtiyar dedeye kadar herkes muhteşem bir oyunculuk sergilemiş. ilk sezonu 11 bölümden oluşuyor dizinin ve bölümler 20-25 dakika. şayet the rock ayısını seviyorsanız çerezlik güzel bir dizi.

imdb: https://www.imdb.com/title/tt11639952/

Adam yaşlandıkça daha bir karizmatik olmuş vallaha bu adamın filmlerini severim hocam bu arada hangi platformda var bu dizi acaba 20-25 dakikadan 11 bölümse bir atımlık çerez gibi izlenir
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%

young rock dizinin netflix'te olmadığını yazayım. bu konu altında post yazmamın sebebi dizi önerileri başlığına uzun zamandır post yazılmaması.
2032 yılında geçen dizimizde dwayne johnson başkan adayı olarak karşımıza çıkıyor ve hayat hikayesini bize her bölümde anlatıyor. 10 yaşındaki bebeden 80 yaşındaki ihtiyar dedeye kadar herkes muhteşem bir oyunculuk sergilemiş. ilk sezonu 11 bölümden oluşuyor dizinin ve bölümler 20-25 dakika. şayet the rock ayısını seviyorsanız çerezlik güzel bir dizi.

imdb: https://www.imdb.com/title/tt11639952/
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
netflixte fatma diye bir dizi var. kahvaltıda falan izleyerek zaman geçiriyorum. İzlenebilecek bir şey tavsiye ederim. Altyazı okumak istemeyip başka bir şeyle uğraşanlar için aşırı ideal.
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
Memories of the Alhambra.

Dizi, kişilerin dünya ile arasında algılarını bozabilmekte olan bir arttırılmış gerçeklik oyunu geliştiricisini bulabilmek amacı ile İspanya’nın Granada şehrine gitmekte olan bir yatırım şirketi CEO’sunun etrafında dönmektedir. Oyunu yazan biri 18 yaşından küçük iki genç ise yatırım yapması için bu CEO'ya mail attıktan sonra ortadan kaybolmuştur. İlerlemeli oyun karakterinize gerçek hayatta bir lens ile bağlanıp geliştirebilseydiniz, nasıl olurdu?
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Netflix'te geçen "Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?" filmini izledim çok önerildiği için merak edip. Film bence de hoş olmuş, uzun zamandır yapılan işlerle kıyaslandığında ben gayet başarılı buldum. Böyle güzel işler görmeye devam ederiz umarım.
Bu filmin incelemesini YouTube üzerinden takip ettim ve inceleyen kanal sahibi netflixin yaptığı en iyi yerli film diyebilirim demiş.İlk müsait olduğum anda ben de izlemeyi düşünüyorum.Yıllarca tiyatrosu sergilenmiş, filmde durum nasıl olacak merak ediyorum.

Ayrıca fragmanda gördüğüm kadarıyla yaşlandırma tekniği biraz flash tv gibi olmuş.Yaşlandırma makyajı üzerinde hala kendimizi ilerletmemiz gerekli.

Bu filmi ben de izledim ve hoşuma gittiğini söyleyebilirim oldukça. En iyi film midir bilemiyorum ama en iyilerden birisi oldu bile çoktan. Yaşlandırma tekniği bence de pek iyi olmamış ama filmin genel işleyişinde çok da sırıtmadı bende. Ama tabi umarım daha da geliştirirler sonraki filmlerde.
full member
Activity: 854
Merit: 113
Sırasıyla

V Wars
Gün Batımından Şafağa
Van Helsing

Devam ediyorum geçtiğimiz hafta piyasadan çıktığım için düzeltmeye kadar elden geçireceğim tüm dizileri galiba.  Grin Ekim Kasım ayından bu yana geceleri bile rüyamda trade ediyorum kaç rekt operasyonundan doldur boşalttan sağ çıktım hatırlamıyorum. inanın dinlendim. Yorulmuşum.

Neyse :

Gün batımından şafağa efsane bir şey komik saçma ve aksiyonu bol
Van Helsing'te süper tavsiye ederim

Gün batımından şafağa filmini ben de izledim senaryosunu hatırladığım kadarıyla Quentin Tarantino yazmıştı zaten Tarantino ismi bile filmi izlemek için yeterli bir gerekçeyi bizlere sunuyor.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Netflix'te geçen "Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?" filmini izledim çok önerildiği için merak edip. Film bence de hoş olmuş, uzun zamandır yapılan işlerle kıyaslandığında ben gayet başarılı buldum. Böyle güzel işler görmeye devam ederiz umarım.
Bu filmin incelemesini YouTube üzerinden takip ettim ve inceleyen kanal sahibi netflixin yaptığı en iyi yerli film diyebilirim demiş.İlk müsait olduğum anda ben de izlemeyi düşünüyorum.Yıllarca tiyatrosu sergilenmiş, filmde durum nasıl olacak merak ediyorum.

Ayrıca fragmanda gördüğüm kadarıyla yaşlandırma tekniği biraz flash tv gibi olmuş.Yaşlandırma makyajı üzerinde hala kendimizi ilerletmemiz gerekli.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Sırasıyla

V Wars
Gün Batımından Şafağa
Van Helsing

Devam ediyorum geçtiğimiz hafta piyasadan çıktığım için düzeltmeye kadar elden geçireceğim tüm dizileri galiba.  Grin Ekim Kasım ayından bu yana geceleri bile rüyamda trade ediyorum kaç rekt operasyonundan doldur boşalttan sağ çıktım hatırlamıyorum. inanın dinlendim. Yorulmuşum.

Neyse :

Gün batımından şafağa efsane bir şey komik saçma ve aksiyonu bol
Van Helsing'te süper tavsiye ederim
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Queen's Gambit'in devamının geleceğini pek sanmıyorum. Gelse bile ilk sezon kadar zevkli olmaz. İşlenmesi gereken her şey işlendi bence.

Drive to survive'ı bu aralar herkesten duyuyorum. F1 yarışları da var sanırım bugünlerde. İzlemeye değer bence.

Yani bir yandan da öyle evet. The Queen's Gambit'in ilk sezonu gayet doyurucuydu ve güzel bir şekilde bitirdiler.
F1'in yeni sezonu başladı evet ve dün Bahreyn GP'de sıralama turlarını geride bıraktık bugün de yarış var. Drive to Survive'ı ben çok beğeniyorum bence gayet başarılı bir belgesel-dizi.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449

THE SPY
1960'larda memurken gizli ajana dönüşen Eli Cohen, yıllar sürecek tehlikeli bir görevde Mossad için casusluk yapmak üzere gizli bir kimlikle Suriye'ye sızar.

Başroldekiler: Sacha Baron Cohen,Noah Emmerich,Hadar Ratzon Rotem

Yaratıcılar: Gideon Raff
https://www.netflix.com/tr/title/80178151

Ohaaaa...

3.Bölümü izliyordum birden Beyrut Limanı falan dedi ilk başta ya dedim burası İstanbul falan sonra bir gemi'de türk bayrağı gördüm sardırıp sardırıp izledim evet ya bildiğin İstanbul işte. Galata Köprüsü. Hatta google 'a yazdım ekşi de entry gördüm Smiley

https://eksisozluk.com/entry/95040670

sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Queen's Gambit'in devamının geleceğini pek sanmıyorum. Gelse bile ilk sezon kadar zevkli olmaz. İşlenmesi gereken her şey işlendi bence.

Drive to survive'ı bu aralar herkesten duyuyorum. F1 yarışları da var sanırım bugünlerde. İzlemeye değer bence.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Behind your eyes diye bir dizi vardı mini dizi izledim ama tavsiye etmem çok saçma bir diziydi boş yere izlemeyin arkadaşlar aman gelmeyin bu oyuna Grin Queens gambit izledim beğendim devamı gelirse yine izlerim şu sıra ayrıca Snowpiercer a bakıyorum güzel dizi

The Queen's Gambit gerçekten en başarılı mini dizilerden birisi olabilir. Her bölümünü büyük bir keyif alarak izledim. Devamı gelir mi gelmez mi bilinmiyor ama ben de izlerim gelirse. Birçok insanda satranç merakına da yol açtı dizi.  Grin  Snowpiercer'dan birkaç bölüm izledim fena değil gibi. Filmini izlemiştim daha önce umarım dizisi de iyi devam ediyordur.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
Behind your eyes diye bir dizi vardı mini dizi izledim ama tavsiye etmem çok saçma bir diziydi

o kadar kotu değildi yav neden abarttın oyle  Grin
sonu efsaneydi bence.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Behind your eyes diye bir dizi vardı mini dizi izledim ama tavsiye etmem çok saçma bir diziydi boş yere izlemeyin arkadaşlar aman gelmeyin bu oyuna Grin Queens gambit izledim beğendim devamı gelirse yine izlerim şu sıra ayrıca Snowpiercer a bakıyorum güzel dizi
member
Activity: 980
Merit: 12
Drive To Survive'ın 3. Sezonu bu sabah yayınlanmış. Bi oturuşta 2 bölüm bitirdim. Akşama da bi şeyler kalsın diyip bıraktım. F1 tutkunlarının baya ilgisini çekecektir.

İlk 2 sezonu büyük bir keyifle bitirmiştim ve 3. sezonun yayınlanmasına çok sevindim. Henüz izleme fırsatı bulamasam da mutlaka izleyeceğim. Türkiye GP'sine de önemli bir yer verilmiş olduğunu duydum ve iyice beni heyecanlandırdığını söyleyebilirim.

Ben başlamış bulunmaktayım ve 2 bölüm izledim. Her zamanki gibi güzel bir sezon beni bekliyor gibi hissettirdi. Henüz Türkiye GP'sinin olduğu yere gelmiş durumda değilim. Umarım güzel bir şekilde hazırlamışlardır çünkü bence sezonun en heyecanlı ve aksiyonlu yarışıydı.  Cheesy
sr. member

THE SPY
1960'larda memurken gizli ajana dönüşen Eli Cohen, yıllar sürecek tehlikeli bir görevde Mossad için casusluk yapmak üzere gizli bir kimlikle Suriye'ye sızar.

Başroldekiler: Sacha Baron Cohen,Noah Emmerich,Hadar Ratzon Rotem

Yaratıcılar: Gideon Raff
https://www.netflix.com/tr/title/80178151

Netflix ve yine bilmem kaçıncı MOSSAD hikayesi galiba benim izlediğim 3 falandı :)Ama yine de kurgu oyunculuklar falan güzeldi. İki bölüm peş peşe izledim. Daha önce Mısır ile İsrail arasında bir AJAN filmi vardı bu sefer de Mini bir dizi bu sefer SURİYE...
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Drive To Survive'ın 3. Sezonu bu sabah yayınlanmış. Bi oturuşta 2 bölüm bitirdim. Akşama da bi şeyler kalsın diyip bıraktım. F1 tutkunlarının baya ilgisini çekecektir.

İlk 2 sezonu büyük bir keyifle bitirmiştim ve 3. sezonun yayınlanmasına çok sevindim. Henüz izleme fırsatı bulamasam da mutlaka izleyeceğim. Türkiye GP'sine de önemli bir yer verilmiş olduğunu duydum ve iyice beni heyecanlandırdığını söyleyebilirim.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373

The King
2019 | 18+ | 2 sa. 20 dk. | Askerî Dramalar
Şımarık Prens Hal âlemciliği bırakıp savaşçı bir kral olmalıdır; çünkü İngiltere için verilen savaşta, sarayın hem içinden hem de dışından düşmanlarla karşı karşıyadır.
Başroldekiler:Timothée Chalamet,Joel Edgerton,Robert Pattinson

https://www.netflix.com/tr/title/80182016

Film daha önce listemde duruyordu bir türlü oturup izlememiştim. Dün gece açıp izleyeyim artık dedim sıkılırsam kapatırım falan diye geçirirken hoşuma gitti oturdum izledim. Babasının yaptıklarından dolayı kendisinden uzak tutan Prens'in kral oluşunu izliyoruz kısaca Smiley

Bu gerçek bir hikaye hocam, bende izlemiştim ve oradaki son savaş sahnesinin gerçekten yaşandığını görmüştüm, yine de genç yaşta ölüyor, güzel film yapmışlardı benim de hoşuma gitti izletti kendini Smiley
sr. member

The King
2019 | 18+ | 2 sa. 20 dk. | Askerî Dramalar
Şımarık Prens Hal âlemciliği bırakıp savaşçı bir kral olmalıdır; çünkü İngiltere için verilen savaşta, sarayın hem içinden hem de dışından düşmanlarla karşı karşıyadır.
Başroldekiler:Timothée Chalamet,Joel Edgerton,Robert Pattinson

https://www.netflix.com/tr/title/80182016

Film daha önce listemde duruyordu bir türlü oturup izlememiştim. Dün gece açıp izleyeyim artık dedim sıkılırsam kapatırım falan diye geçirirken hoşuma gitti oturdum izledim. Babasının yaptıklarından dolayı kendisinden uzak tutan Prens'in kral oluşunu izliyoruz kısaca Smiley
Pages:
Jump to: