Pages:
Author

Topic: Newbie, Jr.Member,Member olmanin faydalari !!! - page 2. (Read 864 times)

member
Activity: 140
Merit: 15
Membera kadar doğru durust bir şey kazanılmıyor. Memberdan sonra bountylerde iyi kazançlar başlıyor
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Bu rutbeler formdaki kampanyalara katilman icin arti sagliyor. Katilimdan sonra da kazanc icin artilar sagliyor. O yuzden oldukca onemli diyebiliriz.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Imza kampanyalarinda farkli avantajlar sagliyor. Bunun disinda cok buyuk bir artisi yok.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
Jr olduktan sonra imza kampanyasına katılabilirsiniz ama öyle iştahınız kabarmasın. Büyük beklentileriniz olmasın. bountylerde asıl kazanç full memberden sonra başlıyor. Memberda bile pek bir şey yok.
newbie
Activity: 42
Jr olduktan sonra imza kampanyalarina katilabiliyorsun diye duydum bende
newbie
Activity: 30
herhalde en önemli faydası Bounty
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
valla şu ana kadar gördüğüm tek faydası fazla emek verilmediği için bolca sağa sola küfredilebiliyor olması, onun dışında bir işe de maalesef yaramıyor, hatta full member altı için bir bölüm açılsın, forumun diğer bölümüne rank atlamadan geçemesinler Smiley)) ha bu arada hala full değilim, ama gerçekten merit sistemi neden geldi çok iyi anladım.
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
bountyler icin faydasi var onun haricinde bir farkli yok.
jr. member
Activity: 142
Merit: 1
kampanyaların bir kısmı diyorki memberden aşağısını kabul etmiyorum katılamaz ozaman member olmak değer kazanıyor bazılarıda daha aşağı rütbeleri alıyor ama bir memberin kazandığını kazanamıyorsun bukezde daha az miktarda veriyor özetle nekadar rütben büyük okadar kardasın tabiki merit yüzünden rütbe atlamak imkansız gibi birşey artık Sad
newbie
Activity: 196
Kampanyalara katilabilmen icin yararli oluyor. Bazi kampanyalar dusuk rutbe kabul etmiyor cunku. Birde kazandigin para artiyor.
newbie
Activity: 66
Bounty lerde güzel para var taş atıpda kolunuz yorulmazya 10$ bile gelse kar kar dır.
newbie
Activity: 112
jr den sonrası hayal gibi benim için ama hayırlısı bakalım  Grin
newbie
Activity: 56
artık member olmak hayal Cheesy bırak full memberı sr memberi de en fazla jt memberde kalırız Cheesy başka türlü şuanda hayal
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Merit sisteminin gelmesiyle zorlaştı rütbe atlamak evet. Ama bundan sonra umarım rütbe atlatmayı veya üye olmayı daha da zorlaştıracak bir sistem gelebilir diye düşünüyorum ilgi artmaya devam ederse.
full member
Activity: 658
Merit: 112
Eskiler götürdü, şuan çok karı yok. Olan bizim gibi yeni girenlere oldu, tam full member olacakken merit geldi gene sürünmeye devam.

O kadar populer oldu ki bitcointalk, bu yüzden site yönetimi bu merit olayını çıkardı. Haksı da sayılmazlar hani.. Deli gibi hesabını alıp satıyor insanlar. Legendary hesaplar sanırım 800-1000 dolar arasında satılıyor..
newbie
Activity: 84
Asıl parayı eskiler aldı artık rank atlamak için nerdeyse ömrümüzü vericez.Bunun bir an önce düzeltilmesi lazım.Millet artık merit ticaretine başladı.1 merit 20$
member
Activity: 378
Merit: 14
Eskiler götürdü, şuan çok karı yok. Olan bizim gibi yeni girenlere oldu, tam full member olacakken merit geldi gene sürünmeye devam.
newbie
Activity: 9
Dün başladım yani böyle devam edersem 3 yıla Legendary oluyorum Smiley)
newbie
Activity: 128
şimdi birde merit gerçeği var ki herşeyin başında o geliyor rütbe atlamak için artık çooook zor rütbe atlamak malesef Sad
newbie
Activity: 42
jr member olduktan sonra dedıklerı gıbı ımza kampanyalarına gırıs yapıp token kazanılabılıyor ama çok zor denılıyor borsayıda hıc ogrenmeye çalışmadım maddı açıdan sıkıntılar oldugundan.
Pages:
Jump to: