Pages:
Author

Topic: Newbie, Jr.Member,Member olmanin faydalari !!! - page 3. (Read 864 times)

jr. member
Activity: 84
Merit: 1
Tamda aradığım bilgi buydu yeni bir üye olarak jr member kaç aktivitede olur diye araştırıyodum iyi az kalmş 10 aktivite lazm Smiley

Hocam ama şu var bountyhive de katılım oranına orantıladığımızda verilen tokeni face veya twitter kampanyasından daha çok miktar ele geçiyor gibime geldi fakat ben nasıl yapacağımı bilmiyorum mesela genbby e katıldım imza kampanyasında bu hafta bişey yapamadım inş diskalifiye olmam
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
Tamda aradığım bilgi buydu yeni bir üye olarak jr member kaç aktivitede olur diye araştırıyodum iyi az kalmş 10 aktivite lazm Smiley
member
Activity: 714
Merit: 82
imza kampanyalarında sürekli yorum yapma zorunluluğu var uğraşılacak iş değil sanki.
75 yada 100 kelime istiyorlar birde. birde üstüne bunları raporlamak lazım.

merit olayını hiç sevmedim zaten 0 meritim var.

newbie
Activity: 14
Merit: 3
Arkadaşlar çoğunuz biliyorsunuzdur ancak brn yine de kinu içinde görmediğim icin bir düzeltme eklemek isterim.

Aktivite puanı ile rütbe almak yetmiyor artik. Merit yani beğendiğiniz mesajları beğenme (ödüllendirme) sistemi geldi. Aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Yani member dan itibaren merit puanınız da olması gerekiyor Smiley

Rütbe   Gereken activity   Gereken merit
Brand new   0                                         0
Newbie           1                                         0
Jr Member   30                                         0
Member.     60                                       10
Full Member   120                                     100
Sr. Member   240                                     250
Hero Member 480                             500
Legendary   775-1030 arasında   1000
member
Activity: 336
Merit: 11
kaç post atmak gerekiyor.

post atmadan önce okumak gerekiyor. çok değil 4 mesaj üste bakmak gerekiyor.

rütbe mesaj sayısına göre mi kazanılıyor?

jr için 30 mesaj 30 activity
member için 60 mesaj 60 activity
full member için 120 mesaj 120 activity
sr member için 240 mesaj 240 activity

newbie
Activity: 210
Merit: 0
Arkadaşlar Legendary olmaya bakın gerisi hikaye Smiley  Tabi ömrünüz yeter mi bilmem Cheesy

legendary  olmak için ömrümüzü verecegiz artık  Smiley)))
newbie
Activity: 51
kaç post atmak gerekiyor.
full member
Activity: 420
Merit: 100
en az full member üstü olmak gerek ki boutylerden birşeyler toplamaya başlayalım. bir gün bizlere de nasip olur inşallah Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Rank seviyeleri çok geç gerçekleşiyor.  O yüzden saçmalayan insan haddiden fazla çıkmaya başladı . Yakın zaman da yeni bir uygulama gelse de temizlense bari .

rank seviyeleri geç gerçekleşiyor derken?
Jr erken bile. imza kampanyasını duyan ölücü tayfa doluştu bile. ha bide zannediyor ki ne kadar mesaj o kadar aktivity.
newbie
Activity: 62
Rank seviyeleri çok geç gerçekleşiyor.  O yüzden saçmalayan insan haddiden fazla çıkmaya başladı . Yakın zaman da yeni bir uygulama gelse de temizlense bari .
member
Activity: 364
Merit: 20

jr için 30 mesaj 30 activity
member için 60 mesaj 60 activity
full member için 120 mesaj 120 activity
sr member için 240 mesaj 240 activity
full member
Activity: 630
Merit: 102
Eskiden rütbe kasayım da yorum yaparak gelir elde ederim ordan trade yaparak oh kebap gibi hayat sürerim diyordum. Sonra farkettim ki dünyanın en sıkıcı şeyi post kasmak için yorum atmak  Grin

Benim tavsiyem bu rütbe işlerine çok takılmayın , he güzel bir bounty'e denk gelirseniz girersiniz ilerde ama sırf buna umut bağlamayın
full member
Activity: 571
Merit: 113
Bounty güzel kazandırabiliyor gelen tokenler katlanırda para ederse heleki bide rütbeniz yüksek ise çok daha iyi oluyor full member olucam yakında Hadi hayırlısı
member
Activity: 714
Merit: 82
member
Activity: 294
Merit: 10
imza kampanyalarına katılabiliyorsun ödül hakkı kazanıyorsun işte ama post kasarak rütbe atlamaya çalışma öğrenerek ilerle

post kasmaya gerek yok. 2 haftada 1 en fazla 14 artıyor zaten. 14 günde 14 post yeterli.
member
Activity: 322
Merit: 16
ben ocak 15 te post attım mesala ayın 16 sında activity güncelleme tarihi vardı sayı değişmedi tam çözemedim activity mantığını hala

sakin olun rahat olun 16 sı oldu pat diye artmaz activity. 16sından sonra güncellenir saat 10 da olur 12 olur akşam 8 olur diğer gün olur. olur ama o. kaçmaz sıkıntı olmaz.
newbie
Activity: 25
cok tesekkür ederim...bayagi faydali bilgiler var. cok ugrastiriyorsa ona zamanim yok, bütün informasyonlari degerlendirmek cok zaman aliyor. bu arada upcoin diye bi exchange acilmis, ilk birmilyon kisiye 500 $ kisi basina veriyormus, ama trade fee olarak kullanmak icin sadece. ben kayit oldum , kayit sayisi su an 587 bin. kayit cok basit, email yetiyor. al parayi dursun kenarda, belki ilerde lazim olur, kayit besdakka sürmedi.

daha baska ödüllerde var.

First 200 users who bring at least 50 active users via their referral link will get 50% of all fees generated by such users.

Next 200 users who bring at least 30 active users via their referral link will get 30% of all fees generated by such users..

Next 1000 users who bring at least 10 active users via their referral link will get 20% of all fees generated by such users.

bu tip seyleri götürmek icin bi telegram gurubu kurdum...   https://t.me/joinchat/AAAAAFIQgHwmc3HSmPWkJA    ...50-100 kisi olursak birbirimize yardimimiz olur. herkesi davet ediyorum.

yukarda dedigim exchange e kayit olmak isteyen arkadaslar sizden ricam , benim reflink den kayit olurlarsa memnun olurum. kalin saglicakla, bol kazanclar.
member
Activity: 518
Merit: 13
imza kampanyalarına katılabiliyorsun ödül hakkı kazanıyorsun işte ama post kasarak rütbe atlamaya çalışma öğrenerek ilerle
full member
Activity: 224
Merit: 119
#Root
ben ocak 15 te post attım mesala ayın 16 sında activity güncelleme tarihi vardı sayı değişmedi tam çözemedim activity mantığını hala

bende yanlış giden bişeylermi var anlamadım benim activity de postda aynı gidiyor. ve hergün her saat sorunsuz görebiliyor değiştiğini.
newbie
Activity: 61
Pages:
Jump to: