Pages:
Author

Topic: NVIDIA GTX1070 8GB Overclock Ayarları - 30.25 MH/s - page 2. (Read 554 times)

sr. member
Activity: 504
Merit: 256

HiveOS için NVIDIA GTX 1060 6gb Overclock Ayarları nedir peki hocam..  Mümkünse yazabilir misiniz?

ETH MINER

CORE -100 MEM 1050 FAN 60 PL 90

Hocam çok sağolasın zahmet veriyorum ama bu seferde eth miner uçmus benden linkde bulamadim indirebileceğim bir link verirseniz çok makbule gececek tesekkurler simdiden Smiley
hiveos ise zaten içinde var.
Windows ise şuradan indirebilirsiniz.

Orjinal linkleri atıyorum

ETHMINER : https://github.com/ethereum-mining/ethminer/releases/tag/v0.14.0.dev3
BAT file : https://github.com/DeadManWalkingTO/ETHminerWatchDogDmW/releases/tag/v1.9.1

Bat dosyasının içinde sadece şu aralığı değiştirin.
Nvidia için ayarlar aşağıdaki gibi.

Code:
rem ==================== Your Code Starts Here ====================

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
ethminer.exe --report-hashrate --farm-recheck 2000 -U -S eu1.ethermine.org:4444 -FS us1.ethermine.org:4444 -O BURAYACÜZDANADRESİ.Rig002

rem ==================== Your Code Ends Here ====================

Eyvallah hocam çok sağolasın..
jr. member
Activity: 76
Merit: 2

HiveOS için NVIDIA GTX 1060 6gb Overclock Ayarları nedir peki hocam..  Mümkünse yazabilir misiniz?

ETH MINER

Hocam çok sağolasın zahmet veriyorum ama bu seferde eth miner uçmus benden linkde bulamadim indirebileceğim bir link verirseniz çok makbule gececek tesekkurler simdiden Smiley
hiveos ise zaten içinde var.
Windows ise şuradan indirebilirsiniz.

ETHMINER : https://github.com/ethereum-mining/ethminer/releases/tag/v0.14.0.dev3
BAT file : https://github.com/DeadManWalkingTO/ETHminerWatchDogDmW/releases/tag/v1.9.1
DLL hatası alırsanız ; Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable Update 3 RC indirmeniz gerekiyor, [Suspicious link removed]/2Gtdz5Z

Bat dosyasının içinde sadece şu aralığı değiştirin.
Nvidia için ayarlar aşağıdaki gibi.

Code:
rem ==================== Your Code Starts Here ====================

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
ethminer.exe --report-hashrate --farm-recheck 2000 -U -S eu1.ethermine.org:4444 -FS us1.ethermine.org:4444 -O BURAYACÜZDANADRESİ.Rig002

rem ==================== Your Code Ends Here ====================
sr. member

HiveOS için NVIDIA GTX 1060 6gb Overclock Ayarları nedir peki hocam..  Mümkünse yazabilir misiniz?

ETH MINER

jr. member
NVIDIA ekran kartları ETM miner ile kullanıldığı zaman daha yüksek üretim gücüne sahip oluyor. Bu yüzden Claymore dual miner kullanmıyorum. Ancak çoğu kişi Claymore tercih ediyor. Dual kazım yapmak isterseniz Claymore kullanabilirsiniz.
Buna kesinlikle katılıyorum.
Nvidia kart ile Etherium kazılacaksa kesinlikle Ethminer kullanılmalı. Ama AMD kart ile hala claymore'un %7 gerisinde kalıyor.

Ethminer sadece ilk kurulumunda biraz dikkat gerekiyor.
Birde mining durduğunda vs yeniden başlatma ayarını sizin yapmanız lazım.
Şuradaki bat dosyası ile çalıştırırsanız çok daha iyi olur. https://github.com/DeadManWalkingTO/ETHminerWatchDogDmW

Windows için ETHMINER ve Bat dosyası beraber şu linkte var. Mutlaka cüzdan ve havuz ayarlarınızı kendinize göre değiştirin.

Sizin paylaşmış olduğunuzda devfee mevcut mu? Deneyelim bakalım. Şuanda claymore kullanıyordum bir de aynı ayarlarda bunu deneyelim bakalım aradaki fark ne olacak

Ethminer açık kaynak ve devfee yok. nvidia kartınız varsa claymore ile aynı ya da bir tık daha iyi performans veriyor.
Ama devfee için kapanma vs olmadığı için gerçekte çok daha iyi sonuç alınır.

AMD kartlarda maalesef claymore kadar başarılı değil.
hero member
Activity: 2030
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation

HiveOS için NVIDIA GTX 1060 6gb Overclock Ayarları nedir peki hocam..  Mümkünse yazabilir misiniz?

ETH MINER

sr. member

newbie
Activity: 143
Merit: 0
Ben hep clymore kullaniyorum. Ethminer ile nasil kazilir bilgilendirirseniz sevinirim

HiveOs kullanıyorsanız:

Code:
Name: ethash - Musiccoin (MUSIC)
%EWAL% wallet address: 0xcee2dd17efa663120362ec40c6ebe88b60c5fa68
ETH miner
NVIDIA CUDA
Wallet and worker template: %EWAL%.%WORKER_NAME%
Pool Server: mc.minecrypto.pro
Port: 7007
Password: x
Extra arguments for miner: --stratum-protocol 1

Bu bilgileri kullanarak Musiccoin kazabilirsiniz.

Valla suan daha yeniyim hocam hiveos fln bilmiyorum Smiley ethermine.org den kazim yapiyorum. Arada zec kaziyorum 8 adet 1050ti 3 adet 1060 var rigte. Musiccoin mantiklimidir bu rig icin
hero member
Ben hep clymore kullaniyorum. Ethminer ile nasil kazilir bilgilendirirseniz sevinirim

HiveOs kullanıyorsanız:

Code:
Name: ethash - Musiccoin (MUSIC)
%EWAL% wallet address: 0xcee2dd17efa663120362ec40c6ebe88b60c5fa68
ETH miner
NVIDIA CUDA
Wallet and worker template: %EWAL%.%WORKER_NAME%
Pool Server: mc.minecrypto.pro
Port: 7007
Password: x
Extra arguments for miner: --stratum-protocol 1

Bu bilgileri kullanarak Musiccoin kazabilirsiniz.
newbie
Activity: 143
jr. member
Windows için ETHMINER ve Bat dosyası beraber şu linkte var. Mutlaka cüzdan ve havuz ayarlarınızı kendinize göre değiştirin.

vermiş olduğunuz linkten indirdim lakin rar şifresi istiyor. İçine dışına baktım ama şifre ile alaklı birşey bulamadım. Rar şifresi nedir? Verebilir misiniz
Pardon,

hero member
Activity: 953
Merit: 504

vermiş olduğunuz linkten indirdim lakin rar şifresi istiyor. İçine dışına baktım ama şifre ile alaklı birşey bulamadım. Rar şifresi nedir? Verebilir misiniz
hero member
Activity: 953
Merit: 504
NVIDIA ekran kartları ETM miner ile kullanıldığı zaman daha yüksek üretim gücüne sahip oluyor. Bu yüzden Claymore dual miner kullanmıyorum. Ancak çoğu kişi Claymore tercih ediyor. Dual kazım yapmak isterseniz Claymore kullanabilirsiniz.
Nvidia kart ile Etherium kazılacaksa kesinlikle Ethminer kullanılmalı. Ama AMD kart ile hala claymore'un %7 gerisinde kalıyor.

Şuradaki bat dosyası ile çalıştırırsanız çok daha iyi olur. https://github.com/DeadManWalkingTO/ETHminerWatchDogDmW

Sizin paylaşmış olduğunuzda devfee mevcut mu? Deneyelim bakalım. Şuanda claymore kullanıyordum bir de aynı ayarlarda bunu deneyelim bakalım aradaki fark ne olacak
jr. member

Aşağıdaki bat dosyası ile çalıştırırsanız çok daha iyi olur. Hata olursa yeniden başlatma ayarı vs var içinde.

ETHMINER : https://github.com/ethereum-mining/ethminer/releases
BAT dosyası : https://github.com/DeadManWalkingTO/ETHminerWatchDogDmW/releases

full member
Activity: 406
Merit: 104
Ben de biraz piyasa düşerse 3-4 adet GTX 1070 kart edinmek istiyorum, çok seviyorum bu kartları oldukça da verim buluyorum ama tutupda 3,5 - 4 bin liralara bu kartlar alınmaz,
member
Activity: 231
Merit: 10
Hice os nin hash çaldığını düşünmüyorum, ama çok çok ufak bazla illa katakulliler oluyordur, bu arada

gtx 1070 in marka ve modeli nedir hocam ? hangi marka hangi model?
sr. member
Activity: 266
Merit: 271
Aldığınız değerler hiveos yüzünden az galiba. Tanıdığım çoğu kişi 1070 için 31+ 32mh net aldığını söylüyor ve tüketimleri sizinkiyle neredeyse aynı. Hive os komisyon olarak hash çalıyor olabilir mi?
hero member
ETH Miner şuana dek denediğim tüm poollarda çalışıyor. Sorun çıkartmadı bana.
Hocam bu ETH minerı nerde bulabilirim temiz olarak ? Ayrıca devfee kaç ? birde Amd rx 580 lerde daha iyi değer almamı sağlar mı? Son sorum etc de kazabiliyor mu arkadaş ?
Not: ben amd rx 580 ile 32.2 alıyorum her kartan stabil claymore ile.. aynı değerede razıyım yeterki devfee nasıl ?

HiveOs içerisinde mevcut.
Devfee %0 yani yoktur.
AMD değil NVIDIA için daha etkili.
ETC kazabilir.
newbie
Activity: 247
Hocam bu ETH minerı nerde bulabilirim temiz olarak ? Ayrıca devfee kaç ? birde Amd rx 580 lerde daha iyi değer almamı sağlar mı? Son sorum etc de kazabiliyor mu arkadaş ?
Not: ben amd rx 580 ile 32.2 alıyorum her kartan stabil claymore ile.. aynı değerede razıyım yeterki devfee nasıl ?
hero member
newbie
Activity: 156
MPH nedir ?

Yanılmıyorsam MiningPoolHub
Pages:
Jump to: