Pages:
Author

Topic: NVIDIA GTX1070 8GB Overclock Ayarları - 30.25 MH/s - page 3. (Read 554 times)

hero member
Activity: 2030
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation
MPH nedir ?
full member
Activity: 405
Merit: 104
NVIDIA ekran kartları ETM miner ile kullanıldığı zaman daha yüksek üretim gücüne sahip oluyor.

Selamlar hocam,

Alıntı yaptığım kısmı açar mısınız? ETH miner ı mı diyorsunuz acaba?

MPH, ETH miner fork destekliyor, eğer onu diyorsanız parametrelerini araştırayım.
member
Activity: 683
Merit: 16
verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. aynı kartlar ile windowsta şuanda claymore 31,5 mh/s ve 113 w enerji ile çalışıyoruz.
hero member
Activity: 2030
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation

HiveOS için NVIDIA GTX1070 8GB - ASUS DUAL Overclock Ayarları

CORE -100 MEM 900 PL 130

Bu ayarları kullanarak ETH miner ile 30.25 Mh/s hashrate üretim gücünü görebilirsiniz. Ekran kartı sadece 130 Watt enerji tüketimine sahip. Her bir ekran kartı 20 watt daha az enerji tüketiyor. Ev kullanıcıları için her bir karttan 6 TL elektrik faturanız daha az gelecek demektir. 6 kartlı bir sisteminiz var ise 36 TL aylık elektrik tasarrufunuz olacaktır. Üstelik normalden daha yüksek üretim gücüne sahip olacaksınız.

NVIDIA ekran kartları ETM miner ile kullanıldığı zaman daha yüksek üretim gücüne sahip oluyor. Bu yüzden Claymore dual miner kullanmıyorum. Ancak çoğu kişi Claymore tercih ediyor. Dual kazım yapmak isterseniz Claymore kullanabilirsiniz.

HiveOS Kayıt Linki

Resim:

HiveOS Kayıt Linki
Pages:
Jump to: