Pages:
Author

Topic: [ÖDÜL] DIGITAL TICKS - EMTİA-KRİPTO BORSASI! $670K ÖDÜL - ✅ HARD CAP AŞILDI ✅ - page 2. (Read 1321 times)

member
Activity: 504
Merit: 11
Direkt ERC20 cüzdana gönderecekler ise sorun yok o zaman. Kampanyaya ilk dahil olduğum zaman üye olmuşum ondan hata alıyormuşum. Sadece cüzdan bilgilerini güncelledim. Artık bir şekilde gelir nasıl olsa  Smiley
full member
Activity: 366
Merit: 101
Hala gelen giden yok mail mi atsam diye düşünüyorum. Sizin ödemeler ulaştı mı hala beklemede misiniz?
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Hocam, ödül dağıtımı direkt ERC20 adreslerine mi yapılacak yoksa farklı bir yol mu izliyorlar. Bounty başlığında siteye üye olun tarzında ekleme yapılmışta.
Ben üye olmayı denedim ama bir türlü verified olmuyor.

hocam direk ethlere gönderiyorlar, siteye üye olun denmiş ama inanın onun ne yararı var bir fikrim yok tamamen üye artırmak için kanımca..verified olun diye bir şey de göremedim üye olup siteye aynı ETH adresini kaydedin diyorlar.
member
Activity: 504
Merit: 11
Hocam, ödül dağıtımı direkt ERC20 adreslerine mi yapılacak yoksa farklı bir yol mu izliyorlar. Bounty başlığında siteye üye olun tarzında ekleme yapılmışta.
Ben üye olmayı denedim ama bir türlü verified olmuyor.
full member
Turkish Translator
Ödemeler bitti mi? Nasıl alıyoruz ödemeleri kısaca anlatabilir misin dostum şehir dışındayım bilgisayarla giriş yapamıyorum kaçırmayalım Smiley

hocam ödül dağıtımı sıkıntılı, öyle yavaş dağıtıyorlar ki..bazısı eksik geldi diyor, %90 a dağıtılmadı bile, ben de henüz bir şey almadım..dağıtım bence 1-2 hafta daha sürecek
full member
Ödemeler bitti mi? Nasıl alıyoruz ödemeleri kısaca anlatabilir misin dostum şehir dışındayım bilgisayarla giriş yapamıyorum kaçırmayalım Smiley
full member
Turkish Translator
Arkdaşlar ödüller yavaş yavaş dağıtılmaya başlandı..
full member
Turkish Translator
ağustos ayı ortasında proje start verecek bu ay sonu gibi de bounty dağıtılacak mış.

Buradan gelecek paraya  cidden ihtiyacım var harika bir zamana denk geldi Umarım kısa sürede borsaya girerler bekletmek isterdim ama elimde değil Şimdiden Hayırlısı olsun

Evet arkadaşlar 31 Temmuza kadar dağıtılacağı söyleniyor merakla bekliyoruz Smiley
newbie
Activity: 58
Merit: 0
ağustos ayı ortasında proje start verecek bu ay sonu gibi de bounty dağıtılacak mış.
jr. member
Activity: 142
Merit: 1
Buradan gelecek paraya  cidden ihtiyacım var harika bir zamana denk geldi Umarım kısa sürede borsaya girerler bekletmek isterdim ama elimde değil Şimdiden Hayırlısı olsun
full member
Turkish Translator
adamlara helal olsun harika iş çeviriyorlar sorunsuzca ne sorsan güzel güzel cevap veriyorlar ne bounty ler gördüm adamlarda hiç tık yok

yorum için teşekkürler hocam, özellikle Ratko gayet yardımsever bir arkadaş, seve seve cevaplıyor her şeyi sağolsun.

telegramdan kaldırabileceğimizi söylediler dün itibari ile kampanyaları sona ermiş.. hadi geçmiş olsun bu projenin yatırımcısına sağlam kazançlar getireceğine inanıyorum.

umarım iyi bir kazanım olur hocam, temmuz sonuna kadar ödenmesi bekleniyor
jr. member
Activity: 188
Merit: 8
adamlara helal olsun harika iş çeviriyorlar sorunsuzca ne sorsan güzel güzel cevap veriyorlar ne bounty ler gördüm adamlarda hiç tık yok
member
Activity: 177
Merit: 10
telegramdan kaldırabileceğimizi söylediler dün itibari ile kampanyaları sona ermiş.. hadi geçmiş olsun bu projenin yatırımcısına sağlam kazançlar getireceğine inanıyorum.
full member
Turkish Translator
imzaları kaldırabiliyormuyuz bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

hocam kaldırabilirsiniz 25'inde bitti ödül kampanyası
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Hocam projeniz çok bir proje olacağa benziyor iyide kazandırıyor yatırım yapmak faydalı olacak bence şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık
full member
Activity: 616
Merit: 118
imzaları kaldırabiliyormuyuz bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
full member
Turkish Translator
Arkadaşlar DIGITAL TICKS HARD CAP'i aşıldı ve ödüller 1 ay içinde dağıtılacak

full member
Turkish Translator
Telegramda 25'ine kadar imzalar kalsın demişler. Temmuz 10-20 arası ödemeler gelir herhalde.

aynen hocam 1 aya kadar ödenir dendi ama bakalım Smiley
full member
Telegramda 25'ine kadar imzalar kalsın demişler. Temmuz 10-20 arası ödemeler gelir herhalde.
full member
Turkish Translator
adamlar bounty i bitirmediler farklı planları var sanırım ama başarılı bir sonuç elde ettiler hadi bakalım.

22 Haziran'da bitirecekler hocam, sonra nolacak göreceğiz Smiley
Pages:
Jump to: