Pages:
Author

Topic: Oo Beyler 10 Yıl Sabreden Malı götürür Bu Alemde - page 10. (Read 939 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
Bunu yazan 10yıl sabredebilecek mi sabretmek için ya unutucaksın aldığını yada unutucaksın kimse sabredemez max 1 veya 2 yıl sabır eder.
jr. member
Activity: 36
Merit: 3
Önemli olan 10 yıl sabredebilecek kadar dirayetli ve 10 yıl sonra parlayacak coinleri doğru tespit edebilecek kadar ileri görüşlü olmakta Smiley O yüzden amaçsız projelere para yatırmak yerine gelecekte kullanılabilecek bir teknoloji vadeden projelere para yatırmalı. Ama net söylüyorum, bugün yatırılan 1000 doların yarın 100.000 dolar olmaması için hiçbir sebep yok ortada.
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
yarışa hazır olabilmek için bu teknolojileri anlamak gerekir, lakin programlama bilgisi olan kişikerin çoğu ben maaşıma bakarım, kendimi geliştirmem, para veren olursa istediğini yazarım kafasında.. tabii imkansızlıklarda oluyor elbet, fakat bu gidişle değil  robot yapmak, kendi blockchainimizi yapmak, sürücüsüz arabayı geç, kendi arabamızı dahi yapamamaktayız.. amaç para kazanmaksa katılıyorum, kenara atıp unutmak lazım geleceği olacağını düşündüğümüz bir kaç coini.
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
Amcam arsaya bakmaya  gitmiş  sene 1983 filan
Yer Beylikdüzü / İstanbul
Gitmiş ;
Heryer çamur
Heryer Mera
Sis bi yanda
Otobüs 3 saatte bi
Yol desen bataklık gibi
Bizim köy burdan daha güzel demiş
Arsa almamış
Şimdi 300-400 dairelik siteler uçuşuyor oralarda 😫
Peki ya Sen ?
Yaw eskiden bende 10 eth vardı o zamanlar 800$ dı tavan dıye verdık
Aha şimdi bi ev parası 🤪
Bir Gazetede der ki;

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/selcuk-sirin/onemli-olan-global-yarista-kazanmak-40827361

Dünya Ekonomi Forumu, tam da bu konuda, yeni ekonominin dinamosunu oluşturan bilişim ve yüksek teknoloji sektörlerinde çalışan 816 kişiyle bir araştırma yapmış. Sordukları soru çok basit: Önümüzdeki dönemde rekabet hangi alanlarda olacak? Uzmanların öngörüsü, önümüzdeki 10 yılda ekonomik rekabetin şu 13 alanda gerçekleşeceği yönünde: Yapay zekâ, Blockchain, 3 boyutlu yazıcılar, mobil teknolojiler, sürücüsüz araçlar, mobil internet, robotik, sanal-zenginleştirilmiş gerçeklik, ses-kontrollü araçlar ve 5G. Bu alanların her biri diğerini tetikler nitelikte elbette. Yeni yarış bu alanlarda olacak. Peki biz bu yarışa hazır mıyız?
Pages:
Jump to: