Pages:
Author

Topic: Orta ve Uzun Vadede Bitcoin - page 2. (Read 1248 times)

full member
Activity: 630
Merit: 102
December 01, 2017, 05:27:24 PM
Tether yüzünden artık gerçekten tahmin yapmakta zorlanıyorum. Doğal bir düşüş gelecek gibi hissediyorum düşüş başlıyor böylece fiyat reelize olacak bu benim analizi tabi hopp tetherler piyasaya çıkıyor sonrası boşlukkk...

Katılıyorum. Eskiden grafiklere bakıp bir yorumda bulunabiliyorduk. Şimdi bakıyoruz aşağı trend başlamış , sonra bir anda hooop gelsin pumplar gelsin paralar. Ha paralar bize gelse neyse ama kaybeden bizim gibi yatırımcılar oluyor  Smiley
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
November 25, 2017, 05:03:46 PM
Bitcoin Fiyatı İçin Yeni bir Öngörü: 2021 yılı için  100,000$  ulaşacağına dair söylemler. Çok ta uzun vade olmayacak sanırım.

https://koinbulteni.com/bitcoin-fiyati-icin-yeni-bir-ongoru-100000-4706.html
member
Activity: 182
Merit: 10
November 20, 2017, 05:36:25 PM
kısa vade de bitcoin bana her zaman tehlikeli geliyor kısa vade için yapılacak yatırımları altcoinlere yapmak daha mantıklı kar elde etmek açısından
ama tabi takibini iyi yapmak gerekiyor.uzun vade de bitcoin tahminlerinin sınırı yok iyi kazandıracağını düşünüyorum.
jr. member
Activity: 30
Merit: 4
November 20, 2017, 04:57:44 PM
Orta vadeyi bilmem ama uzun vadede hedef 1 milyon dolar.

Olur mu olur?
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
November 20, 2017, 04:48:44 PM
Orta ve uzun vadede Bitcoin ille de çok kazandıracak bu belli artık, arada yine dump bahanesi  yaratmak için bi olaylar çıkaranlar olacaktır muhakkak, aman silkelenmeyelim, dikkat. Şahsen bu gazla bir 10.000 USD görürüz yakında diyorum.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
November 20, 2017, 02:53:46 PM
Son yıllarda ki istatistikler ve analizlere bakacak olursak BTC'nin uzun vade de çok getirisi olacağı kesin zaten. Orta vade de ise yatırımının büyüklüğü ve bu sistemin işleyişinde ki bilgin daha çok kazandırıyor. Kısa vade de ise çok iyi adımlar atmak gerekiyor.
member
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
November 20, 2017, 09:43:38 AM
Kısa vadede bitcoin,bitcoin cash nedeniyle düşüşe geçebilir ama uzun vadede bitcoin klasik kesinlikle kazandirır
Hem belli olmaz yılbaşında sürpriz bir yükseliş görebiliriz
member
Activity: 129
Merit: 15
November 20, 2017, 04:10:40 AM
Artık düşmesi gerek. Çünkü dünyada sadece BTC ile kripto işlemi yapılmıyor. ETH altyapısı itibariyle daha hızlı ve ucuz ..Güncellemelerle birlikte güvenlik de artıyor.
full member
Activity: 630
Merit: 102
November 19, 2017, 11:51:44 AM
Bence piyasa artık bitcoin hareketlerinden sıkıldı ve aylar önceki altcoin yarışlarına para akıtmak istiyor. Bir süredir bitcoin sabit aralıklarda bekliyor. Bir miktar düşebilir fakat artacağını pek sanmıyorum.
full member
Activity: 686
Merit: 101
November 18, 2017, 10:07:21 PM
Tether yüzünden artık gerçekten tahmin yapmakta zorlanıyorum. Doğal bir düşüş gelecek gibi hissediyorum düşüş başlıyor böylece fiyat reelize olacak bu benim analizi tabi hopp tetherler piyasaya çıkıyor sonrası boşlukkk...
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
November 18, 2017, 07:28:53 PM
Bir süre bu cashle piyasayı manipüle edecekler ki yapıyorlar zaten. Kısa bir süre sonra tekrar segwit2x muhabbetini ortaya atacaklarını düşünüyorum.
full member
Activity: 200
Merit: 100
SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT
November 18, 2017, 05:06:46 PM
Yeni bir fork fikri ortaya atilana ve transfer ücretlerine çözüm getirilene kadar Bitcoin fiyatinin aşaği yukari 6000 bin dolar civarinda seyredeceğine inaniyorum.
full member
Activity: 252
November 18, 2017, 04:50:50 PM
Bitcoin uzun vadede bence de artacaktır hatta belkide kalan tek coin olacak ülkeler arasında kullanılan ortak para noktasına gelebileceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 224
November 18, 2017, 02:28:36 PM
Orta ve uzun vadede yatır bitcoine düşünme kısa vadede 2018 e kadar bir düşüş yaşayacağını düşünüyorum fakat ardından artacaktır.
full member
“Decentralized Transportation Economy”
November 18, 2017, 02:25:54 PM
Bitcoin cashin bitcoini geçeceğini düşünmüyorum. Olsa olsa en fazla yaklaşabilir. Fiyatlar birbirine yaklaşırsa o saatten sonra artık biri diğerine fark atamaz gibime geliyor. Daha sonra dengeli yükselişler ile ikisi de değerlenir.
full member
Activity: 602
November 18, 2017, 12:55:57 PM
Orta vadede 15.000 hedef gözüküyor bence. Çünkü yıl başına bir süpriz yapıp 10k da merhaba diyebiliriz. Sadece tedirgin eden bir şey var sürekli tether basıp durmaları bu durum ciddi anlamda canımı sıkıyor.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
November 16, 2017, 07:15:52 PM
bu haliyle yavaş yavaş btc nin küçük meblağlar halinde piyasada dolaşmaya başlayacak ama segvit olmadığı için transferi daha da zor olacak
mecburen segvit gelecek
member
Activity: 92
November 16, 2017, 06:17:52 PM
Benim şöyle bir tezim var bakalım ne olacak.

Bitcoin den  madencilerin Bitcoin cashe kayması orta veya uzun vadede yine bitcoin e yarayacak. Öyle ki bitcoin cash deki madencilerin artması daha çok cash ortaya çıkmasına sebep olurken. Fiyatını ister istemez düşürecek. Bitcoin de ise sanki zorluk artmış, yarılanma olmuş gibi bir etkiye sebep olacak. Bitcoin in avantajı hem dünya çapında populer olması hem merkezsiz oluşumuna daha çok güvenilmesi açısından daha fazla rağbet görecek. Bilmiyorum, bunlar benim kişisel görüşlerim. Yani bazılarının dediği gibi bitcoin clasic kapanmak zorunda kalmayacak. Hatta daha da güçlenecek. Belki de denildiği gibi 500 k rakamlara ulaşması çok  daha kısa sürede gerçekleşicek. Sizler ne düşünüyorsunuz bu savaşın gidişatı hakkında.

Gayet mantıklı bir fikir ancak ikinci bir ihtimal daha var

Bİtcoin sayesinde bitcoin cash'in tanıtımını zaten yaptılar.

Ki bu sayede bitcoin cash'in fiyatı 1000 dolar seviyelerini gördü.

Bitcoini bitirip yeni güncelleştirmelerle bitcoin cash'le devam etmeleri de muhtemel

Tabii o sırada bitcoin varlığını sürdürecek.  Wink

En sonunda Bitcoin aynı altın gibi değer saklama aracı olacak, yüksek hacimli işlemlerde kullanılacak. Altcoinler alım satımda kullanılacak Wink
member
Activity: 406
November 16, 2017, 04:29:03 PM
Bitcoin güvenilir bir yatırım aracı Bitcoin Cash in fiyatının BTC yi geçmesi şu an için mümkün görünmüyor. Bitcoinle ilgili spekülasyonlar ve belirsizlikler oldukça Bitcoin Cash a kaymalar olabilir, sonra tekrar bitcoine geri dönüş.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
November 16, 2017, 03:21:39 PM
Benim şöyle bir tezim var bakalım ne olacak.

Bitcoin den  madencilerin Bitcoin cashe kayması orta veya uzun vadede yine bitcoin e yarayacak. Öyle ki bitcoin cash deki madencilerin artması daha çok cash ortaya çıkmasına sebep olurken. Fiyatını ister istemez düşürecek. Bitcoin de ise sanki zorluk artmış, yarılanma olmuş gibi bir etkiye sebep olacak. Bitcoin in avantajı hem dünya çapında populer olması hem merkezsiz oluşumuna daha çok güvenilmesi açısından daha fazla rağbet görecek. Bilmiyorum, bunlar benim kişisel görüşlerim. Yani bazılarının dediği gibi bitcoin clasic kapanmak zorunda kalmayacak. Hatta daha da güçlenecek. Belki de denildiği gibi 500 k rakamlara ulaşması çok  daha kısa sürede gerçekleşicek. Sizler ne düşünüyorsunuz bu savaşın gidişatı hakkında.

Gayet mantıklı bir fikir ancak ikinci bir ihtimal daha var

Bİtcoin sayesinde bitcoin cash'in tanıtımını zaten yaptılar.

Ki bu sayede bitcoin cash'in fiyatı 1000 dolar seviyelerini gördü.

Bitcoini bitirip yeni güncelleştirmelerle bitcoin cash'le devam etmeleri de muhtemel

Tabii o sırada bitcoin varlığını sürdürecek.  Wink
Pages:
Jump to: