Pages:
Author

Topic: Oyster Pearl - page 3. (Read 1005 times)

newbie
Activity: 82
Merit: 0
May 19, 2018, 04:26:55 AM
Oyster PRL Included in Huobi Public Community Vote

https://cdn-images-1.medium.com/max/800/1*n5bx1yGX3tRnT_RuM4W6YA.png

The Oyster team is excited to announce that PRL will be added to Round 2 of Huobi’s public community vote on May 25th, 2018. We strongly encourage our community to take part in voting for our listing, and the more participants involved in this vote, the more likely PRL will be listed on Huobi, one of the largest Asian cryptocurrency exchanges. Huobi is the third largest exchange in 24-hour volume (just below Binance); thus, this listing is a massive opportunity for Oyster, and we believe that our thriving community can succeed at getting PRL listed.

sr. member
Activity: 616
Merit: 261
May 18, 2018, 03:16:51 AM
En tatlı bountylerimden biriydi , çok güzel yerlere de gelmişti. Ancak tabi ki bu hep yükselecek anlamına da gelmemeli zira sağlıklı olabilmesi için adım adım yukarı gitmeli bazen geri çekilmeli. Üstelik bir de piyasanın hali malum biraz düzeldiğinde tekrar aynı hareketi yapacak diye düşünüyorum.
newbie
May 17, 2018, 09:35:05 PM
SHL kucoin'de listelendi. Trade yapılabiliyor. Şuan ki fiyat 1500 satoshilerde. Airdroptan gelenleri bu fiyattan satmak çok mantıklı olmaz. Prl ile birlikte shl'de çıkış yapacak diye düşünüyorum. Hatta kademeli olarak oyster shell alacağım.

Oyster Pearl mainnet öncesi veya sonrasında değerlenme çok müsait. Bir de bittrex yada binance'a girebilirlerse yatırımcısının yüzünü fazlasıyla güldürür.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
May 16, 2018, 08:47:40 PM
Zamanım bol. Bu noktadan ikiye katlaması benim için yeterli. Ne zaman? Farketmez.

Sizin durumunuz iyi o zaman. İkiye katlaması 1.3 dolar olması demek, bu da çok rahat ulaşılabilir bir hedef. Benim hedefim en az 10 dolar olduğu için uzun vadeciyim.
member
Activity: 392
Merit: 11
May 16, 2018, 08:45:17 PM
Genelde bitcoine rağmen yükselenler nispeten yeniler oluyor. eskiler biraz olsun piyasada tutunmuş olanlar bitcoinden çok daha fazla etkileniyor. Tabi bu benim gözlemim öyle değilse ve aydınlatırsan sevinirim.

Yeni olmasa da güzel haber aldığı zaman piyasanın tersine hareket yapıp yükselen birçok coin var. Oyster airdrop yaparken bile doğru düzgün yükselemedi. Mainnet çıktığında pozitif ayrışacak mı göreceğiz. Yine olmazsa mecburen genel yükselişi beklememiz gerekecek.

Zamanım bol. Bu noktadan ikiye katlaması benim için yeterli. Ne zaman? Farketmez.
legendary
May 16, 2018, 08:33:29 PM
Genelde bitcoine rağmen yükselenler nispeten yeniler oluyor. eskiler biraz olsun piyasada tutunmuş olanlar bitcoinden çok daha fazla etkileniyor. Tabi bu benim gözlemim öyle değilse ve aydınlatırsan sevinirim.

Yeni olmasa da güzel haber aldığı zaman piyasanın tersine hareket yapıp yükselen birçok coin var. Oyster airdrop yaparken bile doğru düzgün yükselemedi. Mainnet çıktığında pozitif ayrışacak mı göreceğiz. Yine olmazsa mecburen genel yükselişi beklememiz gerekecek.
member
Merit: 10
May 16, 2018, 08:17:42 PM
Mainnetten sonra kesin bi yükselişe geçer ama piyasa gene kötü durumda piyasanın iyileşmesi lazım güzel bi yükseliş yapabilmesi için
newbie
May 16, 2018, 08:12:10 PM
Ay sonunda mainnet var. Mainnet zamanında btc çok ters yapmasın yeterli olacak bence. Btc'nin durumu ise sadece yükselişi geciktirir.
member
May 16, 2018, 08:09:59 PM
Ben çok yakından takip ediyorum. Bu aralar tam kafasını kaldıracak oluyor btc maalesef kafasına vuruyor. Btc'de güven ortamı oluştuğunda mainnet ile beraber hızlıca bulunduğu yerden ikiye katlayacağını düşünüyorum. YTD

Yükselememesinin nedeninin Bitcoin fiyat hareketi olduğunu sanmam. Yükselmek isteyen coinler her türlü yükseliyor.
Biraz daha zamanı var demek ki. Bu fiyatlardan biriktirmeye devam.

legendary
May 16, 2018, 08:03:12 PM
Ben çok yakından takip ediyorum. Bu aralar tam kafasını kaldıracak oluyor btc maalesef kafasına vuruyor. Btc'de güven ortamı oluştuğunda mainnet ile beraber hızlıca bulunduğu yerden ikiye katlayacağını düşünüyorum. YTD

Yükselememesinin nedeninin Bitcoin fiyat hareketi olduğunu sanmam. Yükselmek isteyen coinler her türlü yükseliyor.
Biraz daha zamanı var demek ki. Bu fiyatlardan biriktirmeye devam.
member
May 16, 2018, 06:55:18 PM
newbie
Activity: 191
May 16, 2018, 05:38:51 PM
Uçacak diye aldığım  tokenlerin  hepsi yerinde sayıyor kucoine yatırrdığım miktarı binanceda değerlendirseydim ikiye katlamıştım çok rahat. .Kucoinde olmayan bir iki coinim var kucoinde listelenecek diye çok korkuyorum Cheesy.Airdroptan sonra satmamak en azından satıp alttan almamak büyük bir yanlış oldu benim için oyster pearlü.

jr. member
Activity: 252
Merit: 5
May 16, 2018, 05:16:31 PM
Mainnete bir şey kalmadı hala tık yok aksine düşüyor anlamadım bizden başka kimse sallamıyor sanırım mainnet haberini Cheesy
full member
Activity: 434
Merit: 109
May 16, 2018, 05:14:02 PM
Oyster, eğer piyasa düzelirse Mainnet yaklaştıkça fiyatının sağlam artacağını düşünüyorum. Bir de güzel bir borsaya girerse muazzam olur.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
May 14, 2018, 07:45:38 PM
Oyster Pearl ü araştırıp yatırım yapmaya karar vermemin üzerinden epey bir zaman geçti, iyi ki de geçmiş fiyat tam istediğim noktalara geldi alım için. Şu an tam zamanı diyip bugün alım yaptım nihayet ve fiyat olur da düşerse tekrar ekleme yapmayı düşünüyorum. Eminim Oyster'ı araştırıp alanlar varsa onlar da bu fiyatları değerlendirip alım yapıyorlardır. Proje uygulanabilirlik açısından gerçekten harika, yani size saçmasapan olağanüstü şeyler vadetmiyor. Tamamen günümüzde uygulanan birşeyin alternatifni ve en doğru şeklini sunuyorlar. Araştırmayan varsa mutlaka araştırmalı. Gözünüz kapalı hiç bir şeye girmeyin. Oyster kısa sürede değerlenir mi bilmem ama tam hodl'luk bir token. Büyük bir borsaya adım atmasını bekliyorum, ki bu gayet doğal, kısa zamanda girecektir.
newbie
Activity: 154
May 14, 2018, 06:15:07 PM
Beyler sanki bunun bi airdrop gbi bişeyi olmuştu umarım ben yalnış hatırlamıyorumdur. Katıldım ama bana gelen giden birşey olmadı yoksa ben başka bir isim ile mi karıştırıyorum
prl bulunduranlara 1:1 shl dağıttılar
member
Activity: 140
Merit: 10
May 14, 2018, 05:25:41 PM
Beyler sanki bunun bi airdrop gbi bişeyi olmuştu umarım ben yalnış hatırlamıyorumdur. Katıldım ama bana gelen giden birşey olmadı yoksa ben başka bir isim ile mi karıştırıyorum
newbie
May 14, 2018, 02:31:52 PM

Bir arkadaşın da mainnet haberini vermesinden sonra bende bir miktar aldım aldım prl de daha çok hype olmasını bekliyordum bir ileri bir geri gidiyor 29 una kadar inşallah güzel artışlar gelicektir.

Piyasanın en sıkıntılı dönemlerinde bile bu seviyelere pek düşmemişti. Airdrop sonrası klasik düşüş yaşadı. Sonrasında mainnet ertelenince bu seviyelerde kaldı ama yavaş yavaş yükselmeye başladı. Ay sonuna güzel bir artış bekliyorum ben.

newbie
Activity: 22
May 14, 2018, 03:07:09 AM
Yokki bizede denk gelen şöyle güzel bir proje arkadaş Cheesy
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
May 14, 2018, 02:30:38 AM
Çok güzel bounty dağıtmışlardı ve hem projeye bit hype oldu hem de yükseliş döneminde çıktı. Olumlu yazılar görüyorum bununla ilgili ancak tabi ki tekrar yatırım yapmamamın önünde bazı soru işaretleri var.
Pages:
Jump to: