Pages:
Author

Topic: Oyster Pearl - page 4. (Read 1005 times)

jr. member
Activity: 238
Merit: 3
May 14, 2018, 12:47:45 AM
Açıkçası bende yakın zamanda biraz araştırmadan sonra aldım . Yalnız yabancı forumlarda ekibin elinde çok fazla adet coin olduğu bir diğer taraftan geçen airdrop haberinden önce çok fazla inside trading yapıldığını duydum . Fakat sonuçta kripto piyasası haber haberdir deyip sonunda almaya karar verdim .Mayısın ilk haftasında olması gereken mainnet son haftasına ertelenmiş umarım daha çok ertelemezler
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
May 13, 2018, 11:46:12 PM
Mainnet yaklaşıyor.  Wink

Oyster Mainnet lansmanına kadar üç haftadan biraz daha kısa bir süre sonra, Oyster geliştirme ekibi başarılı bir lansman için gerekli tüm çalışmaları tamamlarken son derece titiz davrandı. Bugünkü yazı 6 Mayıs - 11 Mayıs haftası için tamamlanan çalışmayı detaylandıracak.

Bu hafta, geliştirme ekibi, web arayüzü üzerindeki sorgulama mantığına ek olarak, aynı girdi için aynı çıktıları üreten algoritmaların sağlanması için aracı düğüm ve web düğümünde uygulanan ve QA'd şifreleme ve şifre çözme işleminde daha fazla verimlilik geliştirdi. Ek olarak, ekip, broker düğümlerinin yığın işleme görevinin sıklığının, broker düğümlerinin çalışma kanıtı performansına dayalı olarak dinamik olarak ayarlanabilmesi için bir mantık değişimi uyguladı.

Oyster protokolünün gelir getirici potansiyeli için ihtiyaç duyulan komisyoncu düğümleri ile ilgili hazine iddia mantığı üzerinde daha fazla çalışma tamamlandı. Örneğin, web düğümünün bir web sitesi sahibi için hazine kazanması için web düğümü, yüklenen bir dosyanın veri haritasının bir sektörünün çalışmanın kanıtını tamamladığını bildirir. Daha sonra, broker düğümü, web düğümünün son zaman zarfında (örneğin, mevcut yıl) işin ispatını yapmasını sağlamak için özel ara bölüşümü sorgulayacaktır.

Geliştirme ekibi, web düğümlerindeki dairesel hazine avı akışını da hayata geçirdi ve bir sektör yüklemeyi bitirdikten sonra hazine iadesi mantığına devam etti. Buna ek olarak, geliştirme ekibi, iş kanıtı veya hazine avı gibi yoğun görevleri yerine getirirken bir web düğümünün bir cihazın kaynaklarını aşırı kullanmadığından emin olmak için çalışıyor. Dahası, ekip çalışmayı bir arka plan işine boşaltmak ve gerektiğinde CPU kullanımını azaltmak için çalışıyor.

Son olarak, ekip çeşitli akıllı sözleşme işlevlerini yürütmek için yöntem çağrılarının yapılmasına izin vermek için Broker düğümleriyle OysterPearl sözleşme entegrasyonu üzerinde çalıştı. Ekip ayrıca, iç ağa iki yeni eş düğüm ekleyerek, komisyoncu Ethereum ağ geçidi ve Oysterby ağ yapılandırmasını test eden birim üzerinde çalıştı. Ayrıca ekip, Oyster protokolü kullanılarak bir siteyi ziyaret ettiğinde web sitesi ziyaretçilerine gösterilecek Oyster onay katmanlarını oluşturmanın yanı sıra, Mainnet sürümü için web depolama arabirimini güncellemeyi de tamamladı.

Her hafta 29 Mayıs’ın lansman tarihine kadar devam eden Mainnet ilerleyişi konusunda toplumu güncellemeye devam edeceğiz.

https://medium.com/oysterprotocol/mainnet-progress-update-3-108c18d8e05b

Bir arkadaşın da mainnet haberini vermesinden sonra bende bir miktar aldım aldım prl de daha çok hype olmasını bekliyordum bir ileri bir geri gidiyor 29 una kadar inşallah güzel artışlar gelicektir.
newbie
Activity: 82
Merit: 0
May 13, 2018, 10:36:17 PM
Mainnet yaklaşıyor.  Wink

Oyster Mainnet lansmanına kadar üç haftadan biraz daha kısa bir süre sonra, Oyster geliştirme ekibi başarılı bir lansman için gerekli tüm çalışmaları tamamlarken son derece titiz davrandı. Bugünkü yazı 6 Mayıs - 11 Mayıs haftası için tamamlanan çalışmayı detaylandıracak.

Bu hafta, geliştirme ekibi, web arayüzü üzerindeki sorgulama mantığına ek olarak, aynı girdi için aynı çıktıları üreten algoritmaların sağlanması için aracı düğüm ve web düğümünde uygulanan ve QA'd şifreleme ve şifre çözme işleminde daha fazla verimlilik geliştirdi. Ek olarak, ekip, broker düğümlerinin yığın işleme görevinin sıklığının, broker düğümlerinin çalışma kanıtı performansına dayalı olarak dinamik olarak ayarlanabilmesi için bir mantık değişimi uyguladı.

Oyster protokolünün gelir getirici potansiyeli için ihtiyaç duyulan komisyoncu düğümleri ile ilgili hazine iddia mantığı üzerinde daha fazla çalışma tamamlandı. Örneğin, web düğümünün bir web sitesi sahibi için hazine kazanması için web düğümü, yüklenen bir dosyanın veri haritasının bir sektörünün çalışmanın kanıtını tamamladığını bildirir. Daha sonra, broker düğümü, web düğümünün son zaman zarfında (örneğin, mevcut yıl) işin ispatını yapmasını sağlamak için özel ara bölüşümü sorgulayacaktır.

Geliştirme ekibi, web düğümlerindeki dairesel hazine avı akışını da hayata geçirdi ve bir sektör yüklemeyi bitirdikten sonra hazine iadesi mantığına devam etti. Buna ek olarak, geliştirme ekibi, iş kanıtı veya hazine avı gibi yoğun görevleri yerine getirirken bir web düğümünün bir cihazın kaynaklarını aşırı kullanmadığından emin olmak için çalışıyor. Dahası, ekip çalışmayı bir arka plan işine boşaltmak ve gerektiğinde CPU kullanımını azaltmak için çalışıyor.

Son olarak, ekip çeşitli akıllı sözleşme işlevlerini yürütmek için yöntem çağrılarının yapılmasına izin vermek için Broker düğümleriyle OysterPearl sözleşme entegrasyonu üzerinde çalıştı. Ekip ayrıca, iç ağa iki yeni eş düğüm ekleyerek, komisyoncu Ethereum ağ geçidi ve Oysterby ağ yapılandırmasını test eden birim üzerinde çalıştı. Ayrıca ekip, Oyster protokolü kullanılarak bir siteyi ziyaret ettiğinde web sitesi ziyaretçilerine gösterilecek Oyster onay katmanlarını oluşturmanın yanı sıra, Mainnet sürümü için web depolama arabirimini güncellemeyi de tamamladı.

Her hafta 29 Mayıs’ın lansman tarihine kadar devam eden Mainnet ilerleyişi konusunda toplumu güncellemeye devam edeceğiz.

https://medium.com/oysterprotocol/mainnet-progress-update-3-108c18d8e05b

full member
Activity: 434
Merit: 109
April 02, 2018, 07:57:42 AM
Oyster Pearl 6 Nisan'da AirDrop yapacak ve bunu KuCoin de destekliyor.
Kucoin veya kendi cüzdanlarında Osyter Pearl tutanlara 1'e 1 oranında Shell Token (SHL) dağıtılacak.

https://medium.com/oysterprotocol/shell-shl-update-and-new-hires-87978ad687a9
https://medium.com/oysterprotocol/it-has-been-a-very-busy-week-for-oyster-6d3d8413c651
newbie
Activity: 196
March 23, 2018, 04:24:07 PM
2019 yılının başları gibi iyi rakamları göreceğini tahmin ediyorum, güzel bir proje kar ettirecektir.
newbie
Activity: 112
March 23, 2018, 03:38:39 PM
sabır bu tokenda güzel günler gösterecek
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
March 23, 2018, 03:32:26 PM
iki haftaya kadar PLR tutanlara 1:1 SHL verilecekmis...
Nedir, neyin nesidir bilmiyorum ama - ben biraz evvel az miktar PLR aldim, dursun bakalim...

Bilgi verebilecek, PLR, SHL nedir, is yapar mi...?
full member
Activity: 434
Merit: 109
February 24, 2018, 05:36:51 PM
Oyster Perl, Medium.com üzerinden yapmış oldukları açıklamada 1 Mart'ta 10 Milyon PRL yakacaklarını duyurdu.

https://medium.com/oysterprotocol/oyster-pearl-team-update-4-f2cc22eca1a7
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
February 11, 2018, 02:50:47 PM
Vay be sadece airdrop'a katılsak yetermiş Smiley Bu airdropların olayınıda bir kavrayamadım bi para edeni var bi para etmeyeni var dolandırıcısı olan var hiç token göndermeyeni var bana sadece token göndermeyen para etmeyen tarafı denk geldi Cheesy diğerlerinin yakınından bile geçemedim henüz Sad
full member
Activity: 336
The World’s First Blockchain Core
February 10, 2018, 10:21:27 PM
Bu aralar cok duydugum bir token NEO tabanli olmasi buna yatirim yapma istegimi arttiriyor acikcasi.

Erc20 tokenı hocam.

Günlerce form doldurduk zamanında ama para edenler hep gözden kaçmış. Blue ebtc ve oyster. Gördükçe moraller dibi boyluyor. İnşallah şans bir gün bizede güler ne diyelim.

Epic fail, Ben bunu NEO tokeni saniyordum Smiley Kucoinde islem goruyor ama onu teyit etmeden direk söylerim Smiley Belkide oyuzden aklimda öyle kalmis Kucoin:NEO gibi bi algi olustu bende nedense. 

Düzeltme icin tesekkürler.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
February 10, 2018, 09:48:55 PM
Bu aralar cok duydugum bir token NEO tabanli olmasi buna yatirim yapma istegimi arttiriyor acikcasi.

Erc20 tokenı hocam.

Günlerce form doldurduk zamanında ama para edenler hep gözden kaçmış. Blue ebtc ve oyster. Gördükçe moraller dibi boyluyor. İnşallah şans bir gün bizede güler ne diyelim.
full member
Activity: 336
The World’s First Blockchain Core
February 10, 2018, 08:35:47 PM
member
Activity: 61
February 09, 2018, 07:13:51 PM
Bu gerçekten güzel bir proje ismi de güzel kısa ve akılda kalıcı, bu sektörde genelde koin isimlerini kısa ve akılda kalıcı şekilde seçen takımlar bu yönden avantaj sağlıyorlar.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
February 10, 2018, 05:51:55 PM
Zamanında sosyal medyadan 1200 tane falan gelmişti 4,5 dolardan satmıştım 5 eth falan almıştım.ki sadece sosyal medyadan 5000 in üzerinde alan adamlar vardı.o yüzden hep bi dump yeme ihtimali var diye sattıktan sonra bulaşmadım.zaten genele gelen dump yüzündende baya düşmüştü ama bugün iyi prim yaptı.buda artık toplanabilir intibasını oluşturdu bende.üzmeyecek miktarda yatırım yapılabilir
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
February 09, 2018, 07:00:27 PM
En son takip ettiğimde düşüşten önce 4 dolara kadar tırmandı ve şu an fiyat halen alım için iyi görünüyor,  biraz yatırımım da var fakat  sayı çoğaltabilirim, herkes kendi incelemesini yapsın elbette.
newbie
Activity: 35
February 09, 2018, 04:30:27 PM
https://medium.com/oysterprotocol/dawn-of-a-new-era-3ca2e2f5a1c6

1:1 ratio ile airdrop var, fiyat şuan artışta. Teknoloji altyapısı sağlam bir proje, geleceği kesinlikle var ve güncel fiyatı bence hala alınabilir seviyelerde.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
February 04, 2018, 07:33:12 AM
benim de takipte olduğum bir altcoin. uzun süre alır unuturum diyenler ve yüksek getiriye karşı yüksek riski göze alabilenler düşünebilir. bende şahsen en az 2 yıl al unut tarzı bir yatırım düşünmekteyim.
full member
Activity: 224
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
February 03, 2018, 07:03:27 PM
başlıkta büyük bir borsaya girdiğinde yükselme olasılığı var demişsiniz fakat kucoin' de listelendiğini de belirtmişsiniz. sizce kucoin küçük bir borsa mı? yada etherdelta? daha ne kadar büyük bir borsaya girebilir ki? Hitbtc yada Binance' yi kastediyorsanız onlar zaten büyük değil, kocaman.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
February 03, 2018, 08:27:58 AM
Oyster fiyatı neredeyse dipte ve alım fırsatı bekleyenler için şu an 0.7 usd civarında, daha düşüş olur mu bilemem elbet ben bu civarlardan biraz topladım, eski fiyatlarına döneceğini inanıyorum.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
February 03, 2018, 07:30:46 AM
Güncel Fiyatı 0.80 Cent Şuanlık İleride Ne Olur Bilinmez Ama Proje Gayet Güzel.Ben Zamanla Artacağına İnanıyorum.Kısa Vadede Birşey Beklenmez Ama Bu Coinden Tamamen Şahsi Düşüncem.
Pages:
Jump to: