Pages:
Author

Topic: PARİBUya pok atanlar baksin - page 3. (Read 770 times)

newbie
Activity: 10
Merit: 0
July 20, 2018, 09:08:40 AM
paribu olmasa boş otobüste ayakta giderdiniz
newbie
Activity: 54
July 20, 2018, 08:39:51 AM
şu borsa aşıklarına da hayranım borsa lan bu paramı koyar işimi halleder çıkarım yok bilmem neymişde banane isterse kapatıp gitsin
member
Activity: 309
Merit: 15
July 20, 2018, 06:59:28 AM
Paribu olmasaydı bir sene önce hiç BTC alamayacaktım . O yüzden kötüye gitsede işimi çok gördü . Kullanıcı taleplerini dinleyip geliştirmeye ve iyileşmeye gidebilirler.

PAribu olmasaydı gaz bulutları olmaz, dünya oluşmaz dolayısı ile biz de olmazdık. İyi ki Paribu var. Hey Allah'ım ya Rabbim.  Koinimden alsaydın be abicim, hadi BTCTurk yoktu bir süre, Koinim de mi yoktu.
sr. member
Activity: 832
Merit: 250
July 20, 2018, 05:25:38 AM
Paribu olmasaydı bir sene önce hiç BTC alamayacaktım . O yüzden kötüye gitsede işimi çok gördü . Kullanıcı taleplerini dinleyip geliştirmeye ve iyileşmeye gidebilirler.
newbie
Activity: 280
July 19, 2018, 07:07:29 PM
hahaha, hapisane fotosu çok komik olmuş hocam, cidden öyle bir durum var
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
July 19, 2018, 05:08:47 PM
Hapishane fotoğrafı çekmeden onay ve paranın bankaya beş dakikada geçmesi doğru, onca olaydan sonra borsaya hala 2FA getirilmemiş olması yanlış.
member
Activity: 309
Merit: 15
July 19, 2018, 05:08:20 PM
Hocam tabiki şükretmek lazım ama ben 2017 mart ayından beri üyeyim bu borsaya. Borsanın gittikçe daha da kötüye gittiğinin farkında değil misiniz? Para çekme yatıma işlemi hızlı, verify işlemi hızlı diye şikayet etmesin mi insanlar Allah aşkına. 3 dk ayır da aşağıdaki video yu bir izle. Bu videoyu youtube da gezerken gördüm , böyle bir işlem gerçekleşme şekli yok.
Aynısı her seferinde yaşıyorum.Market emri gibi nokta atış satış emri giriyorum 2 dk bekliyorum acaba satıldı mı satılmadı mı diye? 2 dk sonra açık meirlerden gidiyor bakiye hesabıam ekleniyor. El insaf, eleştirmezsen daha iyisine ulaşamazsın. Bok atmak değil bu daha iyisini aramak.

Şu videoya bir bakın lütfen:

https://www.youtube.com/watch?v=6-6lsY7QD-M

sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
July 19, 2018, 04:55:38 PM
Yeniler bilmez saatlerce paranın bankaya geçmediği veya borsaya geçmediği bazen 1 gün sonraya kaldığı zamanlarda oldu. Şimdi bankadan borsaya 5 dakikada geçiyor PARİBU ya kızıyor millet. Ya beyler el insaf bu borsayı bulduk sukredelim PARİBU olmasaydı Türk milleti bitcoin alamazsınız. Biz neler cekiyorduk kameraya el salla yok onaylı hesap. Hiç unutmam paribuda kayit olduktan 5 dakikada hesabım onaylaninca gözlerim yaşarmış gecenin bir vakti TL yatırma işlemi 3 dakikada gerçekleşince aglamistim.yani diyeceğim şükretmek lazım.
Pages:
Jump to: