Pages:
Author

Topic: PDI - Pindex Token - page 4. (Read 2828 times)

jr. member
Activity: 378
Merit: 2
September 04, 2018, 03:56:19 PM
PDI - Pindex Token'in dediğiniz gibi şaşalı bir girişi oldu İco'su adından çok söz ettirip epey de yatırım aldı diye biliyorum bende de aynı token'den var bende sizin gibi beklemedeyim henüz neden borsaya girmedikleri hakkında sağlam bir bilgi yok fakat büyük ihtimal piyasanın hareketlenmesini bekliyor olabilirler.Biliyorsunuz ki şu sıralar kim girse borsaya 10X eksiye düşüyor ico fiyatından ve yatırımcısını kahrediyor.
newbie
Activity: 6
Merit: 1
September 04, 2018, 02:46:59 PM
Pindex kesinlikle scam bir proje değil ama sağlam bir proje gibi de gözükmüyor. Çünkü ico biteli epey olmasına rağmen elle tutulur bir ilerleme yapamadılar.  İnşallah iyi bir borsaya girerde elimizdeki tokenlar para eder.
member
Activity: 104
Merit: 19
September 04, 2018, 07:17:29 AM
Ben hala büyük bir umutla bekliyorum. Bir ürünleri var ve sürekli geliştiriyorlar pindify.com
member
Activity: 294
Merit: 10
May 23, 2018, 09:14:32 PM
Muzik projelerinin hepsi patlak cikti maalesef. Vezt ve digeri de Rivetz di yanlis hatirlamiyorsam. Vezt in ICO suna bir ether atmistim. Coin cok gec cikti piyasaya ve cikar cikmaz inanilmaz deger kaybetti. Pindex te bir hayal kirikligi oldu gibi su ana kadar. Pindex in hali hazirda olan bir uygulamasinin olmasi bir avantaji. Bakalim ne zaman dise dokunur bir markete girecek.
member
Activity: 336
Merit: 13
May 23, 2018, 04:39:20 PM
ula sozde 200 dolar falan edecekti bountyden gelenler pul ettiler resmen.
member
Activity: 210
Merit: 16
May 22, 2018, 03:45:42 PM
benim elimde bir miktar vardı bekleye bekleye bir hal olduk. Yatırımcısını baya üzdü ve ilk girdiği borsada herkes satacak bence güzel dump yiyecek. Bende forkdeltada elimdekileri satıp HYDRO ya geçiş yaptım
member
Activity: 140
May 22, 2018, 01:44:13 PM
Girdği borsayı ilk defa duyuyorum yobite falan girebilecek düzeyde görüyoru en azından adı duyulmuş bi borsa yobit içinde ne kadar çöp barındırsada Smiley
full member
Activity: 686
Merit: 111
May 22, 2018, 12:25:01 PM
idex ile yapılan görüşmeler benzetmesel olarak dicem ab ile türkiye gibi bişey uzattıkça uzattılar arkadaş. Sonra tokenjar diye bi site ? Garip.
full member
Activity: 392
Merit: 101
May 22, 2018, 11:48:20 AM
tokenjar diye bir dex borsasına girmişler nerden buldularsa artık. forkdelta bundan daha iyidir. bi idexe girmek bu kadar mı zor anlamadım bu işi.
full member
Activity: 392
Merit: 101
May 16, 2018, 03:46:42 PM
ilk başta bountyden dağıtılan tokenlerin bitmesini bekliyorlar şeklinde düşünüyordum ama bu kadar zaman geçmesine rağmen hala bi hareket olmayınca bu düşünceden vazgeçmeye başladım. görünen o ki bu projeden bişey olmayacak.

öte yandan gördüğüm kadarıyla bu tokeni toplamaya çalışan bi hesap var. icodan da yatırım yapmış gibi görünüyor. belki alttan alarak maliyeti düşürmeye çalışıyordur.

ama diğer yandan da hesabında yüksek miktarda bu tokenden bulunduran bazı hesaplar da satış yapıyor. ico yatırımcısı mı yoksa ekibe ait bi hesap mı bilemiyorum. hesapları tekrar bulursam atarım buraya.

ilerde projede bi gelişme olsa da olmasa da beklemekten başka çare yok. bu fiyatlara satış yapmanın anlamı da yok sonuçta. 
jr. member
Activity: 84
May 16, 2018, 03:30:00 PM
açıkcası proje imaj açısından çok büyük bir değer kaybetti. Ben borsa girişlerinden sonra kendi ytırımcılarının bile bu tokendan çıkacaklarıı düşünmekteyim. Ekip hiç başarılı değil ve projeyi ellerine yüzlerine blaştırdıklarıda aşikar bakalım neler olacak göreceğiz

Insanlar guzel beklentiler icindeydi fakat proje yoneticileri dediginiz gibi isi batirdilar. Bende bekliyorum bakalim ne olacak
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
May 16, 2018, 03:25:16 PM
Telegram'indn cok fazla aciklama yapmiyorlar. Soru sordugunuzda sabirli olun bekleyelim hep beraber gorelim diyorlar. Ben de heyecanla bekliyorum

Heyecanı kalmadı maalesef. Ekip başarısız bir iş çıkarttı, bunu kabullenmiyor. Boş yere yatırımcıların bekletildiğini düşünüyorum.
member
Borderless for People, Frictionless for Banks
May 16, 2018, 01:39:13 PM
Telegram'indn cok fazla aciklama yapmiyorlar. Soru sordugunuzda sabirli olun bekleyelim hep beraber gorelim diyorlar. Ben de heyecanla bekliyorum
full member
Activity: 910
Merit: 105
May 16, 2018, 12:15:46 PM
Borsayla anlaştık diyerek bence hype yaratmaya çalıştılar fakat bountyden dağıtılan coinler o kadar fazlaki şuan ico fiyatının binde birine bile alış yok etherdelta da

Hocam etherdelta linki verirmisiniz coinin. Birde bir gelişme varmı coinle ilgili bilgisi olan varmı ?

https://forkdelta.github.io/#!/trade/0xc50948bac01116f246259070ea6084c04649efdf-ETH

Gelişme yok. Mayıs ayında büyük borsaya gireceğiz demişlerdi yanılmıyorsam telegramdan ama bir sonuç yok. Çok güven kaybettiler herkes aynı şeyi söylüyor sahip çıkamadılar projeye de. Bounty yüksek tutuldu ama gelen ödülü 100'de birine satabiliyoruz şuan.
member
Activity: 252
Merit: 13
May 16, 2018, 11:42:48 AM
açıkcası proje imaj açısından çok büyük bir değer kaybetti. Ben borsa girişlerinden sonra kendi ytırımcılarının bile bu tokendan çıkacaklarıı düşünmekteyim. Ekip hiç başarılı değil ve projeyi ellerine yüzlerine blaştırdıklarıda aşikar bakalım neler olacak göreceğiz
member
May 15, 2018, 10:30:30 PM
Hazir da olan bi uygulamalari var diye duymustum. ICO sonrasi planlamayi cok basarili yapamadiklari ortada. Muzik icin olan uygulamalar su an da fazla bir deger artisi yapamiyorlar. Vezt te ayni sekilde tam bir hayal kirikligi oldu. Yok pahasina satmaktansa biraz elde tutulabiilir.
jr. member
Activity: 420
Bountyhive.io
May 15, 2018, 09:17:39 PM
Borsayla anlaştık diyerek bence hype yaratmaya çalıştılar fakat bountyden dağıtılan coinler o kadar fazlaki şuan ico fiyatının binde birine bile alış yok etherdelta da

Hocam etherdelta linki verirmisiniz coinin. Birde bir gelişme varmı coinle ilgili bilgisi olan varmı ?
member
Activity: 742
Merit: 19
May 13, 2018, 05:01:01 PM
Cüzdanda aynı şekilde duruyor.Şu ortamda pek ümidim yok gibi.Bir şeyler yapıp canlandırmalalılar kendini.Yoksa yatırımcı bunun coinini hadi borsaya girdi niye alacak.Bir şeyler sunmalı ortaya.Airdrop olur başak birşey olur.İş yapar kendini gösterir falan.İşte yapmıyorsa zor yani.
full member
Activity: 532
Merit: 151
May 13, 2018, 04:27:59 PM
full member
Activity: 420
Merit: 100
May 13, 2018, 04:19:59 PM
Ben bu adamların adamakıllı borsaya gireceğini falan düşünmüyorum saçmasapan adını bilmediğimiz bi dex borsaya falan girerler en fazla.ekip dediğiniz gib yakında deyip duruyor kime göre neye göre yakın ödüller geleli neredeyse 3 ay falan oldu halen en ufak bir gelişme yok olacağınıda pek sanmıyorum beklesin bakalım zaten çöp şuanda satılsada bi işe yaramayacak

öyle vallahi hocam şuan adam akıllı bir borsaya girmesi imkansız gibi bir şey ekibinden bende ümitli değilim çalışmalar falan yapıyoruz diyorlar ama hikaye gibi geliyor bana
Pages:
Jump to: