Pages:
Author

Topic: PDI - Pindex Token - page 5. (Read 2828 times)

full member
Activity: 490
Merit: 193
May 13, 2018, 04:16:25 PM
Ben bu adamların adamakıllı borsaya gireceğini falan düşünmüyorum saçmasapan adını bilmediğimiz bi dex borsaya falan girerler en fazla.ekip dediğiniz gib yakında deyip duruyor kime göre neye göre yakın ödüller geleli neredeyse 3 ay falan oldu halen en ufak bir gelişme yok olacağınıda pek sanmıyorum beklesin bakalım zaten çöp şuanda satılsada bi işe yaramayacak
member
Activity: 392
Merit: 10
May 13, 2018, 04:15:02 PM
Bende de birazcik var hergün pindfy in telegramim girip sormaktan bıktım. Ya çöp oldu yada felaket ortalığı kasıp kavurcakalr bunun ortası yok çünkü çok. Sessizler her borsa sorularında  agresif bir şekilde cevap veriyorlar yada hiç vermiyorlar
full member
Merit: 101
May 13, 2018, 04:03:59 PM
telegram admini borsalarla görüşüyoruz bir iki tanesi kabul etti yakında açıklayacağız minvalinde biseyler yazmış bugün. aylardir yakında diyorlar girmeden inanamiyorum o yüzden.

idexe 2 kere başvurduk cevap bekliyoruz diyorlar aylardır. her erc20 tokenin girdiği yere bunlar nasıl giremedi anlamadım.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
May 13, 2018, 03:52:34 PM
Bayadır PDI - Pindex Token'i telegramdan takip etmiyorum herhangi bir duyuru var mı borsalarla ilgili filan ne diyorlar, ne konuşuluyor acaba?
member
Activity: 210
Merit: 16
May 13, 2018, 03:37:59 PM
piyasaya uzun zamandır cıkmadı herkes icodan alanlar scam diye korkuyor ama etherdeltada baya baya bunu toplayan var. Acaba ekip dağıttıklarını alttanmı topluyor die düşünmüyor değilim
newbie
Activity: 37
Merit: 0
May 13, 2018, 02:51:15 PM
ben bu token hakkında hala iyimser düşünüyorum. etherdelta'dan da toplamıştım bir ara..
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
May 13, 2018, 02:40:13 PM
Bounty oranı satıstan alakasız sabitti. Ucuk miktarda bounty dagıtıldı.kolay kolay o coinler bitmez.
member
Activity: 336
Merit: 13
May 13, 2018, 02:34:07 PM
scam falan mi cikti aylardir bpsa bekliyoruz sanki ne ses var ne seda?
full member
Merit: 100
April 16, 2018, 05:48:31 AM
Şu bounty satışları bi bitsin gerçek değerlenmesini yapacaktır. Havadan gelen tokenleri kimse ciddiye almıyor direk satıyor hangi exchange de varsa, buda fiyatı negatif etkiliyor tabi.
full member
Activity: 728
Merit: 151
April 16, 2018, 04:34:36 AM
son durum ne arkadaşlar gelişme haber vs var mı ? şu an çöp parasına satışlar devam ediyor..en son baktığımda 10.000 adet 0.01 etherdi  Grin Grin bu sivrizekalar neyi bekliyor acaba bilen var mı ? yol haritalarına bakayım dedim ama acayip acayip yazmışlar https://pindex.uci.global/WhitePaper.pdf

yalnız bunların web siteleri yenilenmiş sanırım bakan var mı ? https://pindify.com/
member
Activity: 406
Merit: 11
April 15, 2018, 02:07:01 PM
adamların takımından en ufak bir ses yok ve kim market veya fiyat konusu açsalar susturuyorlar, susturamazlarsa da telegramdan atıyorlar. bakalım büyük olasılıkla adamlar scam mantıyla projeyi yaratmadılar ancak bu kadar fazla ödül dağıtılınca altından kalkamayacaklarını farkedip ölü taklıdı yapıyorlar.
member
Activity: 252
Merit: 13
April 09, 2018, 07:30:33 PM
bounty aracılığıyla tokenları kazanıp etherdelta ve forktdelta üzerinden satan akıllılar yüzüne borsaya giremedi token. Smiley 0.50 $ lık tokeni 0.01 $ a satınca herkes apışıp kalır yani. Ama kısa sürede piyasanın birazcık hafiflemesiyle gireceklerdir diye düşünüyorum
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
April 09, 2018, 06:09:17 PM
Nasıl 2 milyon ya forumda daha fazla yazıldı diye hatırlıyorum topladıkları rakam.bu dangalaklar 2 milyon toplayıp 20 katı bounty dağıttılar o zaman.fiyatın yükselme ihtimali gözümde dahada düştü ama bekleyelim bakalım amk belki sürpriz falan yaparda bizi yanıltır.son yükselişte shitcoinler bile uçmuştu birgün sıra belki pindexede gelebilir o yüzden yokmuş gibi davranın
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
April 09, 2018, 05:38:11 PM
Bende bountiden 2000 tane aldım. Forkdeltadanda 20k aldım ve bekliyorum. İnşAllah borsaya çıkınca güzel kazandıracak.
jr. member
Merit: 2
April 09, 2018, 05:08:00 PM
ico bitmesine yakın zamanlarda 4500 eth topladık diyorlardı.dün admin 2 milyon $ topladık diye yazdı telegramda.şeffaf değiller gibi bu konuda.exchange konusunda da soru sorulmasını istemiyorlar ve herhangi bir yeni haber yok.anlaşılan çöp coinler arasında yerini alacak bu da.geleceğe dair pek olumlu sinyaller vermedi şu ana kadar.

Ben de dikkat ettim telegramda dediğiniz gibi 2 milyon dolar toplandığı yazıyor toplamda 30 milyon coin satıldı tanesi 0.5 dolardı nasıl 2 milyon dolar ediyor anlamadım gitti.
full member
Activity: 728
Merit: 151
April 09, 2018, 04:33:49 PM
yav arkadaşlar ben bu icoların topladıkları paraya da inanmıyorum...sallıyorlar biraz...adreslerini takip edip arkadaşlar teyit etse tamam ama kimse araştırmadan inanıyor binlerce ether havada uçuşuyor..adamlar hala borsaya girmedi ...demekki çöp
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
April 09, 2018, 04:30:55 PM
ico bitmesine yakın zamanlarda 4500 eth topladık diyorlardı.dün admin 2 milyon $ topladık diye yazdı telegramda.şeffaf değiller gibi bu konuda.exchange konusunda da soru sorulmasını istemiyorlar ve herhangi bir yeni haber yok.anlaşılan çöp coinler arasında yerini alacak bu da.geleceğe dair pek olumlu sinyaller vermedi şu ana kadar.

hocam o konuda dediğin gibi karışıklık var gerçekten 4500 eth bountyhive da dağıttılar diye biliyorum 500 dolardan hesaplasan 2.250.000 dolar eder yani bütün parayı bounty olarak mı dağıttı şimdi bunlar. Huh
full member
Merit: 101
April 09, 2018, 01:24:00 PM
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
April 09, 2018, 01:20:12 PM
Elimde biraz zaten vardı bi miktarda fyiat bedava olduğu için alıverdim.batarsada üzmez beni.kazara ico fiyatına falan gelirse ki hiç düşünmüyorum çıkacağını ama iyi kar bırakabilir.belki şansımız yaver giderde dediğim gibi olur yoksa da gidene üzüleceğimi hiç sanmıyorum.eğer bu adamlar gerçekten 21 milyon topladılarsa ve eşek değillerse bu projeyi bi yerlere getirmeleri lazım

bende 16 milyon topladılar diye duymuştum  ancak dün telegramda admınler 2 milyon topladık diye lafını ettiler, sonra da klasik hareketleri olan konuyu kapatın falanı çektiler. bilmiyor ıcosuna yatırım yapsam şu an ağlıyordum ancak sadece forkdeltadan ölüsünü topladığım için batarsa da bir soğut su içeriz 0.25 ethereumun üstüne en fazla

16 milyon dolar diye bilinen şey 2 milyon dolar mı toplamış? harbiden pindex bir işe yaramayan çöp coinler kısmına katılacak galiba. ama sizin yaptığınız mantıklıca hamle centra içinde aynısını ben düşündüm bakarsın dev çıkar yalan haber der buuum 1 doları vurur diye düşündüm sonra riske etmeye değmez dedim ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali  Grin
member
Activity: 406
Merit: 11
April 09, 2018, 12:24:23 PM
Elimde biraz zaten vardı bi miktarda fyiat bedava olduğu için alıverdim.batarsada üzmez beni.kazara ico fiyatına falan gelirse ki hiç düşünmüyorum çıkacağını ama iyi kar bırakabilir.belki şansımız yaver giderde dediğim gibi olur yoksa da gidene üzüleceğimi hiç sanmıyorum.eğer bu adamlar gerçekten 21 milyon topladılarsa ve eşek değillerse bu projeyi bi yerlere getirmeleri lazım

bende 16 milyon topladılar diye duymuştum  ancak dün telegramda admınler 2 milyon topladık diye lafını ettiler, sonra da klasik hareketleri olan konuyu kapatın falanı çektiler. bilmiyor ıcosuna yatırım yapsam şu an ağlıyordum ancak sadece forkdeltadan ölüsünü topladığım için batarsa da bir soğut su içeriz 0.25 ethereumun üstüne en fazla
Pages:
Jump to: