Pages:
Author

Topic: 🔔📢 Perlin Network IEO Detayları ve Yeni BNB Hesaplama Yöntemi [7 Ağustos] - page 6. (Read 1884 times)

member
Activity: 683
Merit: 16
Arkadaşlar mrb. İlk defa ieo'ya dahil olacağım ama kurallarla ilgili kaçırdığım bir durum var mı yardımcı olabilir misiniz? Binance hesabımda BNB tutmam yeterli mi sadece. Yani süreç öncesinde veya sonrasında İEO kayıt diye bir adım falan var mı?

evet var
1- kyc yoksa yapman lazım
2- bilet çıktığı zaman sözleşmeyi onaylanman lazım ve ayrıca bnb zaten tutman lazım.

KYC var. Hesapta BNB var. O halde sadece bilet çıktığında onay vereceğim. Onayı binance sayfasından mı yoksa Launchpad sayfasından mı veriyoruz hocam?

Launchpad sayfasından onaylayacaksınız
newbie
Activity: 12
Merit: 0
Arkadaşlar mrb. İlk defa ieo'ya dahil olacağım ama kurallarla ilgili kaçırdığım bir durum var mı yardımcı olabilir misiniz? Binance hesabımda BNB tutmam yeterli mi sadece. Yani süreç öncesinde veya sonrasında İEO kayıt diye bir adım falan var mı?

evet var
2- bilet çıktığı zaman sözleşmeyi onaylanman lazım ve ayrıca bnb zaten tutman lazım.

KYC var. Hesapta BNB var. O halde sadece bilet çıktığında onay vereceğim. Onayı binance sayfasından mı yoksa Launchpad sayfasından mı veriyoruz hocam?
member

evet var
2- çekilişten önce sözleşmeyi onaylanman lazım ve ayrıca bnb zaten tutman lazım.
newbie

Her hangi bir kayıt durumu veya başka bir özel işlem yapılmasına gerek yok. Sadece Binance hesabınızda belirlenen tarihler aralığında en az 50 BNB veya daha üzerinde bakiye bulundurmanız gerekiyor. Bu bakiyenin de Binance Marjin hesabınızda değil, borsa hesabınızda bulunması gerekiyor. Sonrasında ise çekiliş günü geldiği zaman çekiliş sayfasından sonuçları kontrol etmeniz gerekiyor.

Teşekkür ederim.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624

Her hangi bir kayıt durumu veya başka bir özel işlem yapılmasına gerek yok. Sadece Binance hesabınızda belirlenen tarihler aralığında en az 50 BNB veya daha üzerinde bakiye bulundurmanız gerekiyor. Bu bakiyenin de Binance Marjin hesabınızda değil, borsa hesabınızda bulunması gerekiyor. Sonrasında ise çekiliş günü geldiği zaman çekiliş sayfasından sonuçları kontrol etmeniz gerekiyor.
newbie
full member
Activity: 350
Merit: 129
fallenangel
Yeni kurallar çok daha adil olmuş. Az da olsa tabana da kazanma şansı verilmiş. Ancak diğer yanda bakarsak 300 koyup 2000-3000 alma imkanı da kalmamış. Kazanç miktarı düşürülmüş.
jr. member
Activity: 230
Merit: 9
12 sattan satacaklar   50 milyar adet var  erd  7.5 m var dı 6 satdan vernişlerdir  bu  ico karlı olmuyacak gibi  en fazla 2x  belki onu bile görmeye bilir malum piyasa hali  totol sple ise korkunç    999.000.000.000 WIN

50 milyar  token  hareket ettirmek için sağlam  hacim gerekiyor

bnb  dump yiyebilir  dikkat edin kar edeceğiz derken  tavsiyem  btc durmanız

eminmisin aceleyle yanlış hesaplamış olmayasın 12 sat değilde 1,2 sat olmasın Smiley
1,2 sat satışa göre çok değerli yorumlarınızı da alabiliriz şimdi Smiley

özür dilerim evet yanlış  hesaplamışım  1.2   alınır yumulun  en kötü   5x   olur

dostum özür dilenecek bir durum yok aceleyle hızlı hesapladığını anladım. ama ben 5x değilde en kötü 10x yapar düşünüyorum 5x çok ucuza satmak olur. Arkası çok güçlü ve reelde iş yapacak koin ve btt ile aynı oranlarda supply btt 10-35 sat arası oynuyor. 6 sat görürsem yüklü alırım şahsen.

evet alınabilir    fakat duvar örerlerse insanların elinden toplamak için  aşırı  kayıp olur 1 sat  ile   gidip gelebilir  market capı 40 ile 50 milyon dolar olacağını düşünüyorum  10 . 12 ilk başta görüp sonra çakılabilir tekrar toparlayabilir. hayırlısı bakalım
member
12 sattan satacaklar   50 milyar adet var  erd  7.5 m var dı 6 satdan vernişlerdir  bu  ico karlı olmuyacak gibi  en fazla 2x  belki onu bile görmeye bilir malum piyasa hali  totol sple ise korkunç    999.000.000.000 WIN

eminmisin aceleyle yanlış hesaplamış olmayasın 12 sat değilde 1,2 sat olmasın Smiley

özür dilerim evet yanlış  hesaplamışım  1.2   alınır yumulun  en kötü   5x   olur

dostum özür dilenecek bir durum yok aceleyle hızlı hesapladığını anladım. ama ben 5x değilde en kötü 10x yapar düşünüyorum 5x çok ucuza satmak olur. Arkası çok güçlü ve reelde iş yapacak koin ve btt ile aynı oranlarda supply btt 10-35 sat arası oynuyor. 6 sat görürsem yüklü alırım şahsen.
jr. member

özür dilerim evet yanlış  hesaplamışım  1.2   alınır yumulun  en kötü   5x   olur  en fazla 25 x  piyasaya cıktığındada alınabilir  4.5.6. satlardan  btt grafiğini inceleyebilrisiniz  6 satdan 12 sat sorna 15 biraz  durdu 37 satı görmüştü  buda 15 20 sat görebilir
member

jr. member
12 sattan satacaklar   50 milyar adet var  erd  7.5 m var dı 6 satdan vernişlerdir  bu  ico karlı olmuyacak gibi  en fazla 2x  belki onu bile görmeye bilir malum piyasa hali  totol sple ise korkunç    999.000.000.000 WIN

50 milyar  token  hareket ettirmek için sağlam  hacim gerekiyor

bnb  dump yiyebilir  dikkat edin kar edeceğiz derken  tavsiyem  btc durmanız
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
İlk gelen tokenleri ilk kapar mantığında yapılan hiç bir IEO'da maalesef başarılı bir katılım gösterememiştim. Sonrasında ise bütçe sıkıntılarım nedeni ile hiç bir proje için katılım gösterme şansım olmamıştı. Bu sefer yapılacak olan çekilişte ise artık bende varım ve katılım hakkı kazanmayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam.. Bu mesajımda sizlerle hem bu mutlu ve eski anılarımı paylaşmak istedim hemde konu sahibi arkadaşa oldukça başarılı bir çeviri yaptığı için teşekkür etmek istedim. Ayrıca mesajımı da son bir soru ile sonlandırmak istiyorum. Sadece 2 gün 50 BNB hodl yapan kişi ile 7 gün boyunca 50 BNB tutan kişi aynı miktarda mı bilet kazanacak? Yoksa hesaplama direkt olarak /7 olarak mı yapılacak? 2 gün BNB hodl eden kişinin hesaplaması 2 gün üzerinden mi yapılacak yoksa 7 gün üzerinden mi yapılacak?

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Bu sefer umarım katılım hakkı elde eder ve kar elde edersiniz hocam. Sorunuza gelirsek, şöyle tahmin ediyorum: Örneğin 10 günlük bir tutma süreci var, 10 boyunca tuttun 10a böldüler 50 çıktı, ona göre ticket vericekler..O süre boyunca 2 gün tutanın BNBsini de 10'a bölerler ki adil olsun, 2 gün tutanla 10 gün tutan ayrımı yapılsın diye..Her türlü o ' tutma günü sayısı 'na bölünecektir.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
İlk gelen tokenleri ilk kapar mantığında yapılan hiç bir IEO'da maalesef başarılı bir katılım gösterememiştim. Sonrasında ise bütçe sıkıntılarım nedeni ile hiç bir proje için katılım gösterme şansım olmamıştı. Bu sefer yapılacak olan çekilişte ise artık bende varım ve katılım hakkı kazanmayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam.. Bu mesajımda sizlerle hem bu mutlu ve eski anılarımı paylaşmak istedim hemde konu sahibi arkadaşa oldukça başarılı bir çeviri yaptığı için teşekkür etmek istedim. Ayrıca mesajımı da son bir soru ile sonlandırmak istiyorum. Sadece 2 gün 50 BNB hodl yapan kişi ile 7 gün boyunca 50 BNB tutan kişi aynı miktarda mı bilet kazanacak? Yoksa hesaplama direkt olarak /7 olarak mı yapılacak? 2 gün BNB hodl eden kişinin hesaplaması 2 gün üzerinden mi yapılacak yoksa 7 gün üzerinden mi yapılacak?
hero member
Activity: 896
Merit: 630
Anladığım kadarıyla daha fazla biletle daha fazla kişiye ieoya katılma hakkı veriyor. Ancak eskiden olan 300 dolarlık yatırım yapma hakkı bilet başına 60 dolara düşecek. bence gayet iyi çıkma olasılığı fazla ama kar miktarı düşüyor.

Yani aslında diyebilirizki, her haliyle parası olan daha çok para kazanmaya devam edecek. Parası az olana da sus payı olarak bir miktar daha fazla katılım hakkı çıkacak...

Tabiki parası olan daha çok para kazanacak.

BNB 39 dolardan 24 dolara düştü farkında mısınız? 1000 BNB tutan adamla 50 BNB tutan adamın kaybı aynı mıydı? Ayrıca tek biletine Elrond cıkıp 200 bnb kazanan adamlar var. 1’e 5 kazandilar, bu devirde çok iyi para.

Ayrıca bilet başı 60 dolar muhabbeti resmi değil, öyle bir şey açıklanmadı daha Smiley
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Bnb kilitlemek bir nevi zorunlu hale geliyor gibi görünüyor ki bu da muazzam değer artışı haline gelebilir. Emeğiniz için teşekkür ederim çok açık olmuş her şey.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bilgiler için öncelikle teşekkürler. Binance her ieo da katılımcıların şikayetlerinide değerlendirerek kuralları değiştiriyor maksat şikayet azalsın. Zaten iyide yapıypr yeni ieo da 50 bnb tutan 5 bilet hak kazanacak maks 25 bilet olacak burada tabi bilet çıkma şansı artacak ancak 300 usd lik ieo alınacaksa 5 biletin 1 ine isabet olursa 60 usd lik alınabilecek ancak yinede daha adil bir sistem diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Anladığım kadarıyla daha fazla biletle daha fazla kişiye ieoya katılma hakkı veriyor. Ancak eskiden olan 300 dolarlık yatırım yapma hakkı bilet başına 60 dolara düşecek. bence gayet iyi çıkma olasılığı fazla ama kar miktarı düşüyor.

Yani aslında diyebilirizki, her haliyle parası olan daha çok para kazanmaya devam edecek. Parası az olana da sus payı olarak bir miktar daha fazla katılım hakkı çıkacak...
member
Activity: 680
Merit: 10
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Yeni düzenlenen bilet adetlerinden şikayetçi olmamakla birlikte, geçmişe dönük snapshotlar ile bilet şansına erişilecek olması durumu tam bir saçmalık olmuş bence, IEO projesi ilan edilmeden önce geçerli olabilecek önceden bilinmeyen uzun süreler ile BNB'yi ilelebet tutmaya zorlamalar hoş değil. Belirli süreler duyurulması ve o süreler içinde kayıt alınması, sonrasında insanların serbestçe BNB ticareti yapabilmesi gerektiğini düşünüyorum. Uzun vadeli BNB tutanlar açısından ise güzel hareketler elbette.
Pages:
Jump to: