Pages:
Author

Topic: Piyasa düşmesine rağmen parçalı şekilde ethereuma giriyorum - page 3. (Read 2103 times)

sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
ben ethereumdan çıktım.100 dolara düşerse tekrar alım giricem.Zaten göstergeler onu işaret ediyor.1500den satıp 100 dolar bekleyenler vardı.Onların karını bir düşünün Cheesy
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
aynı şekilde bende ethereum topluyorum azar azar dilimiz yansada neo alımıda yapıyorum fırsat buldukça açıkçası umarım batmaktan beter olmayız işin sonunda.
jr. member
Activity: 108
Merit: 1
Ne güzel sen yatırım yapabiliyosun bizde o da yok.
member
Activity: 683
Merit: 16
Yaptığınız şey çok mantıklı olmuş. Ben hala düşüş trendinin bitmediğini düşünüyorum. CEO nun biri çif haneli rakamlara gelebilir demiş. Halt etmiş demek isterdim ama malesef piyasa balinaların elinde. Mümkün olabilir.

Madem öyle söyle o spekülatör ceoya çift hanelerden satsın borsasından alalım rigle boşuna zarar etmeyelim çift haneli üretebiliyorsa ondan alalım biz maledemiyoruz.
Ayrıca 1 ay kadar sonra istanbul hardforku geliyor blok ödülü 3 etherden 2 ethere düşecek. Maliyeti iyice artacak. Altın vuruş yapıp topluyorlar ucuzdan.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Yaptığınız şey çok mantıklı olmuş. Ben hala düşüş trendinin bitmediğini düşünüyorum. CEO nun biri çif haneli rakamlara gelebilir demiş. Halt etmiş demek isterdim ama malesef piyasa balinaların elinde. Mümkün olabilir.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Eth toplamak her durumda bana hala oldukça mantıklı geliyor. Ama tabi her ihtimali değerlendirmek lazım yine de. Umarım ileride bol kazançlarınız olur bu parçalı alımlardan. Sonuçta biz de etherden çıkmadık, yatırımımız duruyor. O yüzden hep birlikte kazanırız umarım.
member
Activity: 742
Merit: 19
Eth toparlanmaya başladı gibi.Btc'nin hareketleri burada önemli.Btc ile birlikte hareket ediyor.Yeni gelişmeler açıklanırsa çok güzel seviyelere gelecek gibi.Uzun vade kazandırır.Şu anda pek umut vermese de yaptıkları yapacaklarının teminatı görünüyor.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Ethereumdan uzak duracağım. İsterse 5x yapsın bana çok zarar ettirdi.Bizde dolar yüksek yoksa fiyatı 3.5 a göre 600 lira falan olurdu. Yüksekten alanlar dövünüp dururdu.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Ethereum alan bence zarar etmez her ne kadar düşüşte olsa bile ben altın gibi sürekli değer kazanacak bir şey olacağını tahmin ediyorum çünkü gerçekten başarılı ve bir işe yarayan coinlerden bir tanesi
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
benim de yapıp yapmamak arasında gidip geldiğim bir eylem bu. çok değil daha birkaç ayönce 400 dolar seviyelerindeydi. 170-200 bandında kalmaz bence.

1 sene önce 1400 dolardi
newbie
Activity: 98
Merit: 0
benim de yapıp yapmamak arasında gidip geldiğim bir eylem bu. çok değil daha birkaç ayönce 400 dolar seviyelerindeydi. 170-200 bandında kalmaz bence.
member
Activity: 378
Merit: 11
Ben son dump başlarken 278 den aldım hemde 100 adet, çok büyük zarare girdim ama 220 den sattım, şimdi tekrar alsammı diyorum 6k$ arada zarar ettim tekrar alırsam ya tekrar düşerse diyorum. Kademeli almayarak büyük hata yapmışım.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
500$dan tether'a geçip 175$dan eth aldım bekliyorum , zaten bi kaybedişim yok maliyetimi çoktan çıkardım kâr'a da geçtim , yaslandım bekliyorum

Vay ve herkes uzman trader olmuş geçen ay gözyaşları sel oluyordu eth 400 dolara düştü diye meger piyasa duserken millet zararı çıkarmış milyoner olmaya gidiyor
full member
Activity: 686
Merit: 111
500$dan tether'a geçip 175$dan eth aldım bekliyorum , zaten bi kaybedişim yok maliyetimi çoktan çıkardım kâr'a da geçtim , yaslandım bekliyorum
member
Activity: 574
Merit: 14
ethereumda 140 dolar desteği var. o fiyat oluşana kadar ben olsam yatırım yapmazdım. 200 küsür dolardan alanlar şu anda sanırım pişmandır. kırmızılar hakim ve etherde düzelen durum yok. paranıza yazık. parçalı alacaksanız da gidişatta olumluya dönüş olup olmadığını arayın.
hero member
Activity: 1071
Merit: 500
Bir kaç hafta önce 400USD diptir fazlasını maliyet kaldırmaz falan derken bugün 170 dolar görüldü, kademeli alışın faydaları burada görülüyor, maliyet düşürmek  kazançtır.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Bıktırdı piyasa cidden. hepside hangi dibi bulacaksa bulsun artık. Beklemek para kaybetmekten daha can sıkıcı bir hale dönüştü bu nedir yahu.
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Fiyat bir nebze daha düşebilir ve bu artık beklendiği için pek şaşırtıcı olmaz. Acelesi olmayan herkes bu düşüşü alım fırsatı olarak görebilir, parçalı alım bana da gayet makul geliyor. Koskoca etheri harcayıp bitirmek bu kadar kolay olmamalı. İleri vadeyi düşünüp içimi ferahlatıyorum.
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Parçalı parçalı alman mantıklı hocam. Düşse de maliyeti azaltırsın. Ben 2017'deki seviyesine inip tekrar yükseleceğini düşünüyorum. Sabrederseniz uzun vadede iyi kazanç elde edeceğinizi düşünüyorum.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bencede bu fiyattan alım yapılabilir. düşüş elbette bir gün duracak. ben yakın zamanda ethereumun 300 dolar civarına çıkacağına hatta uzun vadede 1000 dolarları geçeceğini düşünüyorum.
Pages:
Jump to: