Pages:
Author

Topic: Piyasa düşmesine rağmen parçalı şekilde ethereuma giriyorum - page 4. (Read 2103 times)

member
Activity: 294
Merit: 11
Bence kafadan 180i beklemeliydin. Hatta 150ler.

Kardeşim ben piyasayı yonetmiyorum balina değilim piyasayı yaratanda degilim bu
 düşüşün nerede biteceğini bilmiyorum 1000 dolarken alın diyen vardı 700 de daha düşmez imkansız derlerdi burada 500 dolarken herkes al al diye bastırıyordu 300 oldu son düşüş dediler şimdi 190. Artık yolun sonu geliyor bence. 30 eylülden sonra bir parça daha alacagim 1300 dolardan beri bekliyorum ethereumu .birikimim ve tecrubemin ogrettigi herkes satarken parçalı al herkes alırken parçalı sat zarar etmemek için tek yöntem bu.

Sen mantıklı olanı yaptın. Sabredersen iyi kazanacağını düşünüyorum.
member
Activity: 560
Merit: 11
hocam parçalı maliyet almak doğru ama piyasa halen düşmeye devam edecek ise o da kurtarmayabilir. mesela cardano 1,28 doları görmüş. 7 cente kadar düşmüş. 50 centten bile maliyet oluşturulsa 40-30-20 cent diye yine feci zarar gelir. genel bir toparlanma görülmeden bence parçalı almanın pek bir anlamı yok.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Ben bu riski alamıyorum.Çünkü etheriumu bitireceklerine inanıyorum.Yeni etherium için Eos olacak şekilde dedikodular var.Eth nin bu düşüşü elbette tüm piyasayı çok kötü etkileyecek...
newbie
Activity: 168
Merit: 0
bence güzel yapıyorsun eth ne kadar düşsede bence balina dedikleri büyük yatırımcıların topladıgını düşünüyorum ellerinde tutacaklar piyasa yükselince satacaklar
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Bende girmeyi düşünüyorum. Ethereum shitcoin değil kesinlikle . Onun zincirini kullanan bir sürü ico var. Mutlaka bir yerden dönecektir. Alıp kenara atmakta fayda var
member
Activity: 448
Merit: 10
Düşmenin belli bir oranı olsa idi doğru bir hareket yapıyorsunuz diyebilirdim. Ancak maalesef düşüşün sınırı yok. Ama illa ki yükselecek beklentisi içindeyseniz ki umarım öyle olur. İlerleyen zamanlar da belli olacak.
full member
Activity: 392
Merit: 103
Warren Buffet'in ben yükselirken almam düşerken alırım gibi bir lafı vardı bence doğru olanı yapıyor olabilirsiniz ancak bir risk aldığınızı paranızın hiç olabileceğini de düşünebilirsiniz ethereum için bunları söyleyeceğim aklıma gelmezdi ama durum ortada Sad
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
İyi yapmışsınız ben de öyle yapıyorum elbet sekecek bir yerden sonra güvenene kadar bu fiyatları geçebilir. Parça parça giriş yapılacak seviyede bence.
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
inş kaybetmezsiniz. ama zararın çok büyümesine fırsat vermeyin. şu sıralarda başlayan icoların tarihi ve etherin fiyatındaki değişim. bende bunu takip eder oldum. hani bari borsada çakılma yüzdesi %90'ları bulmaz inş bizim ödül tokenleri için.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Şu sıralar en iyi hareketi yapıyo olabilirsin hocam çok mantıklı ethereuma girmek fiyatı hayet uygun maaşı alınca biraz bende yatırıcam önceden almıştım 2k tl iken şimdi alsam daha fazlaydı ama sıkıntı yok ortalamayı düşürücez alıpta.
member
Activity: 280
Merit: 10
En iyisini yapmissin hocam Ethereum'a girme fikri benimde kafamı kurcalıyor ama yatırımım başka koinde olduğundan dolayı giremiyorum. Kademeli alım olayı iyi bir seçenek. Ethereum daha dibi görürmü bilemiyorum ama 100 doların altına düşebilir iddiaları dolanıyor ortada, yinede bu iddiayı göz ardı etmemek kanısındayım.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Bence de Etherium dip gördü ve buradan yükselecektir. Hatta bitcoin için de öngörüm buradan artık silkelenip çıkacağı yönünde. Tabi altlar ne olur bilinmez ama bence bu vakitler artık yavaştan toparlanma vakti. Hadi o zaman biz de hazırlıklarımızı yapalım. Yıl sonuna şunun şurasında ne kaldı?? 50.000 dolarlık BTC hedefimi canlı tutmaya çalışıyorum. Umudum kırılsa da ümit fakirin ekmeği. Umarım herkes kazanmaya başlar ve yeşil yeşil mumlar görürüz bol bol.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Alım yaparken acele ve tüm parayla satın almamız en büyük hata zaten. Kademeli alışlarda uzun bir ara beklemek mantıklı fırsat kaçacak derken paradan oluyoruz.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305

Kardeşim ben piyasayı yonetmiyorum balina değilim piyasayı yaratanda degilim bu
 düşüşün nerede biteceğini bilmiyorum 1000 dolarken alın diyen vardı 700 de daha düşmez imkansız derlerdi burada 500 dolarken herkes al al diye bastırıyordu 300 oldu son düşüş dediler şimdi 190. Artık yolun sonu geliyor bence. 30 eylülden sonra bir parça daha alacagim 1300 dolardan beri bekliyorum ethereumu .birikimim ve tecrubemin ogrettigi herkes satarken parçalı al herkes alırken parçalı sat zarar etmemek için tek yöntem bu.
member
Activity: 602
Merit: 32
Şu an piyasa iyice belirsiz ne yapacağı belli değil.Parçalı almak maliyeti azaltma bakımından en doğrusu gibi duruyor.3-4 gündür 190 dolarda takıldı kaldı.Buralarda oyalanması pek iyi değil.Yatırımcısını iyice bıktırmak istiyorlar.Hayırlısı bakalım.

Normalde para çekimi falan yapmam pek. Geçen gün maliyeti düşük diye eth ye çevirip göndereyim dedim. Gün biraz yoğunlaşınca(düşünki hiç bakamadım) tepetaklak gitmiş arkadaş Smiley bozdurmayayım dedim şimdi 1eth de 200₺ zarar diyor yoksa Smiley beklerken bi daha düştü Smiley ah kafam ah hep tetherle yapardım Smiley yüksek ama garantiydi Smiley eth ile bi işlemim oldu o da zarara girdi Smiley)) litecoin falan olaydı en azından iyiydi Smiley
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Şu an piyasa iyice belirsiz ne yapacağı belli değil.Parçalı almak maliyeti azaltma bakımından en doğrusu gibi duruyor.3-4 gündür 190 dolarda takıldı kaldı.Buralarda oyalanması pek iyi değil.Yatırımcısını iyice bıktırmak istiyorlar.Hayırlısı bakalım.
member
Activity: 602
Merit: 32
member
Activity: 462
Merit: 42
en azından parçalı alım yapacam demesi güzel karşılanabilir ama ben olsam ethye girmezdim. bu benım kendi kararım . girecek bütcem yok ama olsada girmezdim diyim 5x getirebilir ama bana 5x lazım değil daha fazla olmalı
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
fiyatı dip görünüyor ama şu piyasada daha da dibi görür mü yoksa artık yukarı dönüş yapar mı bilmek çok zor.ben alım yapmıyorum artık ama eldekileride satmıyorum yükseleceği zamanı beklemeye başladım.ayrıca hedef düşüdüm önceden 1k dolar üstü satarım diyordum şimdi ise 500 doları geçtiğinde çıkaracağım birazını elden
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
hocam parçalı gireyim derken parçalı girmez umarım hani kımıldanın başı girer içeri de onda!
bu piyasada maliyet yapmak  daima riskki katlamaktır. regüle edilmemiş bir piyada maliyet yapmıyacaksın benim görüşüm ha işe yaramaz diyemem demek salaklık olur ama şöylede düşünün 1500 dolardan maliyet yapmaya başlayının durumunu
Pages:
Jump to: