Pages:
Author

Topic: Play to Earn - page 3. (Read 514 times)

member
Activity: 373
Merit: 37
November 07, 2021, 10:29:31 PM
#11
https://www.coingecko.com/pl/waluty/cryptomines-eternal#social

Kupiłem flote za 1.2 eternal wyprawa na planete 5 typu nagroda 0.2 eternal

Na razie testuje jak wyciągnę to co włożyłem ....( Właśnie zauważyłem że trzeba kontrakt na 7 dni flocie opłacić za 0.4 eternal na 7dni ważny a flotę która kupiłem ma ten kontrakt tylko na1 dzień)
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 07, 2021, 05:10:20 AM
#10
To jest dla mnie zagadką nie do ogarnięcia. Czemu projekty latami rozwijają produkt (w tym wypadku gra karciana) a nie poświęcą kilku godzin na bridge BSC/ETH by potroić ilość potencjalnych inwestorów. Uniswap byl dobry w 2020. Teraz wszyscy siedzą na pancake i cieszą się prowizjami rzedu 1$ zamiast 50-200$. A BSC jest w pełni kompatybilny z ETH. Copy/paste z ETH na BSC i gotowe.Teraz nawet projekty spoza top 1000 CMC sa dostępne na kilku chainach ... a niektóre usilnie tkwią na samym ETH.
member
Activity: 373
Merit: 37
November 06, 2021, 02:10:48 PM
#9
Może to być liczba z palca wyssana dostane w przyszły piątek i poskarżę się na wysokość opłat za ETH gas (chociaż decyzja o wprowadzeniu już dopracowanego ETH 2.0 w czasie BTC bull marketu ma swoje zalety )  

https://cardsunchained.com/  kliknąć  Chart: Matches / unique players per day

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 06, 2021, 01:26:56 PM
#8
Próbowałem grac w Mines of Dalarnia ale się nie ładuje ...  edit    -   załadowało się ....

To działa bardzo dobrze i w każdej przeglądarce w jakiej testowałem, ale na razie odpalony jest tylko testnet. Ładuje się wolno, ale ładuje. Ze strony głównej przenosi na https://testnet.minesofdalarnia.com/ Więc na razie nie ma co się napinać.

BTW ten projekt jest postawiony na Chromia (L2 dla ETH i BSC) ... od dnia listingu DAR na biannce DAR spadło o 70% a Chromia ... zrobiła 3x ... w tydzień.

ps 2 ktoś podał liczbe około 4 tokenów przy 56 tysiącach graczy (podobny tylu jest  graczy )

Czyli ~20$ za tydzień grania dobrze rozumiem. No to już bardziej realne sumy niż 5000$ dziennie Smiley
member
Activity: 373
Merit: 37
November 05, 2021, 01:41:36 PM
#7
Okazało się że te tokeny są wyłącznie do star stor-e
więc errata
https://godsunchained.com/token/claim

REWARDS ALLOCATION
The rewards pool increases according to the weekly active players Gods Unchained reached that week:

Base weekly rewards pool = 100,000 $GODS reward pool
Rewards pool @ 50,000 weekly active players = 225,000 $GODS
Rewards pool @ 75,000 weekly active players = 350,000 $GODS
Rewards pool @ 100,000 weekly active players = 500,000 $GODS

Jak dostane tokeny to się podziele odczuciami

ps

Próbowałem grac w Mines of Dalarnia ale się nie ładuje ...  edit    -   załadowało się ....

ps 2 ktoś podał liczbe około 4 tokenów przy 56 tysiącach graczy (podobny tylu jest  graczy )
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 05, 2021, 11:07:36 AM
#6
Sorry za nieprecyzyjne sformułowanie obecna cena na OKEX jest 5 usd  a cena ICO 0.3 $  (około)  ( z 90 dniowym lockup em )

a oto sposób w jaki tokeny od użytkownikow będą wchodziły na rynek ( https://godsunchained.com/token/claim )

Konto twitter jest z 2018 a przy tego typu produkcjach czas trzech lat do wersji pre alfa pozwolił na uniknięcie pośpiechu i wstrzelenie się z hypem w okolice ATH



I jak udało ci się już zdumpować tokeny z gry? Wdzię, że cena trzyma się wciąż w okolicach 5$ ... to dobry znak - https://www.coingecko.com/en/coins/gods-unchained

Te twoje 30 k Gods Token ma jakieś limity sprzedaży? To się robi 150k $! "Dziennie 1k/2k" daje 5-10k$
member
Activity: 373
Merit: 37
October 30, 2021, 10:07:37 AM
#5
Sorry za nieprecyzyjne sformułowanie obecna cena na OKEX jest 5 usd  a cena ICO 0.3 $  (około)  ( z 90 dniowym lockup em )

a oto sposób w jaki tokeny od użytkownikow będą wchodziły na rynek ( https://godsunchained.com/token/claim )

Konto twitter jest z 2018 a przy tego typu produkcjach czas trzech lat do wersji pre alfa pozwolił na uniknięcie pośpiechu i wstrzelenie się z hypem w okolice ATH

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
October 30, 2021, 08:47:51 AM
#4
Ciekawe, że dopiero po twoim poście zauważyłm że podobnych krypto (play to earn) robi się coraz więcej. Nawet najnowszy lauchpool na biannce -DAR (Mines of Dalarnia) to właśnie projekt play to earn. Sama gra jeszcze nie działa, ale byłem na testnecie i wygląda bardzo obiecująco. Graficznie wygląda to ładnie i wszystko co testowałem działało. Ogólnie to ciekawy koncept ale na zdecentralizowany coin a nie na token. Proof of Game. Gdzie gra jest tak wymyślona, by nie dało się odpalać botów, blok waliduje zajbójca kolejnego potworka (jeśli gra miałaby być podobna do MMORPG). Albo jakiś oracle ścigający boty. Ciekawy sposób na osiągnięcie decentralizacji.

Na razie myślę sprzedać 30% po przynajmniej 0.1 c i trochę kart wystawić ... Teraz gram talia magiczną którą polecam bo się najłatwiej wygrywa

ps.

Listing na OKEX 5 $ za token ... podobnie jak z Alien worlds ale Alien i GOds to jak niebo i ziemia( pełne bugów botów pomimo że porażka to jest poł miliona aktywnych kont (botów xd) ... I Gods-ow sponsoruje Coin Base

5$ a obecnie 20 centów. I to mimo mega hossy na wszystkim. To pokazuje jak takie tokeny są nie tylko "play to earn" ale także "invest to lose" albo "invest to pay someone for playing game"
Daj znać jak będzie to dostępne do handlu. Ciekawi mnie jaka będzie cena


Edit:
Dobrze widzę, że to gra z 2018 roku?
member
Activity: 373
Merit: 37
October 29, 2021, 08:09:30 AM
#3
Dziennie 1k/2k w zależności ile się gra, graczy jest dużo ( taki magic the gathering wizualnie bardzo przyjemnie zrobiony")
Ico sprzedaż była po około 0.3 $ z regresywnym lockupem  w zależności od opcji 50%  tokenów po 90 dniach a żeby nie doszło do masywnej wyprzedaży tokenów gracze raczej też zostaną jakimś mechanizmem ograniczeni a co do kart legendarne po 0.1 eth to jest pewna mechanika ograniczająca ( flux - który się dostaje wraz z gods tokenami po wygraniu walki)

Na razie myślę sprzedać 30% po przynajmniej 0.1 c i trochę kart wystawić ... Teraz gram talia magiczną którą polecam bo się najłatwiej wygrywa

ps.

Listing na OKEX 5 $ za token ... podobnie jak z Alien worlds ale Alien i GOds to jak niebo i ziemia( pełne bugów botów pomimo że porażka to jest poł miliona aktywnych kont (botów xd) ... I Gods-ow sponsoruje Coin Base
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
October 29, 2021, 07:17:51 AM
#2
Osobiście gram w Gods Unchained gdzie zgromadziłem do tej pory 30 k Gods Token i kilka kart Legendarnych ( za każdy pojedynek otrzymuje się i XP a co 25 leveli jest Legenary Pack dropowany) a w przedsprzedaży token był oferowany za 0.3 $ więc wygląda na całkiem niezły zysk a do tego gra jest graficznie jak na karcianke i mechanike pojedynków  + 

Czy gracie w jakieś gry Play to Earn ? Jeśli tak to i jakie

ps. Zastanawiam się nad spolszczeniem Play to Earn ....

10k$? Ale to po cenie "ico" tak? Jest to już może notowane gdzieś? Ile czasu zajęło ci zgromadzenie takiej ilości tokenów?

Co do "play to earn" to zwykle szybko się to kończy, bo początkowy hype opada a cena pod ciągłą presją podażową tonie a gracze dumpują bez skrupułów po przecież nie kupowali tylko farmią na bierząco grając. No chyba, że tokeny mają dużo użyteczności w grze a sama gra jest mega popularna. I tu przykłady można podawać spoza krypto. W tibii taki 700 lvl jest w stanie wyciągnąć kilka tysięcy miesięcznie sprzedając wyfarmione złoto na allegro. Tak samo jest pewnie w WOWie i innych MMORPG.
member
Activity: 373
Merit: 37
October 28, 2021, 05:29:53 PM
#1
Osobiście gram w Gods Unchained gdzie zgromadziłem do tej pory 30 k Gods Token(edit Stars wymienianych na karty w star store a na dzien 10/12/21 mam 39 gods token) i kilka kart Legendarnych ( za każdy pojedynek otrzymuje się i XP a co 25 leveli jest Legenary Pack dropowany) a w przedsprzedaży token był oferowany za 0.3 $ więc wygląda na całkiem niezły zysk a do tego gra jest graficznie jak na karcianke i mechanike pojedynków  +  

Czy gracie w jakieś gry Play to Earn ? Jeśli tak to i jakie

ps. Zastanawiam się nad spolszczeniem Play to Earn ....
Pages:
Jump to: