Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 100. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 969
Merit: 1000
May 26, 2017, 11:30:07 AM
etc pumpa hazırlanıyor olabilir. takibe alabilirsiniz 0.0093 seviyesini görmüştü şimdi 0.01 olabilir belkide
member
Activity: 70
Merit: 10
May 26, 2017, 11:29:15 AM
Gençler, biliyorum paranız bir gecede iki katına katlanınca kanınız kaynadı, heyecanlısınız. Buraya bu hayallerle her gün yeni insanlar geliyor, üye olmadan okuyor. Sizin şunu al bunu al dediğiniz ve arkasında hiç bir rasyonel sebep bulunmayan coinlere belki hayatlarının birikimini yatırıyorlar. Maalesef kriptopara dünyasının lale devrine denk geldiniz, ancak her devrin de bir sonu var. İnsanları bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak yönlendirmeyin.

Bu arada bir arkadaş memleketin haline bağlamış olayı. Doğru canım. Haklısın.

Ben en son burada tavsiyemi Ocak başı Nem (600 satoshi), Nxt (600 satoshi) ve XRP (550 satoshi) olarak yaptım. Hatırlayanlar vardır. Eskiden buraya hevesle yazarken şimdi tavsiyelerimi dostlarıma paylaşıyorum sadece.
sen daha lale devrinde bile parayi 10x yapamiyorsun desene Cheesy hahahaha Cheesy
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
May 26, 2017, 11:16:42 AM
Gençler, biliyorum paranız bir gecede iki katına katlanınca kanınız kaynadı, heyecanlısınız. Buraya bu hayallerle her gün yeni insanlar geliyor, üye olmadan okuyor. Sizin şunu al bunu al dediğiniz ve arkasında hiç bir rasyonel sebep bulunmayan coinlere belki hayatlarının birikimini yatırıyorlar. Maalesef kriptopara dünyasının lale devrine denk geldiniz, ancak her devrin de bir sonu var. İnsanları bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak yönlendirmeyin.

Bu arada bir arkadaş memleketin haline bağlamış olayı. Doğru canım. Haklısın.

Ben en son burada tavsiyemi Ocak başı Nem (600 satoshi), Nxt (600 satoshi) ve XRP (550 satoshi) olarak yaptım. Hatırlayanlar vardır. Eskiden buraya hevesle yazarken şimdi tavsiyelerimi dostlarıma paylaşıyorum sadece.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
May 26, 2017, 10:18:24 AM
exortis haber için teşekkürler.Bu btc'nin ne yapacağı hiç kestirilemiyor.Yeniden yükselişe geçti.Segvit haberinin yalanlanması yüksek çıkışını frenledi ama durur mu durmaz mı bilinmiyor.ETH'ye karşı segvite geçmeleri tek şansları.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 26, 2017, 10:12:00 AM
Arkadaşlar BTC düşüyor.Benim hissiyatım 2000'lere kadar geriler.2700'den 2350 şu anda.Kademeli olarak düşüyor.2000 seviyelerinde dolaşır biraz.Asya dün gece satışa geçmiş BTC 2000'lere kadar düşmüş sonra biraz toparlamış.Şu bir iki gün içinde her şey netleşir yerli yerine oturur.Bu dönemlerde tetikte olmalı birbirimizi uyarmalıyız.
Tekrar 2700'ü zorlayabilir yada 2000'lere düşebilir.Bunun nedenlerini öngörülerini irdelememiz lazım doğru bir yatırım için.Hepimiz aynı geminin içindeyiz.

btc yı yukarı ceken 2500 olursa segwıt getırecegız haberıydı ve eylul gıbı gerçekleşir dıye haberler yayıldı
dün o haberın yalan oldugu dedıkodusu cıktı ve bugun o haberın core team tarafından asılsız oldugu açıklandı ve btc 2k sevıyesıne gerı geliyor
https://www.cryptocoinsnews.com/opinion-bitcoin-just-segwit/  ama enınde sonunda bu segwiti getirecekler yoksa makalenınde dedıgı gıbı eth yolunu alır gıder

sr. member
May 26, 2017, 10:11:54 AM
Bu mesajı yazarken prevv kuru 2380 civarı idi şimdi 2291 dolar.Çok hızlı düşüyor.Altcoinler her an coşabilir dikkat.
sr. member
May 26, 2017, 10:05:02 AM
Arkadaşlar BTC düşüyor.Benim hissiyatım 2000'lere kadar geriler.2700'den 2350 şu anda.Kademeli olarak düşüyor.2000 seviyelerinde dolaşır biraz.Asya dün gece satışa geçmiş BTC 2000'lere kadar düşmüş sonra biraz toparlamış.Şu bir iki gün içinde her şey netleşir yerli yerine oturur.Bu dönemlerde tetikte olmalı birbirimizi uyarmalıyız.
Tekrar 2700'ü zorlayabilir yada 2000'lere düşebilir.Bunun nedenlerini öngörülerini irdelememiz lazım doğru bir yatırım için.Hepimiz aynı geminin içindeyiz.

member
May 26, 2017, 10:01:00 AM

konusma sevıyen senın de aslında bır ergen oldugunu gosterıyor kanımca. ve yazdıklarını uzerıme alınıyorum. hangı coıne artacak demısım dusmus Smiley 52k dan fct alın dedım 72k yı gordu gerı geldı 57 ye sımdı de gorunen 85 e cıkıcak. cıkmayabılırde kımse emın olamaz ondan ama grafık cıkıcak dıyor kesın emın olsam zaten evı arabayı satar gırerım Cheesy ergen mergen konusuyorsun babasından para almısmıs falanmıs fılanmıs. kımde ne kadar para var kım ne kadar yatırım yapıyor buraya bılemezsın. sallama ıskembeden ok ?

yaa arkadaş ne kadar anlayışsızsınız
size laf atanmı olduda gelip aranıyorsunuz,olcay sızden bahsetmemiş dedım,siz artık neresınden anladıysanız
neyse kime anlatıyorum ki
sen nerden biliyosun olcayin ondan bahsetmedigini ? kafasinin icine mi girdin ?
olcay gelır netlık getırır konuya anlaştıkmı
konu amacının dışına çıkıyor ben daha fazla cevap vermek ıstemıyorum
ne sıze ne dıger arkadaşa
verme zaten Cheesy zira bir sey bilmiyorsun Cheesy market cap 90 milyar dolardan 80 milyar dolara inince piyasadan 10 milyar dolar cekildi saniyorsun Cheesy bi de 15 yillik borsaciyim diyor Cheesy o para orada yok oglum. anla artik sunu Cheesy
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
May 26, 2017, 09:59:43 AM
maid'e dikkat beyler
sr. member
May 26, 2017, 09:58:53 AM

konusma sevıyen senın de aslında bır ergen oldugunu gosterıyor kanımca. ve yazdıklarını uzerıme alınıyorum. hangı coıne artacak demısım dusmus Smiley 52k dan fct alın dedım 72k yı gordu gerı geldı 57 ye sımdı de gorunen 85 e cıkıcak. cıkmayabılırde kımse emın olamaz ondan ama grafık cıkıcak dıyor kesın emın olsam zaten evı arabayı satar gırerım Cheesy ergen mergen konusuyorsun babasından para almısmıs falanmıs fılanmıs. kımde ne kadar para var kım ne kadar yatırım yapıyor buraya bılemezsın. sallama ıskembeden ok ?

size laf atanmı olduda gelip aranıyorsunuz,olcay sızden bahsetmemiş dedım,siz artık neresınden anladıysanız
olcay gelır netlık getırır konuya anlaştıkmı
konu amacının dışına çıkıyor ben daha fazla cevap vermek ıstemıyorum
ne sıze ne dıger arkadaşa
member
May 26, 2017, 09:54:31 AM

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
May 26, 2017, 09:54:07 AM
kaldı kı konuyu baska bır yere baglayıp kapatayım.

şu yaptıgınız yuzunden bu ulke bır adım ılerı gıdemıyor.

ıyı kotu bırı bısı yapmaya calısıyor. madem daha ıyı bıldıgını ıddıa edıorsun cık de arkadasım oyle degıl o şunu şunu yanlıs düşünmüşsün şu şekilde olmalı filan.

ama yok. biz millet olarak illa birşey yapmaya çalışanı yerden yere vurucaz kötüleyecez. ve bunları hiç birşeye elimizi atmadan yapacaz . çünkü kolay olan o. elini taşın altına sokmak zor. meyve veren ağaç taşlanır diye deyim var bu ülkede.

fenerbahcenın euroleague şampiyonluğu gibi. o kadar para harcayan herkes sampıyon olur. buyur harca ol o zaman.

nerden nereye bağlıyorum bak Smiley

kısaca kendı fıkrımce burda bısey paylasanlar kesın olarak bıldıgını ıddıa etmıyor yanı su coın artacak derken.

ama analızsız ergence sallayanlardan bıktım demek bır sey ıddıa etmektır. bıldıgını ıddıa etmektır.

buyur goster ne bılıyorsan. varsa bır eksıgımız bızde ogrenelım. anca bu sekılde ılerlerız.kazanırız.

nokta. uzatmanın alemı yok dıye dusunuyorum daha fazla.
sr. member
Activity: 588
May 26, 2017, 09:50:36 AM
Sürekli etc den bir beklenti var bu ara büyük bir yükseliş bekleniyor sanki. Ltc için ne diyorsunuz ondan bir hareket gelmez mi bu aralar?
sr. member
May 26, 2017, 09:49:11 AM

hero member
May 26, 2017, 09:46:27 AM
Newbielerden, analizsiz işkembeden sallayanlardan gına geldi yav.
bu forumda newbieler daha iyi kazandiriyo Cheesy sen kazandiramiyorsun diye catla Cheesy dgbden parayi 10 a katladik devaminda 20 ye katlayacagiz Cheesy sen hero member uyelik suresince parani bi kere bile 10 a katlayamamissindir eminim Cheesy 4 e katlamissindir sonra da onu baska bi coinde kaybetmissindir Cheesy hadi isine Cheesy
sen ne terbıyesız adamsın,konustugun kişiye bır kere saygı duy
terbiyesız herıf,senın bahsettıgın kısı imzadan cevırıden hayal edemeyecegın paralar kazanmış bırısıdır
senın gıbı babandan aldıgın 2 kurusu 4 krs yaptım dıye konusacak tıplerden degıldır
bak benım tarzımı bozdun saçma ınsan

hocam sen o arkadaştan pekte terbiyeli konuşmadın zannımca
babasından aldıgı harçlıkla burda gelıp yok sunu alın uçacak kacacak dıyen ergenlerden gına geldı arkadaşım
o arkadaşın sevıyesınde konuştum

sr. member
May 26, 2017, 09:45:03 AM

ayrıca madem analız fılan cok bılıyorsun madem neden paylasmıyorsun. yada paylasmıyorsun madem cıkıp cok bılmıslık taslama burda.
bilmiyo ki Cheesy hero member oldu diye sanki piyasalardan anladigini dusunuyor Cheesy 3 4 yildir parasini 10 a bile katlayamamistir Cheesy

o degılde ben nasıl jr member oldum Cheesy full memberdım lan ben :S

jr. değilsin ki reis sr'sin Cheesy

konu sr jr mr degıl dostum Smiley konu senın ortaya bırsey atmıs olman. analız bılmeden sallayanlar demıssın. hemen benım yazdıgım yorumun altına. cok bılıyorsun madem yap analızını paylas burda varsa bır hatamız bılmedıgımız bırsey bızde ogrenelım. haa yok sen eger ıskembeden sallıyorsan da yapma oyle seyler . ok . sonucta bu pıyasada analızlerın pekte ıse yaramadıgını analızlerın grafıklerın coının ucması gerektıgını gosterdıgı halde yere cakılma ıhtımalınınde yuksek oldugunu bılmeyen yok.

sende haklısın usta
sr. member
May 26, 2017, 09:44:56 AM
konu sr jr mr degıl dostum Smiley konu senın ortaya bırsey atmıs olman. analız bılmeden sallayanlar demıssın. hemen benım yazdıgım yorumun altına. cok bılıyorsun madem yap analızını paylas burda varsa bır hatamız bılmedıgımız bırsey bızde ogrenelım. haa yok sen eger ıskembeden sallıyorsan da yapma oyle seyler . ok . sonucta bu pıyasada analızlerın pekte ıse yaramadıgını analızlerın grafıklerın coının ucması gerektıgını gosterdıgı halde yere cakılma ıhtımalınınde yuksek oldugunu bılmeyen yok.

olcayın sizden bahsetmedıgını anlamadınız sanırım

bırde su ergen arkadaş ozza benı hedef alma lutfen ıyı okul harçlıgını çıkarmıssındır inşallah Allah daha çok versın
milyon dolarlar kazanırsın inşallah benım kımseyle sidik yarıştırmaya ihtiyacım yok,size bol şanslar

sr. member
Activity: 588
May 26, 2017, 09:43:10 AM
Bence de arkadaşlar bilgi paylaşımına devam. Biz de işi tam öğrenelim ki kazanalım kazandıralım.
sr. member
May 26, 2017, 09:41:40 AM
neyse arkadaşlar tartışmaya, yaftalamaya ne gerek var.
hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız ve birbirimize kandırarak bir şey kazanamayız, diğer locallarda ya da ingilizce başlıkta yazsak bunu neyse ama hepimiz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

o yüzden kimse kimseyi yaftalamasın, sevişe sevişe kardeşçe fikirleşelim.
hero member
May 26, 2017, 09:41:06 AM

ayrıca madem analız fılan cok bılıyorsun madem neden paylasmıyorsun. yada paylasmıyorsun madem cıkıp cok bılmıslık taslama burda.
bilmiyo ki Cheesy hero member oldu diye sanki piyasalardan anladigini dusunuyor Cheesy 3 4 yildir parasini 10 a bile katlayamamistir Cheesy

o degılde ben nasıl jr member oldum Cheesy full memberdım lan ben :S

jr. değilsin ki reis sr'sin Cheesy

Pages:
Jump to: