Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 97. (Read 466906 times)

full member
Activity: 196
Merit: 100
May 26, 2017, 07:15:56 PM
Baslikta PUMP/DUMP diyor ondan bahsediyoruz, hayir ciddi nasil olunuyor merak ettim Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
May 26, 2017, 07:13:52 PM
Dibi görmüş bir coin daha ne kadar dibi görebilir?

Güvenli liman arıyorsanız bu 40 Milyar Dolarlık hacmi olan Bitcoin değildir. Hemen açarsın grafiğini bakarsın Waves hiç pump yememiş yatırımcısı uzun vadelidir kayarsın ne uzattınız ya? Çatır çatır silkelediler milleti. Bitcoin'i olan bitcoin alın diyor bakarsın altcoinlere zaten dibi görmüş adama atarsın paranı daha ne kadar dibi görecek? doge var stellar var.
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
May 26, 2017, 07:11:34 PM
A pardon özür dilerim @bigboss kardeşim çok pardon Smiley
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
May 26, 2017, 07:09:41 PM
Yanlış anlaşılmasın paylaşalım dedik ama  desteksiz gereksiz paylaşım ciddiyeti bozuyor,  konu dışı bunun için en ideal yer

. Benim vaktim yok bilgimde çok sınırlı, arada giriyorum araştıran bilen iyi niyetli  kişilerden bir şeyler kapalım diye, kimse kızmasın alınmasın tavsiye bulunan  yyardımsever herkese saygım büyük

Bir takım beyin fırtınasıyla üretilmiş tecrübesel, öngörüsel bakışlar diyelim. Elinizde metre varsa veya mucizevi bir teknik analizin varsa buyrun ölçün veya temel analiz kapsamında insider seviyesinde bilgi kaynaklarına sahip olacak kadar şu anki dengeleri öğrenebilme imkanınız var ise buyrun araştırın öğrenin. Ama malesef yok böyle şeyler bu piyasada. Elden gelen ancak bu.
.hocam size bir şey söylemedim  gayet güzel  şeyler yazıyorsunuz,  ben  şu saat su coin çıkacak hissediyorum  ya da dayanaksız tavsiyeler tavsiyelerden oluşani mesajlar kastettim (extrosis- adını yanlış yazmış olabilirim,  üzerine alınma iyi niyetinden şüphem yok, yukarıda öyle bir mesaj var. Gibi hatırlıyorum.  Onun için yanlış anlamanı istemem

Her neyse sonuçta. Konu para ile ilgili bu nedenle de ciddi olmalı

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
May 26, 2017, 06:49:33 PM
Yanlış anlaşılmasın paylaşalım dedik ama  desteksiz gereksiz paylaşım ciddiyeti bozuyor,  konu dışı bunun için en ideal yer

. Benim vaktim yok bilgimde çok sınırlı, arada giriyorum araştıran bilen iyi niyetli  kişilerden bir şeyler kapalım diye, kimse kızmasın alınmasın tavsiye bulunan  yyardımsever herkese saygım büyük
sr. member
Activity: 594
May 26, 2017, 06:46:32 PM
Sanki işin rengi belli oldu. Öyle bir operasyon ki ne bitcoin ne altcoin kimsenin kaçacak yeri yok. Hedef herkesin cebine attıklarını geri almak. Tether uygun bir güvenli liman. Eğer yanılmıyorsam durum bu ama tamamen kendi görüşümü paylaştım iddia etmiyorum.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
May 26, 2017, 06:29:54 PM
polo koreyı yakalamalı dedık kore poloyu yakaladı aq Cheesy bu korelıler harbı gerzek. 3800 dolardan btc alıyolar 48 dolardan etc 400 dolardan ether. yarı fıyatına satıolar sonra
full member
May 26, 2017, 06:19:39 PM
Beyler 1 saat icinde ETC icin pump konusuluyor (Klasik olacak ama YTD), izlemede kalalim..

Edit: Saat 00:17 , poloda ETC 0.00658

Saat: 01:17 poloda ETC 0.00640 , beklenen pump ortaliklarda gozukmuyor  Smiley
hero member
May 26, 2017, 06:04:02 PM
Beyler 1 saat icinde ETC icin pump konusuluyor (Klasik olacak ama YTD), izlemede kalalim..

kaynak?
GÖTÜ Cheesy Cheesy

Cheesy Cheesy Cheesy

twıtterda dolanıo ole bısı

Dogrudur kaynak twitterda alti ustu izleyelim dedim, kosun alin demedim ki, neyse ..

btc boyle asene gıbı kıvırmaya devam ettıgı surece hersey olur Cheesy 2200 oluyo bı bakıyorsun 2000 oluyo 2250 oluyo 5 dk ıcınde
full member
May 26, 2017, 05:49:25 PM

kaynak?
GÖTÜ Cheesy Cheesy

Cheesy Cheesy Cheesy

Dogrudur kaynak twitterda alti ustu izleyelim dedim, kosun alin demedim ki, neyse ..
hero member
May 26, 2017, 05:37:14 PM

kaynak?
GÖTÜ Cheesy Cheesy

Cheesy Cheesy Cheesy

sr. member
Activity: 518
Merit: 254
May 26, 2017, 05:33:37 PM

kaynak?
full member
May 26, 2017, 05:18:10 PM

legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
May 26, 2017, 05:00:13 PM
ne olursa olsun wave arkadas Cheesy btc armısmıs cıkmısmıs hıc umrunda degıl Cheesy

herkesin dilinde etc ve waves.
hayatımda cogunlugun para kazandıgını gormedim.buyuk ihtimal insanları mahvedecek iki koin bunlar.
tabii ki tahmin bunlar,diğer trolller gibi scamkoin copkoin demiyorum ama beni en cok kıllandırıan iki koin bu.
waves var bendede ama sırf moda diye aldım bakalım hayırlısı.

Yemin ediyorum Waves alacaktım bende çoğunluğun kaybetmek zorunda olduğunu bildiğim için satın almadım
Waves zaten 4x yaptı btc bazında. Sundan birkac ay once 25k lardaydı. 30 civarı almadıgıma pişmanım ama şuan için bencede geç kaldık. 100k dan alınmaz en azından simdilik

etc yarın pump yapacak, jetnostka dediydi dersiniz
etc kim? yatırımcı falan mı?
cansız bir şey nasıl pump yapacak? biraz anlatsana.
yoksa pumplanacak mı demek istedin.
sr. member
Activity: 406
May 26, 2017, 04:31:09 PM

ismini buyuk ihtimal hatırlayamayız ama bir arkadaş dediydi deriz  Grin

ahahaha Cheesy
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 26, 2017, 04:29:23 PM

ismini buyuk ihtimal hatırlayamayız ama bir arkadaş dediydi deriz  Grin
hero member
May 26, 2017, 04:28:28 PM
ne olursa olsun wave arkadas Cheesy btc armısmıs cıkmısmıs hıc umrunda degıl Cheesy

hayatımda cogunlugun para kazandıgını gormedim.buyuk ihtimal insanları mahvedecek iki koin bunlar.
tabii ki tahmin bunlar,diğer trolller gibi scamkoin copkoin demiyorum ama beni en cok kıllandırıan iki koin bu.

waves de fıyat dalgalandırmalarını yapamama sebebı dex. buyuk ıhtımal. polo gıbı 1000 btc ıle gır arttır dusur yapamıyorlar. cunku wave de anında kafasına cakar 1 mılyon wave ı o balınanın Cheesy o yuzden bıttrex te de oynama yapamıyorlar. nıye yapamasın dersenız de poloda ve benzerı borsalarda sen cuzdandan borsaya gonderene kadar adam vurmus oluyor voleyı ve pump sırasında tum borsalar ıslemlerı agırdan alıyor. wave merkezsız borsada ole bı dert yok Smiley ve sonuc olarak ıstıkrarlı bır sekılde yukarı dogru gıdıyor.
sr. member
Activity: 406
May 26, 2017, 04:26:55 PM

Yemin ediyorum Waves alacaktım bende çoğunluğun kaybetmek zorunda olduğunu bildiğim için satın almadım
Waves zaten 4x yaptı btc bazında. Sundan birkac ay once 25k lardaydı. 30 civarı almadıgıma pişmanım ama şuan için bencede geç kaldık. 100k dan alınmaz en azından simdilik

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
May 26, 2017, 04:26:20 PM

member
Activity: 70
Merit: 10
May 26, 2017, 04:25:21 PM
İçimden bi ses bana da waves alma diyor. acaba neden Cheesy
Pages:
Jump to: