Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 118. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
May 20, 2017, 12:38:25 PM
Digibyte çoştu  Smiley  iyi tecrübe oluyor bizlere.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 20, 2017, 12:18:22 PM
DGB den cikanlar simdi kafayi betona vursun Cheesy
396'dan çıktım.400'e düşerse tekrar alırım.
Nav'a geçiş yaptım beklemedeyim bakalım.Ya çıkar ya yerinde sayar hayırlısı.
DGB çıkışını sürdürecek bence.iki ileri bir geri yapıyor ama istikrarlı gidiyor.

Kesin degil ama 1-2 saate pump gelebilir. Bi daha alamayabilirsin.
bu tarz ucuz coinler herdaim çok risklidir,400 cıvarı alanlar korktukları için geri geldiginde satmış olabılır off sıyırdık gibisinden,o yuzden yukarı rahat çıkmış olabılır.Bakalım ızleyıp gorecegız
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
May 20, 2017, 11:08:52 AM
DGB çıkışını sürdürecek bence.iki ileri bir geri yapıyor ama istikrarlı gidiyor.

NAV bır haftadır 14-16 arasında toplanıyor bırılerı tarafından. segwıg e gıren ılk pos coın. o yuzden yuksek kaar cok olası. ama bır gunde olmaz o Smiley

Hangi coin segwite girdi hangileri girecek son durumları nedir ? Nerden takip edebilirim ?

onu bende bilemiyorum. coınler acıklama yapıyor oyle. nav ı uzun suredır takıp edıyorum. 600 sat ken nıye almadım dıye dert yanıyorum sımdı Cheesy 2k dan ıtıbaren almaya basladım.

son 4 saatte poloda volume 800 bın navdan fazla. bırılerı fena topluyor.
member
Activity: 70
Merit: 10
May 20, 2017, 11:06:41 AM

Kesin degil ama 1-2 saate pump gelebilir. Bi daha alamayabilirsin.
sr. member
Activity: 476
May 20, 2017, 10:59:00 AM

NAV bır haftadır 14-16 arasında toplanıyor bırılerı tarafından. segwıg e gıren ılk pos coın. o yuzden yuksek kaar cok olası. ama bır gunde olmaz o Smiley

Hangi coin segwite girdi hangileri girecek son durumları nedir ? Nerden takip edebilirim ?
hero member
May 20, 2017, 10:57:45 AM

sr. member
May 20, 2017, 10:50:29 AM
sr. member
May 20, 2017, 10:46:25 AM

104 den satmıştım Sad

Bu tüm coinler için bir segwit olayından bahsediliyor ama kimse nerden bakılıp takip edildiğini bilmiyor heralde. Sadece segwit adı geçiyor ama bir link atan yok bakalım
member
Activity: 70
Merit: 10
May 20, 2017, 10:42:35 AM
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
May 20, 2017, 10:38:32 AM
Biri 10 k alış yaptı iki kere navcoin için konuşuyorum  umarım iyi bir çıkış olur.. Bu arada 25 k kısa vade  hedefim.
sr. member
May 20, 2017, 09:56:00 AM
ne 25 ne 70 en güzeli ortası 45 yeter. Smiley
hero member
May 20, 2017, 09:53:49 AM
Patates örneği de güzel mantıklı , şişmiş bir coine yüksekten girmek  risk,  lethapudi arkadaşınızın verdiği  diğer örnek de güzel,  sonuç olarak  ava giderken AV olmayın,  dikkatli olun :-)

Bu arada navcoinin bir çok takipçisi var ama neden bu kadar geride kalmış bu coin bileniniz var mı??

NAV patlamanın eşiğinde. yarın segwig aktivleşiyor. tweettır da dolanan rakamlara bakılırsa. 70k olası. 27 dolar dıyenı gördüm. olurmu olur Cheesy
25 den satış verdim az mı olmuş??   O kadar çıkar mı? 

25 mı Cheesy 70k dıyolar kısa vadelı hedefe 25 ten satıs koydum cıkarmı o kadar dıyon Cheesy
sr. member
May 20, 2017, 09:50:54 AM
Patates örneği de güzel mantıklı , şişmiş bir coine yüksekten girmek  risk,  lethapudi arkadaşınızın verdiği  diğer örnek de güzel,  sonuç olarak  ava giderken AV olmayın,  dikkatli olun :-)

Bu arada navcoinin bir çok takipçisi var ama neden bu kadar geride kalmış bu coin bileniniz var mı??

NAV patlamanın eşiğinde. yarın segwig aktivleşiyor. tweettır da dolanan rakamlara bakılırsa. 70k olası. 27 dolar dıyenı gördüm. olurmu olur Cheesy
25 ne hocam sent mi dolar mı  Smiley
sr. member
May 20, 2017, 09:16:40 AM

hero member
May 20, 2017, 07:26:59 AM

sr. member
May 20, 2017, 05:05:11 AM

sr. member
Merit: 257
May 20, 2017, 04:09:22 AM
1 tane patatesçi amca varmış bu amca çiftçiden patatesi 10 kuruştan almış. Almışken tam alacak ya piyasada tekelleşeyim demiş. Yaklaşık 100.000 ton patatesi deposuna koymuş. Neredeyse piyasadaki patatesin %90'ını toplamış. 1 sene beklemiş 10 kuruş olan patates artmaya başlamış, öyle ya piyasada patates yok. Piyasada huzursuzluk tavan yapmış 0.10 kuruş olan patates nasıl olur da 3 lira olur ? Herkes başlamış sövmeye saymaya, elinde 1-2 ton patatesi olan bakkal çakkal da aa x10 yaptık yahu yuppi diye geziyormuş.
Hee bir de patates ticareti yapan  işletmeler var mış alsatçıymışlar bunlar, patates 3 lira olunca 100.000 ton papatesi olan amcanın kapısını çalmışlar. Amca papates ne kadar amca demiş ki artık 5 lira. Daha dün 3 tu yahu. EE amca yapıştırmış lafı dün dündü bugün bugün yapacak bir şey yok artık 5 lira. Kendini çok zeki sanan işletmeler 5 tl den patatesi toplamaya başlamış. Yarın 10 tl olur bu böyle gider diye düşünmüş. Sonrası malum.

Şimdi kim kazandı:
Deposuna patatesi koyan patatesçi amcamız 100.000 ton patatesi 0.20 kuruştan satsa 20.000 tl kazanacaktı. Ama ne yaptı 5 tl 'den 10.000 ton sattı. 50.000 tl kazandı. Kalan 90.000 tonunu ise piyasaya istediği fiyattan sürer. tikinin keyfi bilir.
Bakkal çakkal x10 yaptık 3-5 kuruş kazandık diye ortada gezindi.
Patates ticareti yapan işletmeler 5 tl den aldıkları patates artsın diye her gece hatim etti dualar okudu.

Şimdi gelelim ripple'ye:
Bizim patatesçi amca gibi zamanında 3-5 Bitcoin yatırıp 3-5 milyon adet ripple alan bakkal çakkalı geçiyorum.
 Milyar tane ripplesi olan Ripplenin Allahı olan şirket elindeki 35 milyar adet ripple yi 0.001 Dolardan satsa bu kadar kar edebilir miydi HAYIR. Ne yaptı Ripplecikleri satmadı. Satmadı satmadı, şimdi ne yapıyor biliyormusunuz elindeki 35 milyarlık rippleyi satmak yerine 3-5 milyon ripple satıp aynı parayı kazanıyor. Patatesçi amca gibi tekelleşip iyi reklam yapan her zaman kazanır. Kapiş.

Kimseye yatırım tavsiyesi vermiyorum herkes bu piyasada keyfi burada yazılanlarla ripple piyasasına %0.0001 etki edemezsiniz emin olun Smiley Sonuçta Ben sadece kişisel uyarımı yapıyorum. Bol kazanın bol bol kazanın ama dikkat edin herkes samimi konuşmuyor piyasada. Bol kazançlar dilerim.

Şu düşünceyi aşın artık.
Bütün kripto para sistemi Amerika ve İsrail'e ait.
Bizim kullandığımız bilgisayarlar Amerika ve İsrail'e ait.
Bizim verilerimizin hepsine sahipler. Onların Google, İnstagram, Facebook, Twitter, Microsoft, Whatsapp gibi analiz toplayan dünya devi siteleri var. Ortaya yeni bir sistem atıldı ve denildiki artık transferler ücretsiz olacak, kolay olacak, dünyanın bir ucundan diğer ucuna ücretsiz, hızlı bir şekilde transfer edilecek. Fakat sonuç ne oldu? Bu para birimleri bankalarla anlaşma yaptıkça değerlendi, bu para birimlerini Poloniex gibi Amerikan borsaları yönetti, bu para birimlerinden en çok Amerika, İngiltere, Hollanda ve İsviçre gibi banka cenneti ülkeler pay kopardı, bizim istatistiklerimiz Tel Aviv'de depolandı ve yıllardır depolanıyor. Bizim yönelimlerimizi bizden çok daha iyi biliyorlar. Gerçekten balina dediğiniz ve bir gecede milyar dolarlar oynatan kişileri senin benim gibi adamlar sanıyorsan senin için üzülüyorum. Dünya'da öngörü diye bir şey yoktur. Her şey istatistiktir. Ve bu sistemin komple kendisi bir oyun. Ben diyorumki bu büyük ponzide en iyi oynayan kazansın. Kimin ne kaybettiği umurumda değil. Böyle bir sistemde biz ona katlarken, bizi yüze katladıklarının farkında olmadan sadece bir coini scam diğerlerini cici yaparak ne kazanabilirsin? Hiçbir sistem kapitalizmin karşısında duramaz, kapitalizmin karşısında durduğu iddia edilen sistemlerin bile ortaya çıkarıcısı, fikir adamlari kapitalizmin ta kendisidir. Kısacası money talks, fazla düşünme katlayabiliyosan paranı katla. Gerçekten bu safsatalara inanmanız, coinleri birbiriyle yarıştırmanız olaylara at gözlüğüyle baktığınızı gösteriyor. Unutun bunları, patatesçi amcalarıda geçin. Patatesçi amca yoksa bu işin içinde hıyarcı amca var anlayın bunu. Eğer katlayabiliyosanız paranızı katlayın.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
May 20, 2017, 03:03:22 AM
1 tane patatesçi amca varmış bu amca çiftçiden patatesi 10 kuruştan almış. Almışken tam alacak ya piyasada tekelleşeyim demiş. Yaklaşık 100.000 ton patatesi deposuna koymuş. Neredeyse piyasadaki patatesin %90'ını toplamış. 1 sene beklemiş 10 kuruş olan patates artmaya başlamış, öyle ya piyasada patates yok. Piyasada huzursuzluk tavan yapmış 0.10 kuruş olan patates nasıl olur da 3 lira olur ? Herkes başlamış sövmeye saymaya, elinde 1-2 ton patatesi olan bakkal çakkal da aa x10 yaptık yahu yuppi diye geziyormuş.
Hee bir de patates ticareti yapan  işletmeler var mış alsatçıymışlar bunlar, patates 3 lira olunca 100.000 ton papatesi olan amcanın kapısını çalmışlar. Amca papates ne kadar amca demiş ki artık 5 lira. Daha dün 3 tu yahu. EE amca yapıştırmış lafı dün dündü bugün bugün yapacak bir şey yok artık 5 lira. Kendini çok zeki sanan işletmeler 5 tl den patatesi toplamaya başlamış. Yarın 10 tl olur bu böyle gider diye düşünmüş. Sonrası malum.

Şimdi kim kazandı:
Deposuna patatesi koyan patatesçi amcamız 100.000 ton patatesi 0.20 kuruştan satsa 20.000 tl kazanacaktı. Ama ne yaptı 5 tl 'den 10.000 ton sattı. 50.000 tl kazandı. Kalan 90.000 tonunu ise piyasaya istediği fiyattan sürer. tikinin keyfi bilir.
Bakkal çakkal x10 yaptık 3-5 kuruş kazandık diye ortada gezindi.
Patates ticareti yapan işletmeler 5 tl den aldıkları patates artsın diye her gece hatim etti dualar okudu.

Şimdi gelelim ripple'ye:
Bizim patatesçi amca gibi zamanında 3-5 Bitcoin yatırıp 3-5 milyon adet ripple alan bakkal çakkalı geçiyorum.
 Milyar tane ripplesi olan Ripplenin Allahı olan şirket elindeki 35 milyar adet ripple yi 0.001 Dolardan satsa bu kadar kar edebilir miydi HAYIR. Ne yaptı Ripplecikleri satmadı. Satmadı satmadı, şimdi ne yapıyor biliyormusunuz elindeki 35 milyarlık rippleyi satmak yerine 3-5 milyon ripple satıp aynı parayı kazanıyor. Patatesçi amca gibi tekelleşip iyi reklam yapan her zaman kazanır. Kapiş.

Kimseye yatırım tavsiyesi vermiyorum herkes bu piyasada keyfi burada yazılanlarla ripple piyasasına %0.0001 etki edemezsiniz emin olun Smiley Sonuçta Ben sadece kişisel uyarımı yapıyorum. Bol kazanın bol bol kazanın ama dikkat edin herkes samimi konuşmuyor piyasada. Bol kazançlar dilerim.

Merhaba;

Çok güzel açıklamışsınız, tebrik ederim.

Merak edenler için muhtemelen bu başlıkta bir yerde coin'erlin SEGWIT durumlarının takip edildiği bir link vardı, araştırmanızı öneririm.

İyi dileklerimle
sr. member
May 19, 2017, 07:18:42 PM
hangi coinde segwit olayı var bunları nerden takip edebilirim ?

Hocam coinlerin slack lerini takip etmeni tavsiye ederim. Ayrıca bitcointalk taki sayfalarında da görebilirsin. Bununla beraber twitter sayfaları coinlerdeki yeni haberleri öğrnmek için kullanışlı oluyor. Bunlarla beraber uzun vadeli yatırım yapmak istersen aşağıdaki linkide takip edebilirsin. Bu link gibi birkaç genel linkte var forumun altcoin kısmında bulabilirsin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1691917.0;topicseen

teşekkür ederim.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
May 19, 2017, 06:48:21 PM
hangi coinde segwit olayı var bunları nerden takip edebilirim ?

Hocam coinlerin slack lerini takip etmeni tavsiye ederim. Ayrıca bitcointalk taki sayfalarında da görebilirsin. Bununla beraber twitter sayfaları coinlerdeki yeni haberleri öğrnmek için kullanışlı oluyor. Bunlarla beraber uzun vadeli yatırım yapmak istersen aşağıdaki linkide takip edebilirsin. Bu link gibi birkaç genel linkte var forumun altcoin kısmında bulabilirsin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1691917.0;topicseen
Jump to: