Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 121. (Read 466906 times)

full member
Activity: 182
Merit: 104
May 17, 2017, 11:11:40 AM
MAID Pump gelir gibi ne diyorsunuz
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 17, 2017, 08:12:37 AM
decred poloniexe girmiş hiç kimse bahsetmiyor.
ne zaman oldu bu?

şaka mı bu, hep polodaydı decred

ahah pardon ya.mbostancının yaptıgı bir tablo vardı onda sütunları karıştırmışım. Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
May 17, 2017, 08:11:46 AM
ne zaman oldu bu?

şaka mı bu, hep polodaydı decred
sr. member
May 17, 2017, 08:07:37 AM
ne zaman oldu bu?
BKT
newbie
Activity: 23
Merit: 0
May 17, 2017, 05:03:33 AM
Arkadaşlar ripple gitti gidiyor, biz işimize bakalım. AMP ile ilgilenen var mı? Bir pump gelebilir sanki ne dersiniz?
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
May 17, 2017, 04:08:39 AM
keske silmeseydin.benim mesaj anlamsız olmuş şimdi.ama olsun Smiley
tesekkurler.

Rica ederim. Yok yok mesajın anlamlı oldu. Bu tartışmaların son bulmasına vesile olsun. Evet Ripple bize öğretti ki bu piyasa artık değişiyor gelişiyor dar bir bakış açısıyla bakmamak gerekiyor. Bakışımıza yeni bir şekil vermemiz gerekli.
sr. member
May 17, 2017, 04:02:45 AM
hocam o basbas bagıran adamlar ripple 5 sent kenden beri bagırıyor.
su an ripple 42 sent.sen hala sıkılmadan diyorsun ki ilerde haklı cıkınca.
benim yatırdım 1.5 btc olmuş 20 btc neyin haklı cıkması?
daha fazla birşey dememe gerek var mı?

olayda bu zaten.yanıldıgınızı kabul etmeniz bu kadar mı zor.
ama sorun zaten yanıldıgınızı kabul etmek değil dediğimi gibi seni tenzih ediyorum oyle değilim diyorsun madem ama bu forum akbaba dolu.
bak koinler dusmeye baslasın biraz hemen bu başlıga gelirler.
ilk yazacaklarıda "ortalık kan revan","altkoinleri patlatıyorlr yine klasik","adamlar işini biliyor.smileyler"
yani amaç kimseyi bilgilendirmek uyarmak değil bunu sende cok iyi biliyorsun.

Kademeli olarak sat bence o btcleri. Iyi kar yapmışsın.

yarısını aldım.diğer yarısını ripple 2 usd de olsa 0.001 sente düşsede dokunmayacam.ihtiyacım yok.

member
Activity: 70
Merit: 10
May 17, 2017, 03:58:09 AM

ama sorun zaten yanıldıgınızı kabul etmek değil dediğimi gibi seni tenzih ediyorum oyle değilim diyorsun madem ama bu forum akbaba dolu.
ilk yazacaklarıda "ortalık kan revan","altkoinleri patlatıyorlr yine klasik","adamlar işini biliyor.smileyler"

Kademeli olarak sat bence o btcleri. Iyi kar yapmışsın.
sr. member
May 17, 2017, 03:56:56 AM
su an ripple 40 sent.sen hala sıkılmadan diyorsun ki ilerde haklı cıkınca.

keske silmeseydin.benim mesaj anlamsız olmuş şimdi.ama olsun Smiley
tesekkurler.
sr. member
May 17, 2017, 03:53:20 AM

Anlıyorum. Seni yanlış anlamışım kusura bakma sildim mesajımı gereksiz yazmışım.
sr. member
May 17, 2017, 03:14:05 AM
bakıyorum akbabalarda yavaş yavaş yan çizmeye,bükemedikleri bileği öpmeye başlamışlar.

ripple ın 1-1.5 ay kadar bu seviyelerde dolanacagını dusunuyorum.50 sent cok kritik bir baraj cunku bir anda kırılmayacakatır.
cunku rpple su an geldiği degeri daha sindirmedi.bir gecede %40 artışı cok olagan karşılamaycaktır piyasa.
ben cıkcası stakemin yarısını 41 sentten cıkardım.umarım pişman olmam.
margin trading yapanlar için cok guzel  fırsatlar cıkacaktır.
sr. member
May 17, 2017, 02:32:15 AM
Sanırım benim "acaba" diye düşünmeye başladığımı herkes de düşünmeye başlamıştır. Tarihte o ilki yaşayacakmıyız yoksa. Dürüst olmak gerekirse "yahu olur mu öyle şey" dese de aklımız valla bunların niyeti o gibi görünüyor baksanıza. Koreli mi acaba bu balina(lar) eğer öyleyse artık sanal para literatüründe Kore'nin neyi meşhur dediklerinde "Balinası" diyeceğiz.

O ''acaba'' dediğiniz şeyi yapabilmiş olmak için bile yapar bunlar bence.Böyle büyüyen ve taraftar sahibi olan merkezsiz bir oluşuma (Bitcoin) karşı tabi ki merkezi bir karşılık verilmesi kaçınılmazdı.Ve bu milyar dolarlar boşuna akmıyor Ripple'a.

Hakikaten çok doğru bir tespit. Sırf yapmak için bile yaparlar diyimi evet aklın yolu bir. Ne reklam olur ama. Müşterilerine karşı nasıl da ballandıra ballandıra kullanırlar bunu. Ben de bu noktaya kadar gelip yapmadan dururlar mı diyip duruyorum aynen. Sanal para savaşlarında önemli bir cephe desenize. Merkezli ile merkezsiz lerin rekabeti.

Hocam artık ripplede işler değişti. Küçük balıklar balina oldu. Teknolojiden anlamayan bir arkadaşım bile rippleyi duymuş. E-dinar cılar rippleye geçiş yapmış bunlar Türkiye de yaşananlar. Rippleye çok fazla talep var aslında rippleyi değerli yapanda bu. Sonuçta arz/talep piyasası.

Vay be gerçekten işler değişmiş dışarıdaki insan dahi öğrenmiş duyanlar gelmiş e-dinar cıları bile çekmiş Smiley Anlaşılıyor ki hesaplar büyükmüş büyük bir büyüme projesiymiş ve amaçlarına ulaşıyorlar. Yankısı sağır sultana kadar ulaşmış Dünyaya duyurmayı başarmış adamlar. Vakti gelince sıra Dünya medyasında "tarihte ilk" "inanılmaz bir rekor" manşetleriyle. Geçen sene de benim teyze oğlu kuzenim hiç sanal para ile işi yoktur o da ZCash i duymuş muhabbetini yapmıştık o hiç olmazsa teknolojiyle ilgili ama sizin örnek daha önemli hiç teknoloji ile ilgili olmayan bir insanın bile duyması en mühim gösterge gerçekten sadece Ripple için değil tüm sanal para piyasası adına büyük bir adım. Böyle bu hızla giderse 2017-2018 yılında çağ atlayacak galiba sanal para piyasası.

İki birbirinden güzel yorum geldi. Çok teşekkürler.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
May 17, 2017, 01:50:27 AM
bende dün akşam 8 gibi gönderdim hala döğrulanmamış heralde 2 3 gün bekliyecez bu hızla
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
May 16, 2017, 08:43:20 PM
Ya o değil poloya btc göndereyim dedim felaket yavaş 6-7 saattir geçmedi.Bayt başına ücret 217 küsür ama tık yok ne olacak bi işin sonu
full member
Activity: 142
Merit: 100
May 16, 2017, 08:26:52 PM
Sanırım "acaba" diye düşünmeye başladığımı herkes de düşünmeye başlamıştır. Tarihte o ilki yaşayacakmıyız yoksa. Dürüst olmak gerekirse "yahu olur mu öyle şey" dese de aklımız valla bunların niyeti o gibi görünüyor baksanıza. Koreli mi acaba bu balina(lar) eğer öyleyse artık sanal para literatüründe Kore'nin neyi meşhur dediklerinde "Balinası" diyeceğiz.

Hocam artık ripplede işler değişti. Küçük balıklar balina oldu. Teknolojiden anlamayan bir arkadaşım bile rippleyi duymuş. E-dinar cılar rippleye geçiş yapmış bunlar Türkiye de yaşananlar. Rippleye çok fazla talep var aslında rippleyi değerli yapanda bu. Sonuçta arz/talep piyasası.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
May 16, 2017, 08:24:15 PM
Sanırım benim "acaba" diye düşünmeye başladığımı herkes de düşünmeye başlamıştır. Tarihte o ilki yaşayacakmıyız yoksa. Dürüst olmak gerekirse "yahu olur mu öyle şey" dese de aklımız valla bunların niyeti o gibi görünüyor baksanıza. Koreli mi acaba bu balina(lar) eğer öyleyse artık sanal para literatüründe Kore'nin neyi meşhur dediklerinde "Balinası" diyeceğiz.

O ''acaba'' dediğiniz şeyi yapabilmiş olmak için bile yapar bunlar bence.Böyle büyüyen ve taraftar sahibi olan merkezsiz bir oluşuma (Bitcoin) karşı tabi ki merkezi bir karşılık verilmesi kaçınılmazdı.Ve bu milyar dolarlar boşuna akmıyor Ripple'a.
sr. member
May 16, 2017, 08:16:54 PM
Sanırım "acaba" diye düşünmeye başladığımı herkes de düşünmeye başlamıştır. Tarihte o ilki yaşayacakmıyız yoksa. Dürüst olmak gerekirse "yahu olur mu öyle şey" dese de aklımız valla bunların niyeti o gibi görünüyor baksanıza. Koreli mi acaba bu balina(lar) eğer öyleyse artık sanal para literatüründe Kore'nin neyi meşhur dediklerinde "Balinası" diyeceğiz.
full member
May 16, 2017, 08:10:27 PM
artık XRP yi boşverip MAID i uçuruyor muyuz? Smiley

Hocam rippleye devam. An itibari ile 20K gördü. Füze yola çıktı. Yolda başına bir şey gelmez inş.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
May 16, 2017, 06:47:21 PM
artık XRP yi boşverip MAID i uçuruyor muyuz? Smiley
full member
May 16, 2017, 06:35:49 PM
Yaklaşık 4-5 senedir kripto para dünyasını takip ediyorum. Nacizane bugün gelinen noktayla ilgili bir şeyler söylemek isterim.

Bütün dünyanın sanallaştığı bir ortamda ve zamanın her iş için kısaldığı bir ortam da hantallaşan tek şey para akışı. Bu hızlı dünya artık para akışını da kendisine uydurabilmek için para akışı için yeni bir yol arıyor. Ve gözler kripto para dünyasına çevrilmiş durumda. Bitcoin tabiki bu dünyanın Altını ve vazgeçilmezi. Ama artık o bile yavaş kalıyor. Şuan altcoin piyasasında çok büyük bir savaş var. Mevcut paralardan bir çoğu çöp olacak belki, bazılarıda BTC, ETH, LTC gibi daimi olacak. Ripple'ın bankalar foreks firmaları ve bazı fonlarla yaptığı anlaşmalar, uzak doğu piyasasında oluşan yoğun ilgi ve fiyatının 2000 satoshi den 20000 lere dayanması gözleri onun üstüne ister istemez çeviriyor. Zaman ne göstericek hiç birimiz bilmiyoruz. Sadece kendimize göre tahminler yapıyoruz. Bazıları diyorki bu anlaşmaların Ripple coiniyle hiç bir ilgisi yok sadece alt yapıyı kullanacaklar bazıları da direk bağlantılı olduğunu söylüyor. Bazıları da ripple merkeziyetçi o yüzden bu piyasa da barınamaz diyor.

Benim Ripple ile düşüncelerime gelirsek. Ripple kiripto para dünyasıyla real para dünyasını birleştirmeye çalışan bir proje. Ve projeyi Ripple'ın tek başına yaptığını düşünmüyorum, arkasında global finans firmaları var. Piyasada ne kadarı dolaşımda olacağı her yıl ne kadarı piayasaya sürüleceği gibi bunların hepsinin kararını onlar vericek. Ve tabiki fiyatını da onlar belirliyecekler. Her ülkede yasal işlem yapan dijital parabirimleri ortaya çıkmaya başladı (örnek türkiye de papara) Ripple bunun global versiyonu olmaya çalışıyor ya da paypal'ın kripto paraya çevrilmiş hali. Benim düşüncem 1 yıl içinde fiyatının 1-1.5 dolar civarı olabileceği. Olurda bu furya devam ederse yıl sonun da bu rakamlara ulaşırsa da şaşırmam.

Favori coinlerim ETC, XEM, STR ve XRP Smiley herkese bol şans ve güzel kazançlar diliyorum.

Hocam ağzına sağlık düşüncelerime tercüman olmuşsunuz. Bitcoin bile bu hıza şu anda yetişemiyor. İnsanlar işlemlerin daha hızlı olduğu ve bunun şu an için bankalar ile  ortaklaşa yapılabildiği bir piyasa istiyor. Ripple insanlara dijital para birimlerini öğretecek coin. Rippleyi şu anki para birimleri ile tamamen dijtal para birimlerine geçişteki bir köprü olarak görüyorum. Herkese bol kazançlar.
Jump to: