Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 158. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 854
Merit: 256
April 11, 2017, 09:32:24 AM
poloniex mi daha iyi bitfinex mi?

Bitfinex teknik inceleme açısından çok başarılı. Görünüyor. Smiley
Ayrıca en büyük hacim de orada.

Ama ben de poloniex'e daha yakınım...

evet bitfinex tradingview altyapısını kullanıyor ve teknik analiz daha iyi yapılıyor. poloniexin artısı nedir anlayamadım

polo'nun avantajı bitfinex'ten yaklaşık 3 kat daha fazla hacim gerçekleşiyor olması ve 80 kadar altcoini alıp satabiliyor olman.

hangisi daha güvenilir dersen, her iki sitede geçmişte hacklenmişler. exchange sitelerinin hiçbirine %100 güven olmaz.

hacklenmiş ama müşterisini madur etmemiş (polo için konuşuyorum) tabi bu hack muhabbeti borsanın kendi işide olabilir...

polonun hacklendiğini duymamıştım daha önce. bununla ilgili ne açıklama yaptılar, hacklendiyse nasıl kullancılara yansıtmadılar?

ben de nxt'deyim, bir hareket bekliyorum ama olmadı, elde kaldı. bakalım ne olacak.
full member
Activity: 266
Merit: 148
April 11, 2017, 09:30:58 AM
Via kaça kadar gider sizce!?  125 den aldım bekliyorum

Bence 150'den ver karın iyi gibi yeni coinlere bak
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
April 11, 2017, 08:30:30 AM
Via kaça kadar gider sizce!?  125 den aldım bekliyorum
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
April 11, 2017, 07:50:27 AM
Bitcoin bu seviyelerden 1000$ seviyesine inecektir.Altcoinler ortalama 2 gunde %20-30 arasinda deger kaybetmisken ve hala tam olarak toparlanlanamadilar,alinmasi taraftariyim ki ben bela ve pink olarak butcemi boldum alislarimi yaptim.

sr. member
Activity: 448
April 11, 2017, 06:42:02 AM

evet bitfinex tradingview altyapısını kullanıyor ve teknik analiz daha iyi yapılıyor. poloniexin artısı nedir anlayamadım

polo'nun avantajı bitfinex'ten yaklaşık 3 kat daha fazla hacim gerçekleşiyor olması ve 80 kadar altcoini alıp satabiliyor olman.

hangisi daha güvenilir dersen, her iki sitede geçmişte hacklenmişler. exchange sitelerinin hiçbirine %100 güven olmaz.

hacklenmiş ama müşterisini madur etmemiş (polo için konuşuyorum) tabi bu hack muhabbeti borsanın kendi işide olabilir...
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
April 11, 2017, 06:35:04 AM

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
April 11, 2017, 05:37:25 AM
polo da hacimler iyice düştü, balinalar btc ye mi dönüyor, fırtına öncesi sessizlik mi çözemedim. altcoin pozisyonlarımın bir kısmını kapatıım, bitcoin de  yön netleşene kadar.

Aynen. Smart money şu an btc'de. Dünkü dirence vurup geri dönmesi pek mevzuyu değiştirmedi. Ama dün yazmıştım, btc satarsa altcoin party 2.0 başlayabilir. Risk alıp bu fiyatlardan alan iyi karlar görebilir. Tabii baba coinler dışında alım yapmam ben de bunu dönemde.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
April 11, 2017, 05:27:17 AM
Merhaba,

Forumda ilk mesajım.. SYS hakkında bilgisi olan varsa görüşlerini yazabilirmi? Alınırmı?

Tşkler
dün alınırdı. bugün alınmaz. çakılma ihtimali çok yüksek. Bu arada hoşgeldin.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
April 11, 2017, 04:41:51 AM
polo da hacimler iyice düştü, balinalar btc ye mi dönüyor, fırtına öncesi sessizlik mi çözemedim. altcoin pozisyonlarımın bir kısmını kapatıım, bitcoin de  yön netleşene kadar.

Ben de tam tersi riske girip düştükçe toplamaya başladım. Nxt, Xrp, Flo, Fldc, Note, Burst... Hepsi baya düştü. bitcoinin aşağı doğru ilk hareketinde fırlayacaklarına inanıyorum.

özellikle hacimleri düşük coinlerde düşüşün altsınırı yok, taban diye bir kavram yok , o yüzden düştükçe maliyet düşürmek için alım yapmak  bence altcoin piyasasında pek mantıklı hareket değil.ben zamanında denedim çok zarar ettim, bkz: lisk fiyat hareketi
 tabi karar senin
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
April 11, 2017, 04:36:04 AM

Ben de tam tersi riske girip düştükçe toplamaya başladım. Nxt, Xrp, Flo, Fldc, Note, Burst... Hepsi baya düştü. bitcoinin aşağı doğru ilk hareketinde fırlayacaklarına inanıyorum.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
April 11, 2017, 04:33:35 AM
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
April 10, 2017, 07:22:22 PM
xmr hakkında gelişme  varmı  ? yükseliş meğilinde..

190 gördü geri döndü 181 e gevşedi. izliyoruz Smiley bence bir kaç saat içinde yeniden 175 lere çekilecek.
sr. member
April 10, 2017, 06:48:19 PM
xmr hakkında gelişme  varmı  ? yükseliş meğilinde..
full member
Activity: 126
Merit: 100
April 10, 2017, 06:08:30 PM
$etc blocktradere girdi bugun. Bu hafta icinde trust hayata geciyor. Haberiniz olsun.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
April 10, 2017, 03:23:04 PM
beyler ana coinlerin lending feeleri baya yukseldi, asiri sekilde shortlanmis durumdalar. btc'nin salma ihtimalinde (kotu haber ya da h&s grafigi islerse) bu shortlar likude olana kadar pumplar yapilabilir. o yuzden dikkat.

Bu yazdığınızın dinamiğini anlamadım.
aşırı short yapıldıysa çoğunluk düşüş bekliyor demek değil mi?
nasıl pump yapacaklar?

bu pump grupları, çok büyük ihtimalle poloniex güdümünde. bu tarz aşırı short durumlarında fiyatlar short pozisyonlar likude olana kadar gidiyor. örnek olarak, ripple 1000 civarı durduğunda 2000 yaptılar, 3000 civarı durup shortlandığında 7000'e kadar çıkardılar. ether, dash, xmr çıkışlarında da aynısı oldu.
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
April 10, 2017, 03:16:06 PM

sr. member
Activity: 910
Merit: 255
April 10, 2017, 02:23:02 PM
Bende büyük ölçüde polo kullanıyorum. Kullanmamın sebebi mobil versiyonunun kullanışının çok rahat olması. Ancak özellikle en son XRP pumpı sırasında sitenin çökmesi ve birçok kullanıcının terste kalması aklımdan çıkmadı. Alternatif bulduğum anda bir daha kullanmam.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
April 10, 2017, 02:15:07 PM

Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
April 10, 2017, 02:09:06 PM
beyler ana coinlerin lending feeleri baya yukseldi, asiri sekilde shortlanmis durumdalar. btc'nin salma ihtimalinde (kotu haber ya da h&s grafigi islerse) bu shortlar likude olana kadar pumplar yapilabilir. o yuzden dikkat.

Bu yazdığınızın dinamiğini anlamadım.
aşırı short yapıldıysa çoğunluk düşüş bekliyor demek değil mi?
nasıl pump yapacaklar?
sr. member
April 10, 2017, 01:54:34 PM

borsalar hakkında aşırı bilgi sahibi değilim ama polo en iyisi ve en güvenlisi gibi görünüyor... Yanlış bilmiyorsam polo daha önce hacklenmiş. Hacklenmiş olması kötü olduğu anlamına gelmiyor önemli olan hacklendikten sonra müşterilerine yamuk yapmaması. Hoş bu hack muhabbeti polonun kendisi tarafından güven oluşturmak için yapılmışta olabilir...
Jump to: