Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 184. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 27, 2017, 12:13:10 PM
ya arkadaslar cok riskli işlemler yapiyorsunuz. ben okurken fena oluyorum, yuklu girmediginizi düşünüyorum ama yine de  heyecandan yazmak istedim yahu. girdiğiniz coin'ler baya riskli degil mi?

Sabah 5 coine dağıttığım  3 BTC vardı şimdi 2,6 bekliyorum
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
March 27, 2017, 12:09:29 PM
ya arkadaslar cok riskli işlemler yapiyorsunuz. ben okurken fena oluyorum, yuklu girmediginizi düşünüyorum ama yine de  heyecandan yazmak istedim yahu. girdiğiniz coin'ler baya riskli degil mi?
full member
Activity: 126
Merit: 100
March 27, 2017, 12:03:49 PM
rads çok sert hareket edıyor,her an herşey olabılır
ben bu tarz oynak coınlere bır turlu gırecek yer bulamıyorum,anında dusebılıyor
anında çıkabılıyor,alım fırsatının nereden gelecegını kestırmek çok zor

Valla ben 0.7den 0.95den alimlarmi yaptim. 1-2dollar arasi gidip geliyor suan. Hic sikinti degil.
Bence ucmasi yakindir. Top.20 deki coinlerle yarisiyor suan. Alis veriste. Acayip alim sattim var.
Bi yerden sonra tutalimayacak. Az kaldi. YTD
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
March 27, 2017, 11:49:53 AM
bir ara 12 k idi o zaman rads alınabilirdi ben kaçırdım.
sr. member
Activity: 322
March 27, 2017, 10:46:09 AM
rads çok sert hareket edıyor,her an herşey olabılır
ben bu tarz oynak coınlere bır turlu gırecek yer bulamıyorum,anında dusebılıyor
anında çıkabılıyor,alım fırsatının nereden gelecegını kestırmek çok zor
full member
March 27, 2017, 09:49:02 AM
Radium suan etc, monero gibi islem gøruyor.
Acayip bir alis veris var. 5milyonluk marketcapiyle, 3.mil$ alis veris yapiliyor.
Al satlar cok fazla. Bu gece yada sabaha dogru radium smartblockchain 3.0 cikariyor. Hareketlilik ondan dolayi.
Factoma saglam rakip geliyor. 2dollar barajini test etti, sadece yikmasi gerek. Bu hafta 5dolari gørecez gibi.

Rads mi fct mi 5 doalrı görecek?

Yazida acikca belli degilmi hocam? Smiley
5mil.marketcap diyorum 200k diyorum.
Hangisi olabilir acaba Smiley
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 27, 2017, 08:03:44 AM
Acayip bir alis veris var. 5milyonluk marketcapiyle, 3.mil$ alis veris yapiliyor.
Al satlar cok fazla. Bu gece yada sabaha dogru radium smartblockchain 3.0 cikariyor. Hareketlilik ondan dolayi.
Factoma saglam rakip geliyor. 2dollar barajini test etti, sadece yikmasi gerek. Bu hafta 5dolari gørecez gibi.

Rads mi fct mi 5 doalrı görecek?
full member
March 27, 2017, 07:52:21 AM
sr. member
March 27, 2017, 07:44:00 AM
bılınen saglam altcoınler harici diger coınlere girmeyi beceremıyorum veya cesaretım mı kırılıyor nedır
alayım sunu dıyorum yukselıyor,hıh hadı barı surdan gırsemmı dıyorum sonra yukseldı elımıze verırler dıyorum
yıne yukselıyor off tren kaçtı hadı kır şu cesaretsizligi diyorum giriyorm hop elımıze verıyorlar.
sonra kurtarmaya çalışırken debelenıyor,stress oluyorsun.
şu an 2 haftadır bılınen 4-5 coın harıcı alım satım pek yapmadım %5 de olsa kar yaptım.

Dostum girmeye niyetlendiklerine haber ver biz girelim girdiğinde gene haber ver biz çıkalım Smiley bari sana yar olmuyor kardeşlerin nasiplensin Smiley
O zaman şöyle belirteyim LSK ve BITS degrlenecek dıye dusunuyorum ama cesaret edıp giremıyorum Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 148
March 27, 2017, 07:12:01 AM
bılınen saglam altcoınler harici diger coınlere girmeyi beceremıyorum veya cesaretım mı kırılıyor nedır
alayım sunu dıyorum yukselıyor,hıh hadı barı surdan gırsemmı dıyorum sonra yukseldı elımıze verırler dıyorum
yıne yukselıyor off tren kaçtı hadı kır şu cesaretsizligi diyorum giriyorm hop elımıze verıyorlar.
şu an 2 haftadır bılınen 4-5 coın harıcı alım satım pek yapmadım %5 de olsa kar yaptım.

Dostum girmeye niyetlendiklerine haber ver biz girelim girdiğinde gene haber ver biz çıkalım Smiley bari sana yar olmuyor kardeşlerin nasiplensin Smiley
sr. member
March 27, 2017, 07:02:53 AM
newbie
Activity: 29
Merit: 0
March 27, 2017, 06:32:50 AM
Dash tekrar 110$ ı geçecek mi? Saygılar
newbie
Activity: 25
Merit: 0
March 27, 2017, 06:12:06 AM
BELA bana hiç güven vermedi. tuzak gibi gördüğümden hiç girmedim. alıp bekleyenler kazandı hayırlı olsun.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
March 27, 2017, 05:58:26 AM
2 aydır elimde BELA var zaten 3k'dan beri sürekli alıyorum? Yatırım tavsiyesi değildir de yazmşım neyin peşindesin?

BELA'yı gördün mü arkadaşım? bana laf etmiştin 4 btc kar getirdi, yetişemedim satmayacaktım toplantıda olduğum için satmış oldu elimdekileri yine dediğim gibi 10K yı geçecek fakat şimdi bu seviyeden alınmaz. umarım birileride postumu görüp benimle beraber kazanmıştır yada kazanıyordur hatta ellerinde varsa satmasınlar, dahada çıkacak bela dediğim gibi.
member
Activity: 105
Merit: 10
March 27, 2017, 05:11:51 AM
Bela pump'a hazırlanıyor Smiley

analiz? kaynak? sadece tahmin?
Belanın arkasında Belacam projesi var, konusunu bu forumda da açtım. Bu hafta tanıtım videosu açık beta tarihi ile yayınlanıyor. Uzun bir süredir balinalar "keriz" silkeledi, biriktirme fazlarından geçildi. Toplam coin sayısı 54m iken 32m piyasada ve daha az bi kısmı satılık (şuan satış emirleri 3-5mden 2.3me kadar düştü).

Eski ATH (6800-6900 küsür tam Hatırlamıyorum) kapalı beta sürecine girerken olmuştu ve bu sefer çok daha sağlam geliyor. 10kda direnç oluşmaya başladı ve bu direnç kırılırsa önü gerçekten açık. Ben 1500 seviyesinden beri tutuyorum (break even 2500)

Slack kanalına katılabilirsiniz

Umarım 1 ay boyunca bu konuda yazdıklarımdan birine takılmışsınızdır da almışsınızdır
sr. member
March 27, 2017, 03:18:14 AM
gençlik  nxt, bana atladı, ebeme doğru gidiyor  Grin Grin napam  çıkammı yoksa giren girdi  deyip dahada bekliyemmi...
şuan için total zarar 0,15 btc
keşke çıkayımmı dedıgın zaman çıksaymışsın
dahada duştu o zamandan berı
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
March 27, 2017, 03:08:19 AM
arkadaşlar bu Decred ne olacak sizce?
ben dünkü pump olayını ekran başında olmadığım için son anda yakaladım ama girdikten sonra çakıldı Sad
şu an elinde 80$ kadar var ve 110$ ile girmiştim.
fiyat düştükçe düşüyor ve bende çok kararsızım.
satarsam tekrar bir pump gelirse çok üzülürüm.

birde Magi (XMG) hakkında ne düşünüyorsunuz?

yorumsuz bırakmayın...
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
March 27, 2017, 01:16:49 AM
dash'in gazı bitmiş gibi görünüyor. satıp çıkmak için iyi bir zaman...

eth'den emin değilim, ama dash'te sağlam bir düşüş olursa eth'de bundan payını alır gibi.
member
Activity: 105
Merit: 10
March 26, 2017, 04:47:33 PM
Bela pump'a hazırlanıyor Smiley

analiz? kaynak? sadece tahmin?
Belanın arkasında Belacam projesi var, konusunu bu forumda da açtım. Bu hafta tanıtım videosu açık beta tarihi ile yayınlanıyor. Uzun bir süredir balinalar "keriz" silkeledi, biriktirme fazlarından geçildi. Toplam coin sayısı 54m iken 32m piyasada ve daha az bi kısmı satılık (şuan satış emirleri 3-5mden 2.3me kadar düştü).

Eski ATH (6800-6900 küsür tam Hatırlamıyorum) kapalı beta sürecine girerken olmuştu ve bu sefer çok daha sağlam geliyor. 10kda direnç oluşmaya başladı ve bu direnç kırılırsa önü gerçekten açık. Ben 1500 seviyesinden beri tutuyorum (break even 2500)

Slack kanalına katılabilirsiniz
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
March 26, 2017, 04:37:15 PM
Abicim bu ise iddaa gibi bakarsan kazanamazsin zaten.
Projeleri takip edecen, okuyacaksin, kafa yoracaksin.
Öyle rastgele bügün buna basacam diye olmaz bu isler.
Aslinda bukadar yükselmezler zaten ama bu bitcoinun karisik ve ic savasindan iyice faydalanmak gerek bügünlerde.

Ingilizcen varsa projeleri oku, twitterde altcoin ustalarin yorumlarini oku.

Mesela ben suan blocknet'in dev. Ekibiyle gørusuyorum. Kafama takilan herseyi soruyorum. Ve yardimcida oluyorlar.
Isi biraz ciddiye alsaniz cok saglam kazanclar elde edebilirsiniz. Ben son bir haftada 2bitcoinu 4bitcoin yaptim.

Abicim, senin öğreneceğin daha çok şey var maalesef. Projeler para etmiyor, arkasındaki pump gruplarının o proje haberini kullanabilirliği para ediyor. Ne projeler gördük yavaş yavaş eriyerek yok oldular, şimdi belki kimse adını bile hatırlamaz.  Sözde büyük projeler bile bir baltaya sap olabilmiş değiller. Bitcoinin kendisi bile henüz penny stock kimliğinden kurtulamadı. Coinlerin geliştiricileri ile de konuşmak güzel bir şey, ama kısacası arkasında o coini akümüle eden, toplayan bir grup yoksa hiç şansları yok. Bunu da devler ile konuşarak maalesef öğrenemiyorsun.

Hocam bitcoin ayakta duramiyor bugunlerde. Ve sisirdikleri coinlerede bir bak derim.

Örnek gösterim transfercoin 1günde 300% inip cikti. Sebebi ise bisey vaad etmiyen bir coin.

Ama saglam projeleri sisirdikleri zaman, piyasadaki balinalar , bi nevi yükselmelerine yardimci oluyorlar.
Onlar 1i 5 yapip cekiliyor. Ama bu sefer sürü devam ettiriyor.

Mesela dash. Saglam bir ekip, saglam dev. Grubu. Balinalar sisirdi, sürü devam ettirdi.
700$ milyon market capi var suanda.
Decredide sisirip cekildiler. Ama sürü devam ettirecek. O coin 30dolari bulur.

Bitcoinun bu ölü günlerinde , iyi takip edersen piyasayi, piyasa diyorsam proje, twitter, haberler filan. Bu isten ekmek yersin.

Abicim, projeye para yaıtırıp da bu piyasada kazanmış olman tamamen şans. Bu dediklerimi muhakkak bir gün anlarsın. Sen sen ol hacim grafiğine de bakmadan bir coin alma. Bak ne projeler var sürünen. Mesela nxt... Ne suçu var bunun. Asset piyasası, on numara fikir. Güzel de destekliyorlar. Ama yerlerde, keza xcp de öyle. Sonuçta adam Mars'a giden kriptopara da yapsa kimse kullanmayacak.

Mesela... XMR. Alphabay'e eklendi 10x yaptı. Bugün alphabaydeki satıcıların %0.06'sı xmr kabul ediyor. Bilmiyorum anlatabiliyor muyum...
Jump to: