Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 186. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 26, 2017, 08:24:23 AM
Dash'ın düşeceği çok bariz. 0.03 seviyesini görür. Poloda margin ile işlem yaparsanız yaklaşık 7-8 katlık bir kazanç sağlayabilirsiniz.

margin trading nedir  mantığı ne açıklaya bilirmisin ?

Uğraşma bence donu bırakır çıkarsın, öyle kumar.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
March 26, 2017, 08:23:29 AM
Dash'ın düşeceği çok bariz. 0.03 seviyesini görür. Poloda margin ile işlem yaparsanız yaklaşık 7-8 katlık bir kazanç sağlayabilirsiniz.

margin trading nedir  mantığı ne açıklaya bilirmisin ?
sr. member
Activity: 335
Merit: 250
March 26, 2017, 08:10:23 AM
sr. member
March 26, 2017, 08:06:08 AM
Biz türk yatırımcıların sorunu para risk yönetimini bilmememiz. Hiç bir zaman tüm paranızı bir coine bağlamayın. Kendinize bir risk analizi yapmalısınız, bu işlemlerde ancak %53 başarılı olur oda iyi bir analiz yaparsanız. yok zaten analiz yapmamışsanız yaptığınız işlemlerin %60 ı başarısızdır.
 Eğer bob tavsiye etmişde, girmişseniz bişi diyemem Smiley .

Bilmiyorum hocam nakit yönetimi, risk yönetimi,finansal tablolar falan atıyorum 3-5 bişey.İddaa oynamaktan daha zevkli oluyor böyle.Bağımlı olmuşum iddaaya artık 90 dakika yetmiyor.Daha uzun heyecanlar peşindeyim.Bob da saolsun tüyo verdi bende yapıştırdım hemen kupona.  Wink Grin

Burada zaten çok fazla pro adam yok, herkes iddaa gibi kumar oynuyor, iddada maç geçmişine bakar gibi grafiğe bakıyor ve gelişmeleri takip ediyor.

Hardfork yada adına ne derseniz deyin o aşamada ne yapmak lazım onunla ilgili bir fikre sahip değiliz çoğumuz.

tüm parayı BTC olarak tutup aynı Miktarda BTU geldiğinde BTU ları dumplasam mı, dolarda mı  kalsam bilemiyorum.
Ticaretten çok bu konuda posizyon bilgisine ihtiyacım var benim Smiley

Yol haritası için etheri göz önüne alın...
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 26, 2017, 07:35:15 AM
Biz türk yatırımcıların sorunu para risk yönetimini bilmememiz. Hiç bir zaman tüm paranızı bir coine bağlamayın. Kendinize bir risk analizi yapmalısınız, bu işlemlerde ancak %53 başarılı olur oda iyi bir analiz yaparsanız. yok zaten analiz yapmamışsanız yaptığınız işlemlerin %60 ı başarısızdır.

Bilmiyorum hocam nakit yönetimi, risk yönetimi,finansal tablolar falan atıyorum 3-5 bişey.İddaa oynamaktan daha zevkli oluyor böyle.Bağımlı olmuşum iddaaya artık 90 dakika yetmiyor.Daha uzun heyecanlar peşindeyim.Bob da saolsun tüyo verdi bende yapıştırdım hemen kupona.  Wink Grin

Burada zaten çok fazla pro adam yok, herkes iddaa gibi kumar oynuyor, iddada maç geçmişine bakar gibi grafiğe bakıyor ve gelişmeleri takip ediyor.

Hardfork yada adına ne derseniz deyin o aşamada ne yapmak lazım onunla ilgili bir fikre sahip değiliz çoğumuz.

tüm parayı BTC olarak tutup aynı Miktarda BTU geldiğinde BTU ları dumplasam mı, dolarda mı  kalsam bilemiyorum.
Ticaretten çok bu konuda posizyon bilgisine ihtiyacım var benim Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
March 26, 2017, 07:29:30 AM

sr. member
March 26, 2017, 07:19:31 AM

biliyoz hocam nakit yönetiminide biliyoz, yatırım işlerinide biliyoz... Bu seferde böyle olsun dedim...
hero member
Activity: 714
Merit: 500
March 26, 2017, 07:08:36 AM
sr. member
March 26, 2017, 06:52:27 AM
Nxt 1400 seviyesinde, bu seviyeden alım yaparsam ekmek kalırmı ?

Nxt için ben ardor dan önce pozisyon almıştım hala bekletiyorum. NXT çalışmaları devam ediyor. yükseliş devam edecek diye düşünüyorum.

hocam, 0.71 btc lik alım yaptım tüm paramı bağladım  bakalım inşallah zarar etmeyiz. (normalde tüm paramı bağlamazdım ama...)
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
March 26, 2017, 06:41:29 AM

Ben de o seviyelerden aldım bekliyorum. inş çıkar. Grin

1350 den girdim az miktar.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
March 26, 2017, 06:29:45 AM
SDC hakkında ne düşünüyorsunuz yorumu, analizi olan var mı?
full member
Activity: 126
Merit: 100
March 26, 2017, 06:27:17 AM
Burda kimseye tavsiye vermeye gelmedim.
Sadece haftaya 4 gözlen radium denilen coinu bir izleyin derim.
Cok eglenecez cok  Grin
hero member
March 26, 2017, 06:15:07 AM

Nxt için ben ardor dan önce pozisyon almıştım hala bekletiyorum. NXT çalışmaları devam ediyor. yükseliş devam edecek diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
March 26, 2017, 06:10:50 AM

Ben de o seviyelerden aldım bekliyorum. inş çıkar. Grin
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
March 26, 2017, 06:06:23 AM
Factom hakkında ne düşünüyorsunuz 0.0040'tan girmiştim şu an düşüşte çok bir hareket de yok gibi.
sr. member
March 26, 2017, 04:49:47 AM
sr. member
Activity: 322
March 26, 2017, 04:32:31 AM
Ben yeni çektim daha bence sizi mail ayarlarınızı kontrol edin engellemis olabilirsiniz yada spam ayarlarınıza bakın.
Hotmaili kullaniyorum,onay maili haric digerleri geliyor bir tek onay maili gelmiyor.
member
Activity: 105
Merit: 10
March 26, 2017, 04:23:10 AM
Analiz falan hikaye balina hangi coine dalarsa pesinde ufaklari surukluyot bir ona bir buna atliyorlar.

O kadar da rastgele olmuyor, evet balinaların ağırlığı var fakat sürü psikolojisi ve coinin bulunduğu fazlar tamamen tekniğe dayalı anlaşılabilir, yani kör değilsiniz sadece doğru yönü bilmiyorsunuz
hero member
March 26, 2017, 04:05:40 AM
Ben yeni çektim daha bence sizi mail ayarlarınızı kontrol edin engellemis olabilirsiniz yada spam ayarlarınıza bakın.
sr. member
Activity: 322
March 26, 2017, 03:44:38 AM
polodan btc çekmeye çalışıyorum 2 gun oldu email onayı gelmıyor
supportla konustum tekrar gonderdık dıyorlar ne gelen var ne gıden
diger butun emailleri gelıyor ama su trans.onay maılı gelmıyor
sizlerde durum nasıl arkadaşlar.
Jump to: