Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 193. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 602
Merit: 277
March 20, 2017, 05:23:42 AM
Altcoinlerle ilgili haberleri takip edebileceğim bir site var mı?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
March 20, 2017, 04:52:20 AM
synereo da pump var, sanırım alpha yayınlanmış,  6400 satı geçti
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
March 20, 2017, 03:27:25 AM

Topluluğunda iyi para varmış ozaman.

Bir kısmını topluluk yapsa gerisi sürü psikolojisi ve kartopu etkisi

bu pıvx eski darknet miş, dash benzeri anonimlik sunuyor, masternode olayı bundada var, bence dash in rüzgarı ile gazlıyorlar. bu gazla poloya falan girerse uçar
0.00x $ seviyelerinden buraya kadar gelmiş yakın zamanda, dikkatli olmak lazım kafanıza basabilirler.
Yatırım tavsiyesi değildir.
legendary
March 20, 2017, 02:38:54 AM

bu pıvx eski darknet miş, dash benzeri anonimlik sunuyor, masternode olayı bundada var, bence dash in rüzgarı ile gazlıyorlar. bu gazla poloya falan girerse uçar
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 20, 2017, 02:27:43 AM

sr. member
Activity: 546
Merit: 251
March 20, 2017, 02:07:05 AM

hero member
March 19, 2017, 07:03:49 PM
https://coinmarketcap.com/currencies/pivx/#BTC

bu pivx neden bu kadar yükseliyor? bilgisi olan varmı?

Topluluğun kendisi pompalıyor sanırım
http://slack.pivx.org/
hero member
Activity: 742
Merit: 501
March 19, 2017, 06:53:55 PM
https://coinmarketcap.com/currencies/pivx/#BTC

bu pivx neden bu kadar yükseliyor? bilgisi olan varmı?
hero member
March 19, 2017, 06:33:35 PM
Buradan girilir mi xem e

ben 920 den girmiştim, o kadar bekledim bir şey gelmeyince sattım ico ya geçtim Smiley

hep te beni bulur zaten
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
March 19, 2017, 06:10:22 PM
Buradan girilir mi xem e
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
March 19, 2017, 05:34:49 PM
xem gaza bastı bugün, bobun önerilerini dinleyen yine kazandı.

700lerden girmiştim 1600 oldu bugün, alın dedim ama satın dedim mi hatırlamıyorum inan ki. Sen de doğru bir tahmin yaptın hocam.

İlk olarak 5 mart'ta farkına varmışım.

Nem alıp bekleyen var mı?

insan uzun süre tutamıyor, çakacaklar diye korkuyor...

Kriptopara ticareti %90 psikolojik zaten
hero member
Activity: 742
Merit: 501
March 19, 2017, 05:31:21 PM

700lerden girmiştim 1600 oldu bugün, alın dedim ama satın dedim mi hatırlamıyorum inan ki. Sen de doğru bir tahmin yaptın hocam.

insan uzun süre tutamıyor, çakacaklar diye korkuyor...
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
March 19, 2017, 05:30:24 PM

EDİT:

Sabreden derviş muradına ermiş.

Hala tutuyorum.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
March 19, 2017, 03:38:26 PM
Coinbase'in yaklaşık altı milyon hesabı var.Coinbase Ethereum ile yaptıgi gibi Monero'yu mevcut müşterilerine aktif bir şekilde pazarlayacak.

Coinbase, bu yıl yeni para birimi ekleyeceğini açıkça belirtti.Buda bana gore monero bazilarina gore dash.Dashin yukselme sebebide budur,yoksa bazilarinin dedigi gibi balon yukselis degil.
Coinbase ürün yöneticisi birkaç hafta önce Ethereum için yaptığı gibi Monero'ya yeni başlayanlar için bir rehber yayınladı. Bu Coinbase mühendisleri ile birlikte yazılmıştır
Mühendislik Direktörü Charlie Lee - Coinbase'de Dash'in bir aldatmaca olduğunu düşündugunu belirtti.

Yani eğer Coinbase yeni bir para birimi eklemek istiyorsa Dash değil,geriye ne kaldı? az sayıda saglam altcoinden geriye ne kaliyor

Monero'ya sahip olmak, satın almak veya satmak yasadışı değildir. Eğer Coinbase, Monero'yu sataya baslarsa yakin gelecekte bu rakamlarin cok uzerinde olacaktir.Cunku moneronun tek eksigi reklam.

şu rehberin adresini bir paylaşır mısınız?
inceleyelim bakalım. Eğer öyle ise işi rengi değişir. coinbase demek gui demek ios android aplikasyon demek.
Ben ne zamandır söylüyorum monero da adam gibi bie wallet olsa uçar gider. bu gerçekten önemli bir haber.

https://medium.com/@linda.xie/a-beginners-guide-to-monero-7a5df2c50ed9#.nnjemwnex
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
March 19, 2017, 02:10:57 PM
Coinbase'in yaklaşık altı milyon hesabı var.Coinbase Ethereum ile yaptıgi gibi Monero'yu mevcut müşterilerine aktif bir şekilde pazarlayacak.

Coinbase, bu yıl yeni para birimi ekleyeceğini açıkça belirtti.Buda bana gore monero bazilarina gore dash.Dashin yukselme sebebide budur,yoksa bazilarinin dedigi gibi balon yukselis degil.
Coinbase ürün yöneticisi birkaç hafta önce Ethereum için yaptığı gibi Monero'ya yeni başlayanlar için bir rehber yayınladı. Bu Coinbase mühendisleri ile birlikte yazılmıştır
Mühendislik Direktörü Charlie Lee - Coinbase'de Dash'in bir aldatmaca olduğunu düşündugunu belirtti.

Yani eğer Coinbase yeni bir para birimi eklemek istiyorsa Dash değil,geriye ne kaldı? az sayıda saglam altcoinden geriye ne kaliyor

Monero'ya sahip olmak, satın almak veya satmak yasadışı değildir. Eğer Coinbase, Monero'yu sataya baslarsa yakin gelecekte bu rakamlarin cok uzerinde olacaktir.Cunku moneronun tek eksigi reklam.

şu rehberin adresini bir paylaşır mısınız?
inceleyelim bakalım. Eğer öyle ise işi rengi değişir. coinbase demek gui demek ios android aplikasyon demek.
Ben ne zamandır söylüyorum monero da adam gibi bie wallet olsa uçar gider. bu gerçekten önemli bir haber.
legendary
March 19, 2017, 02:04:32 PM
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
March 19, 2017, 01:15:48 PM

sr. member
Activity: 448
March 19, 2017, 12:19:44 PM
Ben aldım düştü xmralınca düşüyor hangi coin olursa olsun :-):-)

btc yükseldiği için düşüyor dünde aynısı olmuştu... Gece btc 990 dolara düşünce alt coinler özelliklede ether fena zıpladı... 0,40 ı geçmişti bi ara
sr. member
Activity: 1302
March 19, 2017, 12:17:44 PM
Ben aldım düştü xmralınca düşüyor hangi coin olursa olsun :-):-)
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
March 19, 2017, 12:13:45 PM
Monero 22 dolara dayanmış...

Monero yu 50 dolara kadar dumplayacaklar

Sanmam. öyle olsa mhanbostanci satmazdı diyenleri duyar gibiyim. Smiley duyumunuz nereden?
Bir bildiğim var ki sattım Smiley hasrate düşmeye başladı.
Jump to: