Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 196. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 742
Merit: 501
March 17, 2017, 07:04:51 PM
almanyadan katılan arkadaş,  birkaç newbie yi gaza getirip 400k satlardan shadowcash'i aldırdıysan iyi küfür yiyorsun şu sıralar...

shadowcash nedir arkadaş...
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
March 17, 2017, 12:45:49 PM
Kuyruğu sıkışan forumda konu açıyor, şucoin alınırmı bu coin çıkarmı adamın biride çıkıyor şöyle olabilir böyle olabilir diyor.. Konuyu takip edenler alıyor yada almıyor, kazanırsa kendi hayatına devam ediyor  kaybedince küfür ediyor  kimse arkadaş bu yaratık mesajların ekran görüntüsünü nü ver yöneticiye banlasın atsın.. Kâr da zararda kişilerin kararlarına bağlı kimse zorla aldırmıyor almasaydın brader... Ha şuda var madem coin fiyatı düştü neden sattın, satmasaydın bela'da 20 gün bekledim zarar da idi satmadım 20 gün beklerim  kârı görünce satarım... Küseceksen oynamayalım brader...

Edit: Sonra hayatında ilk defamı yatırım yapıyorsun, hiç bir zaman fonun %100  de  100 ile yatırım yapılmaz kişiler kendilerine göre zarar telafi oranı belirlemeli misal kendim için konuşayım 0,7xx btc var en fazla 0,3btc ile alım yaparım kalanını bekletirim olası bir durumda zararı telafi emek için fon ayırırım.. Bu mantıkla gidersen zararıda kâr'a  çevire bilirsin.. Yok bunu düşünemeyecek kadar aptalsan yapma arkadaş yatırım falan asgari ücretle çalışmaya devam et...
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
March 17, 2017, 11:27:37 AM
Ben soylemek istedigimi yanlis anlattim herhalde,bob ile sorunum yok kendisine saygi duyuyorum,kazandirsin kaybettirsin kimse tavsiyeye yatirim yapmak zorunda degil.Konunun daha fazla uzamamasi icin baska yorum yapmiyorum,basligi amaci dahilinde kullanalim.
sr. member
Activity: 1302
March 17, 2017, 09:32:35 AM
KARDEŞİM yalakalıkla ne alakası var.  adam  alın diye tavsiyede bulunuyor bulunmayabilir de!  sen ister ister girme seçim sana kalmış

ben bir zararını görmedim saolsun yardımcı da oluyor, mesajlarada cevap veriyor, bilmeyince bir bilene soruyoruz, tavsiye alıyoruz, söylediği coin şimdi den 2x yaptı , yapmayabilirdi de ama forumun kurulma amacı bu değil mi ?? paylaşmak!
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
March 17, 2017, 08:51:00 AM
Ayrıca Bela geçen ay 7K yı gördüğünden beri 4-5 bandını geçmedi. Alım için uygun olabilir. Tekrar 7-8k gibi bi rakamı görmesi an meselesi gibi geliyor bana. Umarım düşmez
 Paramın yarısını yatırdım Grin
sr. member
March 17, 2017, 08:47:54 AM
Ben de Bob'un tavsiyesine uyarak liske girdim. %60 kâr yakaladım. Piyasa yükselişte falan da değildi.
Polemik yaratmak için yorum yapmayın.
İnsanların faydalanabileceği bilgileriniz varsa paylaşın ve saygı görün. Saygı görenlere sataşıp saygı göremezsiniz.

bob beyden çok ozur dılıyorum bu kadar y.... toplayabildigine göre kendisi çok büyük bir zat
zaten kendısıne kötu bir kelam etmedigimi bir tek kendisinin anlamasından seviyesini göstermiştir.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
March 17, 2017, 08:31:29 AM
Ben de Bob'un tavsiyesine uyarak liske girdim. %60 kâr yakaladım. Piyasa yükselişte falan da değildi.
Polemik yaratmak için yorum yapmayın.
İnsanların faydalanabileceği bilgileriniz varsa paylaşın ve saygı görün. Saygı görenlere sataşıp saygı göremezsiniz.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
March 17, 2017, 08:07:37 AM
Bobmarley650 sağolun hocam. Siz dediginizde ETCye giriş yaptım 2.04 dolarda çıkış yaptım. İlk al-sat deneyimim bu oldu. Bakalım ileride neler yaşayacağım Smiley
sr. member
March 17, 2017, 08:06:27 AM
ETC 1.30 dolardan işlem görüyor. Bir süre elimde tutarım diyorsanız değerlendirebilirsiniz.

Çıkış yaparsa bir teşekkürünüz yeter.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.17 dolar görüldü.

%66 kar demek buradan satan için 9 günde.

Çıkış yaparsa bir teşekkürünüz yeter diyorum, bir kimse 2 doların üstünden almış 1.8'lere gevşeyince bütün aileme küfür ediyor, size soruyorum bu nasıl bir mantıktır?

herkes kendi parasıyla oynuyor kardeşim,siz bu işe yıllarınızı vermişsiniz olayı yemiş yutmuşsunuz,yanlız şuda bir gerçek 10 coinden 7-8 tanesı yukselmişken şunu alın dedim yukseldı,bunu alın dedim yukseldı demek bana da çok etik gelmiyor.

Post kasmak için mi yazıyorsunuz hiç bir şey anlamıyorum.

Yıllarınızı vermişsiniz tecrübelisiniz diyorsun, tecrübeni paylaştın teşekkür beklemek etik değil diyorsun.

Bir insan tecrübe paylaşıyorsa teşekkür etmemek etik mi sizce?
Bu nasıl bir kafa anlamıyorum.

Bob hocam sizin söylediğiniz hiç bir coine yatırım yapmadım ama paylaşımlarınız için kendim ve söylediklerinize yatırım yapıp kazanan tüm görgüsüzler adına teşekkür ederim.
ilaveten özür dilerim.

40 yaşında adamım hayatım nette pos ile geçti
objektif olmak lazım yoksa yalakadan geçilmez ortalık
bob beyın hiç bir tavsıyesıne yatırım yapmadım ama çok tecrubelı ve ıyı nıyetlı oldugunu gordum
şunu belırtmek ıstıyorum şunu dedıgımde alsaydınız su kadar kar yapardınız demek şu donemde etık degıl,kör atış bile yapsa su 2 haftada kar yapardı
bu benım fıkrım,"tecrübeni paylaştın teşekkür beklemek etik değil diyorsun."
ben boyle bırsey demıyorum sız anlamamışsınız şu donemde yuklselen coin buldum dıye konusmak bana dogru gelmıyor dıyorum sadece
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
March 17, 2017, 07:59:00 AM
ETC 1.30 dolardan işlem görüyor. Bir süre elimde tutarım diyorsanız değerlendirebilirsiniz.

2.17 dolar görüldü.

Çıkış yaparsa bir teşekkürünüz yeter diyorum, bir kimse 2 doların üstünden almış 1.8'lere gevşeyince bütün aileme küfür ediyor, size soruyorum bu nasıl bir mantıktır?

herkes kendi parasıyla oynuyor kardeşim,siz bu işe yıllarınızı vermişsiniz olayı yemiş yutmuşsunuz,yanlız şuda bir gerçek 10 coinden 7-8 tanesı yukselmişken şunu alın dedim yukseldı,bunu alın dedim yukseldı demek bana da çok etik gelmiyor.

Yükselen çok oldu evet ama ben bu furya başlamadan önce söylemiştim, kaldı ki, piyasanın yükselişinin üstünde tahmin yaptığımı düşünüyorum.

Haklısın maç satıyormuş gibi oluyor böyle, bir daha vermeyiz tavsiye.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 17, 2017, 07:34:07 AM

2.17 dolar görüldü.

Post kasmak için mi yazıyorsunuz hiç bir şey anlamıyorum.

Yıllarınızı vermişsiniz tecrübelisiniz diyorsun, tecrübeni paylaştın teşekkür beklemek etik değil diyorsun.

Bir insan tecrübe paylaşıyorsa teşekkür etmemek etik mi sizce?
Bu nasıl bir kafa anlamıyorum.

Bob hocam sizin söylediğiniz hiç bir coine yatırım yapmadım ama paylaşımlarınız için kendim ve söylediklerinize yatırım yapıp kazanan tüm görgüsüzler adına teşekkür ederim.
ilaveten özür dilerim.
sr. member
March 17, 2017, 07:25:58 AM

2.17 dolar görüldü.

legendary
March 17, 2017, 07:05:14 AM

2.17 dolar görüldü.

sr. member
Activity: 1302
March 17, 2017, 05:59:01 AM
failed failed  durmadan hata veriyor polo bende bu yüzden para kaybettim. satmadı , almadı 0,020  btc kaybettim, şerefsizler.
full member
Activity: 128
Merit: 100
March 17, 2017, 05:14:46 AM
Btc çok değer kaybetti, bu düşüş devam edermi dersiniz ?

Bence eder, alınacak bir beklenti kalmadı artık tamamen Çin'den gelen haberlere göre şekil alır piyasa. Ben yakın zamanda söyledim yön aşağı doğru.

Etf için büyük umutlar vardı ve bence haklıydı çünkü tüm göstergeler geçeceği yönündeydi. Böyle olunca eft'nin geçeceği fiyatlandı, geçmeyince de kademeli olarak geri çekilmenin gelmesi gayet normal. $1000-$1050 dolarları görmemiz normal.
full member
March 17, 2017, 05:11:41 AM
Sağlam dump geldi. Kısa vadede toparlanacaklarını fakat bundan sonraki dump hareketinin kalıcı olacağını düşünüyorum.
ethereum'un 45-50 $ seviyesinde sabitlenceğiniz düşünüyorum bu sıralar.

Uzun vadede yatırım yapmayı düşünenler ETH, XMR vb. önemli altcoinlere yatırım yapabilirler. Uzun vadede kar elde edebilirsiniz. Ama kısa vadede bu pump-dump hareketlerine dikkat etmek gerekiyor, bahsettiğiniz gibi ETH'nin kısa sürede $50'ı bulacağını düşünüyorum.
legendary
March 17, 2017, 05:11:16 AM

Bence eder, alınacak bir beklenti kalmadı artık tamamen Çin'den gelen haberlere göre şekil alır piyasa. Ben yakın zamanda söyledim yön aşağı doğru.
sr. member
Activity: 448
March 17, 2017, 05:08:11 AM
full member
Activity: 279
March 17, 2017, 05:00:28 AM
Sağlam dump geldi. Kısa vadede toparlanacaklarını fakat bundan sonraki dump hareketinin kalıcı olacağını düşünüyorum.
ethereum'un 45-50 $ seviyesinde sabitlenceğiniz düşünüyorum bu sıralar.

full member
March 17, 2017, 04:50:03 AM
Jump to: